صفحه 157 از 170 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    معمولا اینجا گفته میشه که مثلا تو حوزه برق، زمینه امنیت از مخابرات توی آمریکا بیشتر و راحت تر کار پیدا میشه. اما این مسئله مربوط به صنعت هستش. حالا اگه کسی بخواد بعد بره استاد دانشگاه بشه توی آمریکا، باز هم تفاوت در زمینه کاری یک رشته در میزان شانس واسه کار استادی دانشگاه پیدا کردن موثره؟ یا این که نگاه دانشگاه بیشتر روی صورت کلی یه رشته است تا حوزه دقیق کاری؟
    مسلما موثره. آگهی های استخدام استاد دانشگاه را ببینید در اکثر موارد زمینه های مشخصی در یک رشته خاص را اولویت میدهند مثلا میگه علوم کامپیوتر ولی اولویت به کسانی داده میشه که در فلان زمینه خاص (مثلا بیگ دیتا یا machine learning) کار کرده باشند.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

I highly recommand undergrads to focus on math, CS, and biology.

The job market for majors like mechanical engineering, physics, material science, aerospace engineering, chemical engineering, civil engineering, and even electrical engineering is really bad and shaky "compared" to CS

Hardware is extremely budget sensitive and hard to scale.

The only sector that still massively recruits for those fields and pays good money is military
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

با سلام خدمت تک تک شما دوستان
    بنده کمتر از 1 ماه اینده عازم امریکا>کالیفرنیا>سانفرانسی سکو هستم و دارای گرین کارت هستم.دارای لیسانس حقوق و پروانه کاراموزی وکالت هستم... بدو ورود قبل از شروع به تحصیل در دانشگاه در چه زمینه هایی امکان کار هست؟ و از طریق چه سایت ها ی قابل اطمینانی و همینطور راه های دیگر ،امکان اگاهی از موقعیت های شغلی هست؟؟
    ممنون.

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

سلام.
    تا چه حد داشتن استاد نیتیو در پیدا کردن شغل موثر هست؟
    اگه استاد جوان و غیرآمریکایی (استادیار Tenure-track) باشه و لینکهاش فقط محدود به چند تا دانشگاه دیگه (و البته بسیار بسیار معتبر) باشه، نمیشه به پیدا کردن شغل در صنعت امید داشت؟
    من شنیده ام که استاد آمریکایی باشه خیلی راحتتر Internship و شغل گیر میاد تا استادی که خودش هم دنبال گرنت هست و لینک زیادی نداره!
    ممنون

با سلام . کاردانی در دانشگاه دولتی فنی حرفه ای یزد گرفتم و کارشناسی مهندسی عمران از موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی مورد تایید وزارت علوم ایران . تازه فارغ التحصیل شدم و به نرم افزارهای اتوکد - safe - etabs هم تسلط دارم . معدل کارشناسیم هم بالاست 16 . میخواستم دوستان راهنمایی کنم آیا این مدارک من رو آمریکا معادل میکنه یا خیر . در ضمن اگر معادل یا قبول نکنه امکان کار عمرانی برای من در آمریکا هست یا خیر ؟ اگرم سوالم بد مطرح کردم ببخشید .

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط alidio نمایش پست ها
    من شنیده ام که استاد آمریکایی باشه خیلی راحتتر Internship و شغل گیر میاد تا استادی که خودش هم دنبال گرنت هست و لینک زیادی نداره!
    از نظر احتمالاتی درست است. از نظر جبری خیر

خیلی از استاد های لینک دار حتی حاظر نیستند به دانشجویشان راکامند برنویسند چه برسد به لینک کاری
    بنابراین شخصیت استاد هم مهم است
    هم باید شخصیت طوری باشد که لینک دهد هم باید لینک داشته باشد.
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : چرا آمریکا؟هدف؟اخرش که چی؟

کسی که میره امریکا باید به پی کارکردنهای زیاد را به تنش بماله. روزی 12 ساعت کار و بازنشستگی هم که به اون عنوان نداره. تنها حامی شما پولت. حتی دولت خدمات درمانی هم بهت نمی ده.
    البته که اروپا و کانادا از این لحاظ ها از امریکا بهترن.
    البته امریکا تنوع آب و هوایی داره و شاید فقط پرستیژ داشته باشه. وگرنه چرا استرالیایی ها و کانادایی های یا آلمانیهای موفق نمی رن دنبال مهاجرت به امریکا. چون راحت هستن.
    امریکا کشور خوبیه اما امنیتش نسبت به سایر جهان پایین.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    البته امریکا تنوع آب و هوایی داره و شاید فقط پرستیژ داشته باشه. وگرنه چرا استرالیایی ها و کانادایی های یا آلمانیهای موفق نمی رن دنبال مهاجرت به امریکا. چون راحت هستن.
    درصد مهاجرت از کانادا و استرالیا به امریکا کم نیست. بخصوص کانادا که بخاطر بازار کاری امریکا تعداد زیادی هر ساله به امریکا نقل مکان میکنند. مساله اصلی پرستیژ نیست بازار کار وسیع و امکان پیشرفت است.

نقل قول نوشته اصلی توسط nashenase12345 نمایش پست ها
    با سلام . کاردانی در دانشگاه دولتی فنی حرفه ای یزد گرفتم و کارشناسی مهندسی عمران از موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی مورد تایید وزارت علوم ایران . تازه فارغ التحصیل شدم و به نرم افزارهای اتوکد - safe - etabs هم تسلط دارم . معدل کارشناسیم هم بالاست 16 . میخواستم دوستان راهنمایی کنن آیا این مدارک من رو آمریکا معادل میکنه یا خیر . در ضمن اگر معادل یا قبول نکنه امکان کار عمرانی برای من در آمریکا هست یا خیر ؟ اگرم سوالم بد مطرح کردم ببخشید .

First of all, never say never. As far as I know companies would prefer to hire a guy who is already in the US who doesn't have to deal with any kind of Visa or residency permits and being graduated in the United states and having some experience in the US. Unless it is your friend's company or you have special ability that company really needs to hire you for that position. These information is based what I've read here in this forum and some other places. cheers

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nashenase12345 نمایش پست ها
    با سلام . کاردانی در دانشگاه دولتی فنی حرفه ای یزد گرفتم و کارشناسی مهندسی عمران از موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی مورد تایید وزارت علوم ایران . تازه فارغ التحصیل شدم و به نرم افزارهای اتوکد - safe - etabs هم تسلط دارم . معدل کارشناسیم هم بالاست 16 . میخواستم دوستان راهنمایی کنن آیا این مدارک من رو آمریکا معادل میکنه یا خیر . در ضمن اگر معادل یا قبول نکنه امکان کار عمرانی برای من در آمریکا هست یا خیر ؟ اگرم سوالم بد مطرح کردم ببخشید .
    شما اصولا چطوری قصد رفتن به امریکا دارید؟ گرین کارت دارید؟
    در ضمن اگر آن متن انگلیسی که در پاسخ به شما داده شده بود را نتوانید بخوانید احتمالا زبان تان در حدی نیست که بتوانید در امریکا کاری پیدا کنید. قبل از هر نوع اقدام باید مهارت صحبت کردن و درک زبان انگلیسی تان را تکمیل کنید. معادل سازی هم در امریکا معنی چندانی ندارد شما بیشتر بر اساس مهارت های عملی و تجریه کاری تان استخدام میشوید تا مدارک تحصیلی (بفرض اینکه گرین کارت داشته باشید).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)