صفحه 14 از 49 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 485

موضوع: تجربیات اخذ ویزا در دومین مصاحبه، پس از یک بار Reject شدن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فوری: تجربیات اخذ ویزای دانشجویی برای بار دوم، پس از یک بار Reject شدن

با سلام خواهش مي كنم راهنمايي كنيد:

من 4 دفعه ريجكت شدم : 2 بار دبي 2009 (ترم بهار)
    1 بار قبرس 2009 (ترم بهار)
    1 بار پاريس 2010 (ترم تابستان)

1- براي بار 5 كجا رو پيشنهاد مي كنيد؟ البته دانشگاهم رو عوض كردم و فاند خوبي هم گرفتم.
    2- به نظرتون personal change چي مي تونه باشه؟ (دفعه آخر در جواب سوال من- دليل ريجكتي- از آفيسر بهم گفت كه personal change نسبت به دفعه اول كه از دبي ريجكت شدم ندارم! منم اين دفعه فقط فاند به وضعيتم اضافه شده. آيا كافيه؟

پیش فرض پاسخ : فوری: تجربیات اخذ ویزای دانشجویی برای بار دوم، پس از یک بار Reject شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط SARAH1353 نمایش پست ها
    با سلام خواهش مي كنم راهنمايي كنيد:

من 4 دفعه ريجكت شدم : 2 بار دبي 2009 (ترم بهار)
    1 بار قبرس 2009 (ترم بهار)
    1 بار پاريس 2010 (ترم تابستان)

1- براي بار 5 كجا رو پيشنهاد مي كنيد؟ البته دانشگاهم رو عوض كردم و فاند خوبي هم گرفتم.
    2- به نظرتون personal change چي مي تونه باشه؟ (دفعه آخر در جواب سوال من- دليل ريجكتي- از آفيسر بهم گفت كه personal change نسبت به دفعه اول كه از دبي ريجكت شدم ندارم! منم اين دفعه فقط فاند به وضعيتم اضافه شده. آيا كافيه؟
    به نظر من تاثیر داره
    اما اگه می تونی یه کم فاصله بنداز اگرم نمی تونی بازم مدارک دیگه جور کن و زیادم فکرشو نکن

سلام

من 17 june از دبی وقت داشتم و در مصاحبه رد شدم. برای یه مستر دیگه و اینکه فول فاند بود. نمی دونم چرا رد شدم. می خواستم ببینم بهترین جایی که می تونم دوباره اقدام کنم کجاست؟ اگه راهنماییم کنید واقعا کمک بزرگی می کنید.

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط salar_snake نمایش پست ها
    سلام

من 17 june از دبی وقت داشتم و در مصاحبه رد شدم. برای یه مستر دیگه و اینکه فول فاند بود. نمی دونم چرا رد شدم. می خواستم ببینم بهترین جایی که می تونم دوباره اقدام کنم کجاست؟ اگه راهنماییم کنید واقعا کمک بزرگی می کنید.
    دوست عزیز، خیلی متاسف شدم، کاش این بار برای آنکارا تلاش میکردین و اگه نشد برای قبرس، ولی‌ مهمترین نکته برای دوستانی که رجکت میشن به نظر من اینه که حداقل از آفیسر در بیارن که مشکل چی‌ بوده که اون مشکلی‌ که اون آفیسر براشون ثبت کرده رو برطرف کنن یا یه تغییری بدن. حالا اگه شما کمی‌ از صحبتا رو بگین شاید دوستان بتونن حدس بزنن که مشکل چی‌ میتونه باشه.
    یک تشکر ویژه هم میخواستم ازتون بکنم که اومدین با اینکه شاید از بابت رجکت شدن ناراحت باشین تجربتونو برای دوستان فروم نوشتین، امیدوارم دعای ما و همهٔ دوستان باعث شه بار بعد ویزا بگیرید.
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

Junior Member khorshid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    theoratical economics

سلام دوست عزیز
    میشه شرایط خودتون رو برامون توضیح بدین ... ازشون پرسیدین که چرا نه!!
    بطور کلی آمار دبی خوب بوده امسال( به گفته بچه های AA) تعجب می کنم که رد شدین ، با کدوم افیسر بودین؟

