صفحه 108 از 170 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    همه کارمند ها (حتی آبدارچی) فرم های NDA امضا می کنند که اونها رو بطور قانونی مسئول رازداری می کنه و لو دادن اطلاعات برای این افراد جدا از اینکه اونها رو از نظر مالی مسئول ضررهای ناشی از لو رفتن اطلاعات می کنه که ممکنه میلیون ها دلار باشه، این در سابقه افراد هم ذکر میشه و در هر بکگراند چکی هم مشخص خواهد بود و این افراد عملا تا پایان عمر غیر قابل استخدام خواهند شد (اون شخص حتی در مکدونالدز هم برای همبرگر درست کردن استخدام نخواهد شد). اون کمپانی هم که قصد خرید رازها رو داشته از نظر قانونی وارد مشکلات جدی خواهد شد که چیزی نیست که هیچ کمپانی مطرحی بهش رو بیاره. ریسک قانونی این کارها بسیار بالاست. من هیچ موردی رو نشنیدم که این مسائل پیش بیاد.
    این سابقه در کجا ذخیره می شود؟
    چه کسانی قادر به دیدنش هستند؟ همه افراد؟ افراد خاص؟ سازمان خاص؟ خود فرد چطور؟
    چه کسانی قادر به نوشتنش هستند؟
    چه کسانی قادر به ویرایشش هستند؟ مثلا مورد خلاف واقع ثبت شد چه کار باید کرد تا رفع شود؟
    آیا خود شخص می تواند سابقه خودش را ببنید؟ رایگان است یا پولی؟ و ...
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

اگه منظورتون خارج از کمپانی بزرگ و در استارت آپ هاست، همیشه بین افراد حرفه ای در جلسه اول وضعیت مالکیت و بیزنس مدل و ... بحث و حل و فصل میشه و خیلی سریع رسمی میشه و دیگه کسی حق بازی در آوردن نداره. شما ایده های تجاری رو یا باید Patent کنید یا تریدمارک ثبت کنید تا ارزش مالیشون برای شما محفوظ باشه. بین کارمندان و حتی قبل از جلسه با سرمایه گذارها و ... هم NDA امضا میشه همون ابتدا که چیزی لو نره.

همه کارمند ها (حتی آبدارچی) فرم های NDA امضا می کنند که اونها رو بطور قانونی مسئول رازداری می کنه و لو دادن اطلاعات برای این افراد جدا از اینکه اونها رو از نظر مالی مسئول ضررهای ناشی از لو رفتن اطلاعات می کنه که ممکنه میلیون ها دلار باشه، این در سابقه افراد هم ذکر میشه و در هر بکگراند چکی هم مشخص خواهد بود و این افراد عملا تا پایان عمر غیر قابل استخدام خواهند شد (اون شخص حتی در مکدونالدز هم برای همبرگر درست کردن استخدام نخواهد شد). اون کمپانی هم که قصد خرید رازها رو داشته از نظر قانونی وارد مشکلات جدی خواهد شد که چیزی نیست که هیچ کمپانی مطرحی بهش رو بیاره. ریسک قانونی این کارها بسیار بالاست. من هیچ موردی رو نشنیدم که این مسائل پیش بیاد.
    اگر کسی تو دوران دانشجویی (دکترا) بخواد به عضویت یک ستارت آپ در بیاد، راه روش اصولی این کار چیه که جق و حقوقش محفوظ بمونه؟
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

هر کمپانی ساختار خودش رو داره و این ساختارها خیلی با هم متفاوت است مثلا اپل به شکل به کل متفاوتی نسبت به مایکروسافت یا گوگل مدیریت میشه و بله درون این کمپانی ها گروه های کوچکتر که حالت استارت آپ داشته باشند وجود دارند. طبیعتا ایده ها بسته به وسعت و اهمیت و ضرورت زمانی نیاز به تعداد افراد متفاوت دارند و بعضی پروژه ها ممکنه صدها یا حتی هزاران نفر درش مشغول بشوند و بعضی ها شاید فقط 2-3 نفر. معمولا در تیم های طراحی اون افرادی که بطور کلی ساختار محصولات رو طراحی می کنند کسانی نیستند که خط به خط کد رو بنویسند و اون کارها رو مهندسان نرم افزار رده پایین تر انجام می دهند.

