صفحه 49 از 51 نخستنخست ... 39404142434445464748495051 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 501

موضوع: فاکتور‌های مهم و اولویت آنها در گرفتن پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فاکتور‌های مهم و اولویت آنها در گرفتن پذیرش

سلام دوستان
    من چون رشته لیسانسمو دوست نداشتم 14 ترم طول کشید با معدل 13/80
    در صورت بالا بودن نمره تافل و GRE آیا شانسی برای پذیرش و یا فاند دارم ؟
    رشته فوق لیسانس که میخوام برم MBA هستش و فا رشته لیسانسم فرق داره

Junior Member

سلام. من میخوام برای رشته human factor engineering مقطع دکترا اپلای کنم. میشه فول فاند گرفت ؟ الان کدوم کشورا شانس بیشتری دارم؟ معدل فوقم ۱۷:۵۸ هست و یه مقاله داخلی دارم و درحال نوشتن یه‌مقاله isi هستم. معدل لیسانس۱۶:۶۸ . و اینکه لیسانسم کارشناسی ناپیوسته هست . مشکلی ایجاد میکنه تو روند پذیرش؟ ایلتس رو دارم روش کار میکنم و احتمالا ۶.۵ بگیرم. دانشگاه لیسانسم علوم پزشکی ایران.

Junior Member

سلام ممنون ميشم منم راهنمايي كنيد.من مدرك ارشد گرفتم در ايران و ميخوام براي دانشگاه آلمان براي ارشد مجدد همون رشته اقدام كنم.سوالم اينه كه شانس پذيرش چطوره و آيا بهتره كه فقط مدرك كارشناسيم رو ارائه بدم و با اون پذيرش بگيرم؟(با توجه به اينكه مدرك كارشناسيم معدل ١٤ و مرتبط با رشته ارشدم نيست)

سلام دوستان...تازه ارشد گرفتم برای دکتری تصمیم دارم خارج از کشور اقدام کنم!! لطفا راهنمایی کنید! هیچ اطلاعاتی ندارم. خواهش میکنم اگه میشه راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryana1992 نمایش پست ها
    سلام دوستان...تازه ارشد گرفتم برای دکتری تصمیم دارم خارج از کشور اقدام کنم!! لطفا راهنمایی کنید! هیچ اطلاعاتی ندارم. خواهش میکنم اگه میشه راهنمایی کنید.
    اول از همه ویکی همین سایت (لینک بالای صفحه) را کامل مطالعه کنید.

Junior Member

سلام
    من لیسانس بوعلی همدان با معدل۱۴/۷۰و فوق دانشگاه شاهد تهران با معدل ۱۷/۵ دارم.دو تا مقاله آی اس آی دارم و زبان آیلتس و جی آر ای جنرالم تا اردیبهشت ازمونشو میدم
    زبانو رو ۷ و جی آر ایو رو ۸۰ حساب کردم
    بنظرتون‌تو دانشگاههای کانادا واسه دکترا چقدر شانس پذیرش کامل دارم؟
    متاهلم و یک فرزند هم دارم

Junior Member

در ضمن رشتم فیزیک حالت جامده
    تو دوره ارشد TAاستاد هم بودم یک ترم
    اکثر دانشگاههای کانادا فیزیک در ضمینه نجوم و کیهان شناسی هستند
    واسه من شانسی هست؟
    یا حتی واسه امریکا...

