صفحه 8 از 51 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 501

موضوع: فاکتور‌های مهم و اولویت آنها در گرفتن پذیرش

پیش فرض پاسخ : مدارک گم شده - اشتباه عجیب دانشگاه هوستون و درز اطلاعات مربوط به ادمیشن 2012

ببخشيد من اون ايميل رو الان ديدم. نوشته دانشجوي بدون ادوايزر پذيرش نميديم. يعني شما فرضا جي آر اي 1300 داريد و زمينه اتو با يه استادي مشتركه و يكي ديگه جي آر اي 1400 داره كه با اون استاد مشتركه, استاد اونو بر ميداره و شما سرتون بي كلاه ميمونه. بعد يكي با جي آر اي 1100 زمينه اش با يه استاد ديگه مشتركه و چون تنها كسيه كه به اون استاد ميخوره استاد اونو برميداره. به تبع شما ريجكت ميشيد و از اولشم معلوم بود كه ريجكت ميشيد.
    من ميدونم بعضي دانشگاه هاي ديگه كه استاد محور هستن (مخصوصا اونايي كه استادا رو ميگن موقع اپلاي مشخص كنيد) تقريبا همين خصوصيات رو دارن. حالا شما هي بياييد بگيد جي آر اي 1200 خوبه, يا 1300.
    (جي آر اي رو فقط به عنوان مثال نوشتم. شما ميتونيد جاش امتياز اپليكشين رو در نظر بگيريد كه كل فاكتور ها توش باشه.)
    ببخشيد به نظرم پذيرش اين دانشگاه ها همچين سناريويي رو داره:
    استاد اين نقش رو بازي ميكنه كه تنها اپليكيشن چند نفري رو كه انتخابش كردن رو بررسي ميكنه و بعد تصميم گيريش اونقدر كار سختي نيست كه نتونه يكيشونو برداره. وقت زيادي هم ازش گرفته نميشه تا اين چند نفر معدود رو ببينه. آخر سر كه استادا دانشجوهاشونو برداشتن, يه تعدادي كه سرشون بي كلاه مونده رو نگاه ميكنن و اگر جا داشتن باشن به اونا هم ميدن و اگر نداشته باشن, به سلامتي آخراي وقت اعلام همه رو ريجكت ميكنن.
    فقط من نميدونم چرا معدل ايراني ها رو كه ميبينم اينقدر كم هستن, يا اين اپليكنت هاي ايراني اينقدر كم بوده معدلشون يا اينا يه روشي براي محاسبه ابداع كردن كه اينقدر معدل اينا كم ميشه.

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : مدارک گم شده - اشتباه عجیب دانشگاه هوستون و درز اطلاعات مربوط به ادمیشن 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط j_moghadasi نمایش پست ها
    ببينيد ديگه توي UCSD و ... چه خبره.
    UCSD رو خوب اومدی که سیستم فوق‌العاده پیچیده‌ای واسه پذیرش داره!

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Junior Member Arsenal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software

نقل قول نوشته اصلی توسط j_moghadasi نمایش پست ها
    سلام
    آقا اين عجب چيزي بود, من هنوز توي كف اش هستم. نشون ميده كه چقدر سيستم هاي ارزيابي اينا مديريت پيشرفته اي مثل اكسل داره. بعد عجايب خلقت كه يكي با GRE = 1490 رو براي دكترا ريجكت كردن و به يكي با جي آر اي 1080 پذيرش با RA دادن. اون كامنت هايي بود كه براشون نوشته بودن هم جالب بود.
    اگر سيستم بقيه دانشگاه ها همچين چيزي باشه, من كه كاملا متوجه شدم علت شانسي بودن پذيرش ها چيه. حيف شد كه نتايج فوق ليسانسشون هنوز معلوم نشده بود. ظاهرا دكتراها رو بررسي كردن و دادن. اما من ديدم اون وسط هاي ليست يه چند تا دكترا بودن, شايد جا موندن و از اونايي هست كه يادشون رفته و آخرش ميگن ولشون كن ريجكت رو براشون بفرستيم!
    فيلدتر data رو هم برداريد, اسم و فاميل و ايميل و ... اپليكنت ها رو هم ميشه داشت.
    آقا اينو يه جايي بايد بذاريم كه اپليكنت هاي سال ديگه بدونن چه خبره. تازه اين يه دانشگاه متوسط (شايدم بشه گفت بد) هست. ببينيد ديگه توي UCSD و ... چه خبره.
    میشه بگید تو کدوم قسمت نوشته که کی ریجکت شده و کی پذیزش گرفته

Junior Member nebulapar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Math- Tehran University

سوال؟؟؟
    بخش phd رو اگر نگاه کنین فقط نمره GRE و زبان رو نوشته. یعنی فقط بر اساس این دو معیار انتخاب کردند؟؟؟؟؟؟؟؟ راستی اصلا چرا زمینه مطالعاتی رو ننوشته؟

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsenal نمایش پست ها
    میشه بگید تو کدوم قسمت نوشته که کی ریجکت شده و کی پذیزش گرفته
    دوستمون توضیح دادن که *****ش را بر دارید میبینید.

یه چیزه دیگه که به نظر من جالب می رسه اینه که در قسمت phd-AP/rj که مربوط به نتیجه قظعی بعضی از اپلکنت هاست: کلا تمامی ریجکت شده ها w کمتر از 4 شده . اونایی هم که قبول شدن ولی w کمتر از 4 داشتند اون قسمت رو هایلایت کرده!!!! به نظر من توی تضمیم گیری اولیه کمیته w GRE خیلی اهمیت داره!!!!

از این فابل خیلی اطلاعات میشه استخراج کرد واقعا ممنون pimi

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    دوستمون توضیح دادن که *****ش را بر دارید میبینید.
    با سلام وعرض ادب
    ببخشید ف-ی=ل+ت=ر رو چه جوری باید برداشت؟
    ممنون
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

Junior Member Arsenal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software

بچه ها من چند تا سوال در مورد این فایل داشتم داشتم:
    1- از این افرادی که pending شدن به نظرتون چند نفرشون پذیرش می گیرن؟
    2-این a/d inst. 1 awarded چیه؟
    3-چرا معدل بعضی ها صفره؟
    4- به نظر شما چرا نفر شماره 11 با معدل 3.23 و جی ار ای 1240 و w3 و تافل 93 تونسته پذیرش همراه فاند بگیره ولی هم دانشگاهیش(176شماره) با معدل 3.56 و جی ار ای 1460 و w3 و تافل 99 pending شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Midya نمایش پست ها
    با سلام وعرض ادب
    ببخشید ف-ی=ل+ت=ر رو چه جوری باید برداشت؟
    ممنون

سلام. از بالاي اكسل برگه data رو انتخاب كنيد روي فيلتر كليك كنيد (اكسل 2010 و 2007)
    در ضمن پايين هم چند تا شيت ديگه داره كه اطلاعات اونا هم مورد توجهه!

Junior Member jhangard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

فک کنم همیشه 80 درصد اپلیکنت ها هندی و چینی هستند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)