در کمپانی های بزرگ شما ایده ها رو به مدیران بالاتر میگید و اونها تصمیم می گیرند که آیا این ایده ارزش ادامه دادن رو داره یا خیر. حتی ممکنه از ایده خوششون بیاد ولی ایده رو بدن به افراد دیگه که اجرا کنند. اینطور نیست که درون کمپانی خود شما برای ایده هاتون گروه جمع کنید. کمپانی ها به شما حقوق میدن که کار کنید نه اینکه بازی در بیارید یا به سرتون بزنه ایده بفروشید. اگه کسی ایده ای داره که راضی نیست در حین کارمندی برای شخص دیگه ادامه بده، باید بره شرکت خودش رو تاسیس کنه.

اگه منظورتون خارج از کمپانی بزرگ و در استارت آپ هاست، همیشه بین افراد حرفه ای در جلسه اول وضعیت مالکیت و بیزنس مدل و ... بحث و حل و فصل میشه و خیلی سریع رسمی میشه و دیگه کسی حق بازی در آوردن نداره. شما ایده های تجاری رو یا باید Patent کنید یا تریدمارک ثبت کنید تا ارزش مالیشون برای شما محفوظ باشه. بین کارمندان و حتی قبل از جلسه با سرمایه گذارها و ... هم NDA امضا میشه همون ابتدا که چیزی لو نره.

یعنی دقیقا کجا؟ ایا بانک اطلاعاتی خاصی برای این کار وجود داره؟
    مثلا من اگر اطلاعات سامسونگ رو فروخته باشم و تاوانش رو هم داده باشم. اما اصلا در رزومم در مورد شغلم در سامسونگ حرفی نزنم، کارفرمای جدید چطور متوجه خواهد شد که من چنین کاری کردم؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    این سابقه در کجا ذخیره می شود؟
    چه کسانی قادر به دیدنش هستند؟ همه افراد؟ افراد خاص؟ سازمان خاص؟ خود فرد چطور؟
    چه کسانی قادر به نوشتنش هستند؟
    چه کسانی قادر به ویرایشش هستند؟ مثلا مورد خلاف واقع ثبت شد چه کار باید کرد تا رفع شود؟
    آیا خود شخص می تواند سابقه خودش را ببنید؟ رایگان است یا پولی؟ و ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    یعنی دقیقا کجا؟ ایا بانک اطلاعاتی خاصی برای این کار وجود داره؟
    مثلا من اگر اطلاعات سامسونگ رو فروخته باشم و تاوانش رو هم داده باشم. اما اصلا در رزومم در مورد شغلم در سامسونگ حرفی نزنم، کارفرمای جدید چطور متوجه خواهد شد که من چنین کاری کردم؟
    اون شرکت اولیه از شما شکایت خواهد کرد و این در سابقه Civil/Criminal شما ثبت خواهد شد به همراه نتیجه دادگاه و ... . هر شغلی که در آینده بخواید انجام بدید قبل از استخدام بکگراند چک انجام میدن. حتی در سابقه کردیت شما هم ممکنه ثبت بشه. اینکه شرایط انجام این بکگراند چک ها چگونه است در ایالت ها و کشورهای مختلف و برای شغل های مختلف متفاوت خواهد بود.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    اگر کسی تو دوران دانشجویی (دکترا) بخواد به عضویت یک ستارت آپ در بیاد، راه روش اصولی این کار چیه که جق و حقوقش محفوظ بمونه؟
    مهمترین فاکتور در هر صورت انتخاب شریک های مناسب و قابل اعتماد است ولی نکات دیگه: موقع سروع استارت آپ لازمه همه مسائل مالکیت و نقش افراد و ... مشخص بشه و در سریعترین زمان ممکن قانونی بشه (و هیچ چیز به رفاقت گذاشته نشه). در همون روز اول هم همه افراد بدون استثنا برن زیر NDA (در صورتی که فرضا یکی از شرکا زیر کل قضیه بزنه و بره و ایده رو خودش پیاده کنه و فرضا میلیون ها دلار سود کنه، به خاطر این NDA شما در دادگاه می تونید برای درخواست خسارتتون یک کیس خیلی قوی درست کنید) در صورتی که اگه این کار رو نکنید فقط ادعاتون می تونه بر اساس نقش کپی رایت باشه که کیس بسیار ضعیف تری خواهد بود.

