صفحه 50 از 51 نخستنخست ... 404142434445464748495051 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 501

موضوع: فاکتور‌های مهم و اولویت آنها در گرفتن پذیرش

Junior Member homaesm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems En at SUT

پیش فرض پاسخ : فاکتور‌های مهم و اولویت آنها در گرفتن پذیرش

سلام دوست خوبم
    چیزی که مهمه اینه که شما الان در بهترین دانشگاه ایران دانشجوی ارشد هستید و الان موقعیت خیلی خوبی هست که مطابق با شرایط ایده آل خودت زندگیت را تغییر بدی. توصیه میکنم خیلی جدی در کلاس هات شرکت کن، سعی کن جزء دانشجوهای برتر باشی، تز ارشدت را با کیفیت انجام بدی و با اساتید رابطه خوبی برقرار کنی. اینقدر الان کار زیاده و میتونی سر خودت را شلوغ کنی که اصلا این فاز منفی را فراموش کنی. فقط یک برنامه ریزی انجام بده و طبق اون برو جلو. (حواست به زبانت هم باشه). وقتی یه دروه ارشد خیلی خوب داشته باشی، به راحتی با توضیح شرایطتت در انگیزه نامه یه داستان قشنگ از زندگیت و چالش هایی که داشتی می نویسی و همین تغییر خودش داستانت را ساپورت میکنه.
    ضمن اینکه دوستای خوبی میتونی توی شریف پیدا کنی. من و خیلی از دوستانم مثل تو بودیم که اصلا از دوره لیسانس خودمون راضی نبودیم ولی وقتی وارد شریف شدیم تمام تلاشمون کردیم الان همه دوستانم یا رفتن یا دارن میرن دانشگاه های خیلی خوب هم امریکا، هم اروپا و من هم استرالیا.
    و یک توصیه دیگه هم دارم که برات به پذیرش گرفتن من خیلی کمک کرد. کمی از تز ارشدت که انجام شد، سعی کن یک مقاله برای یک کنفرانس خارجی معتبر بدی و حتما شرکت کنی، اونجا میتونی کلی لینک بزنی با دانشجوها و اساتیدی که میتونن بهت پذیرش بدن و حقیقتا هم این روش جواب میده چون از قبل یک شناخت نسبت بهت دارن و از طرف دیگه اینکه یک دانشجوی ارشد در کنفرانس شرکت کنه نشون میده که بسیار جدی هست و روی نظرشون اثر مثبت داره. برات آرزوی موفقیت میکنم!

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_r نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز. ممنون میشم کسی اگه اطلاعاتی داره راهنماییم کنه
    من سال 90 دانشگاه تهران قبول شدم ولی متاسفانه به دلیل یه بیماری که داشتم بعد از 2 سال مجبور شدم از تحصیل انصراف بدم.
    چندین سال با این بیماری درگیر بودم و در نهایت با هزار بدبختی از یه دانشگاه خیلی سطح پایین و اونم به شکل از راه دور و با معدل پایین تونستم لیسانس بگیرم
    امسال ارشد دادم که هم تهران قبول میشدم هم شریف ولی به خاطر خاطره ی بدی که داشتم شریفو انتخاب کردم. از نظر عزت نفس تو شرایط خیلی بدی هستم و چون دهه ی
    دوم زندگیم تقریبا نابود شد به شدت افسردم. الان 28 سالمه و تازه ارشد قبول شدم. سوالم اینه که با این شرایط و وضعیت لیسانسم که هم معدلم پایینه و هم یه گپ طولانی توش هست
    میتونم برای دانشگاهی از اروپا یا امریکا اپلای کنم؟ (در حال حاضر خیلی سطح دانشگاه برام مهم نیست). ممنون میشم اگه کسی میدونه بهم بگه که چطوری میتونم مشکلات نمره ی کم لیسانسمو
    کاور کنم تا شانسم برای اپلای بهتر بشه.
    ممنون
    ویرایش توسط homaesm : September 28th, 2019 در ساعت 03:51 PM

Junior Member

سلام
    من کاردانی it خوندم با معدل 15/75 ، آیا برای مقطع کارشناسی میتونم پذیرش بگیرم؟ بیشتر مطالبی که دیدم در این مورد توضیحی وجود نداشت

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kawi نمایش پست ها
    سلام
    من کاردانی it خوندم با معدل 15/75 ، آیا برای مقطع کارشناسی میتونم پذیرش بگیرم؟ بیشتر مطالبی که دیدم در این مورد توضیحی وجود نداشت
    پذیرش کارشناسی به معدل دیپلم و نمره زبان بستگی داره. تاپیک های لینک زیر را چک کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/for...AF%D8%A7%D8%B1

Junior Member

سلام دوستان لطفاً راهنمایی کنید.
    دوستان من ۲۱ سالمه لیسانسم رو یک ترم دیگه میگیرم و زبان انگلیسی آیلتس ۶/۵ دارم و دارم زبان آلمانی میخونم و هدف ۱۰۰ درصدی مهاجرت دارم اما متأسفانه پول کافی برای مهاجرت تحصیلی (حتی پول پرینت حساب برای سفارت) رو هم ندارم. چه کار کنم که بتونم مهاجرت کنم هدفم فقط رفتنه از هر راهی که شدنی باشه. لطفاً راهنمایی کنید.منکه دیگه دارم دیونه میشم وهیچ راهی به ذهنم نمی‌رسه.

