صفحه 123 از 170 نخستنخست ... 2373113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

ممنون هستم از جواب همه دوستان درمورد اينكه شهرهاى بزرگ درامد بيشترى دارند تا شهرهاى كوچك شايد درمورد دانشگاه ها خيلى نميشود گفت مثلا دانشگاه UT براى رشته فيزيك دستمزد بيشترى از دانشگاه UCSD ميدهد و وقتى مقايسه كردم در ذهنم شهرى مثل آستين و سن ديگو بود نه شهرهاى خيلى كوچيك، درمورد زندگى مرفه هم بايد بگم به فرض متخصص هاى پزشكى رو ميشناسم كه درامدشون از سالى ٢٥٠هزار شروع ميشود و بعضا تا ٥٠٠هزار در سال هم افزايش پيدا ميكند اما درمورد محقق فيزيك با داشتن تنها يك شغل از سالانه ٨٠-٩٠هزار شروع ميشود تا نهايتا ١٥٠-١٦٠هزار در ماه و رفاهى كه عرض كردم در مقايسه با چنين اقشارى است كه بنده را مجاب كرده به چند شغله بودن فكر كنم و در چنين مقايسه اى گمان نميكنم سالى ٢٠٠-٣٠٠هزار مبلغ زيادى باشد و نسب به چنين اقشارى انعطاف پذيرى چندانى در هزينه ها وجود داشته باشد، درمورد مسكن هم دقيقا خوب ذهن بنده را خوانديد و بنظر شما براى يك خانواده ٤نفره خريد خانه اى بزرگ همراه استخر و آپشن هاى ديگر در شهر سن ديگو مستلزم چه درامدى در ماه است كه بقيه هزينه ها هم پرداخت شود و در آستين يا دالاس شرايط چگونه است؟ دركل از راهنمايى همه دوستان ممنون هستم اطلاعات بسيار مفيدى دريافت كردم.

