صفحه 3 از 21 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 201

موضوع: مدیریت ساخت و مدیریت پروژه

Junior Member

پیش فرض رشته و دانشگاه خوب در تورنتو برای ادامه تحصیل در گرایش عمران-مهندسی و مدیریت ساخت

سلام دوستان

یک سوال داشتم، برای ادامه تحصیل برای دکتری در رشته مهندسی و مدیریت ساخت چه دانشگاهی در تورونتو کانادا پیشنهاد می کنید؟ در ضمن با معدل متوسط در لیسانس و فوق، آیا بهتر است که ادامه تحصیل را از فوق لیسانس شروع کنم ؟

با تشکر

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

پیش فرض پاسخ : رشته و دانشگاه خوب در تورنتو برای ادامه تحصیل در گرایش عمران-مهندسی و مدیریت س

نقل قول نوشته اصلی توسط irishi328 نمایش پست ها
    سلام دوستان

یک سوال داشتم، برای ادامه تحصیل برای دکتری در رشته مهندسی و مدیریت ساخت چه دانشگاهی در تورونتو کانادا پیشنهاد می کنید؟ در ضمن با معدل متوسط در لیسانس و فوق، آیا بهتر است که ادامه تحصیل را از فوق لیسانس شروع کنم ؟

با تشکر
    دانشگاه تورنتو این رشته رو داره ولی سختگیره و باید شرایطتون خیلی مطلوب باشه که قولتون کنه. من خودم برای مستر دومم برای این دانشگاه و همین رشته اقدام کردم ولی رجکت شدم!
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

سلام میخواستم بدونم آیا دکتری مدیریت پروژه by coarse هست یا proposal می خواد و آیا میشه با فوق لیسانس معماری دکتری مدیریت پروژه خوند؟
    آیا کسی هست که برای دانشگاه های مالزی اقدام کرده باشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : MS Project/Construction Management

سلام
    رشته مدیریت پروژه با مدیریت ساخت کلی فرق داره.رشته مدیریت پروژه در مورد پروژه های بزرگ بحث میکند و بیشتر مربوط به ساز و کار ها انجام پروژه می پردازه. اما مدیریت ساخت مربوط به رشته عمران است و پروژه ها اعم از کوچک و بزرگ را در بر می گیرد.

پیش فرض پاسخ : مدیریت ساخت و مدیریت پروژه

نقل قول نوشته اصلی توسط بهاره صفامنش نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم آیا دکتری مدیریت پروژه by coarse هست یا proposal می خواد و آیا میشه با فوق لیسانس معماری دکتری مدیریت پروژه خوند؟
    آیا کسی هست که برای دانشگاه های مالزی اقدام کرده باشه؟
    توی آمریکا یکسال course میگذرونید بعد تز را شروع میکنید ولی انگلیس ، کانادا و استرالیا اول باید پروپوزال بدید و course ندارد .
    با فوق لیسانس معماری امکان پذیرش دکتری بشرط گذراندن واحدهای construction management وجود دارد و تقریبا میشود گفت عملا یک فوق لیسانس در این زمینه باید داشته باشید .

پیش فرض پاسخ : MS Project/Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط noondal نمایش پست ها
    سلام
    رشته مدیریت پروژه با مدیریت ساخت کلی فرق داره.رشته مدیریت پروژه در مورد پروژه های بزرگ بحث میکند و بیشتر مربوط به ساز و کار ها انجام پروژه می پردازه. اما مدیریت ساخت مربوط به رشته عمران است و پروژه ها اعم از کوچک و بزرگ را در بر می گیرد.
    این تقسیم بندی مال ایرانه و توی خارج اینطور نیست . اکثرا کانادا و استرالیا از کلمه project management و آمریکا و انگلیس از construction management استفاده میکنند . بعضی دانشکده ها هم از construction project management استفاده میکنند .
    این رشته بیشتر در دانشکده های Built Environment وجود دارد تا Civil

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام دوستان
    طبق تحقیقی که من کردم، رشته های مرتبط با این موضوع با این عناوین ارایه می شن:
    Engineering & Project Management, Construction Engineering & Management , CEM
    در ضمن من اینها رو تو دانشگاههای TOP آمریکا دیدم (جالبه که توی لیست صفخه اول این تاپیک اسمی ازشون برده نشده)، رشته های مرتبط هم شامل civil eng و Architecture میتونن تو این رشته ها ادامه بدن.
    اگه کسی اطلاعات تکمیلی داره لطفا ارایه بده.

پیش فرض پاسخ : نتایج Construction Engineering and Management - مدیریت پروژه و ساخت (عمران)

سلام
    من کارشناسی ارشد عمران سازه ام.
    به لحاظ وزارت علوم آیا می تونم در رشته مدیریت ساخت و پروژه دکتر ا بگیرم

سلام. من برای این دانشگاه در رشته مدیریت ساخت برای fall2010 اقدام کردم. ولی الان توی سایتشون نوشتند که مدرک دیپلم من دستشون نرسیده. هیچ دانشگاهی مدرک دیپلم رو نمی خواد نمی دونم چرا این دانشگاه این مدرک رو می خواد. ایا شما هم مدرک دیپلمتتون رو فرستادین؟ آیا شما با found پذیرش گرفتین؟ میشه لطفا گرایش فوق لیسانستون رو بگین؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج Construction Engineering and Management - مدیریت پروژه و ساخت (عمران)

سلام
    فروم جالبيه در حالت كلي يه نظر:يه مقدار پست تخصصي بزارين استفاده كنيم
    با تشكر (انجمن دنياي مجازي)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)