صفحه 31 از 51 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 501

موضوع: فاکتور‌های مهم و اولویت آنها در گرفتن پذیرش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CSS - RWTH Aachen

پیش فرض پاسخ : فاکتور‌های مهم و اولویت آنها در گرفتن پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط siavashs نمایش پست ها
    خیر!

دنبال علوم کامپیوتر در امریکا زیاد نباش...
    ببخشید دوست عزیز، میشه لطفن دلایل این نظر قاطعانتون! رو ذکر کنید؟!

و در ضمن روشنتر بفرمایید این جمله ی "دنبال علوم کامپیوتر در امریکا زیاد نباش" به چه معناست؟!

گاهی پاسخ هایی که ما در فروم میگذاریم میتونه روی تصمیمات و زندگی افراد تاثیر زیادی بذاره. مخصوصن در برابر دوستان کم تجربه تر این کار تاثیرات عمیقتری داره. لطفن از این به بعد با دقت بیشتری اظهار نظر بفرمایید.
    متشکرم_و موفق باشید.
    There is a hunger still unsatisfied...

من دو تا انتخاب دارم واسه كار يكي يك شركت و يكي هم فعاليت تة يك مجله تخصصي اينترنشنال مرتبط با رشته ام هست به نظر شما كدوم بهتره واسه گرفتن پذيرش تو امريكا واسه مقطع ارشد؟رشته ام معماري و ارشد ايرانم شهرسازيه واسه ارشد دوم مي خوام اپلاي كنم
    ویرایش توسط sahar_2013 : May 4th, 2014 در ساعت 08:14 PM

سلام
    یکی از دوستان من بهم (با تاکید!) میگفت که اگر دکترای ایران قبول شی و یکی دو ترم بخونی و بعد اپلای کنی شانست برای گرفتن پذیرش بالاتر میره. خواستم بپرسم این موضوع چقدر صحت داره؟
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

نقل قول نوشته اصلی توسط alamdar_313 نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستان من بهم (با تاکید!) میگفت که اگر دکترای ایران قبول شی و یکی دو ترم بخونی و بعد اپلای کنی شانست برای گرفتن پذیرش بالاتر میره. خواستم بپرسم این موضوع چقدر صحت داره؟
    هیچ ربطی نداره بلکه کار رو سخت تر هم میکنه. اولا دکتری خوندن کلی وقتت رو میگیره دیگه فرصت ارتباط با استاید و آزمون زبان و جی آر ای و اپلای و... رو کمتر خواهی داشت. ثانیا اساتیدی که قرار هست بهت ریکام بدن رو معمولا از دست میدی. هیچ استاد عاقلی حاضر نیست تو رو ریکام کنه بعد خودش دانشجوش بپره. و ثالثا اینکه اگر دانشگاه ها بفهمند شما تخلف کردی و باید حتما از این دانشگاهت انصراف بدی و به اون طرفی ها نامه انصراف قطعیت رو نشون بدی.
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

Junior Member

سلام. من فارغ اتحصیل معماری هستم، برای master ترجیحا آمریکا میخوام اقدام کنم. من gre نمره خوبی نگرفتم. میخواستم بدونم با توجه به اینکه برای master چند تا از دانشگاه هایی که دیدم نمره GRE رو در نظر نگرفته بودند و یا optional بود. آیا بازم مهمه که من حتما یه امتحان خوب gre بدم؟ با توجه به اینکه به فاندم نیاز دارم؟

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva456 نمایش پست ها
    سلام. من فارغ اتحصیل معماری هستم، برای master ترجیحا آمریکا میخوام اقدام کنم. من gre نمره خوبی نگرفتم. میخواستم بدونم با توجه به اینکه برای master چند تا از دانشگاه هایی که دیدم نمره GRE رو در نظر نگرفته بودند و یا optional بود. آیا بازم مهمه که من حتما یه امتحان خوب gre بدم؟ با توجه به اینکه به فاندم نیاز دارم؟
    بله مهمه؛ چون شما نیاز به فاند دارید، علاوه بر ارضای حداقل های دپارتمان، باید با رقبای قدر خودتون رقابت کنید. داشتن نمرۀ قابل توجه GRE به شدت توصیه میشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

من تا اونجایی که به پذیرشا دقت کردم.... مخصوصا تو رشته عمران اونایی که یکی از دانشگاهای ارشد یا کارشناسیشون دانشگاه علم و صنعت بوده به راحتی پذیرش گرفتند.... زیاد هم معدلاشون خوب نبوده!

Junior Member

اینم مهمه که کجا درس بخونی ؟! مثلا می شه از دانشگاه ازاد واسه هاروارد گرفت ؟!

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط chibegam نمایش پست ها
    اینم مهمه که کجا درس بخونی ؟! مثلا می شه از دانشگاه ازاد واسه هاروارد گرفت ؟!
    محل دانشگاه قبلی شما، میتونه تأثیرگذار باشه، اما اولویت های اصلی همون معدل، نمرۀ زبان، نمرۀ GRE هست.
    اگر رزومۀ درخشانی داشته باشید، صرفاً به خاطر آزادی بودن، ریجکت نمیشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    محل دانشگاه قبلی شما، میتونه تأثیرگذار باشه، اما اولویت های اصلی همون معدل، نمرۀ زبان، نمرۀ GRE هست.
    اگر رزومۀ درخشانی داشته باشید، صرفاً به خاطر آزادی بودن، ریجکت نمیشید.
    رزومه ی درخشان رو اجمالا توضیح می شه بدین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)