Banned

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    دوست عزیز، همونطور که دوستان دیگه هم اشاره کردن، مفهوم رفاه از یک فرد به فرد دیگه و از یک خانواده به خانواده ی دیگه ممکنه از زمین تا آسمون فرق کنه. یک خانواده ی 4 نفری که درآمدی حدود 70-80تا در سال داره، میتونه یک زندگی متوسطی رو داشته باشه و در یک خونه ی خوب در محله ای قابل قبول زندگی کنه. بچه هاشون به مدرسه ی خوبی برن و در سال هم چندبار به پیکنیک یا مسافرت های کم خرج برند. حالا اگه مادر خانواده هم کار کنه اونم حدود 70-80تا در بیاره، اون موقع درآمد خانواده میشه چیزی حدود 150تا در سال که برای یک خانواده ی 4نفره واقعا مناسبه و میتونن بدون دغدغه زندگی کنند و تفریحات خوبی هم داشته باشند. این برای افراد معمولی بود.
    اما به صورت کلی، اکثر کسایی که با مدرک مستر یا دکترا مشغول به کار میشن، بعد چند سال که توی کارشون جا افتادن، حقوقشون به بالای 100تا میرسه. حالا شما فرض کن همسر طرف هم در همین حد در آمد داشته باشه. یعنی میشه بالای 200تا در سال. به این درآمد حتی توی منهتن هم میشه زندگی متوسط یا حتی خوبی داشت.
    البته اگه کسی دنبال خریدن خونه های 30-40 میلیونی و ماشین های چند صد هزار دلاری باشه، یا اینکه هر مسافرتی که میره 50-60هزارتا براش هزینه برداره، مطمئنا این درآمد ها جوابگو نخواهند بود.
    منهتن با 200 هزارتا مگه میشه زندگی کرد که سطحش خوبم باشه؟
    اینکه پول رنت هم نمیشه. الان اگر دقت کنید صحبت های پستهای قبلی روی اینه با 250 هزار تا شهرهای دیگه اونم همش نسبی یه مقدار زندگی متوسط 200 هزارتایی توی منهتن عجیب نیست؟
    خونه 30-40 میلیون دلاری و ماشین چند صد هزار دلاری انتظارات غیر معقولی هستند و به نظرم برای اکثر مهاجران دست نیافتنی . اون هم با این وضعیت اقتصادی. البته نه اینکه نشه ولی کسی مبنا رو بر اینا قرار بده فکر کنم تو ذوقش بخوره چون همون درآمد صد هزار تایی یا چند صد هزارتایی هم سالها و در بهترین حالت شاید 10 -15 سال طول بکشه رسیدن بهشون با احتساب سالهای درس و تجربه اولیه و اینها البته.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط Aliphysics1 نمایش پست ها
    ممنون هستم از جواب همه دوستان درمورد اينكه شهرهاى بزرگ درامد بيشترى دارند تا شهرهاى كوچك شايد درمورد دانشگاه ها خيلى نميشود گفت مثلا دانشگاه UT براى رشته فيزيك دستمزد بيشترى از دانشگاه UCSD ميدهد و وقتى مقايسه كردم در ذهنم شهرى مثل آستين و سن ديگو بود نه شهرهاى خيلى كوچيك، درمورد زندگى مرفه هم بايد بگم به فرض متخصص هاى پزشكى رو ميشناسم كه درامدشون از سالى ٢٥٠هزار شروع ميشود و بعضا تا ٥٠٠هزار در سال هم افزايش پيدا ميكند اما درمورد محقق فيزيك با داشتن تنها يك شغل از سالانه ٨٠-٩٠هزار شروع ميشود تا نهايتا ١٥٠-١٦٠هزار در ماه و رفاهى كه عرض كردم در مقايسه با چنين اقشارى است كه بنده را مجاب كرده به چند شغله بودن فكر كنم و در چنين مقايسه اى گمان نميكنم سالى ٢٠٠-٣٠٠هزار مبلغ زيادى باشد و نسب به چنين اقشارى انعطاف پذيرى چندانى در هزينه ها وجود داشته باشد، درمورد مسكن هم دقيقا خوب ذهن بنده را خوانديد و بنظر شما براى يك خانواده ٤نفره خريد خانه اى بزرگ همراه استخر و آپشن هاى ديگر در شهر سن ديگو مستلزم چه درامدى در ماه است كه بقيه هزينه ها هم پرداخت شود و در آستين يا دالاس شرايط چگونه است؟ دركل از راهنمايى همه دوستان ممنون هستم اطلاعات بسيار مفيدى دريافت كردم.
    در مورد خرید خانه من زیاد نمیتونم نظر بدم. ول مطمئنا خودتون هم میدونید که لازم نیست که پول کل خونه رو یکجا بدید و اگه سابقه ی اعتباری خوبی داشته باشید، میتونید وام مناسبی بگیرید و با اون خونه بخرید.
    من فقط چون بحث درآمد های پزشکی شد خواستم یک چیزی رو اشاره کنم و اونم اینه که تمام این بحث هایی که داره میشه، "درآمد کارمندی" هست. اگه شما هدفتون این باشه که یک جایی کار کنید و سر ماه حقوقتون رو بگیرید، بله، هیچ شغلی به درآمد شغل های پزشکی نمیرسه. قبلا هم توی همین تاپیک در این مورد بحث شده بود. شما با حقوق کارمندی هیچوقت ثروتمند نخواهید شد. اگه کسی دنبال درآمد های بالا هست، باید ریسک کنه و بیزنس خودش رو راه بندازه. یا اینکه یه فردی یه مهارت خیلی خاصی داشته باشه و از جاهای مختلف پروژه قبول کنه و در قبال انجام اون مبالغ بالایی رو بگیره.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Aliphysics1 نمایش پست ها
    اگر اجازه بدید من یک اصلاح بکنم
    درآمد متخصین پزشکی از 170 هزار تا شروع میشه نه 250 اونو باید بالانسش کرد وقتی مینویسه 250 منظورش اینه خیلی کمتر و یه مقدار بیشتر از این مقدار هم هست و این میانگینش هست.

