صفحه 19 از 51 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 501

موضوع: فاکتور‌های مهم و اولویت آنها در گرفتن پذیرش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

پیش فرض پاسخ : فاکتور‌های مهم و اولویت آنها در گرفتن پذیرش

دوستان کمک کنن لطفا وقتم داره میره.اصلابنظرتون اصلایه نفربا شرایط من میتونه امید به دانشگاههای کاناداوامریکا داشته باشه اونم بافاند؟!وبرای مستر؟میدونم کلاشرایط برام سخترازبقیست وتو پروسه ی اپلای عوامل زیادی دخیله اماکلاشما چی توصیه میکنین؟به اروپاهم فکرکردم اما بعدش احتمالش خیلی کمتره که بشه ویزای دایم و بعدش سیتیزن بشی وکلاسیستم مهاجرشدن توکانادا وبعدشم امریکا خیلی بهتره و خیلی مسایل دیگه.
    فکنید بتونم تافل بالای 95 وgreبالای 1250 بیارم.
    نگرانیم اینه که دانشگام برام مشکل بشه.
    کلا دانشگاهها application fee رو برای چی میگیرن؟برای اینکه اجازه بدن با چنددلارهزینه براشون بفرستی؟! حتما نمره هارو یه بررسی میکنن این بررسی کردنه و معدل گیریشون چجوریه؟
    ممنون از لطفتون موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Hell

ببین برادر من شما باید خودت تست کنی!
    هر کسی شانس داره منتها به جاش! قضیه ماهی است که نباید برای تستش ایتم بالارفتن از نردبان رو تست کرد!

شما اگر می خواهی بروی! باید براش برنامه ریزی کنی! تو دیدگاه اول این فکر رو که آمریکا، اروپا و یا کانادا می ری رو از سرت بیرون کن! تمام تلاشت رو بکن که بالاترین نمره ممکن توی GRE و TOEFL رو بگیری! بعدش کل شرایطت رو رزومه کن و بیافت به جون اساتید محترم! اونا همه چیز رو برات می سنجند و بهت می گن شانست چقدره!
    البته نه اینکه بهت ایمیل بزنند و این رو بگن ولی تقریبا اکثر اساتیدی که دانشجو می خوان همه ایمیلها رو اجمالی نگاهکی می کنند! وقتی از یکیشون جواب گرفتی اون موقع می تونی بسنجی چه جور دانشگاههایی بهت قبولی میدن!

اگه هدفت رفته باید اینقدر بکوبی تا این سد بشکنه! با هر شرایطی!
    پس به جای چه کنم چه نکنم و تضعیف روحیه خودت! خودت رو آماده کن با بالاترین توان بکوبی به این سد که بشکنه! اون چیزی که گذشته رو فراموش کن! کاریش نمی تونی بکنی! هست! باید باهاش کنار بیای چه خوب چه بد! سعی کن اینایی که جلوته رو از دست ندی!
    موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

سلام ممنون از جوابت حرفت کاملا درسته اما قبول کن رفتن ووارد این کارشدن ریسک زیادی داره و مشکلات فراوون حداقل باید یه سال از وقتتو براش صرف کنی که البته هرکی طاووس میخواد باید سختیشم بکشه.اما راجب بقیه ی سوالام مثل چجوری ارزیابی کردن معدل و نمره ها اگه اطلاعات بیشتری وجود داشته باشه دید خیلی بهتری رومیده به ادم.
    ممنون میشم اگه اطلاعات بیشتری بدید شما وسایردوستان با تجربه.
    ممنون موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Hell

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad67 نمایش پست ها
    سلام ممنون از جوابت حرفت کاملا درسته اما قبول کن رفتن ووارد این کارشدن ریسک زیادی داره و مشکلات فراوون حداقل باید یه سال از وقتتو براش صرف کنی که البته هرکی طاووس میخواد باید سختیشم بکشه.اما راجب بقیه ی سوالام مثل چجوری ارزیابی کردن معدل و نمره ها اگه اطلاعات بیشتری وجود داشته باشه دید خیلی بهتری رومیده به ادم.
    ممنون میشم اگه اطلاعات بیشتری بدید شما وسایردوستان با تجربه.
    ممنون موفق باشید
    ببین من خودم سه ساله دارم می کوبم به این دیوار!
    اولش فکر می کردم خیلی اوضاعم خوبه ولی بعد فهمیدم اینطور نیست!

