صفحه 141 از 170 نخستنخست ... 4191131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Souri_RS نمایش پست ها
    دوست عزیز

دکترا خوندن، برای گرفتن گرین کارت قطعا نیست، بحث علاقه به فضای آکادمیک و یا کار پژوهشی در شرکت ها، lab و agency های مختلف هم دخیل هست (البته بعضی ها سیتیزن میخواد!).

از پستهاتون متوجه شدم هنوز در راه اپلای هستین، ایشالا اگر شد که اومدین امریکا، خواهین دید که NIW با خیلی کمتر از 2000 تا سایتشن در کمتر از یکسال میشه گرفت. خصوصا اگر از دانشگاه امریکایی و استاد معتبر فارغ بشین. وقتی یک case رو بررسی میکنین، باید تمام مشخصات رو بگین. تمام اطلاعات در کنار هم باید درست بیان بشن. در این موارد هم، میانگین افراد مورد نظر هست نه صدک پنجم و نود و پنجم. سه ماه پیش یک دانشجوی دکترابا 30 مقاله ی ژورنالی و سایتیشن بالا برای پست داک با استادم تماس گرفت. رد شد. الان نتیجه اینه که امریکا اینقدر سخته که 30 تا مقاله هم کافی نیست؟ اطلاعات بیشترش اینه که 30 تاش ژورنال های ایمپکت زیر یک بود، دانشگاه متوسط مالزی و سایتشن هم به صورت network ای بوده. امریکا به عدد نگاه نمیکنه، در NIW عددی ذکر نشده.

خودتون هم این نکته رو قبلا ذکر کردین :

بله خیلی از NIW ها هستند که اصلا PhD از امریکا ندارن. و NIW هم کار ساده ای نیست. ولی کسی به ریسرج علاقه داشته باشه، هم گیرین کارت رو میگیره و هم از دوران پژوهشش لذت میبره.

ارادتمند
    امیر
    اتفاقا دقیقا میدونم که امریکا اعتبار داوری خیلی مهمتر از عددشسه. در استرالیاست که خیلی ایمپکت مهمه .همون کیس که فرمودم رد شد استادش خیلی معروف و خفن بود ولی دانشگاهش رنک 80 90 برقه .شاید به این دلیل رد شده.

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

ظاهرا اگر کسی 500.000 دلار آمریکا داشته باشد و در آنجا سرمایه گذاری کند می تواند گرین کارت بگیرد.

دقیقا این سرمایه گذاری باید کجا باشد؟ کسی نمونه عینی می تواند مثال بزند؟ مثلا سرمایه گذاری در یک کلینیک پزشکی و خریدن دستگاه برای آن، می توان چنین کاری کرد؟ مثلا دستگاه MRI
    آیا در بورس آمریکا با خریدن سهام به این مقدار می توان گرین کارت گرفت؟
    اگر کل سرمایه شما این مقدار باشد آیا گرفتن گرین کارت از این طریق عقلانه است؟
    حضرت خیام:
    آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی معذوری اگر در طلبش میکوشی
    باقی همه رایگان نیرزد هشدارتا عمر گرانبها بدان نفروشی

شما باید یک تعدادی هم شغل (حداقل 10 تا در عرض 2 سال فکر کنم) بتوانید ایجاد کنید. مثلا دستگاه بخرید و چند نفر اپراتور و خدمه برای کار با آن استخدام کنید. یا مثلا یک رستورانی چیزی بزنید. تحت عنوان eb5 سرچ کنید. راه عاقلانش اینه که ابتدا یک شریک مطمئن ساکن در آمریکا بیابید.

