صفحه 45 از 51 نخستنخست ... 3536373839404142434445464748495051 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 501

موضوع: فاکتور‌های مهم و اولویت آنها در گرفتن پذیرش

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : فاکتور‌های مهم و اولویت آنها در گرفتن پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط golbarg_1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متاسفانه یکی از دوستان من در دانشگاه آزاد واحد علوم تحقيقات، با استاد پروژه اش به مشکل خورده و استاد میخواد بهش نمره ده بده..... دوستم لیسانسه و میخواد اپلای کنه. آیا این نمره ده در درس پروژه مقطع لیسانس، تاثیری در پذیرش یا ویزاش ممکنه بذاره؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید. ممنونم.
    سلام

در اپلای قطعاً تأثیر منفی جدی میذاره چون هم به نمرۀ پروژه توجه میشه هم یک سری از دانشگاه ها به توصیه نامۀ استاد راهنما بهای ویژه میدند (مثلاً OSU امریکا). این نمره ارتباطی به ویزا نداره.

برای حل کردن مشکل، بهتره با مدیر گروه و رئیس دانشکده صحبت کنه تا راهی پیدا بشه. اگر هیچ راهی نباشه، بهترین حالت اینه که پروژه رو ناتمام اعلام کنه و حذف کنه و ترم بعدی دوباره با استاد جدیدی برداره تا این مسئله به نحوی حل بشه. حتی یک ترم اضافه شدن توی لیسانس، تبعات منفیش به مراتب کمتر از نمرۀ 10 توی پروژۀ پایانی خواهد بود.

موفق باشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام به همه
    آیا گرفتن پروژه کسری ( فقط کسری و نه کامل کردن دوره و گرفتن کارت پایان خدمت ) مشکلی برای گرفتن پذیرش به وجود میاره ؟
    ممنون

با سلام
    من و همسرم کارشناسی ارشد جامعه شناسی هستیم و میخوایم واسه دوره دکترا از دانشگاه های آلمان بورس بگیریم
    لطفا راهنمایی کنید که چه فاکتورهایی رو بایستی داشته باشیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

[/QUOTE]
    نقل قول نوشته اصلی توسط DavidWhite نمایش پست ها
    آیا گرفتن پروژه کسری ( فقط کسری و نه کامل کردن دوره و گرفتن کارت پایان خدمت ) مشکلی برای گرفتن پذیرش به وجود میاره ؟
    ممنون

نه تاثیری روی پذیرش نداره. اما برای ویزای آمریکا کلا سربازی روند رو یکم طولانی می کنه.

Junior Member

سلام من امسال جی ار ای وربال 150 و کوانت 161 اوردم اما ایلتس رو پارسال امتحان دادم 6.5 شدم و اینکه نزدیکه 1 ماه وقت دارم به نظر شما این مدت اولویت با چیه؟ ایلتس بخونم به 7 برسونم یا اینکه روی کوانت کار کنم به 163-164 برسونم (واسه امریکا) .ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Alaloo نمایش پست ها
    سلام من امسال جی ار ای وربال 150 و کوانت 161 اوردم اما ایلتس رو پارسال امتحان دادم 6.5 شدم و اینکه نزدیکه 1 ماه وقت دارم به نظر شما این مدت اولویت با چیه؟ ایلتس بخونم به 7 برسونم یا اینکه روی کوانت کار کنم به 163-164 برسونم (واسه امریکا) .ممنون

سلام

تعیین اولویت ها به صورت انتزاعی تقریباً میسر نیست و درست ترین کار اینه که متناسب با دانشگاه های هدف و رشته و مقطع مورد نظرتون و البته با در نظر گرفتن وضعیت رزومۀ خودتون، به این نتیجه برسید که از زمان کم باقی مانده برای چه آیتمی استفاده کنید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    سلام

تعیین اولویت ها به صورت انتزاعی تقریباً میسر نیست و درست ترین کار اینه که متناسب با دانشگاه های هدف و رشته و مقطع مورد نظرتون و البته با در نظر گرفتن وضعیت رزومۀ خودتون، به این نتیجه برسید که از زمان کم باقی مانده برای چه آیتمی استفاده کنید.
    ممنون از پاسختون - من رشتم مهندسی عمران- آب هست و برای مقطع دکترا و دانشگاه های رنک50-200 امریکا قصد دارم اقدام کنم نمره ایلتس 6.5 و کوانت 161 مقادیر حداقل مورد نیاز دانشگاه ها توی این رنج رو ساپورت میکنه ولی میخواستم بدونم با توجه به تجربه دوستان بالا بردن کدوم یک شاید تاثیر بیشتری روی نظر کمیته انتخابی دارد؟

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

سلام توی فرایند پذیرش متد هایی مثل مدل لسانس و فوق و نمرات زبان و ... اهمیت داره .کدوم یکی از اینا مهمتر هستش برای اساتید که تو رو پذیرش کنن ؟

سلام من ترم یک لیسانس معماری ام.میخام بورسیه بشم برای ام آی تی.من خودم میدونم خیلی سخته میخام راهنماییم کنین باید رزومم چجوری باشه که قبولم کنن؟برای دکتری یا ارشد میخام اقدام کنم.

Junior Member

سلام من دانشجوی دکتری هستم در ایران معدل کارشناسی من 16 و اشد 15 میباشد (که هر دو پایین است) اما من 3 مقاله معتبر ISI Q1 دارم. و IELTS 7.5 تا کنون برای دانشگاه های زیادی در کاندا و اروپا اپلی کرده ام اما تمام آن ها بخاطر معدل من را قبول نکردند می خاستم بدانم ایا با گرفتن دکتری خود با معدل بالا در ایران باز می توانم با ارایه این مدرک و مدرک دکترایم برای یک موقعیت دکتری دیگر در خارج اقدام کنم؟ و آیا این کار درست است و شانسی دارد؟ اگر نه چاره چیست ؟
    با تشکر فراوان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)