صفحه 16 از 21 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 201

موضوع: مدیریت ساخت و مدیریت پروژه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master of project management -amirkabir university

پیش فرض پاسخ : مدیریت ساخت و مدیریت پروژه

سلام دوستان.وقت بخیر
    من مهندسی صنایع خوندم کارشناسیمو و الان کارشناسی ارشد مدیریت پروژه امیرکبیر قبول شدم(کنکور صنایع-سیستم دادم امسال سال اول این رشتس که توی دانشکده مدیریت امیرکبیر ارایه میشه اینم لینکش http://mst.aut.ac.ir/fa/content/%D8%...A%98%D9%87-mpm)
    من باید تا آخر این ترم موضوع پروژمو مشخص کنم و میخوام چیزی رو انتخاب کنم که هم بتونم ازش مقاله در بیارم و هم بتونم فاند بگیرم باهاش واسه دکترا.درسای دانشکدمون بیشترش مدیریتیه و فکر میکنم پذیرش توی درسای مدیریتی با فاند سخته.میخواستم با توجه کمکم کنید توی ادامه مسیر و اینکه چه موضوعی رو انتخاب کنم واسه پروژم.چه بحثایی اونجا داغه و خوب بهش فاند میدن.هدفم ادامه تحصیله واسه دکترا.
    خیلی ممنون میشم اگه بتونین تجربتونو در اختیارم بذارین

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr6thdad نمایش پست ها
    سلام دوستان.وقت بخیر
    من مهندسی صنایع خوندم کارشناسیمو و الان کارشناسی ارشد مدیریت پروژه امیرکبیر قبول شدم(کنکور صنایع-سیستم دادم امسال سال اول این رشتس که توی دانشکده مدیریت امیرکبیر ارایه میشه اینم لینکش http://mst.aut.ac.ir/fa/content/%D8%...A%98%D9%87-mpm)
    من باید تا آخر این ترم موضوع پروژمو مشخص کنم و میخوام چیزی رو انتخاب کنم که هم بتونم ازش مقاله در بیارم و هم بتونم فاند بگیرم باهاش واسه دکترا.درسای دانشکدمون بیشترش مدیریتیه و فکر میکنم پذیرش توی درسای مدیریتی با فاند سخته.میخواستم با توجه کمکم کنید توی ادامه مسیر و اینکه چه موضوعی رو انتخاب کنم واسه پروژم.چه بحثایی اونجا داغه و خوب بهش فاند میدن.هدفم ادامه تحصیله واسه دکترا.
    خیلی ممنون میشم اگه بتونین تجربتونو در اختیارم بذارین

More than the topic selection you should worry about learning the problem solving techniques like ABM, simulation, statistical analysis, and so on
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی معماری از دانشگاه تهران هنرهای زیبا هستم قصد دارم برای رشته مدیریت پروژه برای آمریکا اپلای کنم معدلم 17.20 و نمره تافلم 105
    در مورد رزومه کاری باید بگم که در شرکت های مختلف معماری کار کردم و سابقه کار طراحی معماری دارم اما در زمینه مدیریت پروژه هیچ سابقه ای ندارم.
    میخواستم بپرسم با توجه به شرایط من شانسی برای پذیرش در دانشگاه های آمریکا(ترجیحا دانشگاه های رنک بالا میخوام) دارم یا نه؟ حتما به فاند هم نیاز دارم میتونم فاند بگیرم یا نه؟
    اساسا با توجه به شرایط من کدوم دانشگاه ها برام بهتره؟

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sina2206 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناسی معماری از دانشگاه تهران هنرهای زیبا هستم قصد دارم برای رشته مدیریت پروژه برای آمریکا اپلای کنم معدلم 17.20 و نمره تافلم 105
    در مورد رزومه کاری باید بگم که در شرکت های مختلف معماری کار کردم و سابقه کار طراحی معماری دارم اما در زمینه مدیریت پروژه هیچ سابقه ای ندارم.
    میخواستم بپرسم با توجه به شرایط من شانسی برای پذیرش در دانشگاه های آمریکا(ترجیحا دانشگاه های رنک بالا میخوام) دارم یا نه؟ حتما به فاند هم نیاز دارم میتونم فاند بگیرم یا نه؟
    اساسا با توجه به شرایط من کدوم دانشگاه ها برام بهتره؟
    Are you applying for PhD or Master? j
    In Us I did not saw many project management programs In college of Architecture they have construction science or construction technology
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture shiraz university 0711

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    Do you need financial aid? j
    اگر در حد 50-60 میلیون هزینه باشه، مشکلی ندارم.
    کد:0711
    فایل نامبر اول : مارچ 2010 ، فایل نامبر دوم: آگوست 2010، اینپراسس واقعی: 17 فوریه

Junior Member

سلام من ترم آخر لیسانس مهندسی عمران گرایش نقشه برداری هستم با معدل 13.30 و تافل 100 میخواستم ببینم میتونم برای ارشد مدیریت ساخت بخونم تو آمریکا و تا 10 هزار دلار در سال میتونم شهریه بدم ممنون میشم راهنمایی کنید

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mooca نمایش پست ها
    سلام من ترم آخر لیسانس مهندسی عمران گرایش نقشه برداری هستم با معدل 13.30 و تافل 100 میخواستم ببینم میتونم برای ارشد مدیریت ساخت بخونم تو آمریکا و تا 10 هزار دلار در سال میتونم شهریه بدم ممنون میشم راهنمایی کنید
    Your GPA is low and you also need GRE
    However, 10,000 per year is not enough and you need (10,000-17,000) per semester at least. In some schools you can do it in one year but it is extremely hard
    You can check the schools' cost online

Member alirezashark آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    Your GPA is low and you also need GRE
    However, 10,000 per year is not enough and you need (10,000-17,000) per semester at least. In some schools you can do it in one year but it is extremely hard
    You can check the schools' cost online
    Regarding to Zahra's great comment. you need around 35000$ annually to pay the tuition fee and care about living expenses.
    this amount is an average for medium size cities.
    every university indicates its expenses on its website. check the admission part and refer to tuition and fees section.
    Dreams Don't Work Unless You Do

Junior Member

سلام دوستان. با اینکه دارم میبینم مدت هاست توی این بخش پاسخی داده نشده، در ناامیدی سوالم رو میپرسم!

من لیسانس برق و ارشد مدیریت پروژه هستم. الان قصد اپلای PHD برای یکی از دانشگاه های کانادا رو دارم. چه رشته هایی میتونم برم و چه دانشگاه هایی؟

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Saina_Sh نمایش پست ها
    سلام دوستان. با اینکه دارم میبینم مدت هاست توی این بخش پاسخی داده نشده، در ناامیدی سوالم رو میپرسم!

من لیسانس برق و ارشد مدیریت پروژه هستم. الان قصد اپلای PHD برای یکی از دانشگاه های کانادا رو دارم. چه رشته هایی میتونم برم و چه دانشگاه هایی؟
    You will have endless opportunities. Tell us more about your work experience, GPA, and English tests and I can help you more

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)