صفحه 13 از 49 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 485

موضوع: تجربیات اخذ ویزا در دومین مصاحبه، پس از یک بار Reject شدن

پیش فرض پاسخ : فوری: تجربیات اخذ ویزای دانشجویی برای بار دوم، پس از یک بار Reject شدن

اقا بالاخره به بدون فاند ها مثل بنده برای مقطع لیسانس که تافل هم ندارم(تو خود اون دانشگاه که پذیرش دارم قبل دانشگاه میرم کلاس زبان) ویزا میدن به نظر شما یا نه؟ میشه لطفا چند نفر با تجربه جواب منو بدن؟
    من حدود یک ماه پیش از انکارا ریجکت شدم و الان دارم میرم قبرس.لطفا با نظر هاتون به بنده کمک کنید.البته اونای که رفتن قبرس قطعا میدونن اوضاع اونجا چطوره و چقد احتمال داره که بهم پذیرش بدن.من منتظر پاسخ های دوستان هستم

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

پیش فرض پاسخ : فوری: تجربیات اخذ ویزای دانشجویی برای بار دوم، پس از یک بار Reject شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad نمایش پست ها
    اقا بالاخره به بدون فاند ها مثل بنده برای مقطع لیسانس که تافل هم ندارم(تو خود اون دانشگاه که پذیرش دارم قبل دانشگاه میرم کلاس زبان) ویزا میدن به نظر شما یا نه؟ میشه لطفا چند نفر با تجربه جواب منو بدن؟
    من حدود یک ماه پیش از انکارا ریجکت شدم و الان دارم میرم قبرس.لطفا با نظر هاتون به بنده کمک کنید.البته اونای که رفتن قبرس قطعا میدونن اوضاع اونجا چطوره و چقد احتمال داره که بهم پذیرش بدن.من منتظر پاسخ های دوستان هستم
    چون اطلاعات مربوط به لیسانس ها در AA کم هست. دوستان کمی هم تجربه اقدام برای ویزا در مقطع لیسانس رو داشتند. تا جایی که من میدونم در سفارت قبرس معمولا GRE رو چک میکنن اما شرایط شما متفاوت هست. شاید داشتن پذیرش برای شما کافی باشد. چون در مقطع لیسانس برای گرفتن پذیرش به GRE و گاها به تافل نیاز نیست. باز دوستان اگر تجربه ای در مورد گرفتن ویزا از قبرس برای مقطع لیسانس دارند لطفا شر کنند.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    چون اطلاعات مربوط به لیسانس ها در AA کم هست. دوستان کمی هم تجربه اقدام برای ویزا در مقطع لیسانس رو داشتند. تا جایی که من میدونم در سفارت قبرس معمولا GRE رو چک میکنن اما شرایط شما متفاوت هست. شاید داشتن پذیرش برای شما کافی باشد. چون در مقطع لیسانس برای گرفتن پذیرش به GRE و گاها به تافل نیاز نیست. باز دوستان اگر تجربه ای در مورد گرفتن ویزا از قبرس برای مقطع لیسانس دارند لطفا شر کنند.

موفق باشید.
    بله شرایط من کمی متفاوته اما جند نفر دیگه هم کثل من هستن و بهم میل زدند.گویا مثل بنده کم نیستند اما همگی مشکل بندرو دارن. gre رو که فک نکنم اصلا برای لیسانس بخوان اما تافل رو چرا.ولی من برای تافل هم تو همون دانشگاه از کلاس زبانش که برای تافل هست پذیرش گرفتم یعنی ورود من به اون دانشگاه مشروط به گذروندن این دوره 3 ماهه هست و بعد امتحان تافل که قبولم کنن.البته من الان defer دادم و کلاس زبانمو انداختم 7 سپتامبر یعنی 17 شهریور.این شرایط بنده هست.به همین جهت از نظر تافل فکر نمیکنم مشکلی باشه گرچه قطعا میپرسن و مسگن تافلت کو چیزی که تو آنکارا هم پرسیدن. حالا بسته به شرایط من اگر کسی اطلاعاتی داشت ممنون میشم بشنوم.شاید کسایی که رفتن قبرس برا ویزا کساییرو با شرایط من برای لیسانس دیده باشن که آیا ویزا گرفتن یا نه.من 6 جولای میرم قبرس

Junior Member

با سلام خدمت دوستان می خواستم خواهش کنم از پیشکسوتان خصوصا اقای jason خواهش کنم که جریان این مهر زدن تو پاسپورت رو توضیح بدن. منم یکبار ریجکت شدم ولی مهری تو پاسپورتم نزدن!

