صفحه 7 از 170 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در امریکا (به روایت دوستان ساکن امریکا ) + سوالات ديگر دوستان

من با گفته ی reg2 موافقم.به هر حال جمعیت جوان امریکا شرایط خاصی رو دارن و گذشته از شغل های هنری خاصی مثل سینما یا موسیقی اغلب توسط خانواده هایشان تشویق می شوند تا تحصیلاتشان را در بهترین دانشگاه ها (اغلب به دنبال دانشگاه های آیوی لیگ هستند) و دقت کنید این رسمی هست که در مرفه ترین خانواده های امریکایی هم دیده میشه.پس در چنین کشوری فقط ایده های میلیون دلاری مثل ف.ی.س.ب.و.ک یا مایحکروسافت و اپل این ارزش رو دارن که تصیلات رو به خاطرشون کنار بذاریم.سعی کنید به دنبال روشی باشید تا یه مدرک مربوطه به حرفتون رو بگیرید.در دانشگاه ها و کالج های امریکا انعطاف بسیار زیادی وجود دارد و نیازی به گذراندن سال های زیاد برای گرفتن مدرک خاصی نیست.
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در امریکا (به روایت دوستان ساکن امریکا ) + سوالات ديگر دوستان

به نظر من همه جای دنیا وضعیت کار یک جوره یعنی چی .......؟

یعنی شما در هر جایی که باشین باید خودتون , تخصصتون و احیانا تحصیلات خود را , خوب بازاریابی کنین , تو همین ایران تحصیلکرده بیکار فراوونه , متخصص بیکار , دیپلمه پولداری که وقت خالی نداره و نیز برعکس , تمام افراد فوق با وضعیتی متضاد نیز وجود دارند.

فقط فرق بین کشورها فرق بازارهاشونه شامل : رقابتها ,فرصتهای متفاوت ,امکانات متفاوت . خیلی وقتها یک فرصت تو ایران یک تهدید تو امریکاست پس باید مثل یک بازاریاب حرفه ای اول تحقیقات بازار کنی , محصول ,خدمات و مشتری خودتو شناسایی کنی و از طریق شبکه توزیع مناسب و قیمت صحیح اونو ارائه کنی ...معمولا ما تو پیدا کردن کار یکی از این مراحل یا چند تا از اونارو نادیده میگیریم.

مسئله ای که همه کارشناسان تایید میکنن اینه که تو ایران بازارهای بکر به مراتب بیشتر از آمریکا است , این حقیقت نشون میده یا تخصص ما باید متفاوت باشه یا بازار و فرصت جدیدی رو باید
    خلق کنیم که در مورد اول در استخدام مهمه و در مورد دوم در بحث کارافرینی

در ضمن اگه بحث کارآفرینی در امریکا و استخدام شدن را جدا بحث کنیم بهتره
    ویرایش توسط nima_AA : November 3rd, 2011 در ساعت 06:15 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mashmoji نمایش پست ها
    در واقع سوال من این بود که می خواستم بدونم با تخصص و سابقه ای که من دارم، می تونم امید به پیدا کردن کار داشته باشم؟ چون من با ویزای F2 باید برم و می خوام تو یک سال اول کار پیدا کنم و ویزام رو به ویزای کار تبدیل کنم
    تخصص شما (تبلیغات) خیلی وابسته به جامعه ای است که در اون کار میکنید. متاسفانه سابقه کاری شما در ایران هیچ تضمینی نیست که بتونید این کار رو در امریکا هم ادامه بدهید ضمن اینکه دست در این کار در امریکا خیلی زیاده و کار تخصصی تبلیغات هم در سطحی یه که اصلا قابل مقایسه با ایران نیست. بنظر من اگر وضع فعلی تون در ایران خوبه ریسک نکنید.

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

درود به همه دوستان خوب
    من مدت 10 ساله کار تبلیغات می کنم، 6 سال هم خودم دفتر تبلیغاتی دارم. بیشتر تو کار کتاب های دایرکتوری و آگهی نامه فعالیت دارم. در ضمن فوق دیپلم کامپیوتر هستم.
    راستش من خیلی قصد رفتن نداشتم تا اینکه نامزدم ویزای تحصیلیش رو برای امریکا گرفت. من اینجا درآمدم بین 1.5 تا 2 ملیون در ماه هست. حالا ایشون میگن که با توجه به اینکه امریکا سرزمین فرصت هاست بیا کار پیدا میشه. راستش من 34 سالم هست و او جنگندگی 10 سال پیش رو ندارم.
    می خواستم بپرسم با توجه به اینکه من نمی خوام ادامه تحصیل بدم، آیا کاری هست که بتونم با تمجه به حرفم با یه درآمد مناسب انجام بدم.
    خیلی به راهنمایی دوستان با تجربه نیاز دارم. اگه نشه مجبوریم برای ادامه ارتباطمون یه فکر دیگه کنیم
    سپاس
    سلام دوست من

