صفحه 153 از 170 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

Hi everyone,

Please check out the following link:
    http://www.wsj.com/articles/job-seek...24943?mod=e2fb

it's a great article about the surplus of PhD students in the United States.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzadtroy نمایش پست ها
    سپاس و تشکر دوست عزیز ...

ولی بنده در این زمینه سررشته خاصی ندارم ‌و آینده ای درونش نمیبینم ( برای خودم )

ولی میخوام نظر شمارو درمورد این زمینه ها بدونم :

- طراحی وب

- ساخت تیزر های تبلیغاتی

- صداگذاری و آهنگسازی روی فیلم های سفارش داده شده

نظرتون درمورد این ها چیه ... البته اگر اطلاع دارید

محبوب ترین حرفه ی کامپیوتری در آمریکا چه گزینه ای هست ؟؟

ممنونم از وقتی که می گذارید ....
    طراحی وب که اشباعه. مگر اینکه در یک زمینه ی خاص خبره باشید و شرکتی پیدا بشه و استخدامتون کنه. که با شرایط شما سخته.
    بنده منظورم از عکاسی کارهایی مثل عکاسی و تهیه کلیپ از عروسی ها، آلبوم عروسی یا کودک و اینها بود که هم نیازمند توانایی در عکاسی و فیلمبرداریه و هم در تدوین و تهیه ی عکس و کلیپ.
    میتونید نمونه ی چنین کارهایی رو در یوتوب یا سایت های شخصی عکاسها پیدا کنید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    درصد کمی از این ریسرچ ها بدرد شرکتها میخورند. مگر در دانشگاههای تاپ. بقیه دانشجوهای خارجی هم مثل ایرانیها. هدف اکثرشون استفاده از پذیرش دکترا برای جا افتادن و ورود به صنعت امریکاست. درصد پایینی شون هم که برمیگردند دنبال کارهای آکادمیک هستند. اصولا طراحی دوره دکترا برای شغلهای آکادمیک انجام شده و هدفش آماده سازی و تربیت پژوهشگر برای توسعه دانش و ایده های جدید است. یک دانشجوی دکترا در ابتدای کار نه صلاحیت فنی و نه تجربه حل مشکلات صنعتی را دارد. شرکتهای بزرگ خودشان مراکز پژوهشی بزرگی دارند با بودجه بسیار بالاتری از مراکز دانشگاهی، و متخصصین باتحربه خودشان را برای حل مشکلات فنی شان بکار میگیرند.

در عین حال نقش دانشگاههای تاپ در پیشبرد مرزهای تکنولوژی هم غیر قابل انکار بوده است. این در واقع دقیقا هدف دانشگاه است که ایده ها و مسائلی را ارزیابی کند که هنوز صنعت با آن مواجه نشده یا اینقدر مهم نمیبیند که روی آن بودجه بگذارد. در واقع یک هدف فیوچریستیک. در رشته خود من دهها ایده جدید را میتوان نام برد که در دانشگاهها شروع شد و شکل گرفت در زمانیکه صنعت این مسائل را اینقدر مهم نمیدید که رویش بودجه و وقت بگذارد. مساله اینست که از ببن هزاران تز دکترا که هر سال دفاع میشود فقط درصد بسیار کوچکی این قابلیت را دارند که به چنین ایده های پیشرویی تبدیل بشوند، و این نوع تز های دکترا هم اکثرا از دانشگاههای تاپ مثل ام آی تی و استنفورد و نظیر آنها درمیایند. برای بقیه کاندیداهای دکتری مزیت گذراندن دوره شان آشنایی و تسلط پیداکردن بر متدهای پژوهشی و تکنولوژی روز و پیدا کردن لینک هایی برای شغلهای آینده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    منبع فاند پروژه های RA خیلی مواقع از موسسات بدون سود، گرنت های دولتی، موسسه های تحقیقاتی خیریه ای و ... است. بطور مثال اتحادیه اروپا بیشتر از 2014 تا 2020 بیشتر از 70 میلیارد دلار گرنت های تحقیقاتی ارائه می کنه به دانشگاه های اروپا. در آمریکا هم شرایط مشابه هست. بعضی مواقع هم منبع مالی این فاندها از صنعت است. معمولا دلایل زیادی در صنعت وجود داره برای فاند کردن تحقیقات آکادمیک. یکی از اونها هزینه پایین تر این فاند هاست نسبت به استخدام کردن افراد بصورت مستقیم. این کارها منافع مالیاتی هم برای کمپانی ها در صنعت داره. خیلی مواقع این تحقیقات، زودبازده نیستند که ارزش سرمایه گذاری تحقیقات مستقیم رو داشته باشه ولی ممکنه در دهه های بعد مفید باشه و از الان کمک می کنند پایه تحقیقات در دانشگاه ها شکل بگیره.

