صفحه 19 از 170 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در امریکا (به روایت دوستان ساکن امریکا ) + سوالات ديگر دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    Industry Professor یعنی چی؟ آیا مثلا کسی که فوق لیسانس داره + 20 سال سابقه کار تو یه کمپانی معروف، معموله بعدها به عنوان استاد جذب دانشگاه بشه؟

مثال: http://sse.stevens.edu/nc/people/faculty/faculty/1233/
    بعضی از دکتراها ی مشغول در صنعت میان و در دانشگاه تدریش هم میکنن بصورت پاره وقت.....فکر میکنم industry Prof و adjunct prof ها جزو اینا هستند.....درس برداشتن با اونها بسیار میتونه لذت بخش باشه
    I love you USA

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در امریکا (به روایت دوستان ساکن امریکا ) + سوالات ديگر دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    بعضی از دکتراها ی مشغول در صنعت میان و در دانشگاه تدریش هم میکنن بصورت پاره وقت.....فکر میکنم industry Prof و adjunct prof ها جزو اینا هستند.....درس برداشتن با اونها بسیار میتونه لذت بخش باشه
    اون سر جاش، قضیه اینه که این کیس هایی که من می گم اصلا دکترا ندارن.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    اون سر جاش، قضیه اینه که این کیس هایی که من می گم اصلا دکترا ندارن.
    ببین این قضیه دپارتمان مدیریت استیونز فرص میکنه....من یونی دیگه و دپارتمان دیگه ای ندیدم به فوق لیسانس بگن پروفسور.....بهشون lecturer میگن
    I love you USA

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اقامت دائم در کانادا آسونتره و احتیاج به کار پیدا کردن نداره (بعنوان دانشجوی دکترا بعد از دو سال تحصیل میتونید برای اقامت اقدام کنید) ولی شرایط کاری بطور کلی در امریکا بهتر است بخاطر بازار کار بسیار وسیع امریکا در مقایسه با کانادا.
    ازپاسختون ممنونم منظورت اینه که بعدگذشت 2سال از دوره دکترا و در حین تحصیل میشه کار واقامت گرفت؟یا 2سال بعد فارغ التحصیلی؟میشیه حین تحصیل دکترا مدرک معادل ارشد گرفت تا بشه کارجورکرد و اقامت گرفت؟چون قاعدات کار برای ارشد بیشتر از دکتراست درسته؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_ees نمایش پست ها
    ازپاسختون ممنونم منظورت اینه که بعدگذشت 2سال از دوره دکترا و در حین تحصیل میشه کار واقامت گرفت؟یا 2سال بعد فارغ التحصیلی؟میشیه حین تحصیل دکترا مدرک معادل ارشد گرفت تا بشه کارجورکرد و اقامت گرفت؟چون قاعدات کار برای ارشد بیشتر از دکتراست درسته؟
    در کانادا بعد از دو سال تحصیل دکترا در حین تحصیل میشه برای اقامت تقاضا کرد و احتیاج به پیشنهاد کار ندارد. احتمالا یک یکسالی یا بیشتر هم باید پروسه اش طول بکشه.

دوستان یه نگاهی به آمار و ارقام این سایت بندازید بد نیست. دوستان با تجربه چقدر تایید می کنن این آمارها رو؟

http://www.worldsalaries.org/cost-of-living.shtml

http://www.worldsalaries.org/engineer.shtml

http://www.worldsalaries.org/professor.shtml

سلام

من میخواستم واسه سال بعد و مقطع فوق لیسانس به آمریکا برم - در زمینه مهندسی

اونطور که شنیدم به دانشجو هفته ای 20 ساعت اجازه کار و اون هم بعد از گذشت 1 ترم میدن و همچنین کارش هم باید تو فضای دانشگاهش باشه ... این حرف چقدر درسته؟

و سوال بعدی اینکه برای بیشتر کار کردن و خرج زندگی و حتی تحصیل رو اونجا درآوردن چه کارهایی میشه کرد؟ مثلا من از یکی شنیدم بعضی شغل ها own bussines محسوب میشن و قانون 20 ساعت روی اونها صادق نیست؟

