صفحه 22 از 51 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 501

موضوع: فاکتور‌های مهم و اولویت آنها در گرفتن پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فاکتور‌های مهم و اولویت آنها در گرفتن پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط onlysat نمایش پست ها
    ممنون
    درست می گید برای رنک بالا که 100 درصد رقابت شدیده و برای امثال من غیرممکن .

البته یه چیزی مدنظرم هست . اینکه واقعا به نظر نمیرسه دپارتمان پذیرش دانشگاه ها از مسائل موجود در رزومه بگذره . از طرف دیگه بحث من و شما اگه بخواد بره سمت حقوق و علوم انسانی . به نظرم یه فرقی بین رشته ما و بقیه رشته ها است که اختلاف واقعا شدیدی بین تطبیق واحدها وجود داره . فرض مثال : من رشته حقوق بین الملل درخواست پذیرش می دم ! واقعا چند واحد حقوق بین الملل گذرونده یک دانشجوی حقوق ایرانی ؟؟ راجع به وکیل بودن هم من مخالفم . به شخصه بیش از 15 دانشگاه مختلف برای رشته حقوق بین الملل رو دیده ام (بیشتر از این حرفا ولی 15 تا اصلی و مورد قبول و محتمل برای پذیرش ) . به نظرم منظور شما Work experience است ؟؟ حالا یه سوال دیگه تجربه شغلی یک فرد مشتاق حقوق بین الملل در داخل ایران چی میتونه باشه ؟ می دونید که اینترشیپ و موقعیت های شغلی حقوق بین الملل در خارج ایران برای دانشجویان وجود داره .
    بین رشته حقوق (برخی رشته های خاص دیگه) با رشته های مهندسی و پزشکی که در اینها کارنامه نشان دهنده ی بیس قوی فرد برای ادامه تحصیل هست ، به نظرتون فرقی نیست ؟؟؟
    سلام
    بذاریم بحث تخصصی شه ببینید این طور که من تحقیق کردم به جز کشورهای اسکاندیناوی بقیه کاری به واحدهای پاس شده ندارن و اساس LLM همین است و اینترنشنال بودن دانشجوها یکی از اصول است . حقوق بین الملل مهم زیر شاخه است : تجارت - بشر - جزا و غیره هر کدام از اینها میشه اقدام کرد در ایران بیشتر به سمت پروژه های تحقیقاتی مرکز پژوهش های مجلس و غیره. ببینید وکیل بودن همون کارنامه شما است که نشون میده شما از بیس قوی نسبت به رشتت داری این یکی از پوینت های رشته حقوق تا جایی که دربیشتر دانشگاه های آمریکا به عنوان شرط ورود استفاده میشه مثل شیکاگو
    به سرنوشت بگویید : اسباب بازی هایت بی جان نیستند ! ادمند ،*میشکنند ،*ارامتر!

Member onlysat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law graduate - Tehran

مرسی از پاسختون

راجع به LLM موافقم .

دانشگاه سوئد می گوید :
    For entry to a Master's programme, the minimum requirement is a Bachelor's degree of at least 132 credits.

راجع رشته حقوق بشر که واقعا بهش علاقه دارم هم مسلما شاید در دنیا هر دانشجویی در دوران تحصیلی اش واحدهایی رو از حقوق بشر گذرونده ولی نه 132 واحد که !!!(البته یک درست اختیاری !!!! یک واحدی در ایران در دوره کارشناسی موجوده !!!)
    . از بحث دور نشیم . اینکه من موافقم معدل مهمه . نظر شخصی من اینه مینیموم هایی که برای معدل در نظر گرفته شده قطعا یکجوری برای دانشگاه خارجی تعبیه و تعریف گردیده که در کنارش مقاله و نمره زبان و نامه علاقه به دقت مطالعه میشه و کفه ترازو را سنگین می کنه و دانشگاه را قانع می کنه برای دادن پذیرش . همچنین مسلما معدل A رو سر دانشگاههای خارج جا داره . از سوی دیگر در همین فروم افرادی با معدل C پذیرش های خوبی گرفته اند( جسارتا مراجعه کنید به بخش پذیرش سایت)

نظر شخصی : می دونید از این صحبتها چی میخوام نتیجه بگیرم ؛ اینکه علاقه مندی دانشجو به رشته اش باید حتما حتما حتما به دانشگاه مقصد ثابت بشه . معدلم یک راهشه
    مرد دانشمندي مانند ابن سينا در هيچ دانشگاهي درس نخوانده بود؛ پيش پدر و چند آموزگار گمنام تحصيل كرده بود، اما با ذوق و شوق و همتي كه داشت در هجده سالگي همه دانشهاي روزگارش را نيك مي دانست.((از كتاب معجزه ايراني بودن))

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط

سلام دوستان .کسی میدونه شانس پذیرش متاهل ها چقدره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط samannn نمایش پست ها
    دوست گرامی تاثیری بر شانس شما ندارد اصل کار رزومه شماست متاهل بودن یا مجرد بودن مزیتی ندارد!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

در ادامه صحبت دوست خوبم باید بگم که این سوال واقعا از دوستان عجیب هستش؟
    پذیرش یعنی بر اساس داشته های خودتون دوست خوب من نه سایر موارد خارجی
    اصلا اونور اینجور چیزا مطرح نیس
    سربلند باشی

Junior Member

سلام دوستان به نظر شما بورس هایی که نوعا گرفته می شه برای کسی که متاهل هستش جوابگو هست یا نه؟ممنون

Junior Member

دوست عزیزم torkanturk منظورمو اشتباه متوجه شدین. میگم یعنی آیا برای پذیرش مجرد ها تو اولویت اند؟

Junior Member

دوست عزیز منظورمو اشتباه متوجه شدین.منظورم اینه که آیا مجردها برای پذیرش تو اولویتند؟(چون بالاخره به قول معروف مسولیت زندگی رو دوششون نیست)
    ممنون

Junior Member

دوست عزیز منظورمو اشتباه متوجه شدین. میگم یعنی آیا مجردها برای پذیرش تو اولویت اند؟ (چون که به قول معروف مسولیت زندگی رو دوششون نیست) ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

دوست عزیزم torkanturk منظورمو اشتباه متوجه شدین. میگم یعنی آیا برای پذیرش مجرد ها تو اولویت اند؟
    نه دوست من متوجه شدم و گفتم که رزومه مهمتر از سایر مسایل دوست خوبم
    اصلا اونا نخواهند فهمید شما مجرد و متاهل اید
    این مسایل تو سفارت مهمه
    سربلند باشی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)