تحقیقات در صنعت معمولا محصول محور است. یعنی از بالا به پایین ابتدا یک محصول تجاری ایده پردازی میشه، سپس می بینند برای پیاده سازی اون محصول به چه تکنولوژی های جدیدی لازم است، و بعد افرادی رو استخدام می کنند که تحقیقات لازم برای بدست آوردن اون تکنولوژی رو انجام بدهند. تحقیقات در آکادمیک معمولا ایده محور است، یعنی از پایین به بالا. فرد بعد از کسب تخصص های ابتدایی فکر می کنه چطور میشه کمی علم و تکنولوژی رو پیش برد و این کار رو انجام میده.
    دوستمون S03 پاسخ دقیق سوال شما رو دادند ولی این نکته رو هم بنده اضافه کنم که بنظر من همین روش فعلی استفاده بهینه از توانایی دانشجوی دکتراست. اکثریت دانشجویان دکترا که مستقیما بعد از لیسانس و ارشد وارد دوره دکترا شده باشند تخصص و تجربه کافی برای حل مسائل صنعتی را ندارند. برای حل مسائل مستقیم عملی شرکتها باید آموزش کافی در مورد کار شرکت و طراحی محصولاتش بهشون داده بشه که نه هزینه اش و نه زمانش برای شرکت صرف نمیکنه (بجاش میتونه نیروی خودش رو آموزش بده).

در ضمن پروژه های دکترا در اینجا ولو صنعتی هم نباشند رویایی و فضایی تعریف نمیشوند. گرفتن گرنت پژوهشی برای استادها کار ساده ای نیست و بیشتر بخش پژوهشی کارشون صرف همین تعریف مناسب پروژه و نوشتن گرنت پروپوزال میشه. گرنت ها رقابتی هستند و سازمانهای گرنت دهنده پروسه های طولانی برای review و انتخاب برنده را بر اساس اولویت های استراتژیک تعریف شده براشون طی میکنند. یک پروژه کلا رویایی و بدون تعریف مناسب شانسی برای گرفتن فاند نداره.
    من هنوز کمی ابهام واسم وجود داره:

1) از طرفی میگین که فقط پروژه های سطح بالا در دانشگاه های تاپ فیوچریستیک و خوبن. از طرفی خیلی از پروژه های دیگه به درد صنعت نمی خورن و خیلی هم تاپ و فیوچریستیک نیستن. خب چرا سازمان های غیرصنعتی دیگه بهشون فاند مید؟ این ها که فیوچریستیک نیستن خب به چه درد می خورن؟ این که دانشجو کار ریسرچ را یاد می گیره و ... که به نفع خودشه نه به نفع اون سازمان ها و صنعت ها. راستش من خیلی از پروژه های دکترا در ایران را الکی و بی فایده دیدم (حداقل از لحاظ فیوچریستیک بودن یا نبودن). حالا دارم حس می کنم واسه اون ور همین طوریه! مسئله اینه که من نتونستم فایده تز دکترا (البته نه اون تزهای فیوچریستیک بلکه تزهایی غیر از اونها را) در دانشگاه های خوب را بفهمم.

