صفحه 135 از 170 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

وضعیت کاری برا زمینههایی از مکانیک و برق که به مواد نزدیک میشه چجوریه؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

سلام
    دوستانی که در امریکا هستند من هدفم کار بعد از فارغ التحصیلی در مقطع ارشد هست با این شرایط بین رشتهای طراحی فضای سبزlandscape architectureو mbaو رشته خودم که کشاورزیه کدوم رو توصیه میکنید و بازار کار بهترب داره و به ایرانی ها توش کار میدن هر گونه معرفی رشته جدید و ایده جدید با اغوش باز پذیراییم با اینکه گیج تر میشم
    خیلی مهمه جواب بدید من تو چند راهی انتخاب رشته موندم
    با تشکر

Junior Member

درود دوستان

بنده در ایران مهندسی معدن از دانشگاه آزاد گرفتم ولی نمیخوام در آمریکا با این رشته کار کنم

حدود 10 سال هست به صورت حرفه ای از طریق freelancer و آنلاین و لوکال طراحی وب سایت میکنم و به صورت حرفه ای با برنامه نویسی php و mysql و html و css و jquery و ajax و انواع سیستم های آماده مانند wordpress کار میکنم

سوالم اینه آیا با توجه به اینکه مدرکی در این رشته ندارم میتوانم در آمریکا شغلی بدست بیارم ؟

با سپاس
    هزاران بار این نکته را کردند تاکید ...
    که اگر بد نکند بد نخواهد دید ...
    هر عمل خیر و شر از آدمی سر میزند ...
    آن عمل مزدش به زودی پشت در , در میزند .

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    کلا جاب اکادمیک گرفتن خصوصا تو رشته هایی مثل برق و مکانیک و .... که فارغ التحصیل زیاد داره آسون نیست. تو کانادا که مثل لاتاری شده. تو آمریکا هم تو شهرهای تاپ همینطور. من آدم دیدم با دکترای MIT رفته community college فقط برای اینکه تو بوستون یا LA باشه. top 10 قضیه ش خیلی فرق می کنه. شما مثلا CalTech دکترا بگیرید و آدم اکتیوی باشید تقریبا همه جای دنیا شانس استادی دارید.
    چرا یکی با مدرک MIT باید بره همچین جایی؟ مگه بودن توی بوستون و LA چیه که همچین کاری می کنه؟ اگه می خواد پروزه های خوب تو شهرهای سطح بالا گیر بیاره، خب توی همچین جایی دانشجوی درست و حسابی گیرش نمیاد که پروزه ها را انجام بدن!

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

دوستان باتجربه میشه در مورد بازنشستگی در آمریکا هم کمی بحث کنین؟ می خوام بدونم که کسی که در آمریکا 30 سال کار کنه و مثلا بخواد 60 سالگی بازنشست بشه، حقوقش بعد از اون از کجا تامین میشه؟ به خاطر مالیات و ... که در طول 30 سال داده چیزی دریافت می کنه یا این که باید واسه بازنشستگی اش جداگانه پول سیو کنه و همه چی به گردن خودشه؟

Junior Member

با سلام به دوستان عزییییز
    امیداوارم که همگی شاد و سلامت باشید
    میخواستم بدونم وضعیت کار در امریکا از لحاظ رشته بازرسی بهداشت محیط چطوری هست آیا با مدرک اینجا از دانشگاه تهران می شه اونجا کار کرد یا حتما باید در کالج های اونجا درس خوند ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    دوستان باتجربه میشه در مورد بازنشستگی در آمریکا هم کمی بحث کنین؟ می خوام بدونم که کسی که در آمریکا 30 سال کار کنه و مثلا بخواد 60 سالگی بازنشست بشه، حقوقش بعد از اون از کجا تامین میشه؟ به خاطر مالیات و ... که در طول 30 سال داده چیزی دریافت می کنه یا این که باید واسه بازنشستگی اش جداگانه پول سیو کنه و همه چی به گردن خودشه؟
    Social security که از طریق مالیات ها تامین میشه و بطور معمول همه بعد از بازنشستگی دریافت می کنند. سرویس های دیگه هم هست (غیردولتی) مثل 401K که بطور شخصی و از طریق کارفرما تهیه میشه و این مبلغ اضافه بر چیزی است که افراد از طریق Social security دریافت می کنند. سرچ کنید اطلاعات آنلاین زیاد است.

Junior Member

دوستان زمینه های کاری رشتههای مهندسی که مرتبط با Medicine و بایو میشن چجوریه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein4336 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان من تازه تصمیم به مهاجرت گرفتم میخواستم برم واسه کانادا اقدام کنم اما دوستان گفتن بری امریکا بهتره حالا موندم چیکار کنم.متاهل هستم و شرایط زندگیم اینجا خوبه اما می خوام برم اونجا که اوضام بهتر بشه نه بدتر
    دوست عزیز مهاجرت کردن تصمیم مهمیه و باید براش یک هدف روشن و برنامه ریزی درست داشت. من و همسرم از 4 سال پیش با برنامه ریزی دقیق شروع کردیم به انجام پروسه مهاجرت. بالاخره بعد از 2 سال تونستیم بیایم امریکا. شرایط زندگی ما توی ایران واقعا عالی بود اما همسر من دلش میخواست از ایران بره. واسه من که همه چیز برام توی ایران ایده آل بود مهاجرت خیلی گرون تموم شد و اینقدر که به من تا حالا سخت گذشته به همسرم که دلش میخواست بیاد اینجا سخت نگذشته. بنابراین مطمئن بشید که همسرتونم همه جوره موافق با مهاجرت هست. از طرفی شرایط زندگی ممکنه واسه کسی که توی رفاه توی ایران زندگی کرده سخت باشه و این مسئله خیلی تحمل میخواد. موفق باشید.
    ابر آمد و زار بر سر سبزه گریست
    بی باده گل رنگ نمی شاید زیست
    این سبزه که امروز تماشاگه ماست
    تا سبزۀ خاک ما تماشاگه کیست

نقل قول نوشته اصلی توسط royal65 نمایش پست ها
    دوست عزیز مهاجرت کردن تصمیم مهمیه و باید براش یک هدف روشن و برنامه ریزی درست داشت. من و همسرم از 4 سال پیش با برنامه ریزی دقیق شروع کردیم به انجام پروسه مهاجرت. بالاخره بعد از 2 سال تونستیم بیایم امریکا. شرایط زندگی ما توی ایران واقعا عالی بود اما همسر من دلش میخواست از ایران بره. واسه من که همه چیز برام توی ایران ایده آل بود مهاجرت خیلی گرون تموم شد و اینقدر که به من تا حالا سخت گذشته به همسرم که دلش میخواست بیاد اینجا سخت نگذشته. بنابراین مطمئن بشید که همسرتونم همه جوره موافق با مهاجرت هست. از طرفی شرایط زندگی ممکنه واسه کسی که توی رفاه توی ایران زندگی کرده سخت باشه و این مسئله خیلی تحمل میخواد. موفق باشید.
    دوستان یه سوال چرا استخدام در اپل انقدر مشکله؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)