Junior Member

دوستان ارجمند سلام وقتتون به خیر.
    بنده دکتری مدیریت اموزشی رو از دانشگاه ازاد سال 95 تموم کردم ولی از انجایی که علاقه بسیار زیادی به روان شناسی دارم مجدد امسال کارشناسی ارشد روان شناسی بالینی گرفتم. موردی هست که راهنمایی کنید ممنون می شم
    آیا برای اخذ پذیرش مهم هست که مقطع ارشد رو قبل اینکه کارشناسی بگیرم خوندم؟
    مورد دوم اینکه اگر بخوام دانشگاه ازاد بخونم کارشناسی رو حداقل سه سال و نیم باید بخونم ولی در موسسات غیر انتفاعی زیر نظر وزارت علوم نهایت چهار ترم چون واحد های کارشناسی ارشد رو هر تعداد باشه قبول و از مقطع کارشناسی کسر می کنند. با این تفاسیر توصیه دوستان چی هست ایا بین مدرک کارشناسی موسسات غیر انتفاعی وابسته به وزارت علوم و دانشگاه ازاد در کشورهای مانند آلمان فرانسه هلند تفاوتی هست ؟
    ممنون می شم راهنمایی بفرمایید چون برای مقطع دکتری حتما می خوام یه دوره تجربه کنم خارج از ایران
    سپاسگزارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vandad1390 نمایش پست ها
    دوستان ارجمند سلام وقتتون به خیر.
    بنده دکتری مدیریت اموزشی رو از دانشگاه ازاد سال 95 تموم کردم ولی از انجایی که علاقه بسیار زیادی به روان شناسی دارم مجدد امسال کارشناسی ارشد روان شناسی بالینی گرفتم. موردی هست که راهنمایی کنید ممنون می شم
    آیا برای اخذ پذیرش مهم هست که مقطع ارشد رو قبل اینکه کارشناسی بگیرم خوندم؟
    مورد دوم اینکه اگر بخوام دانشگاه ازاد بخونم کارشناسی رو حداقل سه سال و نیم باید بخونم ولی در موسسات غیر انتفاعی زیر نظر وزارت علوم نهایت چهار ترم چون واحد های کارشناسی ارشد رو هر تعداد باشه قبول و از مقطع کارشناسی کسر می کنند. با این تفاسیر توصیه دوستان چی هست ایا بین مدرک کارشناسی موسسات غیر انتفاعی وابسته به وزارت علوم و دانشگاه ازاد در کشورهای مانند آلمان فرانسه هلند تفاوتی هست ؟
    ممنون می شم راهنمایی بفرمایید چون برای مقطع دکتری حتما می خوام یه دوره تجربه کنم خارج از ایران
    سپاسگزارم
    منظورتون چیه که قبل از اینکه کارشناسی بگیرید؟ یعنی اصلا لیسانس در هیچ رشته ای ندارید یا اینکه غیرمرتبط است؟ لیسانس غیرمرتبط لزوما مشکلی نداره.

Junior Member

دوستان همینطور که میدونید بعضی دانشگا ها به دللیل کروناوایروس امتحان gre دارن ویو میکنن. بنظرتون اگه کسی از شرایط ویو استفاده کنه شانس پذیرشش با اونی که قبلا این امتحان داده متقاوته؟ چقدر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    منظورتون چیه که قبل از اینکه کارشناسی بگیرید؟ یعنی اصلا لیسانس در هیچ رشته ای ندارید یا اینکه غیرمرتبط است؟ لیسانس غیرمرتبط لزوما مشکلی نداره.

در مقطع لیسانس تاریخ خوندم که غیر مرتبط هست. حالا ترسم اینه اگر برای سال دوم ارشد یا دکتری اقدام کنم رد شه پرونده ام. از نظر رزومه سه تا مقاله ISI دارم که در مرحله داوری هست. پنج تا فصلنامه داخلی، ، نزدیک به بیست تا همایش داخلی و دو تا خارجی. این مقالات همه در حوزه ارشدم هست ولی از اونجایی که کارشناسی مرتبط ندارم نگران هستم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vandad1390 نمایش پست ها

در مقطع لیسانس تاریخ خوندم که غیر مرتبط هست. حالا ترسم اینه اگر برای سال دوم ارشد یا دکتری اقدام کنم رد شه پرونده ام. از نظر رزومه سه تا مقاله ISI دارم که در مرحله داوری هست. پنج تا فصلنامه داخلی، ، نزدیک به بیست تا همایش داخلی و دو تا خارجی. این مقالات همه در حوزه ارشدم هست ولی از اونجایی که کارشناسی مرتبط ندارم نگران هستم
    به دانشکده های موردنظرتان ایمیل بزنید و از خودشان سوال کنید که آیا لیسانس مرتبط لازم هست یا نه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اولویت پارامترهای اپلای در پذیرش

دوستان با معدل ۱۳.۶۷ مقطع کارشناسی امیدی به گرفتن پذیرش از دانشگاه های کانادایی برای computer science هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)