صفحه 92 از 170 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

Banned

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کری مالکش هست ولی فکر نمیکنم خودش مدیریت شرکت را بعهده داشته بلشه.
    من هم لفظ مالک رو به کار بردم چون دوستمون گفتند نوک هرم . طبیعتا وزیر امورخارجه به رب و سس فروشی اشتغال نخواهد داشت (:

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

ممنون از نظرات دوستان

اگر طرف سرمایه دار نباشه و از یه شرکت خیلی کوچیک دانشجویی شروع کنه ، چطور میتونه این شرکت رو بزرگ کنه و همچنان مالک شرکت باقی بمونه؟ فکر میکنم سه راه اصلی وجود داشته باشه : 1-وام بگیره . 2-سرمایه گذار پیدا کنه. 3- وارد بورس بشه و سهام بفروشه.

در مورد راه اول آیا بانک ها وام میدن؟ وام گرفتن از بانک برای توسعه شرکت به صرفه است؟
    برای مورد دوم ، اگر سرمایه گذار وارد بشه و پول بذاره ، چقدر از سهام(مالکیت؟) شرکت رو میخواد؟ اصلا اینطوری میشه همچنان مالک شرکت باقی موند؟
    و برای مورد سوم هم فکر میکنم یک شرکت به همین سادگیا نتونه وارد بازار بورس بشه و باید قبلا مراحل موفقیت آمیزی طی کرده باشه و به یک جداقل هایی رسیده باشه؟

بهترین راه برای بنیانگذاری و توسعه و حفظ مالکیت یک شرکت در آمریکا چیست؟
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ببخشید ولی همه کجا بد نوشتند؟ این ایده را از کجا گرفتید که کسی با رزومه خوب و مدرک دکترا نمیتونه کار مناسب پیدا کنه؟
    ممنون از جوابتون. حق با شماست و البته که همه بد ننوشتند. بنده هم عرض کردم که از دوستم که اونجاست پرسیدم گفت کار خیلی زیاده مخصوصا واسه کامپیوتر و برق. ولی اینجا من خیلی از کامنت ها رو خوندم و به صورت میانگین اینجوری و نگران کننده به ذهنم القا شد. ایشالا که هموطنامون هرجای دنیا که هستن شاد و موفق باشند. ولی از اونجایی که بنده هم به مهاجرت فکر میکنم و تجربه زندگی خارج رو هم ندارم خیلی واسم گیج کننده شده و کمی هم حساس. رزومه خوب هم منظورم بیشتر دکتری یک دانشجوی متوسط (و نه لزوما نخبه) در زمینه های یادگیری ماشین و پردازش تصویر از دانشگاههای با رنک مثلا حدود دویست و تعداد معقولی مقاله آی اس آی بود.

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjd نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. حق با شماست و البته که همه بد ننوشتند. بنده هم عرض کردم که از دوستم که اونجاست پرسیدم گفت کار خیلی زیاده مخصوصا واسه کامپیوتر و برق. ولی اینجا من خیلی از کامنت ها رو خوندم و به صورت میانگین اینجوری و نگران کننده به ذهنم القا شد. ایشالا که هموطنامون هرجای دنیا که هستن شاد و موفق باشند. ولی از اونجایی که بنده هم به مهاجرت فکر میکنم و تجربه زندگی خارج رو هم ندارم خیلی واسم گیج کننده شده و کمی هم حساس. رزومه خوب هم منظورم بیشتر دکتری یک دانشجوی متوسط (و نه لزوما نخبه) در زمینه های یادگیری ماشین و پردازش تصویر از دانشگاههای با رنک مثلا حدود دویست و تعداد معقولی مقاله آی اس آی بود.
    دوست عزیز، اینجا کار بخصوص کار تخصصی خیلی زیاد هست، اما نکته ای که همه بهش اشاره کردند اینه که شما به عنوان یه خارجی که نیاز به ویزای کار داری چقدر شانس پیدا کردن کارفرمایی رو داری که حاضر باشه اسپانسر شما بشه.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Junior Member

دوستان سلام من 27 سالمه کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد دارم
    میخوام فوق بخونم بعد برای دکتری از آمریکا یا کانادا پذیرش با فاند بگیرم و بعدشم کار(ترجیحا پست داک و استادی) و اقامت ،خودم به مکانیک علاقه دارم تا بیام فوق با یه رزومه خوب ومقاله بگیرم حدود میشه 31 32 سالم(1 2 سال برای قبولی یک دانشگاه خوب ) بعدشم 4 5 سال برای دکترا به نظرتون از لحاظ سنی و بازار کار چقدر عاقلانه است در رشته محیط زیست چطور؟
    من فرانسه هم بلدم و میتونم 5 4 ساله اقامت کانادا رابگیرم
    ممنون میشم از تمام دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنند

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط salarwesf نمایش پست ها
    دوستان سلام من 27 سالمه کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد دارم
    میخوام فوق بخونم بعد برای دکتری از آمریکا یا کانادا پذیرش با فاند بگیرم و بعدشم کار(ترجیحا پست داک و استادی) و اقامت ،خودم به مکانیک علاقه دارم تا بیام فوق با یه رزومه خوب ومقاله بگیرم حدود میشه 31 32 سالم(1 2 سال برای قبولی یک دانشگاه خوب ) بعدشم 4 5 سال برای دکترا به نظرتون از لحاظ سنی و بازار کار چقدر عاقلانه است در رشته محیط زیست چطور؟
    من فرانسه هم بلدم و میتونم 5 4 ساله اقامت کانادا رابگیرم
    ممنون میشم از تمام دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنند
    اگر هدف نهایی شما خارج شدن از ایران و مهاجرت و گرفتن اقامت هست خب مسیر کانادا کوتاهتر و کم ریسکتر هست. مسیر درس خوندن کمی طولانی تر، پرهزینه تر و ریسکی تره اما خب سریعتر منجر به خروجتون از ایران میشه و البته برای آمریکا یکی از آسونترین راههای ورود برای جوانان هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali نمایش پست ها
    اگر هدف نهایی شما خارج شدن از ایران و مهاجرت و گرفتن اقامت هست خب مسیر کانادا کوتاهتر و کم ریسکتر هست. مسیر درس خوندن کمی طولانی تر، پرهزینه تر و ریسکی تره اما خب سریعتر منجر به خروجتون از ایران میشه و البته برای آمریکا یکی از آسونترین راههای ورود برای جوانان هست.
    مرسی نظرتون راجب رشته های ذکر شده و بازار کارشون واینکه بعد از دکتری چقدر میشه روی کار گیر آوردن حساب کرد چیه؟

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در امریکا (به روایت دوستان ساکن امریکا ) + سوالات ديگر دوستان

درود به دوستانو افراد دل گنده که یاری میدن ماهارو..

پدرام هستم ۲۴ ساله...

یکی‌ از دوستان Danish ام برام در Oregon کاری سراغ داره در کمپانیِ دوستش...

میخوام ببینم که ایشون باید چگونه و چه اقدامی واسه ویزا و گرین کارتِ من بکنه...

سربازی رفتم...در ایران...

سٔوالی بود بپرسین که گفتهامو تکمیل کنم...

من هیچی‌ نمیدونم...

من مدرک دانشگاهی هیچی‌ ندارم...حتي diploma

و این دوست Danish ام میگه...برات قرارداد به مدت ۱۰ سال می‌فرستیم که پر میکنی/امضا کنی‌...۱۰ سال باید برامون کار کنی‌(چجوریه؟)

police reports و health reports (در ايران از كجا؟) اتو با passport اتو برامون scan/بفرست(پست کن، چگونه؟)

بد میگفت مبلغ گرین کارت و ویزا برای شرکت کمتر از ۵۰۰$ میافته چون به دولت تکس يا یچیزی مثل این میده...

و گفت حول هوش ۱ ماه اینکارا طول میکش...

آیا به همین راحتیست و خودمو برای یه زندگی‌ خوب آمده کنمو همیگون مثبت باشم؟

سپاس فراوان...كه info هاتون رو در اختيار ميزارين...

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در امریکا (به روایت دوستان ساکن امریکا ) + سوالات ديگر دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Aphotic نمایش پست ها
    درود به دوستانو افراد دل گنده که یاری میدن ماهارو..

پدرام هستم ۲۴ ساله...

یکی‌ از دوستان Danish ام برام در Oregon کاری سراغ داره در کمپانیِ دوستش...

میخوام ببینم که ایشون باید چگونه و چه اقدامی واسه ویزا و گرین کارتِ من بکنه...

سربازی رفتم...در ایران...

سٔوالی بود بپرسین که گفتهامو تکمیل کنم...

من هیچی‌ نمیدونم...

من مدرک دانشگاهی هیچی‌ ندارم...حتي diploma

و این دوست Danish ام میگه...برات قرارداد به مدت ۱۰ سال می‌فرستیم که پر میکنی/امضا کنی‌...۱۰ سال باید برامون کار کنی‌(چجوریه؟)

police reports و health reports (در ايران از كجا؟) اتو با passport اتو برامون scan/بفرست(پست کن، چگونه؟)

بد میگفت مبلغ گرین کارت و ویزا برای شرکت کمتر از ۵۰۰$ میافته چون به دولت تکس يا یچیزی مثل این میده...

و گفت حول هوش ۱ ماه اینکارا طول میکش...

آیا به همین راحتیست و خودمو برای یه زندگی‌ خوب آمده کنمو همیگون مثبت باشم؟

سپاس فراوان...كه info هاتون رو در اختيار ميزارين...
    دوست عزیز، می بخشید نا امیدت می کنم، اما این دوست Danish شما یا اطلاعاتی از پروسه اینکار نداره یا فکر میکنه شما پاسپورت اروپایی دارید و اونم میخواد براتون ویزای توریستی بگیره. اگه به این راحتی بود که الان همه دوست و آشنا ها و کس کار ایرانی های اینجا میومدن اینجا... مگر اینکه یا تخصص خاصی داشته باشید که اونا به شدت بهش نیاز داشته باشن و توی آمریکا هم یافت نشه و یا اینکه شما در یک زمینه ای نبوغی یا ابداعی چیزی داشته باشید.

Junior Member

با سلام
    من تازه اپلای کردم و جواب اپلای هام اومده یکی از فاکتور هام برای انتخابشون اینده ی شغلی اون هاست. خوشحال می شم اکه در موردشون راه نماییم کنید.
    1- مکانیک فوق لیسانس دانشگاه اوهایو اسکولار شیپ دانشگاه پس انتخاب گرایش با خودمه
    2- دکترای کینسیولوژی گرایش developmental motor learning که نه زیاد راجبه آینده ی شغلیش می دونم و نه می دونم دقیقآ چی هست ( در این باره هر کمکی بم بکنین راه دوری نمیره)
    3- مکانیک فوق لیسانس دانشگاه جورجیا که در زمینه ی کنترل باید کار کنم.
    از اونجا که قصدم موندنه ممنون می شم آگه کمکم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)