صفحه 122 از 170 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    من هم شنیدم دکترا داشتن تو صنعت مهم نیست. گرچه من برخی پوزیشنها رو می بینم که نوشتن دکترا می خوان. داستان چیه؟
    ببخشید باید میگفتم صرف دکترا داشتن. اگر برای پوزیشنی صراحتا دکترا میخواهند خوب حتما لازم هست.

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

سلام ميخواستم اگر دوستان اطلاعاتى درمورد تفاوت درآمد براى پروفسر فيزيك توى دانشگاه هاى مختلف دارند درميان بگذارند، تفاوت بين دانشگاه هاى خصوصى و دولتى؟ و همچنين اگر بتوان در دانشگاه كاليفرنيا سن ديگو مشغول بكار تحقيق در زمينه فيزيك شد ميتوان همزمان در مراكز تحقيقاتى ديگر مثل موسسه پژوهشى اسكريپس فعاليت داشت؟ و آيا در شرايطى كه بتوان در دو محل دولتى مشغول شد درآمد براى يك فيزيكدان چقدر متفاوت خواهد بود با شرايطى كه در يك دانشگاه يا موسسه خصوصى مشغول باشد؟
    "با تشكر"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Aliphysics1 نمایش پست ها
    سلام ميخواستم اگر دوستان اطلاعاتى درمورد تفاوت درآمد براى پروفسر فيزيك توى دانشگاه هاى مختلف دارند درميان بگذارند، تفاوت بين دانشگاه هاى خصوصى و دولتى؟ و همچنين اگر بتوان در دانشگاه كاليفرنيا سن ديگو مشغول بكار تحقيق در زمينه فيزيك شد ميتوان همزمان در مراكز تحقيقاتى ديگر مثل موسسه پژوهشى اسكريپس فعاليت داشت؟ و آيا در شرايطى كه بتوان در دو محل دولتى مشغول شد درآمد براى يك فيزيكدان چقدر متفاوت خواهد بود با شرايطى كه در يك دانشگاه يا موسسه خصوصى مشغول باشد؟
    "با تشكر"
    موسسه های تحقیقاتی خصوصی معمولا درآمد و مزایای بهتر از دانشگاه ها ارائه می کنند. برای درآمدهای هر دانشگاه میتونید برید و در سایتشون معمولا رنج های مختلف هست. اینکه آیا چند جا می تونید فعالیت داشته باشید بیشتر بستگی به شرایط استخدام شما داره ولی شما نمی تونید همزمان تمام وقت در چند جا استخدام بشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    موسسه های تحقیقاتی خصوصی معمولا درآمد و مزایای بهتر از دانشگاه ها ارائه می کنند. برای درآمدهای هر دانشگاه میتونید برید و در سایتشون معمولا رنج های مختلف هست. اینکه آیا چند جا می تونید فعالیت داشته باشید بیشتر بستگی به شرایط استخدام شما داره ولی شما نمی تونید همزمان تمام وقت در چند جا استخدام بشید.

ممنون هستم از راهنماييتان اگر اطلاعاتى داريد با ميانگين درامد ١٥٠هزار در سال در سن ديگو و دركنار آن تأسيس يك بيزينس كوچك ١٠٠هزار دلارى يا بدون آن ميتوان درامدى و سطحى از رفاه را داشت كه وسوسه كار و زندگى در شهرهاى ديگر كه احتمالا درامد در انجا بيشتر است وجود نداشته باشد؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

ممنون هستم از راهنماييتان اگر اطلاعاتى داريد با ميانگين درامد ١٥٠هزار در سال در سن ديگو و دركنار آن تأسيس يك بيزينس كوچك ١٠٠هزار دلارى يا بدون آن ميتوان درامدى و سطحى از رفاه را داشت كه وسوسه كار و زندگى در شهرهاى ديگر كه احتمالا درامد در انجا بيشتر است وجود نداشته باشد؟
    سن دیگو شهر خیلی خوبیه و به گرونی سن فرانسیسکو نیست. بستگی داره شما مجرید با متاهل و آیا بچه دارید و یا همسرتون هم درآمد داره یا نه. وسوسه که به شخصیت شما بر میگرده. من آدم می شناسم تو شارلوت که 250 هزار دلار درآمد داره و راضی نیست. این درآمد چیزی معادل 350-400 هزار دلار سنفرانسیسکو میشه.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    سن دیگو شهر خیلی خوبیه و به گرونی سن فرانسیسکو نیست. بستگی داره شما مجرید با متاهل و آیا بچه دارید و یا همسرتون هم درآمد داره یا نه. وسوسه که به شخصیت شما بر میگرده. من آدم می شناسم تو شارلوت که 250 هزار دلار درآمد داره و راضی نیست. این درآمد چیزی معادل 350-400 هزار دلار سنفرانسیسکو میشه.
    ممنون هستم از راهنماييتان ولى درمورد اينكه با درامد ٢٥٠هزار دلار باز هم راضى نيستند و اينكه ٢٥٠هزار شارلوت معادل ٣٥٠-٤٠٠هزار سان فرانسيسكو هست آيا منظورتان قدرت خريد هست؟ درمورد سن ديگو داشتن يك زندگى مناسب مستلزم داشتن چه درامدى است؟ من اگر بخواهم سوالم را طور ديگرى مطرح كنم بايد بپرسم براى يك خانواده ٤نفره با درامدى متوسط در شهرى مثل سن ديگو ميتوان زندگى مرفه ترى داشت يا در شهر كوچكتر يا متفاوتى اما با درامد بيشتر ميتوان زندگى بهتر و مرفه ترى داشت؟ و آيا درصورت برطرف نشدن نيازها براى محقق يا پروفسر در ايالات متحده غيراز كار در دانشگاه مشغوليت همزمان در مراكز ديگر محدوديت قانونى دارد يا خير؟
    بازهم تشكر ميكنم از دوستان

