صفحه 4 از 21 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 201

موضوع: مدیریت ساخت و مدیریت پروژه

پیش فرض پاسخ : مدیریت ساخت و مدیریت پروژه

من شنیدم که اگر دو مدرک آخر (مثلا ارشد و دکترا) مثل هم نباشه اگر برگردی ایران فایده نداره . نمی تونی هیئت علمی بشی(مثلا ارشد معماری و دکترا مدیریت پروژه) آیا کسی منبع موثقی در مورد این خبر داره؟

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

من شنیدم که اگر دو مدرک آخر (مثلا ارشد و دکترا) مثل هم نباشه اگر برگردی ایران فایده نداره . نمی تونی هیئت علمی بشی(مثلا ارشد معماری و دکترا مدیریت پروژه) آیا کسی منبع موثقی در مورد این خبر داره؟
    به مدیر گروه و دانشگاهش بستگی داره..معمولا تو شرایط جذب هییت علمی به مدرک ارشد اشاره نمیکنن و فقط مینویسن که دکترای عمران داشته باشی

Junior Member

سلام من از داتشگاههای استرالیا واسهی یه سری رشته از جمله 1 - Master of professional engineering در major مربوط به civil engineering و
    2-engineering management
    3-structural engineering
    پذیرش گرفتم و هدفمم این هست که همون استرالیا بمونم و کار کنم. اولا می خوام بدونم کدام یکی از اینها از نظر شما بهتره؟
    دوما اینکه با توجه به اینکه در استرالیا توجه خاصی به رزومه و دانشگاه لیسانس و کشوری که لیسانس درش گرفتی دارن به نظر شما این بهتر نیست که آدم بره از لیسانس شروع کنه و روزه ی شک دار نگیره که بعد از تموم شدن فوق نکنه لیسانسی که توی ایران گرفتم واسه ی کار توی استرالیا واسم امتیاز منفی باشه .با توجه به اینکه یک مهندس فارغ ااتحصیل از دانشگاه معتبری مثل University of Adelaide
    یا هر دانشگاه خوب دیگه بدون داشتن حتی فوق لیسانس می تونه فورا جذب کار بشه با در آمد سالانه بین 70000$ تا 100000$ در حالی که فارغ التحصیل master با لیسانس از ایران شاید نتونه سریع و بدون دردسر جذب یک شرکت خوب بشه...
    به نظر شما شروع از لیسانس چطوره؟

Junior Member

وضعیت مدیریت ساخت برای فوق در آلمان چگونه است؟ من چنین گرایشی را پیدا نکردم. البته مدیریت پروژه و مدیریت فنی هست که سیلابس متفاوتی دارند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط r9arash نمایش پست ها
    سلام من از داتشگاههای استرالیا واسهی یه سری رشته از جمله 1 - Master of professional engineering در major مربوط به civil engineering و
    2-engineering management
    3-structural engineering
    پذیرش گرفتم و هدفمم این هست که همون استرالیا بمونم و کار کنم. اولا می خوام بدونم کدام یکی از اینها از نظر شما بهتره؟
    دوما اینکه با توجه به اینکه در استرالیا توجه خاصی به رزومه و دانشگاه لیسانس و کشوری که لیسانس درش گرفتی دارن به نظر شما این بهتر نیست که آدم بره از لیسانس شروع کنه و روزه ی شک دار نگیره که بعد از تموم شدن فوق نکنه لیسانسی که توی ایران گرفتم واسه ی کار توی استرالیا واسم امتیاز منفی باشه .با توجه به اینکه یک مهندس فارغ ااتحصیل از دانشگاه معتبری مثل University of Adelaide
    یا هر دانشگاه خوب دیگه بدون داشتن حتی فوق لیسانس می تونه فورا جذب کار بشه با در آمد سالانه بین 70000$ تا 100000$ در حالی که فارغ التحصیل master با لیسانس از ایران شاید نتونه سریع و بدون دردسر جذب یک شرکت خوب بشه...
    به نظر شما شروع از لیسانس چطوره؟
    دانشگاه های استرالیا که خیلی گرون در میاد. شما فاند داری؟
    من شنیدم بدون فاند سالی 30 تومن خرج داره.
    و این میزان درامدی هم که نوشتی رو به یه مهندس تازه کار نمیدن و حالا حالا ها باید کار کنی تا این مقدار حقوق بگیری.

Junior Member

سلام دوستان عزیز.من دانشجوی لیسانس رشته ی مهندسی مدیریت پروژه در دانشگاه پیام نور هستم.در ایران در مقطع فوق لیسانس دو نوع مدیریت پروژه است:1.اولی که اسمش هست مهندسی مدیریت ساخت که تمام درس هاش مثل فوق عمرانه و2.دومی مدیریت پروژه و ساخت هست و بیشتر درس هاش مدیریت پروژس و معماری.....هر دو ظرفیت های کمی دارن ولی در خارج این رشته ها تفکیک شده هست....یعنی پروژه بحث اصلی اون هاست نه عمران و معماری...در انگلیس تا جایی که من می دونم رشته مدیریت ساخت construction management وجود داره ولی مدیریت پروژه را یکی از گرایش های mba می دونند و باهم تفاوت زیادی داره...چون اولی مهندسی هست و دومی managementپس خیلی خیلی حواستون را جمع کنید.

سلام به همگی در ترکیه در مقطع فوق لیسانس کدوم دانشگاه رشته مدیریت پروژه داره کسی میدونه؟

Junior Member

سلام من دانشجوی ارشد مدیریت پروژه و ساخت هستم این رشته در ایران زیرگروه هنر (از گرایش های معماری) هست.رشته های مرتبط در مقطع دکتری رو در چه دانشکده ها و با چه عنوانی باید جستجو کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

نقل قول نوشته اصلی توسط nassim.pm نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی ارشد مدیریت پروژه و ساخت هستم این رشته در ایران زیرگروه هنر (از گرایش های معماری) هست.رشته های مرتبط در مقطع دکتری رو در چه دانشکده ها و با چه عنوانی باید جستجو کنم؟
    تو اکثر دانشکده های عمران ارایه میشه.با عنوان construction management
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام.
    اگه کسی سرفصل دروس مدیریت ساخت رو داره لطفا بزاره.
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)