بدترین کار ممکن گذاشتن اینطور مسائل به رفاقت و ... است. شما نه برای حفظ بیزنس بلکه برای حفظ رفاقت هم که شده این مسائل رو باید قانونی کنید و همه نکات مهم رو لحاظ کنید. خرج کردن برای گرفتن وکیل هایی که در این زمینه ها تخصص دارند کار واجبی است.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

مهمترین فاکتور در هر صورت انتخاب شریک های مناسب و قابل اعتماد است ولی نکات دیگه: موقع سروع استارت آپ لازمه همه مسائل مالکیت و نقش افراد و ... مشخص بشه و در سریعترین زمان ممکن قانونی بشه (و هیچ چیز به رفاقت گذاشته نشه). در همون روز اول هم همه افراد بدون استثنا برن زیر NDA (در صورتی که فرضا یکی از شرکا زیر کل قضیه بزنه و بره و ایده رو خودش پیاده کنه و فرضا میلیون ها دلار سود کنه، به خاطر این NDA شما در دادگاه می تونید برای درخواست خسارتتون یک کیس خیلی قوی درست کنید) در صورتی که اگه این کار رو نکنید فقط ادعاتون می تونه بر اساس نقش کپی رایت باشه که کیس بسیار ضعیف تری خواهد بود.

بدترین کار ممکن گذاشتن اینطور مسائل به رفاقت و ... است. شما نه برای حفظ بیزنس بلکه برای حفظ رفاقت هم که شده این مسائل رو باید قانونی کنید و همه نکات مهم رو لحاظ کنید. خرج کردن برای گرفتن وکیل هایی که در این زمینه ها تخصص دارند کار واجبی است.
    جالب بود. کلا آدم بخواد اطلاعاتشو رو تو این زمینه بالا ببره شما منبع معتبری برای مطالعه پیشنهاد می کنید؟
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

سلام من در سايت يكي از مشاورين يا وكلاي مهاجرت يك اگهي ديدم تحت عنوان مهاجرت به امريكا با خريد يك بيزنس
    شرط دارايي ٣٠٠هزار دلار بود و مبلغ حدااقل براي خريد بيزنس هم ١٥٠ هزار دلار بود
    از انجاييكه من هيچ سايتي را غير از اپلاي ابرود قبول ندارم
    مي خواستم از دوستان قديمي فروم خصوصا مديران اين تاپيك بپرسم و تاييد انها را داشته باشم

١- ايا با خريد بيزنس ١٥٠٠٠٠دلار كه به گفته ايشان دوماهه ويزا مي دهد - واقعيت دارد؟
    ٢- چگونه خودم را راضي كنم كه جنين پولي را به مرور يا جمله در اختيار اين افراد بكذارم
    ٣- اخيرا بعضي از اين دفاتر اگهي براي استخدام كارگر ساده يا خرج ٦٠٠٠٠ دلار را در سايت خود درج كرده اند ايا تاپيكي براي اين مةضوع موجود است؟
    ٤- يه نفر من رو توجيه كنه كه اينها اصالت دارند يا برعكس
    لطفا عادلانه و مثل هميشه با منطق جواب بدهيد
    نظر شما بيش از هر دفتر ووكيلي برايم ارزشمند است
    فقط اپلاي ابرودي ها رو قبول دارم
    پاينده و سلامت باشيد

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط anomy نمایش پست ها
    سلام من در سايت يكي از مشاورين يا وكلاي مهاجرت يك اگهي ديدم تحت عنوان مهاجرت به امريكا با خريد يك بيزنس
    شرط دارايي ٣٠٠هزار دلار بود و مبلغ حدااقل براي خريد بيزنس هم ١٥٠ هزار دلار بود
    از انجاييكه من هيچ سايتي را غير از اپلاي ابرود قبول ندارم
    مي خواستم از دوستان قديمي فروم خصوصا مديران اين تاپيك بپرسم و تاييد انها را داشته باشم

١- ايا با خريد بيزنس ١٥٠٠٠٠دلار كه به گفته ايشان دوماهه ويزا مي دهد - واقعيت دارد؟
    ٢- چگونه خودم را راضي كنم كه جنين پولي را به مرور يا جمله در اختيار اين افراد بكذارم
    ٣- اخيرا بعضي از اين دفاتر اگهي براي استخدام كارگر ساده يا خرج ٦٠٠٠٠ دلار را در سايت خود درج كرده اند ايا تاپيكي براي اين مةضوع موجود است؟
    ٤- يه نفر من رو توجيه كنه كه اينها اصالت دارند يا برعكس
    لطفا عادلانه و مثل هميشه با منطق جواب بدهيد
    نظر شما بيش از هر دفتر ووكيلي برايم ارزشمند است
    فقط اپلاي ابرودي ها رو قبول دارم
    پاينده و سلامت باشيد
    با سلام