Junior Member

درضمن رشتم فیزیک حالت جامد هست
    یک ترم در دوره ارشد TAاستاد در درس کوانتوم بودم و احتمالا دوتا توصیه نامه هم بتونم بگیرم
    اکثر دانشگاههای کانادا فیزیک گرایش نجوم و کیهان شناسی کار می کنن
    شانس من چقدره در کانادا و حتی آمریکا؟؟؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز. ممنون میشم کسی اگه اطلاعاتی داره راهنماییم کنه
    من سال 90 دانشگاه تهران قبول شدم ولی متاسفانه به دلیل یه بیماری که داشتم بعد از 2 سال مجبور شدم از تحصیل انصراف بدم.
    چندین سال با این بیماری درگیر بودم و در نهایت با هزار بدبختی از یه دانشگاه خیلی سطح پایین و اونم به شکل از راه دور و با معدل پایین تونستم لیسانس بگیرم
    امسال ارشد دادم که هم تهران قبول میشدم هم شریف ولی به خاطر خاطره ی بدی که داشتم شریفو انتخاب کردم. از نظر عزت نفس تو شرایط خیلی بدی هستم و چون دهه ی
    دوم زندگیم تقریبا نابود شد به شدت افسردم. الان 28 سالمه و تازه ارشد قبول شدم. سوالم اینه که با این شرایط و وضعیت لیسانسم که هم معدلم پایینه و هم یه گپ طولانی توش هست
    میتونم برای دانشگاهی از اروپا یا امریکا اپلای کنم؟ (در حال حاضر خیلی سطح دانشگاه برام مهم نیست). ممنون میشم اگه کسی میدونه بهم بگه که چطوری میتونم مشکلات نمره ی کم لیسانسمو
    کاور کنم تا شانسم برای اپلای بهتر بشه.
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

شرایط احساسی شما قابل درک است با اینحال من فکر میکنم اصلا برای هیچ کاری دیر نشده و پیشنهاد میکنم با جدیت و انرژی به دنبال مسایل تحصیلی بروید.

بی اندازه دوستانی هستند که در سن شما بوده اند و تازه شروع به تحصیل رده های بالاتر کرده اند ؛ شرایط معدل و حتی علمی خیلی عادی داشته اند و موفق شده اند پذیرش بگیرند و در دانشگاه خوبی مشغول شوند.

بنابراین اجازه ندهید این افکار شما را از تلاش بازبدارد کسی که میتواند ارشد در دانشگاه تهران و شریف قبول شود حتما با استعداد است حتما پیش تاز است حتما قوه علمی بالا دارد.

برای پذیرش خود را عینا در شرایط دیگران ببینید: معدل خوب ارشد /نمره های خوب زبان و جی آر ای احتمالا/ مقالات و انتشار و برقراری ارتباطات بین المللی با اساتید خوبی که بعدا یا میتوانند به شما آفر بدهند یا کمک کنند مقالات خوب داشته باشید یا حتی رفرنس شما باشند. اینها همه کمک هستند.

ولی مهمتر از همه اینها خود شما هستید که باید با انرژی با نگاه مثبت به آینده و امید فراوان و پشتکار کارهایتان را دنبال کنید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_r نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز. ممنون میشم کسی اگه اطلاعاتی داره راهنماییم کنه
    من سال 90 دانشگاه تهران قبول شدم ولی متاسفانه به دلیل یه بیماری که داشتم بعد از 2 سال مجبور شدم از تحصیل انصراف بدم.
    چندین سال با این بیماری درگیر بودم و در نهایت با هزار بدبختی از یه دانشگاه خیلی سطح پایین و اونم به شکل از راه دور و با معدل پایین تونستم لیسانس بگیرم
    امسال ارشد دادم که هم تهران قبول میشدم هم شریف ولی به خاطر خاطره ی بدی که داشتم شریفو انتخاب کردم. از نظر عزت نفس تو شرایط خیلی بدی هستم و چون دهه ی
    دوم زندگیم تقریبا نابود شد به شدت افسردم. الان 28 سالمه و تازه ارشد قبول شدم. سوالم اینه که با این شرایط و وضعیت لیسانسم که هم معدلم پایینه و هم یه گپ طولانی توش هست
    میتونم برای دانشگاهی از اروپا یا امریکا اپلای کنم؟ (در حال حاضر خیلی سطح دانشگاه برام مهم نیست). ممنون میشم اگه کسی میدونه بهم بگه که چطوری میتونم مشکلات نمره ی کم لیسانسمو
    کاور کنم تا شانسم برای اپلای بهتر بشه.
    ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)