در مورد خرید خانه من زیاد نمیتونم نظر بدم. ول مطمئنا خودتون هم میدونید که لازم نیست که پول کل خونه رو یکجا بدید و اگه سابقه ی اعتباری خوبی داشته باشید، میتونید وام مناسبی بگیرید و با اون خونه بخرید.
    من فقط چون بحث درآمد های پزشکی شد خواستم یک چیزی رو اشاره کنم و اونم اینه که تمام این بحث هایی که داره میشه، "درآمد کارمندی" هست. اگه شما هدفتون این باشه که یک جایی کار کنید و سر ماه حقوقتون رو بگیرید، بله، هیچ شغلی به درآمد شغل های پزشکی نمیرسه. قبلا هم توی همین تاپیک در این مورد بحث شده بود. شما با حقوق کارمندی هیچوقت ثروتمند نخواهید شد. اگه کسی دنبال درآمد های بالا هست، باید ریسک کنه و بیزنس خودش رو راه بندازه. یا اینکه یه فردی یه مهارت خیلی خاصی داشته باشه و از جاهای مختلف پروژه قبول کنه و در قبال انجام اون مبالغ بالایی رو بگیره.
    پزشکی که از جایی حقوق نمیکره دوست عزیز.
    بسته به کاری که میکنه در میاره.
    ویرایش توسط haley : July 22nd, 2015 در ساعت 06:38 PM دلیل: ترکیب پست ها

با فرض اينكه كف درامد پزشك ها سالانه ١٧٠هزار هم باشه بازهم تفاوتى نميكنه چون خيلى بيشتر از درامد اساتيد يا محققين دانشگاهى هست، و درمورد اينكه وام مسكن براى خريد خانه در نظر گرفته ميشود با درنظر گرفتن اين موضوع كه براى خريد خانه اى با متراژى خاص در آستين به فرض ماهانه ٦-٧هزار بايد قسط پرداخت اما در سن ديگو براى همان خانه بايد ١٧-١٨هزار ماهانه قسط پرداخت كرد بنابراين فرض ها گويا براى زندگى در سن ديگو نميتوان به استخدام در يك مرةز تحقيقاتى يا دانشماه اكتفا كرد و لاجرم بايد بيزينش شخصى هم داشت اگر درست متوجه شده باشم اگر هم اشتباه متوجه شدم ممنون ميشوم دوستان اصلاح كنند، از صبر و شكيبايى دوستان هم كه وقت ميگذارند بازهم تشكر ميكنم.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    پزشکی که از جایی حقوق نمیکره دوست عزیز.
    بسته به کاری که میکنه در میاره.
    اکثر پزشکا با بیمارستان ها قرارداد دارند و عمده ی درآمدشون به این شکله. بحث اون تخصص هایی که مطب جداگانه دارند و خدماتشون رو میتونن توی همون مطب انجام بدن جداست.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**

