صفحه 18 از 21 نخستنخست ... 89101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 201

موضوع: مدیریت ساخت و مدیریت پروژه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سازه دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : مدیریت ساخت و مدیریت پروژه

سلام ایا امکان ارسال لیست دانشگاه های خارج از کشور در زمینه مدیریت
    پروزه هست؟

Member alirezashark آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahdatinia نمایش پست ها
    سلام ایا امکان ارسال لیست دانشگاه های خارج از کشور در زمینه مدیریت
    پروزه هست؟
    سلام
    این دانشگاه ها رو بررسی بفرمایید. البته این ها مدیریت ساخت "Construction Management" هستند . مدیریت پروژه رو باید تو زیرمجموعه های معماری بگردید که من اطلاعی ندارم.
    1. Georgiatech
    2. Virginiatech
    3. University of Texas at Austin
    4. Texas A&M
    5. University of Southern California
    6. University of Michigan - Ann Arbor
    7. Arizona State
    8. Iowa State
    9. University of Colorado at Boulder
    10. NYU Polytechnic
    11. University of Maryland- Collegepark
    12. University of Florida
    13. University of Central Florida
    14. Carnegie Mellon
    15. University of Chicago at Urbana Champaign
    16. Pennstate
    جهت اطلاع چون همگی از دانشگاه های خیلی خوب هستند برای ادمیشن باید GRE بالای 315 (کوانت حتما بالای 160)، TOEFL >100 و ترجیحا مقالات انگلیسی داشته باشید تا شانس پذیرشتون بالا باشه. ( در مورد شانس پذیرشتون از هر یک از دانشگاه های فوق پیغام خصوصی نفرستید چون واقعا نمیدونم و کیس بای کیس فرق داره. اما موارد بالا تقریبا در 80% صادقه و میتونید برای رسیدن به اون ها تلاش بفرمایید. ) موفق باشید
    Dreams Don't Work Unless You Do

Junior Member

با سلام من دانشجوی ارشد ساخت علوم تحقیقاتم
    1-برای پایان نامه زمینه های موضوعی هایی که انجا بیشتر تو بورسه را معرفی کنید
    2-برای ارشد دیگه اونجا چه توانایی (غیر زبان و مقاله) مفیده؟(مثل بلدبودن نرم افزار خاصی...)
    با تشکر

Member alirezashark آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط ali46reza نمایش پست ها
    با سلام من دانشجوی ارشد ساخت علوم تحقیقاتم
    1-برای پایان نامه زمینه های موضوعی هایی که انجا بیشتر تو بورسه را معرفی کنید
    2-برای ارشد دیگه اونجا چه توانایی (غیر زبان و مقاله) مفیده؟(مثل بلدبودن نرم افزار خاصی...)
    با تشکر
    خودتون بهتر ميدونيد مديريت ساخت خيلي گسترده س و اساتيد مختلف روي موضوعات مختلفي كار ميكنن. بهترين كار سرچ در دانشگاه هايي كه دو پست بالاتر گذاشتم و انتخاب يك موضوع مورد علاقه و متمركز شدن روي اون هست، به تبع اون نرم افزارهاي مورد نيازشم ميتونيد پيدا كنيد.
    به طور كلي الان روي بحث sustainability خيلي كار ميشه كه اون هم دنيايي هست براي خودش، بايد چندتا مقاله بخونيد تا دستتون بياد
    Dreams Don't Work Unless You Do

