صفحه 126 از 170 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در امریکا (به روایت دوستان ساکن امریکا ) + سوالات ديگر دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Zerezaee نمایش پست ها
    اگر كسي تحصيلات نداشته باشه (مرد) با زنش كه phd پذيرش گرفته بياد آمريكا آيا امكان اينكه اونجا بوتيك بزنه يا هر مغازه اي وجود داره؟ اصلا چه كارهايي مي تونه انجام بده؟ و چقدر سرمايه لازم داره؟
    بعنوان همراه دانشجو در امریکا اجازه کار ندارید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در امریکا (به روایت دوستان ساکن امریکا ) + سوالات ديگر دوستان

با سلام . بنده 32 سال سن دارم و دارای مدرک لیسانس مدیریت دولتی دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بین الملل دانشگاه پیام نور تهران می باشم و حدود 10 سال سابقه کار در حوزه مالی و درآمد در شرکتها و موسسات دولتی و خصوصی میباشم ( هم اکنون معاون اداری و مالی سازمان وابسته به شهرداری) لذا می خواستم ببینم برای گرفتن ویزای کار ،شانسی دارم یا نه؟ از چه طریقی میتونم اقدام کنم ؟ فرایند اخذ ویزای کار چندوقت طول میکشه > هزینه های مربوطه چقدر است ؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid62 نمایش پست ها
    با سلام . بنده 32 سال سن دارم و دارای مدرک لیسانس مدیریت دولتی دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بین الملل دانشگاه پیام نور تهران می باشم و حدود 10 سال سابقه کار در حوزه مالی و درآمد در شرکتها و موسسات دولتی و خصوصی میباشم ( هم اکنون معاون اداری و مالی سازمان وابسته به شهرداری) لذا می خواستم ببینم برای گرفتن ویزای کار ،شانسی دارم یا نه؟ از چه طریقی میتونم اقدام کنم ؟ فرایند اخذ ویزای کار چندوقت طول میکشه > هزینه های مربوطه چقدر است ؟
    من هیچ شانسی برای شما نمیبینم. وققتون رو تلف ویزای کار از ایران نکنید.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    من هیچ شانسی برای شما نمیبینم. وققتون رو تلف ویزای کار از ایران نکنید.
    تو زمینه مدیریت بازرگانی چطور میتونم کاری بکنم؟ توی این زمینه هم دارای چندین مقاله هستم و شانسی دارم یا خیر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid62 نمایش پست ها

فرض کن دکترای ممتاز ام بی ای از هاروارد داری و با اعتماد به نفس سرچ کن دنبال کار مورد علاقه ات. ببین مدارک چی میخوان (معمولا رزومه و این چیزا) تهیه و ارسال کن. سختی کار در سرچ کردنشه. شد شد نشد نشد.

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

سلام
    می خواستم بدونم چه مدارک و گواهینامه های برای آمریکا به درد می خوره
    خودم مهندس عمران هستم
    بدون در نظر گرفتن بحث اف یک یا اف 2 و تحصیل اگه بشه کار کرد مدارکی مثل گواهینامه پایان دوره قفل سازی یا تاسیسات و ... به درد می خوره یا نه؟
    از کجا بگیریم مدارک رو که ترجمه بشه و اعتبار داشته باشه
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hiva-s نمایش پست ها
    فرض کن دکترای ممتاز ام بی ای از هاروارد داری و با اعتماد به نفس سرچ کن دنبال کار مورد علاقه ات. ببین مدارک چی میخوان (معمولا رزومه و این چیزا) تهیه و ارسال کن. سختی کار در سرچ کردنشه. شد شد نشد نشد.
    ممنون از راهنماییتون. کدوم سایتها معتبر و خوب هستن برای سرچ . نیاز به وکیل نیست ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

بنظرتون آیا دکترا خوندن (مهندسی) در دانشگاههایی که رنکشون زیاد جالب نیست (دانشگاههایی که فاقد رنک هستند. رنک بعد از 130) تو کار پیدا کردن اثر داره؟ یا خییییلی مهم نیست؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lmnop نمایش پست ها
    بنظرتون آیا دکترا خوندن (مهندسی) در دانشگاههایی که رنکشون زیاد جالب نیست (دانشگاههایی که فاقد رنک هستند. رنک بعد از 130) تو کار پیدا کردن اثر داره؟ یا خییییلی مهم نیست؟
    وقت تلف کردنه. شما دکترا هم بگیرید بعدش جاب مستر لول می دن بهتون.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    وقت تلف کردنه. شما دکترا هم بگیرید بعدش جاب مستر لول می دن بهتون.
    اصولا رنک دانشگاه به جز شغل آکادمیک البته و مثلا در همان master level هم در صنعت خیلی موثر نیست. با این نکته هم موافقید که کلا در سطح البته نه خیلی تاپ یا خیلی پایین بیشتر از هرچیز مهارت و توانایی هندلینگ در جاب مارکت مهندسی موثر است تا سطح مدرك و حتی عنوان مدرک یا رنک دانشگاه.
    چیزی که خیلی از دانشجویان ایران با توجه به محیط کاری درایران و شرایط بازار کاری تخصصی، تصویر متفاوتی از آنرا در ذهن دارند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)