صفحه 87 از 170 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : استادی در آمریکا بعد از پایان دکتری

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnajon نمایش پست ها
    سلام. ممنون از جوابتون
    در مورد بقیه مشاغل چی؟تا جایی که من اطلاع دارم، هم از دوستان و اقوامی که در خارج از ایران هستند و هم گفته های دوستان تو تاپیکهای مختلف، اکثر فارغ التحصیلان بعد از پایان تحصیل جذب صنعت میشن. این طور مشاغل هم مثل کار دانشگاه هست؟ که بعد از یه مدتی بنا به گفته خودتون طرف رسمی میشه ؟ یا اینکه به خود شخص بستگی داره که همیشه خودش رو به روز نگه داره و به قول خودمون میخ رو محکم بکوبه. یعنی نشون بده که نگه داشتن من مقرون به صرفه است؟
    این بحث را باید در تاپیک کار در امریکا ادامه داد ولی بطورکلی نه، در صنعت و بیزینس"رسمی شدن" به آن مفهوم وجود نداره. معمولا شما یک دوره آزمایشی 3-6 ماهه دارید که در آن مدت بدون پرداخت هیچ حق اضافی شرکت میتونه مرخصتون کنه، و بعد از آن که به اصطلاح رسمی میشوید باز هم شرکت هر وقت بخواد میتونه تعدیل نیرو کنه فقط بسته به قانون ایالت مربوطه ممکنه لازم باشه یک مبلغی بابت بازخرید به شما بپردازه (در حد مثلا یکی دو هفته حقوق برای هز سال سابقه). شما باید همیشه خودتون رو به روز نگهدارید.

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط haydar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تقریباً همه افرادی که چنین کاری می کنند قصد کار در هیئت علمی دانشگاه ها رو دارند ، برخی زمینه های میان رشته ای خیلی گسترده تر از اونیه که بشه در یک سال واحد گذروندن و یک تز هرچند قوی خلاصش کرد یا گفت که من نوعی در این زمینه مهارت دارم ، تقریباً تمام افرادی که چنین کاری می کنند در طرفین فیلد میان رشته ایشون کار می کنند ؛ به لحاظ اجبار که تقریباً هیچ کسی نمی تونه شما رو مجبور به چنین کاری بکنه ، استاد نهایتاً می تونه شما رو مجبور به گذراندن یه سری واحد خاص و حتی بیش از کورس چارتتون بکنه ولی دبل میجر رو خیر ...
    معمولاً هیچ دانشگاهی هم از متقاضی استادیش این رو نمی خواد ولی خوب داشتنش یک برگ برنده فوق العاده به حساب میاد ...
    موفق باشید
    سلام اقا حیدر . برادر من برق قدرت میخونه و بهش گفتن تو امریکا این رشته به اشباع رسیده. شما که امریکا هستید نظرت چیه .

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط maurice نمایش پست ها
    سلام اقا حیدر . برادر من برق قدرت میخونه و بهش گفتن تو امریکا این رشته به اشباع رسیده. شما که امریکا هستید نظرت چیه .
    بر عکس با توسعه smart grid و انرژی های نو تازه داره دوباره پررونق میشه. ده بیست سال پیش به اشباع رسیده بود ولی الان دوباره زمینه های کاری داغی در این رشته پیدا میشه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maurice نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من نمی دونم چرا فکر می کنید یک رشته ممکنه اشباع بشه ؟ مگه تعداد آدمای دنیا رو به کاهشه که نیاز به توسعه نباشه یا مگر همه در بهترین شرایط توسعه یافتگی هستند ؟
    نه عزیز من هیچ رشته ای اشباع نمیشه ، فقط رشته ها برای افرادی که توانایی کمی دارند یا به عبارتی خلاقیت ناچیزی دارند اشباع شده به نظر میرسه ...
    بازار اینجا محدود به یک شهر یا حتی فقط یک کشور نیست ، شرکت های اینجا همگی به دنبال اجرای پروژه در سایر کشور ها هستند ، اینجا فقط پول ابزارشون رو میگیرند ولی در سایر کشور ها پول انتقال تکنولوژیشون رو هم میگیرند ...
    در مورد فیلد های دقیق در این زمینه من آشنایی زیادی ندارم و بنا به گفته گلوب عزیز حتماً همینطوره ...
    موفق باشید
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری
    دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Senior Member phoenix70 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

