صفحه 6 از 21 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 201

موضوع: مدیریت ساخت و مدیریت پروژه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدیریت ساخت و مدیریت پروژه

با سلام،

من دانشجویی عمرانم و می خوام برای گرایش مدیریت ساخت اپلای کنم. یکی از دانشگاهی که در نظر گرفتم دانشگاه Rutgers هستش. من سایت دانشکده را خوندم و مثله اینکه این گرایش فقط یک استاد داره (Dr. Williams) می خواستم بپرسم که موقعیت برای پذیرش گرفتن اونجا تو این گرایش به چه صورت هست؟ آیا امکان گرفتن فاند وجود داره و معمولا چند نفر رو با فاند قبول می کنند؟
    (با توجه به وجود یک استاد)
    من از یک ماه قبل به این استاد و یکی از مشاوران دانشکده ایمیل زدم ولی هیچ کدوم جواب ندادند.
    (sabz1983: تا اونجایی که من فهمیدم شما هم اونجا عمران می خونید به همین خاطر از شما می پرسم ولی اگه دوستان دیگه هم می دونند ممنون می شم پاسخ بدند)
    خیلی لطف می کنید اگه جواب منو بدید

من یه لینک سوال توی این آدرس گذاشتم. میشه یه نگاهی بهش بندازین؟

http://www.applyabroad.org/forum/sho...538#post401538
    ممنون

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

سلام.یک سوال از شما دوستان دارم.من لیسانس عمران دارم و خیلی به کارهای مدیریتی علاقه دارم.ولی گویا مدیریت پروژه خیلی در اروپا زیاد نیست.مخصوصا در فرانسه و المان که رایگان هستند.البته دانشگاه های انگلستان خیلی این رشته رو ارائه میدن که متاسفانه خیلی گرون قیمت هستش.حالا میخواستم از شما دوستان بپرسم که به نظر شما من برای فوق لیسانس چه رشته هایی رو میتونم بخونم که متناسب با علاقم باشه و در ضمن زیاد ارائه بشه؟ به نظر خودم mba گزینه مناسبی هستش حالا اگر شما دوستان پیشنهاد دیگه های دارید ممنون میشم که ارائه بدید.

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    سلام.یک سوال از شما دوستان دارم.من لیسانس عمران دارم و خیلی به کارهای مدیریتی علاقه دارم.ولی گویا مدیریت پروژه خیلی در اروپا زیاد نیست.مخصوصا در فرانسه و المان که رایگان هستند.البته دانشگاه های انگلستان خیلی این رشته رو ارائه میدن که متاسفانه خیلی گرون قیمت هستش.حالا میخواستم از شما دوستان بپرسم که به نظر شما من برای فوق لیسانس چه رشته هایی رو میتونم بخونم که متناسب با علاقم باشه و در ضمن زیاد ارائه بشه؟ به نظر خودم mba گزینه مناسبی هستش حالا اگر شما دوستان پیشنهاد دیگه های دارید ممنون میشم که ارائه بدید.
    به نظر من بهترین گزینه برای شما که لیسانس عمران دارید و به این جور کارای مدیریتی علاقه مندین همون گرایش مدیریت ساخت هستش.
    اگه فکر میکنید که پذیرش گرفتن تو این رشته سختخ میتونین به MBA یا مدیریت پز.ژه هم فکر کنید.البته مباحث مدیریت ساخت و مدیریت پروژه کمی با هم فرق میکنه..
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

با سلام
    من کارشناس ارشد سازه هستم. ولی دوست دارم در رشته مدیریت پروژه و ساخت در آمریکا ادامه تحصیل بدم.
    می خواستم بدونم این تغییر رشته مشکلی به وجود نمی اره. مثلا واحد اضافی نباید پاس کرد یا پذیرش رو سخت تر نمی کنه . در ضمن یه توضیح کوتاه راجع به تفاوت مدیریت پروژه با ساخت می خواستم. اگه رفرنسی هم در مورد تعریف این دو رشته باشه ممنون می شوم.
    با تشکر

سلام.من فارغ التحصيل كارشناسي عمرانم با معدل 13.20
    احتمالا امسال ارشد آزاد مديريت وساخت قبول مي شم.نگاه وهدفم اينه كه ارشد رو با معدل خيلي خوب بگيرم.مقاله وتحقيق بدم. انگليسيم هم الان در حد ايلتس 6 هست كه مي رسونمش به 7.5 . وبعد براي دكترا با فاند اقدام كنم .مي دونم برنامم يكم بلندمدته ولي چه ميشه كرد جبران گذشته هاي سوخته رو بايد كرد ديگه!!! البته 5سال هم تجربه كاري دارم ورزومه كاريم خوبه.
    يه جائي خوندم كه معدل 2سال آخر ليسانسو در نظر مي گيرند. كه اون معدلم حدودا 16.45 است.
    حالا سوال:
    1. باتوجه به تاكيدي كه روي معدل ليسانس ميشه آيا من مي تونم توي گرفتن دكترا با فاند موفق بشم؟
    2. مي تون بي خيال فوق ليسانس آزاد بشم و از همين الان براي فوق اين رشته توي دانشگاه هاي خارجي اقدام كنم؟با فاند؟ واحتمال موفقيت چقدره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : MS Project/Construction Management

سلام
    من هم در این زمینه سوال داشتم.
    من لیسانس مهندسی صنایع دارم. فوق لیسانس هم MENG in project management از کلگری دارم. برای دکتری می خواهم برای آمریکا یا اروپا اقدام کنم اما نمی دونم چه رشته ای مرتبط است؟ اگر construction management بخونم خیلی پیش زمینه عمرانی نمی خواهد؟ اگر بخوام برای دکتری مهندسی صنایع اقدام کنم چطور؟ امکان پذیرش هست؟ وضعیت معدل و زبان انگلیسی ام هم خوبه.
    ممنون می شوم اگر کسی در مورد دانشگاه هایی که رشته مرتبط با مدیریت پروژه دارند (غیر از کلگری, چون اونجا این رشته را برای دکتری دارد) راهنماییم کند.

رشته و دانشگاه

سلام دوستان.در دانشگاه های پرتغال گرایشی وجود داره به نام ساخت.
    construction
    سیلابس این رشته اینا هستند:

Construction: Construction Patholoy and Rehabilition; Construction Planning and Economics; Building Services; Construction Materials II; Costruction, Quality, Safety and Environment; Efective Courses - Construction; Property Valuation and Construction Maintenance; Civil Works Construction Technology; Indoor Comfort in Buindings; Concrete Structures II; Protection, Repair and Strengthening Materials.

این همون مدیریت و ساخت هستش؟چون من میخوام بعد از این دانشگاه برای دکترای مدیریت و ساخت اقدام کنم, مشکلی پیش نمیاد؟

رشته و دانشگاه

دوستان معادل فارسی رشته construction and real estate management چی هستش؟ و ایا همون مدیریت و ساخته؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

دوستا سلام
    من به دنبال مدیریت ساخت توی دانشگاه دانمارک بودم که پیدا کردم وی نمی دونم زبان درس انگلیسی هست یا نه و dead line برای apply چه زمانیه؟ اگر راهنمایی کنین ممنون می شم. این هم لینک اون سایته:
    http://www.man.dtu.dk/English/Educat...velopment.aspx

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)