صفحه 7 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 201

موضوع: مدیریت ساخت و مدیریت پروژه

Junior Member Austin.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

پیش فرض پاسخ : مدیریت ساخت و مدیریت پروژه

رشته مورد نظر شما احتمالا جدیدا ارائه نشده البته طبق لینک زیر توی مسترپورتال میگم ... :

اما ساده ترین راه متوجه شدنش میل زدن به جسپر لارسن مدیر این واحد هستش که پایین همون صفحه آدرسش هم هست . چیزی که من متوجه شدم انگلیسی هستش این کورس چون آیلتس 6.5 نیاز داره .

http://www.mastersportal.eu/students/browse/university/102/technical-university-of-denmark.html

نقل قول نوشته اصلی توسط Austin.A نمایش پست ها
    رشته مورد نظر شما احتمالا جدیدا ارائه نشده البته طبق لینک زیر توی مسترپورتال میگم ... :

اما ساده ترین راه متوجه شدنش میل زدن به جسپر لارسن مدیر این واحد هستش که پایین همون صفحه آدرسش هم هست . چیزی که من متوجه شدم انگلیسی هستش این کورس چون آیلتس 6.5 نیاز داره .

http://www.mastersportal.eu/students/browse/university/102/technical-university-of-denmark.html

من اتفاقا توی همین سایت مشخصاتش رو دیدم و رفتم دنبالش. حق با شماست که انگلیسیه ولی حتما باید مهلتش رو سوال کنم چون چیزی نمی بینم و شاید ارایه نمیشه. ممنون

Junior Member

سلام
    من لیسانس عمرانم میخوام تو گرایش مدیریت پروژه و ساخت تو آمریکا ادامه تحصیل بدم

تا اونجایی که من فهمیدم دو تا رشته هست یکی مدیریت ساخت که زیر مجموعه معماریه و مدیریت پروژه

میخواستم بدونم کدومش بهتره و بدونم که دانشگاه معتبرش کدوم دانشگاهِ

اگر کسی دانشگاه خاصی رو میشناسه که خوب باشه یه آماری بده لطفا

با تشکر

دوستان من برای مهاجرت به کبک اقدام کردم و الان دارم اقدام برای دانشگاه در رشته مدیریت ساخت در کبک هم می کنم. لیست دانشگا های کبک رو دارم و دارم همه را چک می کنم که این گرایش رو دارند یا نه و مزیتشون چیه ولی اگه کسی راهنماییم کنه که کدوم دانشگاه بهتره و یا راحت تر پذیرش میده ممنون می شم.

Junior Member Austin.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

من هم در حال طی کردن پروسه مهاجرت به کبک هستم . به نظر من اگر مقداری صبر کنید و بجای وقت گذاشتن و هزینه کردن برای اپلای دانشگاه ؛ روی زبان فرانسه و انگلیسی خودتون بیشتر کار کنید ... در اینصورت اگر ضریب موفقیت آمیز بودن مهاجرت رو بیشتر کنید و طی 20 ماه آینده در کانادا باشید میشه بصورت بسیار ساده تر و بهتر برای هر دانشگاهی اپلای کرد . وام دانشجویی و وام دولتی هم هر دو قابل گرفتن هستن ... محدودیت های کاری هم ندارید .

پس اینکه موازی کاری کنید به نظر شخص من خیلی درست نیست .

با این وضعیتی که پرونده های کبک داره پیش میره معلوم نیست که ما کی رفتنی بشیم. البته درست میگین که باید روی زبان کار کرد ولی ما نتیجه امتحان فرانسه مناسب هم فرستادیم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Austin.A نمایش پست ها
    من هم در حال طی کردن پروسه مهاجرت به کبک هستم . به نظر من اگر مقداری صبر کنید و بجای وقت گذاشتن و هزینه کردن برای اپلای دانشگاه ؛ روی زبان فرانسه و انگلیسی خودتون بیشتر کار کنید ... در اینصورت اگر ضریب موفقیت آمیز بودن مهاجرت رو بیشتر کنید و طی 20 ماه آینده در کانادا باشید میشه بصورت بسیار ساده تر و بهتر برای هر دانشگاهی اپلای کرد . وام دانشجویی و وام دولتی هم هر دو قابل گرفتن هستن ... محدودیت های کاری هم ندارید .