Banned

اکثر پزشکا با بیمارستان ها قرارداد دارند و عمده ی درآمدشون به این شکله. بحث اون تخصص هایی که مطب جداگانه دارند و خدماتشون رو میتونن توی همون مطب انجام بدن جداست.
    به این صورت نیست که درآمد ثابت رو ماهانه بدن که
    با بیمارستان قرارداد بسته میشه بعد بسته به تعداد ویزیت ها و عمل و شیفت و ... بالا پایین میشه. وضعیت ثابتی نداره.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    منهتن با 200 هزارتا مگه میشه زندگی کرد که سطحش خوبم باشه؟
    اینکه پول رنت هم نمیشه. الان اگر دقت کنید صحبت های پستهای قبلی روی اینه با 250 هزار تا شهرهای دیگه اونم همش نسبی یه مقدار زندگی متوسط 200 هزارتایی توی منهتن عجیب نیست؟
    خونه 30-40 میلیون دلاری و ماشین چند صد هزار دلاری انتظارات غیر معقولی هستند و به نظرم برای اکثر مهاجران دست نیافتنی . اون هم با این وضعیت اقتصادی. البته نه اینکه نشه ولی کسی مبنا رو بر اینا قرار بده فکر کنم تو ذوقش بخوره چون همون درآمد صد هزار تایی یا چند صد هزارتایی هم سالها و در بهترین حالت شاید 10 -15 سال طول بکشه رسیدن بهشون با احتساب سالهای درس و تجربه اولیه و اینها البته.
    بله. شما یک آپارتمان خوب در منهتن رو میتونید با ماهی حدود 5هزارتا در ماه اجاره کنید. یعنی 60هزارتا در سال برای اجاره خانه. (البته اینی که دارم میگم منظورم یک خونه ی یک خوابه یا دو خوابه ی جمع و جور هست. نه خونه ی 4 خوابه با استخر و ... !) خرج خوراک و پوشاک و بقیه ی خرج ها برای دو نفر هم در سال نهایتا بشه 100هزارتا. این وسط باز 40 هزارتا اضافه میمونه. توجه بفرمایید که خیلی از خانواده های امریکایی، حتی توی همون نیویورک دارند زندگیشون رو با درآمدی حدود 60-80هزار دلار پیش میبرند. با 250هزارتا از نظر من حتی توی لس آنجلس هم میشه زندگی خوبی داشت. من نمیدونم دوستان چه خرجهایی رو حساب می کنن که میگن این مقدار کافی نیست. اگه کسی تجربه ی میدانی داره و اونجا زندگی کرده لطفا بیاد توضیح کاملتری بده تا اگه بنده اشتباه میکنم متوجه بشم

ApplyAbroad Guru

بله. شما یک آپارتمان خوب در منهتن رو میتونید با ماهی حدود 5هزارتا در ماه اجاره کنید. یعنی 60هزارتا در سال برای اجاره خانه. (البته اینی که دارم میگم منظورم یک خونه ی یک خوابه یا دو خوابه ی جمع و جور هست. نه خونه ی 4 خوابه با استخر و ... !) خرج خوراک و پوشاک و بقیه ی خرج ها برای دو نفر هم در سال نهایتا بشه 100هزارتا. این وسط باز 40 هزارتا اضافه میمونه. توجه بفرمایید که خیلی از خانواده های امریکایی، حتی توی همون نیویورک دارند زندگیشون رو با درآمدی حدود 60-80هزار دلار پیش میبرند. با 250هزارتا از نظر من حتی توی لس آنجلس هم میشه زندگی خوبی داشت. من نمیدونم دوستان چه خرجهایی رو حساب می کنن که میگن این مقدار کافی نیست. اگه کسی تجربه ی میدانی داره و اونجا زندگی کرده لطفا بیاد توضیح کاملتری بده تا اگه بنده اشتباه میکنم متوجه بشم
    البته چیزی که باید در نظر گرفت اینه که درآمد حدود 200 هزار دلار قبل از مالیات، تبدیل میشه به 120 هزار دلار بعد از مالیات (128 هزار برای افراد متاهل). برای اینکه بعد از مالیات درآمد 200 هزار دلار داشته باشید باید قبل از مالیات 350 هزار دلار باشه.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

زندگی سطح بالا داشتن تو آمریکا (خونه خوب تو شهر خوب تو منطقه ی خوب، مدرسه ی خوب برای بچه ها، مسافرتهای راحت، هتل خوب، بیمه خوب و ....) به شم اقتصادیه خیلی بالایی نیاز داره که درصد خیلی زیادی از مردمی که تو آمریکا زندگی می کنن این رو ندارن. من زندکی دوستان خودم رو که با مدرک دکترا از دانشگاه تاپ تو شرکتهای تک معروف کار تک می کنن رو از نزدیک دیدم. از اونور سطح زندگی آمریکایی های بیزینس من و CEO های موفق رو که صاحب شرکت و بیزینس های Abroad هستن رو هم دیدم. این دو اصلا با هم قابل مقایسه نیستن.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)