صفحه 35 از 51 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 501

موضوع: فاکتور‌های مهم و اولویت آنها در گرفتن پذیرش

Junior Member chrome آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering

پیش فرض پاسخ : آیا معدل خیلی خوب می تواند نمره نه چندان خوب GRE را جبران کند؟

درود
    من یک سال از ۱۲ سال دیپلم رو جهشی خواندم و دوره ی دیپلم رو با 11 سال گذراندم.به همین دلیل هنگام اپلای برای مقطع مستر سن من 21 سال خواهد بود.
    به نظر شما این سن پایین می تونه تاثیر منفی در پذیرش داشته باشه؟
    برای مثال دانشگاه و استاد این استنباط رو داشته باشند که به دلیل سن پایین توانایی انجام وظایف رو نداره؟
    خیلی ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط chrome نمایش پست ها
    درود
    من یک سال از ۱۲ سال دیپلم رو جهشی خواندم و دوره ی دیپلم رو با 11 سال گذراندم.به همین دلیل هنگام اپلای برای مقطع مستر سن من 21 سال خواهد بود.
    به نظر شما این سن پایین می تونه تاثیر منفی در پذیرش داشته باشه؟
    برای مثال دانشگاه و استاد این استنباط رو داشته باشند که به دلیل سن پایین توانایی انجام وظایف رو نداره؟
    خیلی ممنون
    تا جای که میدونم اتفاقا بر عکس. هر چه سن پایین تر باشه مغز توانایی اندیشه و دادن ایده رو داره. فارغ از بحث تجربه.
    ولی کلا میشه با قاطعیت گفت سن بالا نکته منفی هست ولی نمیشه گفت سن پایین تا چه حد تاثیر داره در استنباط استاد! به خصوص که اساتید زمین تا اسمون فرق دارن با هم!

رشته و دانشگاه
    software engineering

ممنون از پاسختون
    در نتیجه گیری کلی یالاخره مانع و سد پذیرش می شود ای خیر
    اگر این طور باشه به نظرتون باید دوره ی لیسانس رو بیشتر طول بدم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chrome نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    در نتیجه گیری کلی یالاخره مانع و سد پذیرش می شود ای خیر
    اگر این طور باشه به نظرتون باید دوره ی لیسانس رو بیشتر طول بدم؟
    سن 21 سال برای شروع مستر کاملا عادی است. کسانی که نیمه دوم سال بوده اند همه در همین رده سنی هستند و وضعیت شما بهیچ عنوان استثنایی نیست نگران نباشید. در ضمن برای ادامه تحصیل ارشد به مدارک دیپلم و دبیرستان شما کار ندارند. دوره لیسانس را ترجیحا کمتر از چهار سال تمام نکنید چون بعضی دانشگاههای خارج دوره های لیسانس سه ساله دارند که برای ادامه تحصیل مورد قبول نیست و اگر شما دوره تان را سریع تمام کنید ممکنست باعث این اشتباه بشود که دوره شما از این نوع بوده است.

رشته و دانشگاه
    software engineering

ممنون از پاسختون
    راستش برنامه ی اولیه ای که برای بنده ریخته شده بود تمام کردن دیپلم در 9 سال و یا حتی زودتر از آن بود که فکر می کنم خوش بختانه به خیر گذشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    سن 21 سال برای شروع مستر کاملا عادی است. کسانی که نیمه دوم سال بوده اند همه در همین رده سنی هستند و وضعیت شما بهیچ عنوان استثنایی نیست نگران نباشید. در ضمن برای ادامه تحصیل ارشد به مدارک دیپلم و دبیرستان شما کار ندارند. دوره لیسانس را ترجیحا کمتر از چهار سال تمام نکنید چون بعضی دانشگاههای خارج دوره های لیسانس سه ساله دارند که برای ادامه تحصیل مورد قبول نیست و اگر شما دوره تان را سریع تمام کنید ممکنست باعث این اشتباه بشود که دوره شما از این نوع بوده است.

پیش فرض پاسخ : فاکتور‌های مهم و اولویت آنها در گرفتن پذیرش

سلام دوستان ،قبولی در کنکور دکتری در ایران میتونه فاکتور تاثیر گذاری در روند پذیرش باشه ؟
    ارشد مکانیک هستم و برای مقطع دکتری دنبال پذیرش

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedghezelbas نمایش پست ها
    سلام دوستان ،قبولی در کنکور دکتری در ایران میتونه فاکتور تاثیر گذاری در روند پذیرش باشه ؟
    هنوز کسی نتونسته نظر قطعی بده که مثبت هست یا منفی؛ از اون مواردی هست که ممکنه زمانی که انتظارش را ندارید، به نفعتون بشه یا برعکس، زمانی که تصور هم نمی کنید، به ضررتون تمام بشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    هنوز کسی نتونسته نظر قطعی بده که مثبت هست یا منفی؛ از اون مواردی هست که ممکنه زمانی که انتظارش را ندارید، به نفعتون بشه یا برعکس، زمانی که تصور هم نمی کنید، به ضررتون تمام بشه.
    ممنون از پاسختون . بنظرتون در کل بهترین روش برای مطرح کردنش چیه؟ تو CV بیارم یا SOP ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedghezelbas نمایش پست ها
    مشکلی که این کار داره اینه که اگه در مصاحبه یا گفت و گویی از شما پرسیدن چرا همون ایران دکترا نمی گیرید در کشور خودتون حالا که قبول شدید، و شما جوابی کمتر از ایده آل بدید که بوی کلیشه داشته باشه در نهایت این قضیه به ضررتون خواهد بود.

با سلام

امروز یکی از دوستانم ایمیلی رو به من نشون دادند که از طرف graduate program coordinator و به درخواست استادی که دوستم باهاشون مکاتبه داشتند براشون ارسال شده بود. من بخشی از متن ایمیل رو اینجا قرار میدم، چون به نظرم حاوی نکات جالبی هست و نشون میده که طبق گفته سایر دوستان، package کامل اپلیکیشن مورد بررسی قرار میگیره:

Once the department receives a completed application from the GSBS office, the applicant’s verbal and quantitative GRE scores are divided by 42.5 (ex: verbal 153/42.5=3.6). These 2 scores are then added to the applicants GPA, and their Science GPA scores for a Weighted Composite Score. Based on the applicant’s essay and references, GPC members assign a Profile Score (0-10). These 2 scores are then totaled together to arrive at the applicant’s Admission Score. The highest Admission Score an applicant can receive with this formula is 26. Following this method, equal weight is given to all components of the Admission Score, i.e. 1/3 for the applicant’s GRE, 1/3 for undergraduate performance and 1/3 for evaluation of the individual profile. The minimum Admission Score for acceptance into the Graduate Program of the Department of X is 18

.One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)