2) من خیلی از مقالات را که می بینم همش فکر می کنم که کپی هستند! هیچ کدوم ایده جدید نیستند. مثلا حوزه کار من امنیته و روی شبکه های وایرلس کار می کنم. خب بسیار می بینیم که توی یه مقاله از دانشگاه فلان اومده و حمله jamming را با کمک تئوری بازی در شبکه cognitive radio مدل کرده و بررسی کرده. باز یه کار دیگه می بینم که همون حمله jamming را در شبکه ad-hoc با ابزار تئوری بازی مدل کرده. باز یه کار دیگه که همون حمله را در crowdsensing با تئوری بازی مدل کرده. حالا یه مقدار فرض های اولیه شون با هم فرق دارن و کمی مسیر هم فرق داره اما ایده یکیه. انگار به نظرم میاد که همش یه روش را توی سناریوهای مختلف دارن تکرار می کنن. تازه همون کارهای اولیه هم خودشون کپی هستند. یعنی یه ریاضی دان اون روش حل را ارائه داده و اینها فقط اومدن همون را در یه سناریوی برقی کپی کردن. خب می خوام اعتراف کنم که خود من مقالاتم همین طوری بوده یعنی یه روش کار را یه جا دیدم و توی یه سناریوی دیگه، حالا با کمی تغییر، اعمالش کردم و شده یه مقاله و پروژه ارشدم. اگه فرض کنیم که مقالاتی که از دانشگاه های خوب آمریکا (نه حالا تاپ تن) درمیان، همشون از پروژه درمیان و یه پروژه پشت شون تعریف شده، خب انگار شرکت ها میان یه سناریوی تکراری را در شبکه های مختلف به عنوان پروژه دکترا قبول می کنن! دو حالت به ذهنم میاد:

- اگه استاد اول تز را تعریف کرده و بعد واسش گرنت جور کرده: انگار استادها یه چند تا روش کار بلدن، همون ها را همش در سناریوهای مختلف و در شبکه های مختلف با کمی تغییر تعریف می کنن و میشه یه تز دکترا جدید! بعد هم واسش گرنت جور می کنن.
    - اگه شرکت ها و سازمان ها اول تز را تعریف کردن: انگار سازمان ها یه کاری که قبلا در یه سناریوی دیگه انجام شده، حالا بیکارن و اومدن یه سناریوی کمی متفاوت را تعریف کردن و واسش کلی پول خرج می کنن!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    من هنوز کمی ابهام واسم وجود داره:

1) از طرفی میگین که فقط پروژه های سطح بالا در دانشگاه های تاپ فیوچریستیک و خوبن. از طرفی خیلی از پروژه های دیگه به درد صنعت نمی خورن و خیلی هم تاپ و فیوچریستیک نیستن. خب چرا سازمان های غیرصنعتی دیگه بهشون فاند مید؟ این ها که فیوچریستیک نیستن خب به چه درد می خورن؟ این که دانشجو کار ریسرچ را یاد می گیره و ... که به نفع خودشه نه به نفع اون سازمان ها و صنعت ها.
    بزرگترین سازمانهای گرنت دهنده (مثلا NSF در امریکا یا NSERC در کانادا) دولتی هستند و یکی از اهداف اصلی اعلام شده شان تربیت پژوهشگر است. در نتیجه این گرنتها هم بنوعی مثل بودجه دولتی است که به دانشگاههای دولتی داده میشه.

در مورد پروژه های مفید و سطح بالا البته باید این نکته را اشاره کنم که گرچه بیشترشون در دانشگاههای تاپ انجام میشوند ولی بیشتر از رنکینگ دانشگاه به صلاحیت و شهرت پژوهشگر مربوطه هم بستگی دارند. در رشته خود من استادهای تاپی هستند که در دانشگاههای متوسط کار میکنند و پروژه های سطح بالایی هم انجام میدهند.

یک نکته دیگر هم پروژه های joint است که چند تا دانشگاه با هم همکاری می کنند. این مدل البته در اروپا بسیار معمول تر است و در آن منطقه امکان دارد شما در یک دانشگاه نه چندان مشهور باشید ولی پروژه ی که انجام میدهید خیلی هم تاپ باشد. پروژه های Horizon 2020 اروپا از این نوع هستند.

