صفحه 20 از 170 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در امریکا (به روایت دوستان ساکن امریکا ) + سوالات ديگر دوستان

Is there anyone who now the average income of a Post Doc in US?
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در امریکا (به روایت دوستان ساکن امریکا ) + سوالات ديگر دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    Is there anyone who now the average income of a Post Doc in US?
    It depends to university and the city I know some thing around 75000$ for MGH/Harvard Medical School..
    and 40000$ for oklahoma state university
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sorahi نمایش پست ها
    It depends to university and the city I know some thing around 75000$ for MGH/Harvard Medical School..
    and 40000$ for oklahoma state university
    That is only for research staff. MGH or BWH post docs usually make around 45K. While there are a few exceptions, post doc salaries everywhere are between 40K-50K

Junior Member

سلام دوستان
    سوال داشتم از کسانی که اطلاع دارن , برای گرفتن مجوزوکالت در دادگاههای آمریکا دقیقا چه مراحلی رو باید گذراند؟بازار کارش چطوره؟

سلام دوستان

خواهشا دوستانی که الان در آمریکا مشغول به کاری هستند اینجا تجربیاتشون رو در اختیار ما قرار بدهند تا ما هم استفاده کنیم
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان،

کسی‌ هست که در حال گذروندن دوره پست دکترال روی ویزای اچ‌ وان بی‌ باشه؟ من شنیدم اکثر دانشگاها برای دوره پست دکترال جی وان میدن ولی‌ از طرفی‌ ویزا ی جی وان ویزا ی خوبی نیست چه اگر کسی‌ بخواد اونو به ویزا ی اچ‌ وان بی‌ تبدیل کنه چه بخواد برای‌ای بی‌ وان یا‌ای بی‌ تو اقدام کنه؟ ... کسی‌ هست که دوره پست دکتراشو روی اپت شروع کنه و بعد به طور موازی واسه اچ‌ وان بی‌ اقدام کنه؟ خیلی‌ ممنون می‌شه اگه کسی‌ توی این زمینه تجربه داره منو راهنمایی کنه با سپاس

Member zrahmati آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، علامه طباطبايي

با سلام
    اگه ميشه دوستاني كه در حال حاضر تو امريكا زندگي ميكنن لطف كنن يه شماي كلي از وضعيت واقعيه كار تو امريكا براي بچه ها بگن تا دوستاني كه قصد تحصيل تو اين كشور رو دارن بدونن وضعيتشون بعد از تحصيل به چه شكلي خواهد بود. اگه واقعا اوضاع كار به اين شكلي كه ميگن هست ماها اصلا اپلاي نكنيم...
    ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط zrahmati نمایش پست ها
    با سلام
    اگه ميشه دوستاني كه در حال حاضر تو امريكا زندگي ميكنن لطف كنن يه شماي كلي از وضعيت واقعيه كار تو امريكا براي بچه ها بگن تا دوستاني كه قصد تحصيل تو اين كشور رو دارن بدونن وضعيتشون بعد از تحصيل به چه شكلي خواهد بود. اگه واقعا اوضاع كار به اين شكلي كه ميگن هست ماها اصلا اپلاي نكنيم...
    ممنون
    اوضاع کار آمریکا تو این چند ساله خوب نبوده(به دلیل رکود اقتصادی) ولی شما از چند سال آینده که خبر ندارید بعدشم با یه مدرک آمریکایی بازار کار شما بزرگتر می شه
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Member zrahmati آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، علامه طباطبايي

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    اوضاع کار آمریکا تو این چند ساله خوب نبوده(به دلیل رکود اقتصادی) ولی شما از چند سال آینده که خبر ندارید بعدشم با یه مدرک آمریکایی بازار کار شما بزرگتر می شه
    رشته تحصيلي من مديريت هستش
    و اينجا 6-7 سال درس خودنم و مدتي هم كار كردم و مثل هر كس ديگه اي يه سري لينك هاي كاري پيدا كردم
    حالا الان دارم همه اينا رو ميزارم پشت سر و ميرم واسه تحصيل تو كشوري كه حتي نميدونم برام شغلي در آينده خواهد بود يا نه
    اما خوب اين لينك هاي كاري رو ميشه به نوعي در حين تحصيل هم بدست آورد مثلا از طريق ارتباط با اساتيدي كه تو بازارهم دست دارن
    حالا اگه من برم امريكا بعد نتونم كار پيدا كنم يا بايد برگردم ايران يا مثلا قبل از اتمام درسم درخواسته اقامت بدم واسه كانادا (تازه اگه بتونم اقامت بگيرم) اون وقت بايد برم دوباره همه اون تلاش ها رو بكنم تا بتونم تو بازارش جا بيوفتم و از اين حرفا....
    واسه همين دارم مي پرسم كه بدونم احتمال اينكه نشه واقعا كار پيدا كرد چه قدره؟ اگه خيلي زياده از همين الان واسه كانادا اقدام كنم تا مشكلات بعدي رو هم نداشته باشم
    اما خوب از طرفي تحصيل تو امريكا هم واقعا يه چيزه ديگه ست مخصوصا تو رشته ما..
    حالا ميخوام بدونم نظرتون چيه و من اصلا به فكر دانشگاه هاي امريكا باشم يا نه؟
    ممنونم كه وقت ميذاريد و پاسخ ميديد...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط zrahmati نمایش پست ها
    رشته تحصيلي من مديريت هستش
    و اينجا 6-7 سال درس خودنم و مدتي هم كار كردم و مثل هر كس ديگه اي يه سري لينك هاي كاري پيدا كردم
    حالا الان دارم همه اينا رو ميزارم پشت سر و ميرم واسه تحصيل تو كشوري كه حتي نميدونم برام شغلي در آينده خواهد بود يا نه
    اما خوب اين لينك هاي كاري رو ميشه به نوعي در حين تحصيل هم بدست آورد مثلا از طريق ارتباط با اساتيدي كه تو بازارهم دست دارن
    حالا اگه من برم امريكا بعد نتونم كار پيدا كنم يا بايد برگردم ايران يا مثلا قبل از اتمام درسم درخواسته اقامت بدم واسه كانادا (تازه اگه بتونم اقامت بگيرم) اون وقت بايد برم دوباره همه اون تلاش ها رو بكنم تا بتونم تو بازارش جا بيوفتم و از اين حرفا....
    واسه همين دارم مي پرسم كه بدونم احتمال اينكه نشه واقعا كار پيدا كرد چه قدره؟ اگه خيلي زياده از همين الان واسه كانادا اقدام كنم تا مشكلات بعدي رو هم نداشته باشم
    اما خوب از طرفي تحصيل تو امريكا هم واقعا يه چيزه ديگه ست مخصوصا تو رشته ما..
    حالا ميخوام بدونم نظرتون چيه و من اصلا به فكر دانشگاه هاي امريكا باشم يا نه؟
    ممنونم كه وقت ميذاريد و پاسخ ميديد...
    شما کاقیه آمار کسائیکه برای تحصیل می رن آمریکا یا کانادا رو مرور کنی ببینی چند درصد برگشتن به جرات می تونم بگم بالای 80% موندن فقط باید در نظر داشته لتشید که برای 2 سال اول خودتون رو برای سختی های زیاد آماده باشید
    اگر بتونید یه فاند مناسب بگیرید که مشکل زیادی نخواهید داشت وگرنه باید یه مدت از جیب هزینه کنید
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)