صفحه 167 از 170 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mjkargar نمایش پست ها
    من مطالب رو تا اینجا که خوندم
    من از خودم شناخت خوبی دارم
    و تو ایران جوونیم رو بیش از اینکه دنبال کسب یک اسکیل خاص مثل نرم افزار یا ... بزارم، روی بحث کارآفرینی و مدیریت گذاشتم
    دانش خوبی در حوزه فنی، بازاریابی، فروش، مدیریت نیروی انسانی و ... دارم اما در هر اسکیل تخصصی نسبت به رقبام عقب تر هستم.
    حالا با توجه به صحبت شما من در خودم این زرنگی رو در ارتباط ایجاد کردن و پیدا کردن زمینه های کارآفرینی میبینم اما با ویزای f2 و با دویست هزار دلار سرمایه چه راهکاری پیش رو من میتونه باشه؟
    شما با ویزای F2 اصولا اجازه کار یا بیزینس در امریکا را ندارید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

بله درست میفرمایید.
    با ویزای f اجازه کار وجود نداره
    اما تو این تاپیک من از خیلی از دوستان دیدم که این موضوع رو مطرح کردن که راه انداختن کسب و کار برای خود آدم تو امریکا در شرایطی میتونه خوب باشه.
    من برام جای سوال ایجاد شده خوب چه با f2 چه برای دانشجویی که درسش تموم شده چطور ممکنه کسب و کار خودش رو راه بندازه

ApplyAbroad Guru

بله درست میفرمایید.
    با ویزای f اجازه کار وجود نداره
    اما تو این تاپیک من از خیلی از دوستان دیدم که این موضوع رو مطرح کردن که راه انداختن کسب و کار برای خود آدم تو امریکا در شرایطی میتونه خوب باشه.
    من برام جای سوال ایجاد شده خوب چه با f2 چه برای دانشجویی که درسش تموم شده چطور ممکنه کسب و کار خودش رو راه بندازه
    تا ویزای کار یا گرین کارت نداشته باشید هیچ کاری نمیتوانید بکنید. این صحبتها برای کسانی است که اجازه کار دارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    تا ویزای کار یا گرین کارت نداشته باشید هیچ کاری نمیتوانید بکنید. این صحبتها برای کسانی است که اجازه کار دارند.
    و با توجه به اون متن طولانی که زدم
    و شرایطی که دارم
    و نمونه افرادی که در امریکا دیدید، راهنمایی یا مشورت خاصی میتونید بهم بدید؟

ApplyAbroad Guru

و با توجه به اون متن طولانی که زدم
    و شرایطی که دارم
    و نمونه افرادی که در امریکا دیدید، راهنمایی یا مشورت خاصی میتونید بهم بدید؟
    برای امریکا راهی بنظرم نمیرسه. من کانادا هستم نه امریکا، و با درنظر گرفتن شرایط شما پیشنهاد میکنم بجای امریکا به کانادا بیایید. اینجا بعنوان همسر دانشجو اجازه کار نامحدود دارید و میتونید شرکت خودتون رو راه بیندازید. گرفتن اقامت دائم هم آسونتره.

Junior Member

ممنون میشم دوستانی که در امریکا هستن راهنمایی کنن.
    واقعا هر جمله این دوستان میتونه برای من مفید باشه.
    .
    آیا این امکان وجود داره من با ویزای f2 شرکتی تو امریکا تاسیس کنم که همه چیزش به نام شخص دیگری باشه و اما خودم شرکت رو جلو ببرم و مدیرش شرکت باشم و حقوقی هم از شرکت دریافت نکنم
    .
    بعد از چندین سال که موفق شدم گرین کارت بگیرم، سهام شرکت رو بنام خودم بکنم.

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

ممنون میشم دوستانی که در امریکا هستن راهنمایی کنن.
    واقعا هر جمله این دوستان میتونه برای من مفید باشه.
    .
    آیا این امکان وجود داره من با ویزای f2 شرکتی تو امریکا تاسیس کنم که همه چیزش به نام شخص دیگری باشه و اما خودم شرکت رو جلو ببرم و مدیرش شرکت باشم و حقوقی هم از شرکت دریافت نکنم
    .
    بعد از چندین سال که موفق شدم گرین کارت بگیرم، سهام شرکت رو بنام خودم بکنم.
    دوست عزیز .. بحث تاسیس یک شرکت در آمریکا و یا سرمایه گذاری توی یک شرکتی یه بحثه ... بحثه اقامت و اجازه کار یک بحث دیگه ...

شما به شرطی که سوشال سکیوریتی نامبر داشته باشید با حدود صد دلار میتونید شرکت ثیت کنید و یا هر سرمایه گذاری که مایل باشید انجام بدید. اما قانونا نمیتونید به استخدام شرکتی در بیایید مگر اینکه شرایط اقامتی تون اجازه این کار رو بده .. و ضمنا داشتن یک شرکت در امریکا به معنای اجازه اقامت نیست

در مورد راهبردن یک شرکت با ویزای اف تو و اینها ... اگر بحث قانونیش رو میخواهید جواب خیر هست. اما جواب خارج از ضوابط قانونی فرق میکنه. بستگی داره شما چقدر ریسک پذیر باشید.

ضمنا کسی که ویزای آف تو داره میتونه به عنوان والانتیر (داوطلب)کار کنه. اما بعید میدونم یک داوطلب بتونه مدیر یک شرکت باشه. مواظب باشید که کارمندان شرکتهای اینجا مترصد سو کردن شرکتها و پیدا کردن تخلفات هستند
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

اساتید کسی در مورد ویزا اطریق International Entrepreneur Parole اطلاعاتی داره ؟ این زیرمجموعه E2 میشه یا خودش چداگانه هستش ؟

من مواردی رو اینجا دیدم هنوز نشده کامل بخونم ببینم چی نوشته

https://www.geekwire.com/2017/foreig...nvestor-group/

https://www.uscis.gov/news/news-rele...repreneur-rule
    https://www.uscis.gov/humanitarian/h...preneur-parole

https://www.federalregister.gov/docu...repreneur-rule
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member

سلام دوستان
    چجوری میشه یه استارت آپ توی آمریکا ثبت کرد و توسط یک وب سایت یکسری خدمات آنلاین رو فروخت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط crouz123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چجوری میشه یه استارت آپ توی آمریکا ثبت کرد و توسط یک وب سایت یکسری خدمات آنلاین رو فروخت؟
    اینجا همه مراحل رو توضیح داده:

https://www.legalzoom.com/articles/h...ess-in-8-steps

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)