صفحه 17 از 21 نخستنخست ... 789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 201

موضوع: مدیریت ساخت و مدیریت پروژه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدیریت ساخت و مدیریت پروژه

خیلی ممنون که پاسخ دادین. دفاع من شهریور هست و معدلم 17.87. البته معدل لیسانسم 13 هست متاسفانه. زبانم خوبه و الان هم در حال خوندن هستم برای آیلتس. مقاله هم فارسی دو سه تایی دارم و در حال نوشتن و فرستادن دو تا مقاله ENG هستم. زمینه ی پژوهشیم هم Sustainability هست. اولین سوالم اینه که چه رشته هایی میتونم اپلای کنم؟
    و دومیش این که آیا دانشگاه های کانادا GRE میخوان؟

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Saina_Sh نمایش پست ها
    خیلی ممنون که پاسخ دادین. دفاع من شهریور هست و معدلم 17.87. البته معدل لیسانسم 13 هست متاسفانه. زبانم خوبه و الان هم در حال خوندن هستم برای آیلتس. مقاله هم فارسی دو سه تایی دارم و در حال نوشتن و فرستادن دو تا مقاله ENG هستم. زمینه ی پژوهشیم هم Sustainability هست. اولین سوالم اینه که چه رشته هایی میتونم اپلای کنم؟
    و دومیش این که آیا دانشگاه های کانادا GRE میخوان؟
    1-Sustainability is a general term and a wide variety of disciplines are studying sustainability. You may have chances that you may not aware of in departments that you have no idea they are working on the same area as yours
    2-No typically Canadian system does not need GRE (although I have never applied there so check it
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

سلام.ببخشید یه سوال داشتم.من دارم ارشد مدیریت ساخت از گرایشهای عمران میخونم.میخوام بعدش برم کانادا واسه اقامت.منتها برادر من که اونجاست میگه مدیریت اینجا به درد نمیخوره.پی انج نداره که بگیری کارم پیدا نمیشه تو این زمینه.میخواستم ببینم وضعیت کار برای مدیریت ساخت کانادا چه جوریه؟لطف میکنید راهنماییم کنید ممنونم

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

متاسفانه با اینکه این تاپیک بیشترین پست رو در این بخش داشته ولی اصلا فعالیتی درش انجام نمیشه.

حالا من سوالی دارم که امیدوارم کسی از دوستان پیدا بشه و راهنماییم کنه .
    من لیسانس عمران عمران خوندم و درسم هم بهمن تموم میشه . در یکی از بهترین دانشگاه آزاد های کشور ارشد مدیریت ساخت قبول شدم .

در حال حاضر تنها هدفم برای ارشد بورس گرفتن و خروج از کشور هست .

حالا سوال من اینه که با گرایش مدیریت ساخت امیدی برای بورس شدن هست ؟ ترجیحا برای کشور های بلوک غرب و آمریکای شمالی. یا اینکه کلا این گرایش طرفداری نداره و امیدی برای پذیرش و فاند گرفتن نیست براش ؟

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط danial91 نمایش پست ها
    متاسفانه با اینکه این تاپیک بیشترین پست رو در این بخش داشته ولی اصلا فعالیتی درش انجام نمیشه.

حالا من سوالی دارم که امیدوارم کسی از دوستان پیدا بشه و راهنماییم کنه .
    من لیسانس عمران عمران خوندم و درسم هم بهمن تموم میشه . در یکی از بهترین دانشگاه آزاد های کشور ارشد مدیریت ساخت قبول شدم .

در حال حاضر تنها هدفم برای ارشد بورس گرفتن و خروج از کشور هست .