کلا" من اگه جای شما بودم می رفتم قبرس ، ضمنا" وقت قبرس 21 JUN ساعت 9 صبح باز می شه !!
    راستی شما از جای دیگری هم پذیرش دارین امسال ؟ (چون داشتن I-20 دیگه خودش یه داستانی داره)
    اما در کل اصلا" نا امید نباش...
    ایراد نگیرید تا از شما ایراد نگیرند. محکوم نکنید تا محکوم نشوید.برای دشمنانت و کسیکه تو را ازار رسانید برکت بطلبید و با تمام دل انهارا ببخشید (عیسی مسیح)

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

دوست عزیز، به نظر من اول همه همین فردا صبح با نرم افزار وقت گیری که از تاپیک مزایا و معأیب می‌تونین بگیرین برای گرفتن وقت قبرس برای ۱۰ آگوست تلاش کنین بعدش سریع با این دلال‌ها و اژنسا چک کنین ببینین کسی‌ میتونه برای ژولای براتون وقت بگیره ، و اولویت از نظر من اینه آنکارا، قبرس ، باکو، اگه بتونن وقت ژولای براتون جور کنن که خیلی عالی‌ هست. امیدوارم موفق بشین. در ضمن اگه در مورد شرایطتون بیشتر توضیح بدین ، شاید بیشتر بشه کمک کرد.
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

سلام،
    مرسي از پاسختون.
    واقعيتش اينه كه من تقريبا مطمئن بودم كه ويزا مي گيرم چون شهريه ام كاملا با دانشگاه بود (Dean's Scholarship) و چند روز قبل از مصاحبه هم استادم گفته بود كه بهم RA ميده كه سالي 16،000 $ واسه 16 ساعت كار در هفته بهم كمك مي كرد.
    من با سه نفر ديگه رفته بودم و اونا هر سه گرفتن. منم كه نفر چهارم بودم اصلا فكر نمي كردم نگيريم. زيادي مطمئن بودم.

نكته اي كه هست اينكه من با ليسانس مهندسي و MBA براي روانشناسي اقدام كرده بودم. اين خودش يك كمي عجيب بود واسه طرف. منم نتونستم توجيه ش كنم كه واسه چي اينكارو مي كنم (شايد الان شما هم تعجب كنين). با اين حال SOP م خيلي روش كار شده بود و كاملا توجيه مي شه هر كي بخونه ؛)

به هر حال نفر قبل از من با ليسانس فيزيك، براي يه ليسانس ديگه تو رشته ي Music Technology اقدام كرده بود !!!! و فاند و غيره هم نداشت!! حالا شما جاي من بودين فكر نمي كردين حتما به شما ويزا ميدن؟؟

موضوع اينه كه منم برخوردم با طرف زياد جالب نبود. تو اين مايه ها كه مثلا به تو چه اصلا كه من چرا مي خوام اين رشته رو بخونم. هيچ مدركي ازم نخواست. منم اصلا آماده نبودم (كاملا معلوم بود). به هر حال توصيه ام اينه كه حتما قبلش مرور كنين جواباتونو؛ هر چقدرم شرايط آرماني دارين. چون تجربه ي من نشون داد كه اصلا شرايط مهم نيست ( حد اقل در دوبي). مهم اينه كه طرف خوشش بياد ازتون. من سعي نكردم. اينو بخصوص به بچه هاي سراسري مي گم. خودمم فكر مي كردم ديگه اسم شريف و بيارم تمومه!!!

)))))))))

به هر حال تجربه ي گرانبهايي بود. همين الان از قبرس واسه 10 آگوست وقت گرفتم. اميد وارم آنكارا يا جايه ديگه زود تر بهم وقت بدن.

كسي در مورد لبنان نظري داره؟

(ممنون از راهنماييتون).