پيدا كردن كار با ويزاي F-2 بسيار سخته ( تقريبا غير ممكنه)، براي پيدا كردن كار بايد سطح زبان خيلي خوب و تخصص مناسبي داشته باشيد يا اينكه CITIZEN امريكا باشيد، اما تحصيل بدون فاند در امريكا خيلي راحته مخصوصا اگه توي محيط باشيد ( با ويزاي F-2 اومده باشيد). درصورتي كه وضع مالي خوبي داريد و كم و بيش حوصله درس خوندن، بايد بين 2 گزينه تصميم گيري كنيد كه آيا مي خواهيد به همين شرايط كار و زندگي در ايران ادامه بدين يا اينكه ميخواهيد در كنار نامزدتون، 4 سال در امريكا با هزينه خودتون درس بخونيد و بعد از گرفتن ليسانس با احتمال نسبتا خوبي، كاري با درآمد اوليه حدودا 4000-6000 در ماه داشته باشيد، موفق و پيروز باشيد.
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2266 نمایش پست ها
    سلام دوست من

پيدا كردن كار با ويزاي F-2 بسيار سخته ( تقريبا غير ممكنه)، براي پيدا كردن كار بايد سطح زبان خيلي خوب و تخصص مناسبي داشته باشيد يا اينكه CITIZEN امريكا باشيد، اما تحصيل بدون فاند در امريكا خيلي راحته مخصوصا اگه توي محيط باشيد ( با ويزاي F-2 اومده باشيد). درصورتي كه وضع مالي خوبي داريد و كم و بيش حوصله درس خوندن، بايد بين 2 گزينه تصميم گيري كنيد كه آيا مي خواهيد به همين شرايط كار و زندگي در ايران ادامه بدين يا اينكه ميخواهيد در كنار نامزدتون، 4 سال در امريكا با هزينه خودتون درس بخونيد و بعد از گرفتن ليسانس با احتمال نسبتا خوبي، كاري با درآمد اوليه حدودا 4000-6000 در ماه داشته باشيد، موفق و پيروز باشيد.
    یعنی یه لیسانس 6 میلیون ماهی در می آره؟ اونوقت دکترا چقدر در میآره!!!
    I love you USA

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    فکر نمیکنم درامد یک لیسانس 72 هزار تا در سال باشه!اونم درامد اولیه!!!!!

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    در ابتداي استخدام، تفاوت كمي در ميزان حقوق ليسانس و دكترا وجود داره، درواقع داشتن سابقه كار و تخصص كاري حرفه اي در يك زمينه در ميزان حقوق فاكتور تعيين كننده هست.
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دستمزد لیسانس مهندسی‌ در آمریکا
    Civil Engineering BS degree $36,500
    Computer Engineering BS degree $46,700
    Computer Science BS degree $44,200
    Chemical Engineering BS degree $42,900
    Electrical Engineering BS degree $48,700

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران- مهندسی کامپیوتر سخت افزار

در واقع سوال من این بود که می خواستم بدونم با تخصص و سابقه ای که من دارم، می تونم امید به پیدا کردن کار داشته باشم؟ چون من با ویزای F2 باید برم و می خوام تو یک سال اول کار پیدا کنم و ویزام رو به ویزای کار تبدیل کنم
    همونطور که می دونید شما با ویزای F2 اجازه کار ندارید و احتمال اینکه بتونید کار مورد علاقه اتون رو پیدا کنید خیلی کمه. تازه بعد از پیدا کردن کار، فکر می کنم باید از آمریکا خارج بشید و شرکتی که توش کار پیدا کردین باید براتون برای ویزای کار اپلای کنه که با توجه به دردسرهاش خیلی سخته شما همچین شرکتی رو پیدا کنید چون اون شرکت باید وزارت کار رو متقاعد کنه که فرد متخصص در زمینه تخصصی شما را رو در آمریکا نتونسته گیر بیاره و شما بهترین گزینه هستین و این پروسه حداقل ممکنه برای 5 تا 10 هزار دلار براش آب بخوره. تازه بعد از اقدام به ویزای کار، شما باید مجددا برای اخذ ویزای کار به سفارت مراجعه کنید و آفیسره متقاعد بشه که شما واقعا بدرد ایالات متحده می خورید وگرنه بخاطر بحران کار آمریکا، این روزهاآفیسرها کلا دید مثبتی سر ویزای کار ندارن. حالا باز با افراد صاحبنظر دیگه هم گفتگو کنید. با آرزوی موفقیت

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    دستمزد لیسانس مهندسی‌ در آمریکا
    Civil Engineering BS degree $36,500
    Computer Engineering BS degree $46,700
    Computer Science BS degree $44,200
    Chemical Engineering BS degree $42,900
    Electrical Engineering BS degree $48,700
    حدسم اینه که کامپیوتر خیلی رونق داره تو امریکا...رشته های دیگه چی؟ مکانیک..صنایع؟....
    یه سوال به نظر شما صنایع خوب پول در می آره یا مکانیک تو امریکا؟
    I love you USA

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)