صفحه 155 از 170 نخستنخست ... 55105145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,541 تا 1,550 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

Junior Member vhb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

سلام دوستان،
    من یک سئوال داشتم. اگه یکی یک قرارداد کار با یک شرکت معتبر در آمریکا داشته باشه، برای اقامت و ویزا باید چه کار کنه؟ یعنی علاوه بر قرارداد، چه فرم های دیگه ای رو باید پر کنه یا اینکه کلا برای چه نوع ویزایی باید اقدام کنه؟ ببخشید سئوالم خیلی ابتدایی هست. اکه کسی کمک کنه ممنون می شم.
    من می خوام شروع کنم و می دونم که خیلی ها سالهاست دنبال این کار بودن ولی خب می خوام شانسم رو امتحان کنم.
    ویرایش توسط vhb : July 12th, 2016 در ساعت 02:14 PM
    روزگار، آینه را محتاج خاکستر کند.

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط vhb نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من یک سئوال داشتم. اگه یکی یک قرارداد کار با یک شرکت معتبر در آمریکا داشته باشه، برای اقامت و ویزا باید چه کار کنه؟ یعنی علاوه بر قرارداد، چه فرم های دیگه ای رو باید پر کنه یا اینکه کلا برای چه نوع ویزایی باید اقدام کنه؟ ببخشید سئوالم خیلی ابتدایی هست. اکه کسی کمک کنه ممنون می شم.
    من می خوام شروع کنم و می دونم که خیلی ها سالهاست دنبال این کار بودن ولی خب می خوام شانسم رو امتحان کنم.
    فرم مخصوص ویزای کار I-360 هست. ویزای کار هم به صورت H-1 و J-1 هست که وقتی شما به آمریکا برید و در شرکتی استخدام بشید ویزاتون تبدیل میشه.
    وقتی در یک شرکت آمریکایی استخدام شدید بعد 4 سال (در بعضی موارد بیشتر) شرکت میتونه برای شما درخواست گرین کارت کنه.
    البته قبولی در یک شرکت آمریکایی کار آسونی نیست. اولا باید تخصص کافی داشته باشید. ثانیا اون شرکت باید به دولت ثابت کنه نتونسته تو مدت معین فرد آمریکایی مثل شما رو پیدا کنه.
    این لینک رو مطالعه کنید : https://www.uscis.gov/green-card/green-card-through-job

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط killer_boy نمایش پست ها
    فرم مخصوص ویزای کار I-360 هست. ویزای کار هم به صورت H-1 و J-1 هست که وقتی شما به آمریکا برید و در شرکتی استخدام بشید ویزاتون تبدیل میشه.
    وقتی در یک شرکت آمریکایی استخدام شدید بعد 4 سال (در بعضی موارد بیشتر) شرکت میتونه برای شما درخواست گرین کارت کنه.
    البته قبولی در یک شرکت آمریکایی کار آسونی نیست. اولا باید تخصص کافی داشته باشید. ثانیا اون شرکت باید به دولت ثابت کنه نتونسته تو مدت معین فرد آمریکایی مثل شما رو پیدا کنه.
    این لینک رو مطالعه کنید : https://www.uscis.gov/green-card/green-card-through-job

there is no time table
    it all depends on your employer
    if you are lucky, they will start the paperwork the day they hire you
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

با سلام خدمت تمامی دوستان، تقریبا تمام 150 صفحه این تاپیک و مطالعه کردم و به اطلاعات بسیار خوبی رسیدم، من قصدم اینه که 2 سال آینده برای مهاجرت اقدام کنم چون داخل ایران درحال خواندن مستر مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی هستم و دارم روی پروژهای بایومکانیک کار میکنم وهمچنین تا اون موقع میتونم مدارک Toefl و GRE رو بگیرم حالا سوالی که دارم اینه اولن میشه برای یک مستر تخصصی تر در شاحه بایومکانیک اقدام کنم که مدرک رو از اونجا دریافت کنم؟؟ سوال بعدی هم اینه که معمولا بازار کار برای مهندسی مکانیک که تقریبا به بیشتر نرم افزارهای تخصصی رشته خودش آشناس چجوریه؟ یعنی میتونم بعد تموم شدن مستر اونجا کار پیدا کنم حالا با هر حقوقی ؟؟ ممنون میشم اگر پاسخ بدین

این تاپیک همش شده سوال و جواب
    کسی هست که الان اونجا باشه و از وضع زندگیش واسه ما تعریف کنه بدون اضافه و برداشت کردن
    بنده دارم برای ثبت نام لالاری اقدام میکنم و بلاخره یه روز میرم
    ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

سلام دوستان توی امریکا وضعیت زبان های برنامه نویسی دات نتی چطوره ؟ من برنامه نویس بکند با تکنولوژی های جدید دات نت هستم ولی چون شنیدم اونجا بیشتر اپن سورس کار میکنن و php , java میخواستم بدونم واقعا من بخوام مهاجرت کنم وضعیت کارم چطور میشه ؟

میخوام روی Sql Server وقت بزارم و یک DBA متخصص بشم . ارزشش را داره یا برم سمت تکنولوژی های دیگه ؟

بازار Node Js چطوره ؟ میزان حقوقشون حدودا چقدره ؟ من فعلا وقت برای یادگیری دارم تا زمان مهاجرتم برسه . حداقل 5 سال دیگه میخوام برم . باید ارشدما بگیرم و برای دکترا برم . از الان میخوام اماده بشم .