ApplyAbroad Guru

ممنون هستم از راهنماييتان ولى درمورد اينكه با درامد ٢٥٠هزار دلار باز هم راضى نيستند و اينكه ٢٥٠هزار شارلوت معادل ٣٥٠-٤٠٠هزار سان فرانسيسكو هست آيا منظورتان قدرت خريد هست؟ درمورد سن ديگو داشتن يك زندگى مناسب مستلزم داشتن چه درامدى است؟ من اگر بخواهم سوالم را طور ديگرى مطرح كنم بايد بپرسم براى يك خانواده ٤نفره با درامدى متوسط در شهرى مثل سن ديگو ميتوان زندگى مرفه ترى داشت يا در شهر كوچكتر يا متفاوتى اما با درامد بيشتر ميتوان زندگى بهتر و مرفه ترى داشت؟ و آيا درصورت برطرف نشدن نيازها براى محقق يا پروفسر در ايالات متحده غيراز كار در دانشگاه مشغوليت همزمان در مراكز ديگر محدوديت قانونى دارد يا خير؟
    زندگی مرفه مفهوم بسیار گنگی هست که در ذهن افراد مختلف فرق می کنه. شما باید ببینید سطح انتظاراتتون چطوره. معمولا وضعیت برعکس چیزی که شما میگید هست یعنی اگه به جای شهرهایی مثل سن دیگو یا سن فرانسیسکو به جاهای کوچکتر برید درآمدها برای شغل مشابه و کارایی مشابه کاهش پیدا می کنه و نه افزایش. بقیه سوالات شما هم تابع قانون خاصی نیستند در آمریکا و به خصوص کالیفرنیا اکثر قراردادها at-will هست و همینطور محدودیت برای شروط وجود نداره، جایی که کار می کنید قدرت این رو داره که شما رو محدود کنه از کار کردن در سایر جاها، و آزادی این رو داره که اجازه بده.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

خیلی سخته این طور مقایسه و نمیشه گفت. مهمترین مساله به نظر من بحث مسکنه که تفاوت عمیق ایجاد می کنه. اگر خونه ی بزرگتر بخواهید شاید اگر برید تو تکزاس و تو سمسونگ کار کنید بهتر باشه تا تو کلیفرنیا و اپل. ( با فرض رده ی کاری مشابه که باز خیلی فرض درستی نیست و سیاست کمپانی ها فرق داره با هم). این مورد رو من مشاهده ی عینی دارم.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Banned

و اینا یعنی اکثر جامعه آمریکا زندگی مرفه ندارند؟
    چون من هرچی مونیتور میکنم درامد ها پایین تر از اینیه که اینجا نوشته میشه!
    و بازم هرچی آمارها رو میبینم رضایت نسبی در آمریکا قابل قبوله!
    و بازم هرچی اطلاعات محیطی داشته و دارم چه مستقیم چه غیر مستقیم. سطح زندگی با این هزینه های پایین تر زا این رقمها 300 !!!هزارتایی قابل بقبوله و غیر قابل قیاس با زندگی مرفه در ایران!

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    و اینا یعنی اکثر جامعه آمریکا زندگی مرفه ندارند؟
    چون من هرچی مونیتور میکنم درامد ها پایین تر از اینیه که اینجا نوشته میشه!
    و بازم هرچی آمارها رو میبینم رضایت نسبی در آمریکا قابل قبوله!
    و بازم هرچی اطلاعات محیطی داشته و دارم چه مستقیم چه غیر مستقیم. سطح زندگی با این هزینه های پایین تر زا این رقمها 300 !!!هزارتایی قابل بقبوله و غیر قابل قیاس با زندگی مرفه در ایران!
    دوست عزیز، همونطور که دوستان دیگه هم اشاره کردن، مفهوم رفاه از یک فرد به فرد دیگه و از یک خانواده به خانواده ی دیگه ممکنه از زمین تا آسمون فرق کنه. یک خانواده ی 4 نفری که درآمدی حدود 70-80تا در سال داره، میتونه یک زندگی متوسطی رو داشته باشه و در یک خونه ی خوب در محله ای قابل قبول زندگی کنه. بچه هاشون به مدرسه ی خوبی برن و در سال هم چندبار به پیکنیک یا مسافرت های کم خرج برند. حالا اگه مادر خانواده هم کار کنه اونم حدود 70-80تا در بیاره، اون موقع درآمد خانواده میشه چیزی حدود 150تا در سال که برای یک خانواده ی 4نفره واقعا مناسبه و میتونن بدون دغدغه زندگی کنند و تفریحات خوبی هم داشته باشند. این برای افراد معمولی بود.
    اما به صورت کلی، اکثر کسایی که با مدرک مستر یا دکترا مشغول به کار میشن، بعد چند سال که توی کارشون جا افتادن، حقوقشون به بالای 100تا میرسه. حالا شما فرض کن همسر طرف هم در همین حد در آمد داشته باشه. یعنی میشه بالای 200تا در سال. به این درآمد حتی توی منهتن هم میشه زندگی متوسط یا حتی خوبی داشت.
    البته اگه کسی دنبال خریدن خونه های 30-40 میلیونی و ماشین های چند صد هزار دلاری باشه، یا اینکه هر مسافرتی که میره 50-60هزارتا براش هزینه برداره، مطمئنا این درآمد ها جوابگو نخواهند بود.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)