حالا سوال من اینه که با گرایش مدیریت ساخت امیدی برای بورس شدن هست ؟ ترجیحا برای کشور های بلوک غرب و آمریکای شمالی. یا اینکه کلا این گرایش طرفداری نداره و امیدی برای پذیرش و فاند گرفتن نیست براش ؟
    It is not that bad, there are chances for funding but getting them is hard
    You would be more competetive if you choose your master topic wisely and work hard to have publications out of that
    Programming and mathematical background would help you as well if you can prove them
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

سلام و عرض ادب
    دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت ساخت هستم با معدل 19. هنوز موضوع پایان نامه رو انتخاب نکردم و میخوام ی موضوعی باشه که برای اپلای و فاند قابل استفاده باشه.با توجه به نظرات دوستان مثل اینکه مباحث مدیریتی فایده نداره. خودم مباحث هوش مصنوعی و محاسبات نرم رو دوست دارم.حالا میخوام دوستان هم نظر بدن.ممنون

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedtp نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت ساخت هستم با معدل 19. هنوز موضوع پایان نامه رو انتخاب نکردم و میخوام ی موضوعی باشه که برای اپلای و فاند قابل استفاده باشه.با توجه به نظرات دوستان مثل اینکه مباحث مدیریتی فایده نداره. خودم مباحث هوش مصنوعی و محاسبات نرم رو دوست دارم.حالا میخوام دوستان هم نظر بدن.ممنون
    Choose a project that needs coding . Strong coding skills in Java, Python, or C++ increases your chance

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    Are you applying for PhD or Master? j
    In Us I did not saw many project management programs In college of Architecture they have construction science or construction technology
    سلام
    ممنون که به پستم جواب دادین. من خیلی برام تفاوت نداره که اول میتر بخونم بعد برم برای دکترا یا مستقیم دکترا بخونم اما هدف نهایی من دکترا خوندن هست ممنون میشم که کمکم کنین که بهتره کدوم راهو انتخاب کنم.
    در مورد بخش دوم هم باید بگم که من دیگه قصد ادامه تحصیل در رشته معماری رو ندارم و نمیخوام این فیلد رو ادامه بدم و به مدیریت پروژه که یکی از شاخه هاش هست علاقه دارم و دقیقا این رشته رو میخوام و برام فرقی هم نداره که در دانشکده معماری باشم یا نه فقط ادامه تحصیل در این رشته رو میخوام.
    ممنون میشم دوستان منو راهنمایی کنن که چجوری میتونم دانشگاه یا استادی که فاند میده رو پیدا کنم چون از طریق جستجوی گوگلی به نتیجه نرسیدم ممنون میشم راهنمایی کنین

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sina2206 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون که به پستم جواب دادین. من خیلی برام تفاوت نداره که اول میتر بخونم بعد برم برای دکترا یا مستقیم دکترا بخونم اما هدف نهایی من دکترا خوندن هست ممنون میشم که کمکم کنین که بهتره کدوم راهو انتخاب کنم.
    در مورد بخش دوم هم باید بگم که من دیگه قصد ادامه تحصیل در رشته معماری رو ندارم و نمیخوام این فیلد رو ادامه بدم و به مدیریت پروژه که یکی از شاخه هاش هست علاقه دارم و دقیقا این رشته رو میخوام و برام فرقی هم نداره که در دانشکده معماری باشم یا نه فقط ادامه تحصیل در این رشته رو میخوام.
    ممنون میشم دوستان منو راهنمایی کنن که چجوری میتونم دانشگاه یا استادی که فاند میده رو پیدا کنم چون از طریق جستجوی گوگلی به نتیجه نرسیدم ممنون میشم راهنمایی کنین
    As I said, project management is not a graduate level major in US
    You should select either construction management or MBA. The problem is neither of these majors typically does not have funding
    If you want to do PhD you should show your research abilities such as sustainablie construction or architectural engineering or energy or interior air quality ... j

To find the positions you should look at each school's website, pick emails, and send them appropriate emails asking faculties fo avaiable positions

بنده لیسانس عمران هستم از دانشگاه آزاد تبریز و حالا در زمینه رشته MBA مطالعه دارم و علاقه مند به این حوزه هستم.خواهان ترکیب این دو زیرساخت بودم و به گزینه مدیریت ساخت میرسم.تحصیل این موضوع در خارج از کشور قابل توصیه می باشد? و اگر پاسخ آری ست خوشحال میشوم توضیحات تکمیلی رو ارائه فرمایید
    و دلیل عدم توصیه به تحصیل در رشته های مرتبط با علوم مدیریتی در خارج از کشور چیست؟
    با تشکر فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)