صفحه 10 از 49 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 485

موضوع: تجربیات اخذ ویزا در دومین مصاحبه، پس از یک بار Reject شدن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فوری: تجربیات اخذ ویزای دانشجویی برای بار دوم، پس از یک بار Reject شدن

من پذیرش phd با فاند کامل دارم. سابقه کار زیادی هم تو همون رشته با تعهد برگشت به کار داشتم( تو شرکت دولتی) همه مدارک هم داشتم ،قرارداد کاری، تعهد، حتی bank statement که لازم نبود
    افیسر حتی یک سوال هم ازم نپرسید به دلیل نداشتن reject،social tieشدم
    من از فرانسه اقدام کرده بودم، مجبور شدم defer کنم حالا چکار کنم؟ چه مدرک دیگه ای ببرم؟ کجا اپلای کنم؟

بابا جواب بدین دیگه خیلی وقتم کمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فوری: تجربیات اخذ ویزای دانشجویی برای بار دوم، پس از یک بار Reject شدن

سلام دوباره
    کشورهای اطراف ایران بعد از ریجکت کردن مهر میزنن تو پاسپورت؟
    فرانسه نزد، میتونم ادعا کنم بار اول هست که میام مصاحبه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط najmeh29 نمایش پست ها
    من پذیرش phd با فاند کامل دارم. سابقه کار زیادی هم تو همون رشته با تعهد برگشت به کار داشتم( تو شرکت دولتی) همه مدارک هم داشتم ،قرارداد کاری، تعهد، حتی bank statement که لازم نبود
    افیسر حتی یک سوال هم ازم نپرسید به دلیل نداشتن reject،social tieشدم
    من از فرانسه اقدام کرده بودم، مجبور شدم defer کنم حالا چکار کنم؟ چه مدرک دیگه ای ببرم؟ کجا اپلای کنم؟

بابا جواب بدین دیگه خیلی وقتم کمه

اخه مرد مومن کی میره فرانسه واسه ویزا که تو رفتی!؟؟؟؟ یریع آنگارا یا قبرس یا باکو بگیر

ویزا گرفتن را کلاف پیچ تو پیچ نکن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط barabas نمایش پست ها
    اخه مرد مومن کی میره فرانسه واسه ویزا که تو رفتی!؟؟؟؟ یریع آنگارا یا قبرس یا باکو بگیر

ویزا گرفتن را کلاف پیچ تو پیچ نکن
    آخه barabas ، من اینجا دانشجو هستم ، وقت فراوون بود منم ذوق زده پریدم تو سفارت، به همون سرعت هم ریجکت شدم بی سوال بی جواب!!!!!!!
    حالا اضافه بر اون مدارک چی ببرم؟

به mohammad
    تو با بی اس ی که از یکی فامیلاتون تو آمریکا داشتی رفتی؟ اگه اینطوره به نظرم این دفعه از ایران بی اس ببر

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad نمایش پست ها
    آره زنگ زدم سفارت همینو گفتن اما گفتم میخوام اینگیلیسی باشه گفتن حالا تو میل بفرست شاید بهت وقت دادیم.شما نظر کلیت چیه جناب jason mac? به نظر شما چیکار کنم؟
    دوست من معمولا افرادی که از یک سفارت رجکت شدن بهتر هست که برای اقدام دوم به سفارت دیگه ای مراجعه کنن. یکی از دوستان عزیز من که از قبرس رجکت شده بود هفته قبل از آنکارا تونست ویزا بگیره. من هیچوقت دوست ندارم کسی رو ناامید کنم. اون شبی که شما پست میگذاشتی و استرس داشتی، دوستان شمارو خوب راهنمایی کردن. واقعیت اینه که گرفتن ویزا برای دانشجوی فوق هم سخت هست. (البته در چند سال اخیر بهتر شده) چه برسه به دانشجوی لیسانس. من توصیه میکنم اینبار از قبرس اقدام کنین. قبل از اقدام اینبار توصیه های دوستان رو در فروم جدی بگیرید. به قول معروف بیگدار به آب نزنید. یکی از مواردی که اون شب بحث شد و امکان تعویضش نبود BS بود. همانطور که lyly هم اشاره کرد شما باید BS ایرانی ببرین تا تای رو نشون بدین. برای رجکت شدنتون سناریوی خوبی آماده کنید.

از صمیم قلب به شجاعتت که تو این سن کم وارد جمع ما شدی تبریک میگم و با تمام وجود دعا میکنم که موفق باشی.