۱. منظور از ویزای سرمایه گذاری ۱۵۰ هزار دلاری ، ویزای E2 هست که یک ویزای غیر مهاجرتی و سینگل (یعنی فقط یک بار اجازه ورود) هست و به هیچ وجه دو ماهه حل نمیشه و این نوع ویزا فوق العاده پر ریسکه
    هم ریسک سرمایه و هم ریسک ویزا
    دقت کنید که ویزای غیر مهاجرتی ، گرین کارت (اجازه اقامت دایم) نیست
    ۲. به هیچ وجه به این سایت ها و این شرکت ها اعتماد نکنید
    اگر تصمیم جدی برای ویزای E2 گرفتید ، حتما با چند وکیل که پروانه وکالت ایالت متحده را دارند ، مشورت کنید و یکی رو برگزینید
    ۳. اقامت از طریق ویزای کار EB3 هست که شرایط سختی داره من جمله پیدا کردن کارفرما
    این شرکت ها این پول رو میگیرن که برای شما کارفرما پیدا کنند ولی اکثرا کلاهبردار هستند
    ۴. صادقانه میگویم چون صادقانه تست کردم
    بیش از ۸۰ درصد کلاهبردار هستند

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr270 نمایش پست ها
    با سلام

۱. منظور از ویزای سرمایه گذاری ۱۵۰ هزار دلاری ، ویزای E2 هست که یک ویزای غیر مهاجرتی و سینگل (یعنی فقط یک بار اجازه ورود) هست و به هیچ وجه دو ماهه حل نمیشه و این نوع ویزا فوق العاده پر ریسکه
    هم ریسک سرمایه و هم ریسک ویزا
    دقت کنید که ویزای غیر مهاجرتی ، گرین کارت (اجازه اقامت دایم) نیست
    ۲. به هیچ وجه به این سایت ها و این شرکت ها اعتماد نکنید
    اگر تصمیم جدی برای ویزای E2 گرفتید ، حتما با چند وکیل که پروانه وکالت ایالت متحده را دارند ، مشورت کنید و یکی رو برگزینید
    ۳. اقامت از طریق ویزای کار EB3 هست که شرایط سختی داره من جمله پیدا کردن کارفرما
    این شرکت ها این پول رو میگیرن که برای شما کارفرما پیدا کنند ولی اکثرا کلاهبردار هستند
    ۴. صادقانه میگویم چون صادقانه تست کردم
    بیش از ۸۰ درصد کلاهبردار هستند

موفق باشید
    درود برشما ahr270 عزيز و كرامي
    ممنونم در وضعيت بلاتكليف بودم
    ايا اين وكلايي كه نوشتيد پروانه وكالت در امريكا دارند- چگونه است كه بايد به انها اعتماد داشته باشم مي توانم با خيال راحت طبق دستورالعمل
    پول را به انها بدهم من نگرانم همانها هم كلك از اب دربيايند ايا وكيل درجه يكي مي شناسيد كه به ايشان اعتماد داشته باشيد!؟

ضمنا يك سوال ديگر

براي شخصي با تحصيلات در انكليس دانشگاه معتبر در علوم كامپيوتر simulation and modeling. بارتبه فارغ التحصيلي. ممتاز زبان در حد عالي حدود دوسال كار در نوكيا و مشابه در انگليس
    اگر اين شخص بخواهد به قصد اقامت و همچنين تكميل تحصيلات - براي رفتن به امريكا اقدام كند كدام روش را پيشنهاد مي كنيد
    ١- اپلاي براي فوق ليسانس سپس پيدا كردن كار و گرفتن گرين كارت ؟!
    ٢- جستجو و تلاش براي گرفتن ويزاي كار BB3 پس از مدتي كار و گرفتن گرين كارت -ادامه تحصيل ؟!
    ايا كسي از دوستان پيشنهاد ديگري دارد؟!

اشكال كار در هريك از روش هاي زير چه ها مي تواند باشد!؟

ممنون از وقتي كه مي كذاريد
    همچنين تشكر از pimi810- So3- alamdar- robotic- dexoey- و ساير دوستان با بحث داغ و جالب واموزنده اي كه جواب بسياري سوالاتم را در انها يافتم
    اسامي عزيزان تلاشكر و با وجدان ديگر كه در اين صفحه مقابل چشمم نيستندو از ليست تشكرم جا افتا ده اند انها به مايي كه در راه مانده ايم كمك هاي بزرگي كرده امد درود بر انسانيت همه شما

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط anomy نمایش پست ها
    درود برشما ahr270 عزيز و كرامي
    ممنونم در وضعيت بلاتكليف بودم
    ايا اين وكلايي كه نوشتيد پروانه وكالت در امريكا دارند- چگونه است كه بايد به انها اعتماد داشته باشم مي توانم با خيال راحت طبق دستورالعمل
    پول را به انها بدهم من نگرانم همانها هم كلك از اب دربيايند ايا وكيل درجه يكي مي شناسيد كه به ايشان اعتماد داشته باشيد!؟