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Science & Mng

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezashark نمایش پست ها
    سلام
    این دانشگاه ها رو بررسی بفرمایید. البته این ها مدیریت ساخت "Construction Management" هستند . مدیریت پروژه رو باید تو زیرمجموعه های معماری بگردید که من اطلاعی ندارم.
    1. Georgiatech
    2. Virginiatech
    3. University of Texas at Austin
    4. Texas A&M
    5. University of Southern California
    6. University of Michigan - Ann Arbor
    7. Arizona State
    8. Iowa State
    9. University of Colorado at Boulder
    10. NYU Polytechnic
    11. University of Maryland- Collegepark
    12. University of Florida
    13. University of Central Florida
    14. Carnegie Mellon
    15. University of Chicago at Urbana Champaign
    16. Pennstate
    جهت اطلاع چون همگی از دانشگاه های خیلی خوب هستند برای ادمیشن باید GRE بالای 315 (کوانت حتما بالای 160)، TOEFL >100 و ترجیحا مقالات انگلیسی داشته باشید تا شانس پذیرشتون بالا باشه. ( در مورد شانس پذیرشتون از هر یک از دانشگاه های فوق پیغام خصوصی نفرستید چون واقعا نمیدونم و کیس بای کیس فرق داره. اما موارد بالا تقریبا در 80% صادقه و میتونید برای رسیدن به اون ها تلاش بفرمایید. ) موفق باشید
    البته همشون جی آر ای بالای 315 و حتی نمره تافل بالای 100 نمیخوان. مثلا Arizona State یا U of Florida! رزومه هم مهمه در کنار نمره زبان بالا. در ضمن بعضی از دانشگاه های گفته شده فقط مستر دارن و دکترا ندارن مثل USC. در آخر کسی که میخواد دکترای مدیریت ساخت بخونه فرقی نداره برای دانشگاه ها که ارشدش از ایران توی گرایش مدیریت ساخت بوده یا مدیریت پروژه. در نهایت در تکمیل صحبتای دوستمون باید بگم در بعضی از دانشگاه های مذکور مدیریت ساخت در دپارتمان عمرانه و در بعضی دیگه در دپارتمان مهندسی معماریه. چون اغلب دپارتمان هنر و معماری هم دارن. مثلا دانشگاه پن استیت دپارتمان مهندسی معماریش زیر شاخه ای به اسم Construction داره که همون مدیریت ساخته. دو تا دانشگاه University of Washington at Seattle و Oregon State هم دکترا و مستر مدیریت ساخت دارن. یا مثلا Washington State University و University of Oklahoma هم فقط مستر مدیریت ساخت دارن.
    where there's a will, there's a way

Junior Member

با سلام
    آیا رشته مدیریت پروژه و ساخت یا (مهندسی و مدیریت ساخت)‌نیاز به آزمون GMAT داره یا GRE؟

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Persiiiia نمایش پست ها
    با سلام
    آیا رشته مدیریت پروژه و ساخت یا (مهندسی و مدیریت ساخت)‌نیاز به آزمون GMAT داره یا GRE؟
    Never heard of GMAT for construction related majors
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering

Hi people,

I am Sirous and I am a master holder of international project management at Stuttgart University of applied Sciences. My bachelor background was also in Civil Engineering. I would like to do my PhD in an American university and I have got couple of questions from current students or graduates of construction management at USA. I already appreciate the time and info. you share with me.
    1. How do you describe the job market after graduation specifically for foreigners?
    2. Is a PhD in US a pack of a “master + thesis” together? I mean in Europe PhD admitted guys directly start their course with a thesis but in US there is a year or a year and half courses to pass? Would you explain it a bit?
    3. What if I apply for a master degree and start immediately my PhD afterwards, then do I have to pass the courses in PhD as well?
    4. I wrote my master thesis in “success factors of energy performance contracts at US hospitals” with a cooperation of an American supervisor from Michigan state, is that an advantage for me that my thesis topic is about US? Or as it is in energy field a drawback for an Iranian?
    5.Finally, what is the start point for a guy who wanna apply for a PhD at a US uni? Should I look for a supervisor first or shall I first apply for a program?
    6. How do you describe the quantity of funds for construction management students either in master or a PhD level?
    Thank you in advance,
    Warm regards

Junior Member

سلام لطفا راهنمایی کنید من دانشجوی ارشد عمران مدیریت ساخت هستم میخواستم در مقطع دکتری در یکی از دانشگاه های انگلستان ادامه تحصیل بدم
    که از لحاظ علمی رنک خ بی داشته باشه و جزو لیست دانشگاه های معتبر از نظر وزارت علوم خودمان هم باشه
    چه دانشگاه هایی رو پیشنهاد میکنید و راه اقدام رو توضیح بدید یسار سپاس گذار ی میکنم
    چون امکانش هست من از پاسخ شما عزیزان مطلع نشم خوشحال میشم از طریق ایمیل زیر هم منو متوجه پاسخ و محبتتون بکنید
    mcramtin@gmail.com

Junior Member

سلام
    میشه منو راهنمایی کنین؟ خیلی خیلی بهش نیاز دارم :/
    من کارشناسی معماری از دانشگاه خیام مشهد دارم با معدل 17.5 نمره های دروس تخصصیم هم بالاست. برای master مدیریت پروژه میخوام اقدام کنم. ترجیحا اگه بشه کانادا و بعد از اون آلمان و هلند.
    میخوام حتما بتونم فاند بگیرم. حالا جز نمره آیلتس بالا آیا نرم افزار خاصی مثه Ms project یا چیزای دیگه کمک میکنه؟ و اینکه آیا پورتفولیو نیازه؟ من با 2 نفر که این رشته رو میخونن صحبت کردم تو کانادا. یکی از کبک گفت آره و یکی از تورنتو گفت نه. خیلی گیج شدم واقعا. بهم گفتن برای گرفتن فاند باید برای Msc اقدا کنم. درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)