کلا چه کلک هایی واسه بقا میشه اونجا زد؟

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

توجه توجه
    من نمیدونم این پستی که میذارم چقدر به مذاق یه عده خوش میاد و چقدر به مذاق عدهٔ دیگه خوش نمیاد..
    ببینید تو عنوانه این تاپیک ذکر شده که به روایت دوستانِ ساکن آمریکا .. اگه می‌شه دوستانی که ساکن آمریکا نیستن و فقط یه سری چیز شنیدن یا دیدن سکوت کنند..
    من تقریبا بیشتر این ۱۹ صفحه‌رو خوندم بیشتر متعلق به دوستانی بود که ساکن آمریکا نیستن..
    خواهش می‌کنم اگه آمریکا نرفتین یا ندیدین از اظهار نظر در این تاپیک خود داری کنین..
    بابا شنیدن کی‌ بود مانند دیدن؟!!!!!
    در ضمن من یه پست از انجمن کانادا اینجا میزارم چه خوب میشد اگه دوستان ساکن آمریکا و فقط و فقط دوستان ساکن آمریکا یه همچین پست‌هایی‌ از خودشون از تجربیات دوستانشان
    از وضعیت کارشون از وضعیت کار سایر ایرانی‌‌هایی‌ که تو آمریکا هستن میذاشتن..
    نه یه مشت سالی‌ که بیجواب میمونه و یا یه مشت جوابی‌ که مال کسی‌ که ساکن آمریکا نیستن..
    خواهش می‌کنن تو دلتون بهم فش بدین اما اجازه بدین فقط بچه‌هایی‌ که ساکن آمریکا هستن حرف بزنن..
    اونا تجربیتشنو بگن ..سوال عجیب نپرسین مثلا یکی‌ از دوستان در مورد اینکه شرکت تبلیغاتی‌ دارن و میخوان برن یه همچین سالی‌ پریسیدن اجازه بدین اگه از دوستانی که ساکن آمریکا هستن
    کسی‌ تجربهٔ مشابه یا داشته یا دیده حرف بزنه.. ممکن با همین حرف همون زندگی‌ عدم‌های مختلف‌و عوض کنیم
    بیایم به آیندهٔ هم دیگه احترام بذاریم و بذاریم یه دیده روشن از اینکه آمریکا واقعا چه شکلیه داشته باشیم..
    این جمله که آمریکا کشور فرصت هست رو هی‌ تکرار نکنین بذاریم ببینیم اونایی‌ که رفتن چی‌ کارا کردن بدن ..
    و در نهایت قصد توهین به کسی‌ نداشتم فقط خواستم انجمن آمریکا‌ها هم مثل کانادا باشه نه اینکه انجمن توهم آمریکا باشه

http://www.applyabroad.org/forum/sho...7%D9%86/page91
    پست 901
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

Junior Member mass آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ نمایش پست ها
    سلام

من میخواستم واسه سال بعد و مقطع فوق لیسانس به آمریکا برم - در زمینه مهندسی

اونطور که شنیدم به دانشجو هفته ای 20 ساعت اجازه کار و اون هم بعد از گذشت 1 ترم میدن و همچنین کارش هم باید تو فضای دانشگاهش باشه ... این حرف چقدر درسته؟

و سوال بعدی اینکه برای بیشتر کار کردن و خرج زندگی و حتی تحصیل رو اونجا درآوردن چه کارهایی میشه کرد؟ مثلا من از یکی شنیدم بعضی شغل ها own bussines محسوب میشن و قانون 20 ساعت روی اونها صادق نیست؟

کلا چه کلک هایی واسه بقا میشه اونجا زد؟
    سلام
    دانشجو های خارجی اجازه 20 ساعت کار در هفته (از همون ترم اول، اما ممکن دانشگاه با دانشگاه فرق بکنه) را دارند، کار هم باید on campus باشه، بهترین کار اینه که ترم های اول و دوم خوب نتیجه بگیرید تا بتونید TA یا RA بگیری
    یه کلک هم اینه که کار غیر قانونی بکنید که ارزش نداره جون هم حقوق پایینی می گیرید و هم اینکه اگه لو بره از آمریکا اخراج می شید
    در مورد own business من تا حالا چیزی نشنیدم
    It is always darkest just before the dawn, so stay awake with me, let's prove them wrong

Dudes, let's see how a 23 years old american boy describes his situation:

My situation specifically is that I need a little more money and I will be getting promoted later this year from my main job but until then I need a little something extra . I'm still in college and with a main job and overnight housekeeping Ill be making 40 - 48k a year. Which is not too bad for a 23 year old even though I am behind.

On top of that I get a 10% discount off of new cars 15% off of used cars and 20% discount off of car parts so I will have nice car and a nice place to live.
    Again the situation is temporary but honesty is appreciative.

ویرایش توسط pimi810 : April 27th, 2012 در ساعت 10:44 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)