اینی که اوضاع شما خوبه یا نه رو باید نسبت به خیلی چیزا بسنجی! همینجوری نمیشه گفت چه خبره! ببین همین الان بری بخونی می بینی یکی با همین معدل شما (حدودا همین حدودا بود!) پارسال از UTD ریجکت شد! من از همون دانشگاه اوکی بدون فاند گرفتم! معدلمم خیلی تاپ نبود! 16.47!
    فکر می کردم اوکی ادمیشن آفیس رو بگیرم تمومه! اساتید بهم سریع کار و فاند میدن! (رزومم بد نبود!) حالا همه جا میزدیم اوکی می گرفتیم اینجا که بعد از پذیرش زدیم اوکی نمیدن!
    چراش می خوای بدونی اینه! تو فیلدی که من می خوام ظاهرا دانشگاه جای خالی نداره! این رو یکی از دوستانی که الان اونجا در حال تحصیلند بهم گفت! گفت اساتید جا خالی ندارند واسه همین هم خودت رو اذیت نکن! اصلا نامه نمی خونند! به همین خوشمزگی!
    حالا با این اوصاف شما چی رو می خوای بدونی؟

ببین این دانشگاه با رتبه 150 کلی واسه من بازی در آورد (ظاهرا رتبه برقش خیلی بالاتر از این جرفاست!) یه دانشگاه با رتیه 100 به من اوکی داده! داره خودش رو میکشه بزن ما قبولت می کنیم! (راستش هر چی سابت برقش رو نگاه می کنم چیزی نظرم رو جلب نمی کنه! واقعا نمی دونم دفعه اول چی تو سایتشون دیدم برا طرف نامه زدم!) دلم نمیاد بزنم!

حالا اینا رو گفتم برا چی!
    ببین یه دانشگاه با شرایط من بازی در آورد! (فاند نداد!) یه دانشگاه بهتر داره اوکی میده! من از دومی نمی دونم چطور خوشم اومد! الان دلم نمیاد اولی رو هم اوکی کنم! می گم بزار یک سال دیگه همه رو خفه کنم بعد!
    حالا خوب دقت کنی می بینی شرایط مدارک من رو همین دو دانشگاه متناقض تحلیل کردن! یکی رتبه بالاتر می خواد یکی رتبه پایین تر بازی در میازه!
    نتیجه اخلاقی!
    اینی که شما کدوم دانشگاه اوکی بگیری به کل مدارکت بستگی داره! نه یک آیتم خاص!
    حالا اون رو از دست دادی! هیچ! کاریش نمیشه کرد!
    خودت رو واسه آینده آماده کن! بقیه رو دریاب! بعد یک روز که همه چی آماده بود قشنگ سر فرصت خدمت همه چیز برس! اینقدر بگرد تا بهترین جایی که بدردت می خوره رو بیابی!

اینم به عنوان یک نصیحت از من به یاد داشته باش!
    لزوما همه افرادی که رفتن بهترین جا نرفتن! خیلیا فقط فرار کردن! دیگه شرایط اقدام کردن رو نداشتن! خیلی از دوستای من اولش خیلی آرزوها داشتند ولی آخرش وضعیت طوری شد که می گفتند هر جا بشه میریم! فقط بریم! خیلی باید سر سخت باشی که بمونی و دوباره اقدام کنی!

اگه برات یک چیز مهم وجود داره (یک آیتمی رو حتما باید تو دانشگاه ببینی!) خودت رو آماده کن! ممکنه مجبور شی چند سال وقت بزاری (من دوستی داشتم 32 سالگی رفت!) ولی اگه نه! صرفا می خوای بری و مذرکت مال خارج باشه و خیلی برات فرقی نداره چی باشه چی نباشه! از اول تا آخر دانشگاههای دنیا رو تست کن! تو این وضعیت از یک جا بالاخره میشه اوکی گرفت! در هر شرایطی! من کسی رو می شناسم که با تافل 65 رفت! فکر کن فقط که اصلا می نیمم همه جا 80 هست این چطور با این نمره رفت! ولی رفت!

موفق باشی!

