صفحه 156 از 170 نخستنخست ... 56106146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,560 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بستگی داره دنبال چه شغل هایی باشید. تکنولوژی های مایکروسافت همیشه کاربردشون رو دارن و همیشه به DBA ها نیاز است ولی براش نیاز به ادامه تحصیل به خصوص تا دکترا ندارید. Node.js هم بازار خوبی داره و رو به بهبود هم هست. برای مهندسی که در Node.js تجربه خوب و تخصص بالا داره در سیلیکون ولی بین 120 تا 180 هزار حقوق میدهند.
    من مجبورم ارشدم را ایران بگیرم و برای اینکه بتونم برم دکترا بگیرم . دکترا را بیشتر پلی برای رفتنم میخوام بگیرم وگرنه که نمیتونم برم . البته برای تدریس هم خوبه .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial eng. iust

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط maurice نمایش پست ها
    دکترا هدفش استادی دانشگاهه .برا همینه رشته هایی مثل ضنایع براشون فاند پیدا نمیشه یا به سختی پیدا میشه بر عکس کامپیوتر
    ببخشید دلیل اینکه گفتین واسه صنایع فاند پیدا نمیشه واسه کامپیوتر برعکس چیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    economics-allame university

دوستان این رزومه فرضی برای کسی که میخواد تو حوزه فایننس شروع کنه چطوره؟

BS Economics
    MA Economics
    MS finance(top 20)universities
    CFA
    Insurance charter holder

با سلام . من فوق لیسانس مهندسی مواد دارم و در یک شرکت معتبر در زمینه تولید گیربوکس های صنعتی به عنوان اپراتور ماشین های CNC فعال هستم . میخواستم ببینم در برای زمینه کاری من در امریکا میشه امید به پیدا کردن شغلی بود یا نه

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط Ftbrave نمایش پست ها
    دوستان این رزومه فرضی برای کسی که میخواد تو حوزه فایننس شروع کنه چطوره؟

BS Economics
    MA Economics
    MS finance(top 20)universities
    CFA
    Insurance charter holder
    باید اطلاعات بیشتری بدید دوست عزیز. آیا نیاز به ویزای کار دارید یا نه؟ آیا مدرکتون از دانشگاه امریکایی هست یا نه؟ چقدر سابقه ی کار دارید؟
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Member
    رشته و دانشگاه
    economics-allame university

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    باید اطلاعات بیشتری بدید دوست عزیز. آیا نیاز به ویزای کار دارید یا نه؟ آیا مدرکتون از دانشگاه امریکایی هست یا نه؟ چقدر سابقه ی کار دارید؟
    مدرک رو ۲تا فوق لیسانس ها رو فرض کنید از دانشگاه های امریکا و بدون سابقه کار. بیشتر منظور من از ارایه این اطلاعات فرضی بدست اوردن اطلاعات برای این رشته برای مهاجران هست. من مثلا شرایط تحصیلی رو مطلوب فرض میکنم(مثلا فوق فاینسس از تاپ ۲۰) حالا میخوام صرفه محیط کار رو یکم بیشتر درک کنم.
    بله طبیعتا نیاز به ویزا کار هست

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط Ftbrave نمایش پست ها
    مدرک رو ۲تا فوق لیسانس ها رو فرض کنید از دانشگاه های امریکا و بدون سابقه کار. بیشتر منظور من از ارایه این اطلاعات فرضی بدست اوردن اطلاعات برای این رشته برای مهاجران هست. من مثلا شرایط تحصیلی رو مطلوب فرض میکنم(مثلا فوق فاینسس از تاپ ۲۰) حالا میخوام صرفه محیط کار رو یکم بیشتر درک کنم.
    بله طبیعتا نیاز به ویزا کار هست
    در رشته ی Finance سابقه ی کار خیلی مهمه. اگر از تاپ 20 باشید شرایط یک مقدار راحت تر میشه ولی بدون سابقه ی کار شانستون بالا نیست. چون شرکت ها بزرگ دنبال افراد با سابقه هستند و شرکت های کوچیک هم معمولا برای ویزای شما اسپانسر نمیشن.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    there is no time table
    it all depends on your employer
    if you are lucky, they will start the paperwork the day they hire you

.as pimi810 said there is not any time table but according to my experience, your first employer would like to avoid applying green card for you since it is so expensive.
    but if you negotiate during your job interview , you can actually put green card as one of your incentives.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

معمولا اینجا گفته میشه که مثلا تو حوزه برق، زمینه امنیت از مخابرات توی آمریکا بیشتر و راحت تر کار پیدا میشه. اما این مسئله مربوط به صنعت هستش. حالا اگه کسی بخواد بعد بره استاد دانشگاه بشه توی آمریکا، باز هم تفاوت در زمینه کاری یک رشته در میزان شانس واسه کار استادی دانشگاه پیدا کردن موثره؟ یا این که نگاه دانشگاه بیشتر روی صورت کلی یه رشته است تا حوزه دقیق کاری؟

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

دوستان برای رشته مهندسی شیمی و فرایند کسی کار سراغ نداره؟ دیگه به بن بست شغلی خوردیم. کار گیر نمیاد بعد از هزارتا مصاحبه هیچ خبری هنوز نیست. نمیدونیم ایراد از کجاست. مشکل گرین کارت هم حل شده ولی گره اصلی کار هست. اگه کسی میتونه کمک کنه بفهمیم مشکل از کجاست ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)