یا حق
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

salam
    lack of social tie به چه معنی میباشد؟
    ویرایش توسط jason_mac : May 12th, 2010 در ساعت 12:25 AM

سلام خدمت همه از جمله آقای مدیر جیسون با تجربه.
    دوست عزیز من تمتم تلاشمو میکنم که ویزا بگیرم با کمک راهنمایی شما.من bs ایران هم برده بودم اما اصلا کار به اونجاها نکشید.اونقدر همه بهم گفته بودن که کم حرف بزنم که این هم خودش دلیلی بر رد شدنم شد.جریان این تای چیه که خیلی ها هم به این دلیل ریجکت شدن؟
    جناب جیسون از شما ممنونم بابت کمک هاتون .شما با تجربه هستید و قطعا میتونید به همه کمک کنید.اگر باز هم کمکم کنید از صمیم قلب ممنون میشم چون نمی خوام که ایندفه مثل دفعه ی قبل بشه.قبرس هم بله خوبه اما هم ویزا گرفتن خود قبرسخیلی سخته هم اینکه اینگیلیسیه .باکو رو هم بعضی ها پیشنهاد میکنند.
    باز هم منتظر اطلاعات مفید همه دوستان به خصوص جناب جیسون هستم
    با تشکر و سپاس

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam lotfi نمایش پست ها
    salam
    lack of social life dige chyie?
    ویزای دانشجویی ویزای غیر مهاجرتی میباشد. در ویزای غیر مهاجرتی شما باید به افیسر نشان بدید که حتما بر میگردید. به این میگن social tie. نداشتن این فاکتور lack of social tie میباشد. برای دوستانی که به علت نداشتن تای رجکت شده اند توصیه میکنم که مدارکشون رو یکم محکم تر انتخاب کنند. مثلا سند خونه. داشتن job offer و کلی چیز دیگه که میتونه تای باشه. همچنین نحوه مصاحبه بسیار در اثبات تای موثر میباشد. نداشتن استرس، جواب های مختصر و مفید و صادق بودن در مصاحبه میتونه تای های شمارو با کشورتون بیشتر کنه.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad نمایش پست ها
    سلام خدمت همه از جمله آقای مدیر جیسون با تجربه.
    دوست عزیز من تمتم تلاشمو میکنم که ویزا بگیرم با کمک راهنمایی شما.من bs ایران هم برده بودم اما اصلا کار به اونجاها نکشید.اونقدر همه بهم گفته بودن که کم حرف بزنم که این هم خودش دلیلی بر رد شدنم شد.جریان این تای چیه که خیلی ها هم به این دلیل ریجکت شدن؟
    جناب جیسون از شما ممنونم بابت کمک هاتون .شما با تجربه هستید و قطعا میتونید به همه کمک کنید.اگر باز هم کمکم کنید از صمیم قلب ممنون میشم چون نمی خوام که ایندفه مثل دفعه ی قبل بشه.قبرس هم بله خوبه اما هم ویزا گرفتن خود قبرسخیلی سخته هم اینکه اینگیلیسیه .باکو رو هم بعضی ها پیشنهاد میکنند.
    باز هم منتظر اطلاعات مفید همه دوستان به خصوص جناب جیسون هستم
    با تشکر و سپاس
    دوست من با تشکر از لطفت
    باید بگم که من و تمام دوستانی که اینجا از کارو زندگیشون میزنن و اطلاعاتشون شر میکنن هدفی جز کمک به بقیه ندارن. باور کنید من گاهی مواقع شب ها تا دیروقت به مشکلات فروم رسیدگی میکنم و مسایل خودم میمونه. اما اگر بتونم حتی نقش کوچکی در موفقیت شما عزیزان داشته باشم، لذتی بس بزرگ نصیب من میشه.

محمد عزیز
    شما با در دست داشتن وقت سفارت آمریکا از قبرس میتونین به احتمال بالایی ویزای قبرس بگیرین. میتونین به تاپیک مربوطه مراجعه کنید. کم حرف زدن نگیم، بگیم مختصر و مفید حرف زدن. در مورد تای تو پست قبلی توضیح دادم. برای شما که احتمالا تای های بالارو نتونین فراهم کنین تای از نوع عاطفی میتونه راه گریزی باشه به عنوان مثال بودن در کنار دوستان و خانواده. میتونین بگین که هر سال برای دیدار خانواده باید برگردین ایران چون سنتون پایینه و تای از نوع عاطفی میتونه موثر باشه. با توجه به اینکه شما فاند ندارین احتمال گرفتن ویزاتون از باکو خیلی کم هست.
    به عنوان توصیه نهایی به نظر من هرقدر هم زبانتون ضعیف باشه باز هم انگلیسی صحبت کنید. ویزای دانشجویی که انگلیسی صحبت نکونه یکم از اول نظر افیسر رو مخدوش میکنه.

در پایان باید بگم که من بازم گزینه قبرس رو بیشتر صلاح میدونم.

امیدوارم اینبار موفق باشید.

یا حق
    امین