پس اینکه موازی کاری کنید به نظر شخص من خیلی درست نیست .

سلام دوستان

من تصمیم دارم برای فوق لیسانس در یکی از دانشگاههای آمریکا یا کانادا در رشته مدیریت ساخت Construction Management ادامه تحصیل بدم. چند سوال برام پیش اومده که فکر میکنم میتونه به بقیه افراد که مثل من هستن هم کمک زیادی بکنه

دروسی که تدریس میشه در دوره ارشد چه دروسی است؟ کاملا به سمت مدیریت میرند یا از دروس عمران مثل تکنولوژی بتن و ... هم هست؟

من خیلی از دانشگاهها رو نگاه کردم ولی مثل اینکه زیاد این رشته در دپارتمانهای عمران دانشگاهای کانادا وجود نداره. کسی میتونه لیستی از دانشگاههای کانادا و آمریکا که این رشته دارند قرار بده؟

کلا آینده شغلی این رشته و امکان ادامه تحصیل در خارج و ایران چگونه است؟ پذیرش و فاند راحتتر میدهند یا نه.

خیلی خیلی ممنون

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط dsa نمایش پست ها
    سلام دوستان

من تصمیم دارم برای فوق لیسانس در یکی از دانشگاههای آمریکا یا کانادا در رشته مدیریت ساخت Construction Management ادامه تحصیل بدم. چند سوال برام پیش اومده که فکر میکنم میتونه به بقیه افراد که مثل من هستن هم کمک زیادی بکنه

دروسی که تدریس میشه در دوره ارشد چه دروسی است؟ کاملا به سمت مدیریت میرند یا از دروس عمران مثل تکنولوژی بتن و ... هم هست؟

من خیلی از دانشگاهها رو نگاه کردم ولی مثل اینکه زیاد این رشته در دپارتمانهای عمران دانشگاهای کانادا وجود نداره. کسی میتونه لیستی از دانشگاههای کانادا و آمریکا که این رشته دارند قرار بده؟

کلا آینده شغلی این رشته و امکان ادامه تحصیل در خارج و ایران چگونه است؟ پذیرش و فاند راحتتر میدهند یا نه.

خیلی خیلی ممنون
    سلام دوست عزیز.

منم دقیقا دنبال همین رشته هستم، اروپا و کانادا. برای اینکه بدونی این رشته دقیقا چیه این صفحه سایت دانشگاه دلفت خیلی کمک خوبی می کنه. 3 استاد، 1 کسی که شاغله در این زمینه و 1 فارغ التحصیل نظرشون رو گفتند. چارت درسیشون هم هست. کمی بگردی همه اش هست.

برای کانادا کلا حدود 20 دانشگاهشون عمران بیشتر نداره که می تونی از اینجا سرچ کنی و تک تک به هرکدوم سر بزنی ببینی تو چه زمینه ای گروهشون تخصص می ده (کاره یک روزه).

والا آینده شغلیش رو نمی دونم، بیشتر علاقه شخصی دارم می رم. اما فکر می کنم آینده دار باشه. اما با اطمینان می تونم بگم که تو ایران زیاد به کارت نمیاد (ایران سیستم مدیریتش با همه جای دنیا متفاوته ( بی قانونی، قانونه!) ) فاند رو دیگه بستگی به رزومه و علاقه ای هست که نشون می دی.

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم. موفق باشی.

سلام کسی میدونه تو فرانسه به چه نامی هست(برای ارشد)؟
    من خودم با این نام پیدا کردم: génie civil - ingénierie de projet

Junior Member

سلام به همه دوستان
    میخواست بدونم بازار کار رشته مهندسی مدیریت پروژه در استرالیا خوبه؟
    اگه جواب بدین ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)