صفحه 162 از 170 نخستنخست ... 62112152153154155156157158159160161162163164165166167168169170 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,611 تا 1,620 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_poly97 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شرایط کار بعد فارغ التحصیلی برای رشته های حساس مثل مهندسی مواد تو امریکا برای یک ایرانی چطوره.(درکل و نسبت به بقیه رشته ها)
    در ضمن استخدام در شرکت های دفاعی عملا غیر ممکنه؟(حتی برا کسی که سیتیزن باشه؟)
    مهندسی مواد زیاد رشته حساسی نیست! به پست قبلیم رجوع کنید در مورد اوضاع کاری.

چرا برای سیتیزن باید کار در شرکت های دفاعی غیر ممکن باشه؟!

Junior Member

دوستان من برنامه نویس هستم و الان بصورت فریلنس توی ایران از شرکت های خارجی کار میگیرم ... توی همین یک ماه اخیر از سه تا شرکت توی آمریکا پیشنهاد کار داشتم ولی متاسفانه همشون لوکال بودن و بصورت ریموت قبول نمی کردن ... حیف که شرایط مهاجرت بهم ریخته... در کل هدف از این پست این بود که رشته و نیاز بازار بسیار مهمه و چون کشور به روزی هستند خیلی راحت میشه توی رشته های جدید کار گرفت...

سلام به همگی
    من مهندس کامپیوتر 34 سالمه و بیش از 10 سال سابقه دارم . تو زمینه شبکه و BI کارام خوبه. الانم توی آفریقای جنوبی دارم کار میکنم. یکسالی هست که با ویزای کار اومدم اینجا. میخواستم بدونم شانس پیدا کردن کار را خارج از آمریکا دارم؟
    بعد با پیشنهاد کار برای ویزای کار اقدام کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    اگر امکانش هست لطفا سایت های معتبر رو بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    چرا برای سیتیزن باید کار در شرکت های دفاعی غیر ممکن باشه؟!
    در صنایع نظامی سیتیزن بودن شرط لازم است و نه کافی. بر حسب شغل به درجاتی از security clearance هم نیازه که یه نفر متولد و بزرگ شده ایران ممکنه نتونه اونو اخذ کنه.

Banned

در مورد این بحث سیتیزن بودن و ورود به صنایع در نظر داشته باشید بخش عمده ای از صنایع در ایالات متحده زیر نظر DARPA فعالیت میکنند و وظیفه ذاتی دارپا هم توسعه و پیشرفت در اون صنایع برای استفاده در ارتش آمریکا هست این مسئله ربطی پیدا نمیکنه به اینکه فرد شرایط ورود به ارتش آمریکا را داشته باشه اما غیر مستقیم باید کلیرنس سخت تری برای افرادی از کشورها و تابعیت های خاصی گذرانده بشه. این واژه "صنعت" هم خلط مبحث نشه که فقط ربط به حوزه مهندسی پیدا میکنه از علوم پایه گرفته تا مهندسی و حوزه بیولوژی رو شامل میشه. ضمنا شما صرفا به عنوان یک جزء بسیار کوچک در اون سیستم فعالیت خواهید کرد و احتمالا هرگز نخواهید فهمید کاری که میکردید مستقیما به چه دردی میخورده یا در کجا استفاده میشه لزومی هم نداره چون اتصال این شبکه تحقیقاتی و استفاده کاربردی از اون در ضنایع نظامی طبیعتا نیازی نداره که کاملا در اختیار دانشجو و ریسرچر قرار بگیره.

Member
    رشته و دانشگاه
    economics-allame university

دوستان بنده ی سوالی داشتم. کسایی که تجربه ای دارند لطف کنن جواب بدند ممنون میشم
    برای کسایی که میخوان بیزینسی در امریکا شروع کنن (دارای گرین کارت) مثل بنگاه املاک و دیلرشیپ خودرو، صندوقی یا جایی هست که بتونه تسهیلاتی رو ارایه بکند؟ این استارت اپ ها ایده های نو هستند که صندوق های سرمایه گزاری ریسک پذیر فاند میکنن ایده ها رو اما کاری که مد نظر من هست ی ایده خیلی معمولی هست اما بسیار پرسود در امریکا.

Junior Member

دوستان من پسرم و 25 سالمه.میخوام بدونم بعد از اینکه رسیدم آمریکا دم دست ترین شغلها واسه اینکه بشه چند ماه اول رو یه درآمدی کسب کرد چیا رو پیشنهاد میکنید؟و دستمزدشون ؟مثلا توی همین انجمن یه نفر نوشته بود توی فروشگاههای والمارت یه آگهی استخدام دیده که کارگر ساده میخواستن برای قسمت انبار با حقوق ساعتی 45 دلار.ولی خودم سایت والمارت رو چک کردم نوشته ساعتی 10 دلار!
    در کل:
    1)کاری که مهارت فنی خاصی نخواد چی پیشنهاد میکنید؟حقوق؟
    2)کاری که مهارتی بخواد که بشه توی یکی دوسال تا حدودی مهارتشو یاد گرفت چی پیشنهاد میکنید؟حقوق؟
    شاید حقوقها توی ایالتهای مختلف فرق کنه لطفا ماکزیمم حقوق رو بفرمایید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط yari547 نمایش پست ها
    دوستان من پسرم و 25 سالمه.میخوام بدونم بعد از اینکه رسیدم آمریکا دم دست ترین شغلها واسه اینکه بشه چند ماه اول رو یه درآمدی کسب کرد چیا رو پیشنهاد میکنید؟و دستمزدشون ؟مثلا توی همین انجمن یه نفر نوشته بود توی فروشگاههای والمارت یه آگهی استخدام دیده که کارگر ساده میخواستن برای قسمت انبار با حقوق ساعتی 45 دلار.ولی خودم سایت والمارت رو چک کردم نوشته ساعتی 10 دلار!
    در کل:
    1)کاری که مهارت فنی خاصی نخواد چی پیشنهاد میکنید؟حقوق؟
    2)کاری که مهارتی بخواد که بشه توی یکی دوسال تا حدودی مهارتشو یاد گرفت چی پیشنهاد میکنید؟حقوق؟
    شاید حقوقها توی ایالتهای مختلف فرق کنه لطفا ماکزیمم حقوق رو بفرمایید
    حقوق یه پست داک تو دانشگاه ساعتی 45 دلاره نه کسی که تو والمارت کار میکنه . در کل خودتون سرچ کنید و اطلاعات کسب کنید. احتمالا واسه کسایی که وارد امریکا میشن همین امثال والمارت بتونه گزینه دم دستی باشه واسه کار کردن و ساعتی بین ده تا نهایتا 15 دلار و احتمالا هفته ای تا حداکثر 40 ساعت کار را حساب کنید روش. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    حقوق یه پست داک تو دانشگاه ساعتی 45 دلاره نه کسی که تو والمارت کار میکنه . در کل خودتون سرچ کنید و اطلاعات کسب کنید. احتمالا واسه کسایی که وارد امریکا میشن همین امثال والمارت بتونه گزینه دم دستی باشه واسه کار کردن و ساعتی بین ده تا نهایتا 15 دلار و احتمالا هفته ای تا حداکثر 40 ساعت کار را حساب کنید روش. موفق باشید
    تشکر از شما.هفته ای 40 ساعت؟یعنی آدم خودش بخواد بیشتر نمیذارن کار کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yari547 نمایش پست ها
    تشکر از شما.هفته ای 40 ساعت؟یعنی آدم خودش بخواد بیشتر نمیذارن کار کنه؟
    بهترین روش برای این مورد کار کردن در چند مکان هستش
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)