2) من خیلی از مقالات را که می بینم همش فکر می کنم که کپی هستند! هیچ کدوم ایده جدید نیستند. مثلا حوزه کار من امنیته و روی شبکه های وایرلس کار می کنم. خب بسیار می بینیم که توی یه مقاله از دانشگاه فلان اومده و حمله jamming را با کمک تئوری بازی در شبکه cognitive radio مدل کرده و بررسی کرده. باز یه کار دیگه می بینم که همون حمله jamming را در شبکه ad-hoc با ابزار تئوری بازی مدل کرده. باز یه کار دیگه که همون حمله را در crowdsensing با تئوری بازی مدل کرده. حالا یه مقدار فرض های اولیه شون با هم فرق دارن و کمی مسیر هم فرق داره اما ایده یکیه. انگار به نظرم میاد که همش یه روش را توی سناریوهای مختلف دارن تکرار می کنن. خب می خوام اعتراف کنم که خود من مقالاتم همین طوری بوده یعنی یه روش کار را یه جا دیدم و توی یه سناریوی دیگه، حالا با کمی تغییر، اعمالش کردم و شده یه مقاله و پروژه ارشدم. اگه فرض کنیم که مقالاتی که از دانشگاه های خوب آمریکا (نه حالا تاپ تن) درمیان، همشون از پروژه درمیان و یه پروژه پشت شون تعریف شده، خب انگار شرکت ها میان یه سناریوی تکراری را در شبکه های مختلف به عنوان پروژه دکترا قبول می کنن! انگار استادها یه چند تا روش کار بلدن، همون ها را همش در سناریوهای مختلف و در شبکه های مختلف با کمی تغییر تعریف می کنن و میشه یه تز دکترا جدید!
    بله تا حد زیادی همینطوره. شاید بشه گفت بیش از 90 درصد مقاله های این روزها همینجورین. اولا همانطور که عرض کردم پروژه های تعریف شده لزوما صنعتی نیستند. ثانیا حتی در مورد پروژه های صنعتی هم یک شرکت گاهی یک موضوع مشابه رو به چندین گروه میدهد تا به روشهای مختلف حل کنند (مواردش را دیده ام) و شرکتهای رقیب هم که ممکن است روژه های مشابهی را برای گروههای دیگر تامین مالی کنند. غیر از نتایج کار، شرکتها از این کار سود مالی بصورت معافیت مالیاتی هم دریافت میکنند. تحصیلات عالی الان بصورت یک بیزینس بزرگ درآمده است.

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

مرسی از جواب های خوبتون

بزرگترین سازمانهای گرنت دهنده (مثلا NSF در امریکا یا NSERC در کانادا) دولتی هستند و یکی از اهداف اصلی اعلام شده شان تربیت پژوهشگر است. در نتیجه این گرنتها هم بنوعی مثل بودجه دولتی است که به دانشگاههای دولتی داده میشه.
    ممنون. خب این سازمان های دولتی این پروژه ها و گرنت ها را میدن که پژوهشگرهای کشورهای دیگه (رقیب های آینده مثل هند و چین) تربیت بشن که چه سودی واسه شون داشته باشه؟ درسته که خیلی از اونها در این کشورها می مونن اما خیلی هاشون هم برمی گردن کشورشون. خب این سود تربیت پژوهشگر از جیبشون میره. کشورهای امپریالیسم جهانی، قربت الی الله پژوهشگر تربیت می کنن؟!

بله تا حد زیادی همینطوره. شاید بشه گفت بیش از 90 درصد مقاله های این روزها همینجورین. اولا همانطور که عرض کردم پروژه های تعریف شده لزوما صنعتی نیستند. ثانیا حتی در مورد پروژه های صنعتی هم یک شرکت گاهی یک موضوع مشابه رو به چندین گروه میدهد تا به روشهای مختلف حل کنند (مواردش را دیده ام) و شرکتهای رقیب هم که ممکن است روژه های مشابهی را برای گروههای دیگر تامین مالی کنند. غیر از نتایج کار، شرکتها از این کار سود مالی بصورت معافیت مالیاتی هم دریافت میکنند. تحصیلات عالی الان بصورت یک بیزینس بزرگ درآمده است.
    1) خب پشت همین 90 درصد کپی کاری، کلی گرنت نخوابیده؟ این ها همش ضرر نیست؟ این ضرر را چرا راحت متحمل میشن؟ البته این هم میشه گفت که در صنعت هم خیلی از کارها همین طوری کپی هستند. مثلا ایده شبکه های اجتماعی با فیسبوک گل کرد اما حالا توی هر کشوری مثل قارچ شبکه اجتماعی زدن. هیچ کدومشون نوآوری خفنی ندارن و یه جورایی همه شون کپی هستند.
    2) این که تحصیلات عالیه بیزینس هستش کمی مبهمه واسم. یعنی چی؟ کی سود مالی می کنه. دانشجو که داره از گرنت پول هم میگیره تازه. حتی خرج تحصیل دانشگاه هم ویو میشه. خب سود بیزینس کجاست؟
    ویرایش توسط e133218228 : June 16th, 2016 در ساعت 08:35 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها

ممنون. خب این سازمان های دولتی این پروژه ها و گرنت ها را میدن که پژوهشگرهای کشورهای دیگه (رقیب های آینده مثل هند و چین) تربیت بشن که چه سودی واسه شون داشته باشه؟ درسته که خیلی از اونها در این کشورها می مونن اما خیلی هاشون هم برمی گردن کشورشون. خب این سود تربیت پژوهشگر از جیبشون میره. کشورهای امپریالیسم جهانی، قربت الی الله پژوهشگر تربیت می کنن؟!
    پذیرش دانشجوی خارجی قربت الی الله نیست. اول اینکه درصد عمده ای از این دانشجویان در کشور میزبان میمونند (منجمله هندیها و چینیها که اشاره قرمودید)، در مورد اونهایی که برمیگردند بهرحال یک سرمایه گذاری فرهنگی (و سیاسی) بنفع کشور میزبان برای آینده است. در ضمن مبالغ فاند دانشجویان خارجی اینقدر هم رقمی نیست. حتی اگر از ده درصدش هم نتیجه ای حاصل بشه باز هم صرف میکنه.

1) خب پشت همین 90 درصد کپی کاری، کلی گرنت نخوابیده؟ این ها همش ضرر نیست؟ این ضرر را چرا راحت متحمل میشن؟ البته این هم میشه گفت که در صنعت هم خیلی از کارها همین طوری کپی هستند. مثلا ایده شبکه های اجتماعی با فیسبوک گل کرد اما حالا توی هر کشوری مثل قارچ شبکه اجتماعی زدن. هیچ کدومشون نوآوری خفنی ندارن و یه جورایی همه شون کپی هستند.
    بستگی داره ضرر رو چطور تعریف کنیم. یک عده پژوهشگر تربیت میشن و دکتراهاشون رو میگیرند. مبلغ فاندها اینقدر هم سرمایه گذاری بزرگی برای این منظور نیست.

2) این که تحصیلات عالیه بیزینس هستش کمی مبهمه واسم. یعنی چی؟ کی سود مالی می کنه. دانشجو که داره از گرنت پول هم میگیره تازه. حتی خرج تحصیل دانشگاه هم ویو میشه. خب سود بیزینس کجاست؟
    استادها و کارمندان دانشگاه (و در مورد دانشگاهها و موسسات خصوصی، سرمایه گذاران) که از این بیزینس کسب حقوق یا درآمد میکنند، و شرکتهایی که معافیت مالیاتی و نتیجه پژوهشها رو دریافت میکنند. اگر اینهمه دانشجو نبودند دلیلی نداشت اینهمه دانشگاه باز بشه و اینهمه استاد استخدام کنند. همین خود ایران را بعنوان مثال ببینید الان دیگه هر کی رو میبینید یک لقب مدرس دانشگاه هم یدک میکشه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    طراحی وب که اشباعه. مگر اینکه در یک زمینه ی خاص خبره باشید و شرکتی پیدا بشه و استخدامتون کنه. که با شرایط شما سخته.
    بنده منظورم از عکاسی کارهایی مثل عکاسی و تهیه کلیپ از عروسی ها، آلبوم عروسی یا کودک و اینها بود که هم نیازمند توانایی در عکاسی و فیلمبرداریه و هم در تدوین و تهیه ی عکس و کلیپ.
    میتونید نمونه ی چنین کارهایی رو در یوتوب یا سایت های شخصی عکاسها پیدا کنید.
    واقعا از مشاوره ی شما دوست عزیز سپاس گذارم

یعنی شما پیشنهاد می کنید که ساخت تیزر های تبلیغاتی و حرفه ی تدوین رو ادامه بدم ؟؟

تو این یک سال هم خیلی میتونم قدرت کارم رو افزایش بدم ... علاقه ی زیادی هم بهش دارم

خودم فکرش رو میکردم در طراحی وب خیلی برای من رقیب وجود داشته باشه ...