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام من چون مداررکم درست حسابی حاضر نیست برای امسال نمی خوام اپلای کنم ،تافلام 580 ولی از تاریخش 2 سال و 2 ماه گذشته و جی ار ای هم هنوز ندادم، معدلم 17:30 البته اگه بخوام این 17 نوامبر رو می تونم بدم و به دانشگاه بگم که جی ار ای من میاد ، و همینطور تافل رو هم می تونم بدم ، ولی چون فاند می خوام نمی خوام به علت دیر رسیدن نمرات بی فاند بشم
    رشتم معماری : پورتفولیو رو می تونم حاضر کنم ولی عجله ای می شه و چیز خوبی در نمیاد در هر صورت سوالم این هست من شنیدم برای بعضی از دانشگاه ها مثل BERKELEY سال اول پذیرش نمی ده و سال دوم بهتر پذیرش می ده ،در این مورد چه نظری دارین با یه رزومه ناقص اپلای کردن خوبه ( می دونم ریجکت می شم ) فقط برای این که شانسم بره بالا در این توع دانشگاه ها می گم ؟؟؟
    و سوال بعدی اینکه کلا برای دانشگاه های دیگه اپلای کنم با این رزومه برای بالا رفتن شانس سال دیگه ؟ من امریکا هستم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_re نمایش پست ها
    سلام من چون مداررکم درست حسابی حاضر نیست برای امسال نمی خوام اپلای کنم ،تافلام 580 ولی از تاریخش 2 سال و 2 ماه گذشته و جی ار ای هم هنوز ندادم، معدلم 17:30 البته اگه بخوام این 17 نوامبر رو می تونم بدم و به دانشگاه بگم که جی ار ای من میاد ، و همینطور تافل رو هم می تونم بدم ، ولی چون فاند می خوام نمی خوام به علت دیر رسیدن نمرات بی فاند بشم
    رشتم معماری : پورتفولیو رو می تونم حاضر کنم ولی عجله ای می شه و چیز خوبی در نمیاد در هر صورت سوالم این هست من شنیدم برای بعضی از دانشگاه ها مثل BERKELEY سال اول پذیرش نمی ده و سال دوم بهتر پذیرش می ده ،در این مورد چه نظری دارین با یه رزومه ناقص اپلای کردن خوبه ( می دونم ریجکت می شم ) فقط برای این که شانسم بره بالا در این توع دانشگاه ها می گم ؟؟؟
    و سوال بعدی اینکه کلا برای دانشگاه های دیگه اپلای کنم با این رزومه برای بالا رفتن شانس سال دیگه ؟ من امریکا هستم
    دوست عزیز باید شرایط کاملتونو بگید. شما الان آمریکا هستید و معدلتون 17.30 هست؟ ایران درس خوندید یا آمریکا؟

اپلای کردن با رزومه ناقص در دانشگاهی مثل Berkeley دقیقا مساوی ریجکت شدن هست. وقت و هزینه تون رو هدر ندید. سال اول و دوم تفاوتی در پذیرش نمی کنه و همیشه بر اساس شرایط اون زمانتون بررسی خواهید شد. اپلای کردن در یک سال شانس شما رو در سال بعد افزایش نمی ده.

Junior Member

با سلام من ارشد زراعت از دانشگاه آزاد دارم 42 سالمه 16 سال سابقه کار دارم ولی مدرک زبان ندارم و زبانم مبتدی است و هدفم رفتن به خارج است با این شرایط چه کار باید بکنم هر پیشنهادی که منو کمک بکنه بدید ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kavand نمایش پست ها
    با سلام من ارشد زراعت از دانشگاه آزاد دارم 42 سالمه 16 سال سابقه کار دارم ولی مدرک زبان ندارم و زبانم مبتدی است و هدفم رفتن به خارج است با این شرایط چه کار باید بکنم هر پیشنهادی که منو کمک بکنه بدید ممنون از راهنماییتون
    دوست عزیز سن شما بالاست و کمی کار رو مشکل می کنه ولی میشه با بهبود موارد دیگه قضیه رو حل کرد ولی اطلاعاتی که دادین بسیار اندکه.منم فوق تغذیه دارم و دارم اقدام میکنم.کمی اطلاعات بدین شاید بشه بیشتر کمکتون کرد.معدل لیسانس،دانشگاه،مقاله و...........
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    دوست عزیز باید شرایط کاملتونو بگید. شما الان آمریکا هستید و معدلتون 17.30 هست؟ ایران درس خوندید یا آمریکا؟

اپلای کردن با رزومه ناقص در دانشگاهی مثل Berkeley دقیقا مساوی ریجکت شدن هست. وقت و هزینه تون رو هدر ندید. سال اول و دوم تفاوتی در پذیرش نمی کنه و همیشه بر اساس شرایط اون زمانتون بررسی خواهید شد. اپلای کردن در یک سال شانس شما رو در سال بعد افزایش نمی ده.
    من الان امریکا هستم ولی ایران لیسانسم رو گرفتم

Junior Member

با سلام به شما دوست عزیز و تشکر از پاسخ شما لیسانس من علوم دامی از دانشگاه آزاد با معدل 14 و فوق لیسانس زراعت از دانشگاه آزاد با معدل 16 و یک مقاله که در مجله دانشگاه چاپ شده و نمره پایان نامه از 18 نمره 17.8 می باشد . در ضمن نمره های درس های جبرانی مربوط به لیسانس که 12 واحد گذروندم همه بالای 17 است . با تشکر از لطف شما می تونم امیدوار باشم چکار کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)