صفحه 3 از 46 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 501

موضوع: فاکتور‌های مهم و اولویت آنها در گرفتن پذیرش

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_ نمایش پست ها
    اما یه پیشنهادی هم برای شما دوست عزیز دارم. اگر نمره جی شما بالاست بعضی دانشگاهها و حامیان مالیشون برای Scholarship اولویت اول رو یه امتحان جی میدن بگرد اون دانشگاهها رو پیدا کن و اگر توی دپارتمانش در زمینه مورد علاقه شما استاد زیاد هست اپلای کن مطمعن باش پذیرش و بورس رو خواهی گرفت. شاد باشید و خش.
    چه جوری میشه متوجه شد برای دانشگاهی نمره GRE انقدر تاثیرگذاره؟

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam4312 نمایش پست ها
    چه جوری میشه متوجه شد برای دانشگاهی نمره GRE انقدر تاثیرگذاره؟
    البته در این شکی نیست که نمره جی آر ای جز مهم ترین ایتم ها در پکیج اپلای یه اپلیکنت هست ولی همه چیز نیست. موارد دیگر مثل معدل و.... هم در نظر گرفته میشوند. ولی بعضی از دانشگاهها علاوه بر انکه باید معدل و ریسرچ قوی داشته باشید بیان میکنند که نمره جی آر ای تان هم از این محدوده بیشتر باشد. مثال عینی این تیپ دانشگاهها Texas A&M هست.این اطلاعات گاهی در سایت دانشگاه عنوان میشود و گاهی از ایمیل اساتید ولی در بیشتر مواقع از بچه های سال قبل که اپلای کردن

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض اولویت پارامترهای اپلای در پذیرش

دوستان عزیز...همچنانکه میدونید پارامترهای مختلفی در روند پذیرش و فاند موثر هستند...در این تاپیک سعی میکنیم تا اولویت این پارامتر ها را به ترتیب اهمیت بررسی بکنیم تا دوستان بتونن اقدام به تقویت پارامترهائی که مهم هست بکنند و دوستانی که در بعضی فاکتورها ضعیف هستند با تقویت فاکتورهای دیگه بتونند در عرصه رقابت پیروز شده و راهکاری بیاندیشند.
    I love you USA

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : اولویت پارامترهای اپلای در پذیرش

بنده اولیت پارامترها رو (برای دانشگاهای امریکا به این ترتیب میدونم)....دوستان با تجربه باز نظرات خودشون رو عنوان کنند...

Paper > GRE Q> GPA BS> GRE V> Recom > SOP > GPA MS > TOEFL > TA/RA experience
    I love you USA

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    بنده اولیت پارامترها رو (برای دانشگاهای امریکا به این ترتیب میدونم)....دوستان با تجربه باز نظرات خودشون رو عنوان کنند...

Paper > GRE Q> GPA BS> GRE V> Recom > SOP > GPA MS > TOEFL > TA/RA experience
    اجازه دارم مخالت کنم؟!
    نظر شخصی: برای فنی مهندسی و در حالت عمومی و با کنار گذاشتن بحث داشتن لینک و اقامت و و با فرض اینکه GRE Q رو در حدی که از بچه های مهندسی انتظار دارند (و اکثرا" هم میارن این نمره رو) داشته باشید:

GPA BS>High Impact Paper(S) + RA experience>GPA M.Sc>GRE V>SOP>Recomm>TA>TOEFL

با این توضیح که هر آنچه که قبل و بعد GRE V اومده (بغیر از مینیمم معدل لیسانس و مینیم تافل) رو تقربیا میشه تا حد خیلی زیادی با GRE V ترمیم کرد. این رو من بعد از شرکت تو چند تا وبینار از دانشگاهای مختلف آمریکا (top 50) بهش رسیدم.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    اجازه دارم مخالت کنم؟!
    نظر شخصی: برای فنی مهندسی و در حالت عمومی و با کنار گذاشتن بحث داشتن لینک و اقامت و و با فرض اینکه GRE Q رو در حدی که از بچه های مهندسی انتظار دارند (و اکثرا" هم میارن این نمره رو) داشته باشید:

با این توضیح که هر آنچه که قبل و بعد GRE V اومده (بغیر از مینیمم معدل لیسانس و مینیم تافل) رو تقربیا میشه تا حد خیلی زیادی با GRE V ترمیم کرد. این رو من بعد از شرکت تو چند تا وبینار از دانشگاهای مختلف آمریکا (top 50) بهش رسیدم.
    کاملا میتونید نظر بدید...و اتفاقا توصیه من اینه که دوستان با دستکاری در ترتیب بندی این پارامترها (و یا اضافه کردن ) حرف بزنند...چون اینجوری بهتر میشه اهمیت همه پارامتر ها رو نسبت به همدیگه فهمید
    I love you USA

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    اجازه دارم مخالت کنم؟!

ببخشی ولی من تو سایتای دانشگا های آمریکا دیدم که برای فوق هایی که می خوان دکترا بخونن مینیمم معدل فوق خواستن و اون مینیمم معدل لیسانس رو برای کسایی که می خوان فوق بخونن یا دکترای مستقیم بگیرن گفتن!
    من از این جا این برداشت رو کرده بودم که معدل فوق اهمیتش از لیسانس بیشتره!

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmecha نمایش پست ها
    ببخشی ولی من تو سایتای دانشگا های آمریکا دیدم که برای فوق هایی که می خوان دکترا بخونن مینیمم معدل فوق خواستن و اون مینیمم معدل لیسانس رو برای کسایی که می خوان فوق بخونن یا دکترای مستقیم بگیرن گفتن!
    من از این جا این برداشت رو کرده بودم که معدل فوق اهمیتش از لیسانس بیشتره!
    نه اتفاقا برای آمریکا در هر شرایطی به معدل لیسانس شما نگا میشه. مثل کانادا نیست که دو سال آخر رو در نظر بگیرند.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

دوستان با معدل ۱۳.۶۷ مقطع کارشناسی امیدی به گرفتن پذیرش از دانشگاه های کانادایی برای computer science هست؟

Junior Member simahmt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    wood science & technology

نقل قول نوشته اصلی توسط nassydocky نمایش پست ها
    دوستان با معدل ۱۳.۶۷ مقطع کارشناسی امیدی به گرفتن پذیرش از دانشگاه های کانادایی برای computer science هست؟
    سلام. اول اینکه باید نیازمندی های هر دپارتمانو پیدا کنین. ولی با معدل پایین تر هم پذیرش گرفتن. پس امیدتونو از دست ندین و بیشتر سرچ کنین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)