[QUOTE=saeed_oroomy;536936]
نقل قول نوشته اصلی توسط lf8059 نمایش پست ها
من میدونم که اینجا هیچ کس برای دریافت اطلاعات از دیگر دوستان پولی پرداخت نمیکنه و دوستانی هم که اطلاعات خودشون رو در اختیار دیگر دوستان قرار میدهند حقوقی دریافت نمیکنند پس اجباری برای دادن جواب به تمامی پستها وجود نداره اما خوب واقعا برای من جای سوال داره که چرا هیچکس به پستهای من جواب نمیده و هروقت پستی گذاشتم قاعدتا آخرین پست اون تاپیک بوده و یا با بی توجهی صرف مواجه شده یا جوابهای کوتاه و مختصر البته از تمامی دوستانی که لطف کردن وجواب سوالاتم رو دادن بینهایت متشکرم[/QUOTE
دوست عزیز بنده به عنوان کمترین عضو این فروم عرض میکنم که بچه های اینجا خیلی بامرام تر از این هستن که برا یه سری اطلاعات بیان پول بگیرن...من خودم هم بعضی وخت سوال مطرح میکنم وای ممکنه کسی جوابشو ندونه....ممکنه کسی تخصص نداشته باشه....همین سوالی که شما پرسیدی کمتر کسی جوابشو میدونه ....چون اکثرا بچه ها فنی هستن...مطمن باش جواب میدن.....
من رشتم فنیه ولی فکر میکنم کلا تو صنعت پوزیشن کمی برا دکترا وجود داره و بیشتر مراکز تحقیقاتی به دکترا نیاز دارن... و فکر میکنم خارج از دانشگاه برا فیزیم هم سخته کار پیدا کنه...دوستان فیزیک هم لطفا نظر بدن...موفق باشی عزیز
جناب saeed_oroomy عزیز از لطف حضرتعالی بسیار سپاسگذارم من هم نگفتم که دوستان پولی دریافت میکنند گفتم میدونم که زحماتشو و وقتی که میذارن بدون پاداش حداقل مادیه هست و این هم باعث میشه که اگه به پستهای بنده جواب ندادن درواقع مجبور به جواب دادن نیستند و اگه جواب میدن از سر لطفشونه
اما گله ای که کردم بخاطر این مسئله است که مدتیه که من هرتاپیکی که سوال میپرسم اون پست من اخرین پست اون تاپیک میشه و دیگه اصلا کسی سراغ اون تاپیکم نمیره نمیدونم من سوالاتم تخصیصیه خیلی یا دوستان حوصله جواب دادن ندارن یا من طاعونی وبای جزامی چیزی دارم
بهر حال من از این سایت چیزای زیادی یاد گرفتم و از تمامی عزیزانی هم که کمک کردن بینهایت ممنونم