تازه اونا هم تجربه ی خاص خودشون رو دارن و برای من شانسی نیست تو این زمینه

من راستش با مبلغ ناچیزی میخوام به کالیفرنیا ارواین مهاجرت کنم

قضیه پیدا کردن کار خیلی خیلی خیلی برام جدی هست

یعنی من برم سراغ حرفه ی اصلیه خودم ؟؟

اگر یک کار محبوب و پردرآمد کامپیوتری هم سراغ دارید ممنون میشم مطلع باشم

بازم تشکر و سپاس فراوان

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

یعنی شما پیشنهاد می کنید که ساخت تیزر های تبلیغاتی و حرفه ی تدوین رو ادامه بدم ؟؟

تو این یک سال هم خیلی میتونم قدرت کارم رو افزایش بدم ... علاقه ی زیادی هم بهش دارم

بازم تشکر و سپاس فراوان
    دوست عزیز، من ضمانتی نمیتونم به شما بدم. من صرفا طبق دیده های خودم این پیشنهاد رو دادم چون دارم میبینم دانشجوهایی رو که از طریق همین عکاسی و فیلم برداری دارند پول در میارن. اما اینکه آیا این مقدار برای گذروندن زندگی کافی هست یا نه رو نمیدونم. پیشنهاد بنده اینه که الان دنبال کار "پردرآمد" نباشید و صرفا دنبال کاری باشید که باهاش بشه زندگی رو گذروند. اگر مدرکتون رو از اینجا داشتید میگفتم که شانس خوبی برای کار پیدا کردن دارید ولی نمیدونم با مدرک ایران چقدر شانس خواهید داشت. پیشنهاد می کنم کسایی که در حال حاضر در Irvine هستند مشورتی داشتد و تا بهتر از شرایط اونجا با خبر بشید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

درصد کمی از این ریسرچ ها بدرد شرکتها میخورند. مگر در دانشگاههای تاپ.
    خود من ایده ی خوبی دارم که فکر می کنم futuristic هستش. البته گاها آدم فکر میکنه فلان ایده خوبه اما تهش چیزی درنمیاد اما فکر می کنم اگه روش کار بشه و جواب بده، می ترکونه. اما خب از الان نمیشه گفت که واقعا جواب میده یا نه اما به نظر خودم از این تزهای دکترا که توی دانشگاه های ایران الکی تعریف میشه بهتره. سوالم اینه که همچین ایده ای را بهتره که آدم واسه خودش نگه داره و تنهایی روش کار کنه یا این که اعتماد کنه به استادهای اون ور و باهاشون درمیون بزاره و مثلا به عنوان تز دکترا روش کار کنه. البته این ایده محصول محور هستش، یعنی قرار نیست ازش مقاله دربیاد بلکه قراره ازش یه تکنولوژی جدید دربیاد. نمی دونم همچین ایده هایی هم به درد پروژه دکترا می خورن یا این که باید یه استارآپ واسه شون راه انداخت. خود من ترجیح میدم به جای این که روی یه پروژه معمولی کار کنم که ازش فقط چند تا مقاله دربیاد، روی همین ایده وقت بزارم اما ضائقه اون وری ها را نمی دونم.

Junior Member

سلام. عنوان شغلی شما Advertising Broadcast Producer میشه گوگل کنید ببینید بازارش چطوره. توی سایتpayscale هم برید شرایط حقوقیتون را میگه بین ساعتی 12 تا45$ بسته به سابقه http://www.payscale.com/research/US/...roducer/Salary

برای پیداکردن کارم برید craiglist orange county را ببینید. این شغل را میتونید توخونه برای خودتون انلاین هم راه بندازید.

بازم تشکر و سپاس فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)