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط HOSSEINONLINE7 نمایش پست ها
    سلام دوستان توی امریکا وضعیت زبان های برنامه نویسی دات نتی چطوره ؟ من برنامه نویس بکند با تکنولوژی های جدید دات نت هستم ولی چون شنیدم اونجا بیشتر اپن سورس کار میکنن و php , java میخواستم بدونم واقعا من بخوام مهاجرت کنم وضعیت کارم چطور میشه ؟

میخوام روی Sql Server وقت بزارم و یک DBA متخصص بشم . ارزشش را داره یا برم سمت تکنولوژی های دیگه ؟

بازار Node Js چطوره ؟ میزان حقوقشون حدودا چقدره ؟ من فعلا وقت برای یادگیری دارم تا زمان مهاجرتم برسه . حداقل 5 سال دیگه میخوام برم . باید ارشدما بگیرم و برای دکترا برم . از الان میخوام اماده بشم .
    بهترین کار اینه که job posting های شرکتهای معروف رو رو لینکداین ببینید تا دستتون بیاد چه تخصصهایی الان تو بازار مورد نیازه.
    اپل به عنوان مثال رو Swift خیلی داره سرمایه گذاری می کنه.
    Java ربا قدرتمندی هستش و کار هم براش زیاده. شما اول برو پستهای S03 رو تو تاپیک زبان برنامه نویسی و C++ بخون.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

بله Java و PHP الان خیلی به کار میاد. در حال حاضر تمرکز شدیدی روی Web و Mobile Development هست. شرکت های کوچیک و بزرگ در این زمینه استخدام می کنند و اگر کارتون رو بلد باشید، پیدا کردن کار چندان سخت نیست. (البته شرایط هر شرکت با شرکت دیگه متفاوته) البته تا 5 سال دیگه همه چیز ممکنه تغییر کنه پس باید همیشه خودتون رو به روز نگه دارید و بدونید چه تکنولوژی ای روی بورس هست. در ضمن، اون شغل هایی که من اشاره کردم عموما برای کسانی هست که لیسانس (یا نهایتا فوق) دارند. کسی که PhD داره بعیده مثلا بیاد بازی موبایل بسازه.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    بهترین کار اینه که job posting های شرکتهای معروف رو رو لینکداین ببینید تا دستتون بیاد چه تخصصهایی الان تو بازار مورد نیازه.
    اپل به عنوان مثال رو Swift خیلی داره سرمایه گذاری می کنه.
    Java ربا قدرتمندی هستش و کار هم براش زیاده. شما اول برو پستهای S03 رو تو تاپیک زبان برنامه نویسی و C++ بخون.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    بله Java و PHP الان خیلی به کار میاد. در حال حاضر تمرکز شدیدی روی Web و Mobile Development هست. شرکت های کوچیک و بزرگ در این زمینه استخدام می کنند و اگر کارتون رو بلد باشید، پیدا کردن کار چندان سخت نیست. (البته شرایط هر شرکت با شرکت دیگه متفاوته) البته تا 5 سال دیگه همه چیز ممکنه تغییر کنه پس باید همیشه خودتون رو به روز نگه دارید و بدونید چه تکنولوژی ای روی بورس هست. در ضمن، اون شغل هایی که من اشاره کردم عموما برای کسانی هست که لیسانس (یا نهایتا فوق) دارند. کسی که PhD داره بعیده مثلا بیاد بازی موبایل بسازه.
    مرسی دوستان اما حالا بطور کلی در مورد دات نت وضعیت چطوره ؟‌میخوام وضع عمومی دات نت را بدونم . اخه من تخصصم تکنولوژی های مایکروسافتی هست و میخوام ادامش بدم . اگر واقعا بازار بیشتر روی PHP - Java میچرخه و وضعیت دات نت خوب نیست خوب وقتما تلف نکنم .

توی ایران که همه چیز شده دات نت . حالا اروپا و امریکا را میخوام بدونم عموما چطوریه .

ApplyAbroad Guru

بستگی داره دنبال چه شغل هایی باشید. تکنولوژی های مایکروسافت همیشه کاربردشون رو دارن و همیشه به DBA ها نیاز است ولی براش نیاز به ادامه تحصیل به خصوص تا دکترا ندارید. Node.js هم بازار خوبی داره و رو به بهبود هم هست. برای مهندسی که در Node.js تجربه خوب و تخصص بالا داره در سیلیکون ولی بین 120 تا 180 هزار حقوق میدهند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)