سلام.
    اوضاع کار در حیطه biofuel &biomass utilization چطوره؟
    با توجه به این اوضاع نفت و ارزون بودنش، سرمایه گذاری روی این موضوعات هنوز انجام میشه یا نه؟
    (کلا renewable energy الان چطوره اگه بخوام کلی تر بپرسم)
    خیلی ممنون
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    شما باید یک تعدادی هم شغل (حداقل 10 تا در عرض 2 سال فکر کنم) بتوانید ایجاد کنید. مثلا دستگاه بخرید و چند نفر اپراتور و خدمه برای کار با آن استخدام کنید. یا مثلا یک رستورانی چیزی بزنید. تحت عنوان eb5 سرچ کنید. راه عاقلانش اینه که ابتدا یک شریک مطمئن ساکن در آمریکا بیابید.
    درسته که می گن برای مهندسی قدرت گرایش الکترونیک صنعتی شغل توی امریکا پیدا نمیشه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

نقل قول نوشته اصلی توسط alidio نمایش پست ها
    سلام.
    برای کسی که بخواد بعد دکترا وارد صنعت بشه، این که جایی درس بخونه که کار بیشتر باشه واقعا مهمتر از اعتبار دانشگاه، استاد راهنما، و حتی پروژه هست؟
    مثلا Iowa state جایی نسبتا پرت هست ولی دانشگاه خوبی هست و خیلی قوی کار میکنه (از لحاظ شهرت استادها، مقاله دادن) و از بعضی از دانشگاه های تگزاس و حتی کالیفرنیا بهتره، ارجحیت نداره؟
    ممنون
    نظری نبود؟
    لطفا دوستان با تجربه راهنمایی کنن...
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط alidio نمایش پست ها
    نظری نبود؟
    لطفا دوستان با تجربه راهنمایی کنن...
    با سپاس
    سلام! اگه دوستانی که چند روز یا چند ماه بیشتر امریکا نبودن و یا با لاتاری و ازدواج حضورشون در امریکا مستدام شده تاپیک رو هایجک نکنند من نظرم رو گفتم:
    نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    ... در امریکا بسیار بسیار عادی هست که افراد پس از تحصیل به جای دیگه بروند. بسیاری از دانشگاه های تاپ دنیا در شهرهای خیلی کوچک هستند ولی فارغ التحصیل های اونها به راحتی در بهترین نقاط کالیفورنیا یا... کارگرفته اند. حتی در زمینه های های تک بسیار رایج هست که افراد مداوم هرچند سال یکبار شرکت و حتی شهری که درش حتی خونه خریدن رو عوض کنند. اصولا نقل مکان در امریکا بسیار معموله. البته من منکر این نیستم که به خصوص در سطح مستر و پایین تر اگر اطراف شما شرکت های خوب باشه میتونه کار پیدا کردن رو تسهیل کنه... چون معیارهای اصلی پروژه، دانشگاه، استاد و موقعیت هایی که این پارامترها میتونه بعدش فراهم کنه هست.

Senior Member EHSM آواتار ها

اخیرا من شنیدم بعضیها کار آنلاین میکنن. نه برای یه کارفرما. خودشون تو خونه. حتی ممکنه بعد از گرفتن دکترا تو یه رشته ای دیگه باشه! کسی چیزی شنیده در این مورد؟؟

Senior Member EHSM آواتار ها

یه چیزی که فک میکنم اینه که بنظرم موقعیت های کاری متناسب با پی اچ دی کمتره. یعنی احتمالا کسانی که پی اج دی دارن (که تعدادشون همینطور بیشتر میشه) باید در لول مستر کار بگیرن. حالا سوال اینجاست که کارفرما چطور فکر میکنه؟؟ یعنی آیا راضی میشه که پی اچ دی بگیره؟؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    یه چیزی که فک میکنم اینه که بنظرم موقعیت های کاری متناسب با پی اچ دی کمتره. یعنی احتمالا کسانی که پی اج دی دارن (که تعدادشون همینطور بیشتر میشه) باید در لول مستر کار بگیرن. حالا سوال اینجاست که کارفرما چطور فکر میکنه؟؟ یعنی آیا راضی میشه که پی اچ دی بگیره؟؟
    میگیرن ولی پول نمیدن. دوست خود من 3-4 تا جاب آفر مستر لول داره ولی نمیره!!!! میگه حقوقش پایینه من پی اچ دی دارم. به هر حال industry به این هه پی اچ دی نیاز نداره و تعداد زیادیشون باید گوتاه بیان و به همون درآمد اولیه راضی شن.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)