عزیزان دل یه سوال دارم من
    نمیشه یه نفر تو آمریکا هم تو یه دانشگاه کار آکادمیک کنه و تو صنعت ؟ یا واسه کسی که میخواد کار آکادمیک انجام بده صنعت محدود میشه در پروژه هایی که واسه دانشگاه میاد ؟

ممنون

Junior Member isaac7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در امریکا (به روایت دوستان ساکن امریکا ) + سوالات ديگر دوستان

دوستان سوال مهمی که برای بنده پیش اومده اینه که : با نگاه کردن به بیشتر موقعیتهای کاری در زمینه برنامه نویسی کامپیوتر و یا مدیریت شبکه، در سایتها بنده متوجه شدم که اکثر شرکتها برای استخدام کردن نوشتن باید لیسانس کامپیوتر داشته باشیم و یا اینکه برخیشون نوشتن فلان قدر سابقه کاری. حالا اگر کسی تخصص زیاد داشته باشه اما لیسانس نداشته باشه و تجربه کاری هم که مال ایران هست و تو آمریکا فکر نمی کنم هیچ اعتباری داشته باشه. تکلیف این فرد چیه ؟ یعنی اگر بخوایم بریم توی این زمینه در آمریکا کار کنیم وضعیت کار برای چنین فردی چطوریه؟
    سپاس.

Banned

دوستان برای شروع یک بیزینس کوچک باید در آمریکا چقد هزینه داشت.
    مثلا از نوع کارهایی که سرمایه داران بزرگی مثل شلدن ادلسون و .....انجام دادند البته کارهای اولیه ها نه الانشون (:

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    دوستان برای شروع یک بیزینس کوچک باید در آمریکا چقد هزینه داشت.
    مثلا از نوع کارهایی که سرمایه داران بزرگی مثل شلدن ادلسون و .....انجام دادند البته کارهای اولیه ها نه الانشون (:
    بستگی به نوع سرمایه داره ولی چیزی که برای ابتدا نیازه هزینه برای محلی برای کار و نیازهای اولیه و همینطور حقوق چند کارمند هست. با 200 هزار دلار میشه استارت کار رو زد ولی کمتر از این عملا خیلی ممکن نیست مگه در شرایط خیلی خاص. شما اگه بیزنس پلن خوب داشته باشید و خوب جلو برید سریعا می تونید سرمایه گذار پیدا کنید.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در امریکا (به روایت دوستان ساکن امریکا ) + سوالات ديگر دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط isaac7 نمایش پست ها
    دوستان سوال مهمی که برای بنده پیش اومده اینه که : با نگاه کردن به بیشتر موقعیتهای کاری در زمینه برنامه نویسی کامپیوتر و یا مدیریت شبکه، در سایتها بنده متوجه شدم که اکثر شرکتها برای استخدام کردن نوشتن باید لیسانس کامپیوتر داشته باشیم و یا اینکه برخیشون نوشتن فلان قدر سابقه کاری. حالا اگر کسی تخصص زیاد داشته باشه اما لیسانس نداشته باشه و تجربه کاری هم که مال ایران هست و تو آمریکا فکر نمی کنم هیچ اعتباری داشته باشه. تکلیف این فرد چیه ؟ یعنی اگر بخوایم بریم توی این زمینه در آمریکا کار کنیم وضعیت کار برای چنین فردی چطوریه؟
    سپاس.
    خیلی شانس پایین میاد چون رقیب های زیادی هستند که هم لیسانس دارند و هم سابقه کار معتبر و هیچ کارفرمایی برای یک شغل معمول که خیلی راحت یک شخص مطمئن رو می تونه بیاره ریسک نمی کنه و یک شخص غیرمطمئن رو بیاره.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بستگی به نوع سرمایه داره ولی چیزی که برای ابتدا نیازه هزینه برای محلی برای کار و نیازهای اولیه و همینطور حقوق چند کارمند هست. با 200 هزار دلار میشه استارت کار رو زد ولی کمتر از این عملا خیلی ممکن نیست مگه در شرایط خیلی خاص. شما اگه بیزنس پلن خوب داشته باشید و خوب جلو برید سریعا می تونید سرمایه گذار پیدا کنید.
    من دیدم بعضی ها با همین میزان پول میان تو دانشگاه و با یه استاد لینک می زنن و از دانشجوهای اون استاد هم به عنوان کارمند استفاده می کنن و استارت میزنن. به نظر شیوه ی خوبی به نظر میاد. هم مشکل مکان حل میشه هم نیروی کار ارزان در دسترسه. البته سهم استاد و دانشگاه هم هست و باقی مسایل حقوقی رو نمی دونم جریانش چیه.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)