ضمنا يك سوال ديگر

براي شخصي با تحصيلات در انكليس دانشگاه معتبر در علوم كامپيوتر simulation and modeling. بارتبه فارغ التحصيلي. ممتاز زبان در حد عالي حدود دوسال كار در نوكيا و مشابه در انگليس
    اگر اين شخص بخواهد به قصد اقامت و همچنين تكميل تحصيلات - براي رفتن به امريكا اقدام كند كدام روش را پيشنهاد مي كنيد
    ١- اپلاي براي فوق ليسانس سپس پيدا كردن كار و گرفتن گرين كارت ؟!
    ٢- جستجو و تلاش براي گرفتن ويزاي كار BB3 پس از مدتي كار و گرفتن گرين كارت -ادامه تحصيل ؟!
    ايا كسي از دوستان پيشنهاد ديگري دارد؟!

اشكال كار در هريك از روش هاي زير چه ها مي تواند باشد!؟

ممنون از وقتي كه مي كذاريد
    همچنين تشكر از pimi810- So3- alamdar- robotic- dexoey- و ساير دوستان با بحث داغ و جالب واموزنده اي كه جواب بسياري سوالاتم را در انها يافتم
    اسامي عزيزان تلاشكر و با وجدان ديگر كه در اين صفحه مقابل چشمم نيستندو از ليست تشكرم جا افتا ده اند انها به مايي كه در راه مانده ايم كمك هاي بزرگي كرده امد درود بر انسانيت همه شما
    با سلام

۱. در ابتدا راجع به وکیل باید عرض کنم که شما قرار نیست پولتون رو دست وکیل بدهید و بنا به روش سرمایه گذاریتون اگر مثلا روش سرمایه گذاری منطقه ای رو انتخاب کنید ، پول رو مستقیما به حساب شرکت توسعه دهنده میریزید
    به عبارتی وکیلی که شما انتخاب خواهید کرد ، وکیل امور اداری شما هست و نه وکیل مالی شما

۲. اگر قصد شما ویزای مهاجرتی EB5 (گرین کارت از طریق سرمایه گذاری) هست توصیه میکنم در اولین گام ، راهنماهای خود دولت ایالات متحده رو در این باب مطالعه کنید
    http://www.uscis.gov/working-united-...grant-investor
    http://www.uscis.gov/green-card/gree...ugh-investment
    اما اگر قصد شما ویزای غیر مهاجرتی E2 هست ، به شدت توصیه میکنم خوب تمام جوانب رو بسنجید . چون متاسفانه شاهد هستیم که خیلی از افراد حتی پس از موفقیت در کسب این نوع ویزا ، پس از مدتی یا ورشکست میشوند یا بخاطر سینگل بودن ویزا مجبور به ترک بیزینس و برگشت میشوند

۳. نظر شخصی من برای مهاجرت قانونی شما این است :
    الف. اگر حدود ۷۰۰ هزار تا ۱ میلیون دلار پول دارید ، با ۵۰۰ هزارتاش برای EB5 اقدام کنید
    ب. اگر این پول رو ندارید ، برای مقطع فوق لیسانس (ترجیحا با فاند) اپلای کنید و شانس خودتون در اخذ پذیرش از دانشگاه های ایالات متحده و سپس اخذ ویزا از کنسول امریکا رو محک بزنید
    سپس اگر موفق شدید ، باید سطح علمی خودتون رو بالا نگه دارید تا بتوانید واجد شرایط ویزای مهاجرتی EB2 باشید
    گرین کارت از طریق EB2 دو راه دارد : اول اینکه فوقتون رو بگیرید و سپس یک کارفرما هم در امریکا داشته باشید و دوم اینکه رشته شما شامل رشته های معافیت منافع ملی امریکا باشه یعنی برای دولت امریکا مفید باشه
    ج. اگر در مقطع فوق لیسانس هم موفق نبودید ، میتونید باز هم درستون رو ادامه بدید و برای مقطع دکتری اقدام کنید . سپس سطح علمی خودتون رو همچنان بالا نگه دارید و پس از فراغت از تحصیل برای EB1 اقدام کنید

۴. گرفتن EB3 بیرون از خاک امریکا شاید اگر نگیم غیر ممکن است ولی بسیار بسیار سخت است
    به پست های قبلی من در همین زمینه مراجعه کنید :
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post1796735
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post1797569
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post1808510

سورس از دولت ایالات متحده در مورد تنها راه های قانونی موجود جهت مهاجرت :
    http://www.uscis.gov

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)