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط golgol نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان می خواستم خواهش کنم از پیشکسوتان خصوصا اقای jason خواهش کنم که جریان این مهر زدن تو پاسپورت رو توضیح بدن. منم یکبار ریجکت شدم ولی مهری تو پاسپورتم نزدن!
    با سلام دوست من،
    شما بعد از اینکه رجکت میشید معمولا بعضی از سفارت ها مهر قرمز رنگی رو در پاسپورت شما میزنن. اما در بعضی از کیس ها چون شما نتونستین آفیسر رو قانع کنین که بر میگردین و یا مدارکتون ناقص بود براتون مهر نمیزنن. به نظر من نزدن مهر زیادم از یک نظر مهم نیست چون بالاخره شما در فرم DS-160 وارد میکنین که یک بار رجکت شدین. (تو فرم DS-156) بود. اما از یک نظر هم خوبه که نشون میده شما مشکل اساسی نداشتین و فقط به خاطر اینکه اون افیسر نظرش رو ویزای شما مساعد نبوده رجکت شدین. همچنین دوستانی که سفارت هایی غیر از سفارت های متداول انتخاب میکنن گاها با رجکت بدون مهر در پاسپورت به دلیل عدم توانایی افیسر در بررسی مدارک ایرانی شما میخورند.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق و کامپیوتر - دانشگاه آریزونا

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    با سلام دوست من،
    شما بعد از اینکه رجکت میشید معمولا بعضی از سفارت ها مهر قرمز رنگی رو در پاسپورت شما میزنن. اما در بعضی از کیس ها چون شما نتونستین آفیسر رو قانع کنین که بر میگردین و یا مدارکتون ناقص بود براتون مهر نمیزنن. به نظر من نزدن مهر زیادم از یک نظر مهم نیست چون بالاخره شما در فرم DS-160 وارد میکنین که یک بار رجکت شدین. (تو فرم DS-156) بود. اما از یک نظر هم خوبه که نشون میده شما مشکل اساسی نداشتین و فقط به خاطر اینکه اون افیسر نظرش رو ویزای شما مساعد نبوده رجکت شدین. همچنین دوستانی که سفارت هایی غیر از سفارت های متداول انتخاب میکنن گاها با رجکت بدون مهر در پاسپورت به دلیل عدم توانایی افیسر در بررسی مدارک ایرانی شما میخورند.

موفق باشید.
    اگر برای بار دوم بخواهیم بریم برای ویزا، فرم DS-160 رو دوباره باید پر کنیم؟ همچنین، فقط باید Application Fee رو دوباره بپردازيم؟

بار ششم رو کسی توصیه میکنه؟
    2 بار دبی - 2006
    2بار قبرس - 2006
    1بار آنکارا - 2009
    .
    .
    .
    با فاند 90% آیا شانسی دارم دوباره اقدام کنم؟
    کجا برم بهتره؟

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط apply2apply نمایش پست ها
    بار ششم رو کسی توصیه میکنه؟
    2 بار دبی - 2006
    2بار قبرس - 2006
    1بار آنکارا - 2009
    .
    .
    .
    با فاند 90% آیا شانسی دارم دوباره اقدام کنم؟
    کجا برم بهتره؟

با تشکر
    شرایط رو کامل بگید. رشته مقطع و ... چرا قبل رجکت شدید تا راهنماییتون کنم.

Junior Member khorshid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    theoratical economics

سلام
    بنظرتون1. اگه من برای بار اول از انکارا ریجکت شدم ، برای بار دوم برم آنکارا یا نه؟
    2. مدارک و نتیجه ریجکتی بار اول اونجا ثبت شده هست یا نه؟
    3. من توی DS ام باید اشاره کنم که قبلا" اقدام کرده ام یا نه؟ آخه افیسر توی پاسپورتم مهر نزد.
    ایراد نگیرید تا از شما ایراد نگیرند. محکوم نکنید تا محکوم نشوید.برای دشمنانت و کسیکه تو را ازار رسانید برکت بطلبید و با تمام دل انهارا ببخشید (عیسی مسیح)

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid نمایش پست ها
    سلام
    بنظرتون1. اگه من برای بار اول از انکارا ریجکت شدم ، برای بار دوم برم آنکارا یا نه؟
    2. مدارک و نتیجه ریجکتی بار اول اونجا ثبت شده هست یا نه؟
    3. من توی DS ام باید اشاره کنم که قبلا" اقدام کرده ام یا نه؟ آخه افیسر توی پاسپورتم مهر نزد.
    دوست من
    شما چه پاسپورتتون مهر رجکتی داشته باشه و چه نداشته باشه چه انکارا برین و جای دیگه حتما باید در فرم DS اشاره به رجکت شدنتون بکنید. چون تمام این اطلاعات در سیستم اونها ثبت میشه. در مورد قسمت اول سوالتون که چه سفارتی برید باید بگم که در این برهه زمانی که تمام دوستان برای گرفتن وقت آنکارا سر و دست میشکنن شما فکر نکنم بونید از جای دیگری وقت بگیرید. آنکارا و قبرس بهترین سفارت ها امسال بودند. افیسر ها هم معمولا عوض میشند و این دلیل نیست که شما با همان آفیسر قبل مصاحبه کنید. اما من جای شما بودم سفارتم رو تغییر میدادم و میرفتم قبرس. اما خوب همونطوری که اول هم گفتم فکر نکنم امکانش باشه. پس بهتره با توکل به خدا برید مصاحبه. یکی از دوستای من که از قبرس رجکت شده بود به سادگی از انکارا ویزا گرفت.

موفق باشید.