صفحه 5 از 170 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در امریکا (به روایت دوستان ساکن امریکا ) + سوالات ديگر دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    خوب کسی که گرین کارد نداره حدودا چند درصد از یه گرین کاردی کمتر میگیره و کلا چقدر ط.ل میکشه ادم گرین کارد بگیره؟
    گرین کارت فقط موثره در اینکه استخدامتون بتونند بکنند یا نه، ولی گمان نمیکنم در مشاغل حرفه ای رده بالا روی حقوقتون تاثیری بگذاره (مگر اینکه کسی بعنوان کارگر ساده بخواد استخدام بشه).

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در امریکا (به روایت دوستان ساکن امریکا ) + سوالات ديگر دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    گرین کارت فقط موثره در اینکه استخدامتون بتونند بکنند یا نه، ولی گمان نمیکنم در مشاغل حرفه ای رده بالا روی حقوقتون تاثیری بگذاره (مگر اینکه کسی بعنوان کارگر ساده بخواد استخدام بشه).
    طبعا هیچکس تو ابن فروم نیست که کار رده پایین بگیره
    لینجا نوشه 3-4 درصد کمتر میگیرن
    http://en.wikipedia.org/wiki/H-1B_visa
    راجع به مدت زمان انتظار من تا جایی که سرچ کردم گویا بین 12 ماه تا 6 سال ممکنه طول بکشه
    http://answers.google.com/answers/th...id/744893.html
    از اونجایی که ویزا H یکبار ورود هست خیلی سخته موندن رو این ویزا شما میدونید چه فاکتور هایی موثره و دوستان حدودا چقدر طول کشیده گرین کارد بگیرن؟؟؟
    ویرایش توسط dental.persian : October 7th, 2011 در ساعت 02:38 AM

Senior Member

بچه هایی که آمریکا هستین....درآمد میانگین یه مهندس صفر کیلومتر مکانیک تو آمریکا در حال حاضر چقدره؟؟؟یه زندگی متوسط داره؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    بچه هایی که آمریکا هستین....درآمد میانگین یه مهندس صفر کیلومتر مکانیک تو آمریکا در حال حاضر چقدره؟؟؟یه زندگی متوسط داره؟؟
    اینجا یک سری اطلاعات در مورد حقوق ها داره:

http://www.payscale.com/research/US/...ars_Experience

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

من اگهی های دعوت به همکاری شرکت های امریکایی برای جذب مهندسی عمران رو خوندم و چندتا سوال برام پیش اومد.
    اگر کسی برای تحصیل در مقطع دکترا بره امریکا , در حین تحصیل میتونه P.E. بگیره؟
    P.E. هر ایالت جداست یا ملیه؟
    منظور از ENGINEER IN TRAINING چیه؟
    بهترین ترجمه فارسی که میتونید برای LAND DEVELOPMENT DESIGN ارائه بدید چیه؟ خیلی تلاش کردم اما متوجه منظورش نشدم!
    Low Impact Development رو هم بیزحمت ترجمه کنید!
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Junior Member

من میدونم که اینجا هیچ کس برای دریافت اطلاعات از دیگر دوستان پولی پرداخت نمیکنه و دوستانی هم که اطلاعات خودشون رو در اختیار دیگر دوستان قرار میدهند حقوقی دریافت نمیکنند پس اجباری برای دادن جواب به تمامی پستها وجود نداره اما خوب واقعا برای من جای سوال داره که چرا هیچکس به پستهای من جواب نمیده و هروقت پستی گذاشتم قاعدتا آخرین پست اون تاپیک بوده و یا با بی توجهی صرف مواجه شده یا جوابهای کوتاه و مختصر البته از تمامی دوستانی که لطف کردن وجواب سوالاتم رو دادن بینهایت متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط lf8059 نمایش پست ها
    کسی که فیزیک خونده باشه امکان کار خارج از دانشگاه رو داره گرایشهای نظریش مد نظرمه نه کاربردیاش چون گرایشهای کاربردی یه جورای ربط زیادی با صنعت دارن اما کسی که فیزیک تئوری خونده و بخوادم رو مباحث تئوری کار کن خارج از دانشگاه کجاهای دیگه میتونه کار پیدا کنه؟

Senior Member

[QUOTE=lf8059;536519]من میدونم که اینجا هیچ کس برای دریافت اطلاعات از دیگر دوستان پولی پرداخت نمیکنه و دوستانی هم که اطلاعات خودشون رو در اختیار دیگر دوستان قرار میدهند حقوقی دریافت نمیکنند پس اجباری برای دادن جواب به تمامی پستها وجود نداره اما خوب واقعا برای من جای سوال داره که چرا هیچکس به پستهای من جواب نمیده و هروقت پستی گذاشتم قاعدتا آخرین پست اون تاپیک بوده و یا با بی توجهی صرف مواجه شده یا جوابهای کوتاه و مختصر البته از تمامی دوستانی که لطف کردن وجواب سوالاتم رو دادن بینهایت متشکرم[/QUOTE
    دوست عزیز بنده به عنوان کمترین عضو این فروم عرض میکنم که بچه های اینجا خیلی بامرام تر از این هستن که برا یه سری اطلاعات بیان پول بگیرن...من خودم هم بعضی وخت سوال مطرح میکنم وای ممکنه کسی جوابشو ندونه....ممکنه کسی تخصص نداشته باشه....همین سوالی که شما پرسیدی کمتر کسی جوابشو میدونه ....چون اکثرا بچه ها فنی هستن...مطمن باش جواب میدن.....
    من رشتم فنیه ولی فکر میکنم کلا تو صنعت پوزیشن کمی برا دکترا وجود داره و بیشتر مراکز تحقیقاتی به دکترا نیاز دارن... و فکر میکنم خارج از دانشگاه برا فیزیم هم سخته کار پیدا کنه...دوستان فیزیک هم لطفا نظر بدن...موفق باشی عزیز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M

حقوق>کامپیوتر>برق

توجه داشته باشید که کامپیوتر سطوح خیلی مختلفی داره و بیشتر به مهارتهای شخصی بستگی داره تا مدرک
    حقوق برای خارجی ها سخت تره . باید گرین کارت و تسلط کامل به زبان داشته باشید(تافل بالا و حرفهای روزمره و writing کفایت نمی کنه)

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط bigshot نمایش پست ها
    حقوق>کامپیوتر>برق

توجه داشته باشید که کامپیوتر سطوح خیلی مختلفی داره و بیشتر به مهارتهای شخصی بستگی داره تا مدرک
    حقوق برای خارجی ها سخت تره . باید گرین کارت و تسلط کامل به زبان داشته باشید(تافل بالا و حرفهای روزمره و writing کفایت نمی کنه)
    من متوجه نشدم...اینا ترتیب بر چه اساسیه؟
    I love you USA

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

طبقه یک آماری که من چند هفته پیش با سرچ پیدا کرده بودم و الان هرچی‌ می‌گردم اونو پیدا نمیکنم،در حال حاضر عمران(به جز گرایش محیط زیست) بیشترین درخواست رو برای جذب نیرو توی آمریکا داره، مکانیک دوم,

محیط زیست ۱۱.

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)