صفحه 5 از 21 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 201

موضوع: مدیریت ساخت و مدیریت پروژه

Senior Member krig1960 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدیریت ساخت و مدیریت پروژه

نقل قول نوشته اصلی توسط salamzandagi نمایش پست ها
    سلام.
    اگه کسی سرفصل دروس مدیریت ساخت رو داره لطفا بزاره.
    با تشکر
    سلام.
    اگر منظورتان سرفصل دروس گرایش مهندسی و مدیریت ساخت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاههای کشور است، از لینک زیر می توانید آن را دریافت کنید.
    http://motaleat.sanjesh.org/sarfasl/index.htm
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

سلام.
    با تشکر
    see this website:
    http://www.3tu.nl/en/education/const...d_engineering/
    its about construction management and engineering master program which has information about the courses too in the technology universities of netherlands
    good luck
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Senior Member

سلام.
    با تشکر
    برای دانشگاه های مخلف فرق داره....
    این مثلا مال چالمرزه: https://www.student.chalmers.se//sp/...ram_code=MPDCF
    اگه بگردی توی دانشگاه ها پیدا میکنی....
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Junior Member

با سلام می خواستم بدونم اگه ارشد مدیریت ساخت از دانشگاه امیرکبیر واحد مجازی بگیریم میشه واسه phd در دانشگاههای آمریکا امیدی داشت؟

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eamin نمایش پست ها
    با سلام می خواستم بدونم اگه ارشد مدیریت ساخت از دانشگاه امیرکبیر واحد مجازی بگیریم میشه واسه phd در دانشگاههای آمریکا امیدی داشت؟
    سلام.
    بله مدرک مجازی امیرکبیر مثل مدرک روزانه و شبانه است. (چون شما هم 32 واحد می گذرانید و پروژه هم خواهید داشت.) لذا از نظر اعتبار برای اشتغال و تحصیل مشکلی نخواهد بود. ضمناً عامل موثر برای اخذ پذیرش دکترا، بیشتر مقاله، معدل و نمره زبان است تا نوع مدرک.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Science & Mng

نقل قول نوشته اصلی توسط iman4000 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.من دانشجوی لیسانس رشته ی مهندسی مدیریت پروژه در دانشگاه پیام نور هستم.در ایران در مقطع فوق لیسانس دو نوع مدیریت پروژه است:1.اولی که اسمش هست مهندسی مدیریت ساخت که تمام درس هاش مثل فوق عمرانه و2.دومی مدیریت پروژه و ساخت هست و بیشتر درس هاش مدیریت پروژس و معماری.....هر دو ظرفیت های کمی دارن ولی در خارج این رشته ها تفکیک شده هست....یعنی پروژه بحث اصلی اون هاست نه عمران و معماری...در انگلیس تا جایی که من می دونم رشته مدیریت ساخت construction management وجود داره ولی مدیریت پروژه را یکی از گرایش های mba می دونند و باهم تفاوت زیادی داره...چون اولی مهندسی هست و دومی managementپس خیلی خیلی حواستون را جمع کنید.
    هر دو گرایش خیلی شبیه هم هستند. فرقشون توی چند واحده. در ضمن این مدیریت پروژه که ایران هست همون معادل مدیریت ساخت که اغلب کشورهای دنیا ارائه میشه. بهتره یه دسته بندی داشته باشیم:
    1. مدیریت ساخت دپارتمان مهندسی عمران
    2. مدیریت پروژه دپارتمان مدیریت
    3. مدیریت طرح های معماری دپارتمان هنر و معماری
    4. مدیریت اجرایی و بقیه گرایش ها که لفظ مدیریت دارند و اغلب مربوط به دپارتمان مدیریت هستند
    شماره 1 که اغلب با عنوان construction engineering management / CEM ارائه میشه همون مهندسی مدیریت ساخته ایران و مدیریت پروژه و ساخت رو شامل میشه. گرایش اول درسایی مثل تکنولوژی بتن و تعمیر و نگهداری داره و دومی درسایی مثل نظریه های مدیریت پروژه....کلا خیلی شبیه هم هستند و نکته مهم اینکه اصلا وجود مدیریت و پروژه و ساخت توی دانشکده معماری اشتباهه. چون هیچ نوع درس معمارانه ای نداره. فلسفه ایجادش هم عجیبه. من فکر می کنم خواستند شماره 3 رو ایجاد کنند کپی شماره 1 رو ایجاد کردند.
    یه مورد دیگه: مهندسی ساخت و مدیریت ساخت تبدیل شده به مهندسی و مدیریت ساخت- همینکه دپارتمان عمرانه
    مدیریت پروژه و مدیریت ساخت تبدیل شده به مدیریت پروژه و ساخت
    فرقش همون کلمه مدیریت و مهندسیه و وجه مشترکش مدیریت ساخته....

Junior Member Austin.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

دوستان برای آلمان من گشتم ولی مدیریت ساخت ( یا گرایش های شبیه مثل مهندسی ساخت و پروژه و ... ) پیدا نکردم . لطفا اگر برای آلمان یا حتی فنلاند اطلاعی دارید ممنون میشم در جریان بگذارید .

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Austin.A نمایش پست ها
    دوستان برای آلمان من گشتم ولی مدیریت ساخت ( یا گرایش های شبیه مثل مهندسی ساخت و پروژه و ... ) پیدا نکردم . لطفا اگر برای آلمان یا حتی فنلاند اطلاعی دارید ممنون میشم در جریان بگذارید .
    http://www.daad.de/deutschland/studi...ation=0&ipp=15
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام.
    گویا تو انگلیس دوره مستر برای مدیریت ساخت یکساله هست؟ درسته؟ و آیا برا ی پذیرش در phd مشکلی پیش نمیاد.

رشته و دانشگاه

سلام.
    گویا تو انگلیس دوره مستر برای مدیریت ساخت یکساله هست؟ درسته؟ و آیا برا ی پذیرش در phd مشکلی پیش نمیاد.
    فکر میکنم هم یکساله داره و هم دوساله. برای phd بهتره که دوره 2 ساله و شامل research باشه نه فقط course

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)