Junior Member khorshid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    theoratical economics

salar_snake با سلام
    من فکر می کنم قبرس گزینه مناسبی باشه و تا 10 اگوست بهترین فرصته که تمرین کنید برای تسلط بیشتر و فکر کردن به عجیب و غریب ترین سوالاتی که ممکنه به ذهن افیسر برسه ، (هر چند ممکنه اصلا" به این سوالا نرسه)
    و اینکه اگه می شه بگین دلیل ریجکتی رو دقیقا چی بهتون گفت ؟ اگه ازش پرسیدید ،چون قاعدتا" همونو در انتهای گزارشتون تو کامپیوترش می نویسه...
    ضمنا" کلیه تاپیک های مرتبط رو تو این سایت زیر و رو کنید واقعا" تجارب بچه ها ارزشمند و مفیده !
    راستش من خودم اینو تجربه کردم که انتقال شفاهی اون چیزی که توی فرمها یا sop نوشتیم به افیسر، باید به همون اندازه محکم باشه که توی نوشته هامون این قطعیت احساس می شه...
    موفق باشید
    ایراد نگیرید تا از شما ایراد نگیرند. محکوم نکنید تا محکوم نشوید.برای دشمنانت و کسیکه تو را ازار رسانید برکت بطلبید و با تمام دل انهارا ببخشید (عیسی مسیح)

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    میشه شرایط خودتون رو برامون توضیح بدین ... ازشون پرسیدین که چرا نه!!
    بطور کلی آمار دبی خوب بوده امسال( به گفته بچه های AA) تعجب می کنم که رد شدین ، با کدوم افیسر بودین؟

کلا" من اگه جای شما بودم می رفتم قبرس ، ضمنا" وقت قبرس 21 JUN ساعت 9 صبح باز می شه !!
    راستی شما از جای دیگری هم پذیرش دارین امسال ؟ (چون داشتن I-20 دیگه خودش یه داستانی داره)
    اما در کل اصلا" نا امید نباش...
    دوست من دبی امسال نسب به سال قبل بهتر بوده. نه اینکه کلا خوب باشه. افراد رجکت شده هم زیاد هست و تجربه ثابت کرده که فردی که رجکت میشه کمتر میاد پست بنویسه تا فردی که ویزاش اوکی شده.
    به salar_snake توصیه میکنم که از سفارت قبرس و یا آنکارا و حتی چون بورس دارید رو باکو هم فکر کنید. من مطمئنم که شما از هر سفارت دیگری غیر از دبی میتونید ویزاتون رو بگیرید در مورد آنکارا که خودم از نزدیک در جریان هستم حتی بگم که لازم نیست خودتون رو برای سوال آفیسر آماده کنید چون معمولا زیاد برای رجکت شدن قبلی گیر نمیدن و همه از بیخ راحت ویزا میگیرند. البته فکر میکنم با استفاده از نرم افزاری که تو سایت گذاشتیم گرفتن وقت از قبرس و یا باکو راحت تر از گرفتن وقت از آنکار که با تلفن هست باشه. درخواست وقت فوری هم به آنکارا ندید چون غیر ممکنه که به موقع بهتون وقت بدن.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    دوست من دبی امسال نسب به سال قبل بهتر بوده. نه اینکه کلا خوب باشه. افراد رجکت شده هم زیاد هست و تجربه ثابت کرده که فردی که رجکت میشه کمتر میاد پست بنویسه تا فردی که ویزاش اوکی شده.
    به salar_snake توصیه میکنم که از سفارت قبرس و یا آنکارا و حتی چون بورس دارید رو باکو هم فکر کنید. من مطمئنم که شما از هر سفارت دیگری غیر از دبی میتونید ویزاتون رو بگیرید در مورد آنکارا که خودم از نزدیک در جریان هستم حتی بگم که لازم نیست خودتون رو برای سوال آفیسر آماده کنید چون معمولا زیاد برای رجکت شدن قبلی گیر نمیدن و همه از بیخ راحت ویزا میگیرند. البته فکر میکنم با استفاده از نرم افزاری که تو سایت گذاشتیم گرفتن وقت از قبرس و یا باکو راحت تر از گرفتن وقت از آنکار که با تلفن هست باشه. درخواست وقت فوری هم به آنکارا ندید چون غیر ممکنه که به موقع بهتون وقت بدن.

موفق باشید.
    مرسی جیسون؛
    مشکل اینجا است که من چون قبلا سفر به ارمنستان داشتم، اصلا نمی تونم به آذربایجان وارد شم (مشکل که یکی دو تا نیست عزیز من ).

من واسه آنکارا ایمیل واسه وقت اضطراری فرستادم اما هنوز جوابی نگرفتم؛ به این صحبت های تو هم که می گی اصلا غیر ممکنه بهم وقت بدن (چرا؟ مریضن مگه می نویسن تو سایتشون؟)

حالا من دام جدا به لبنان فکر می کنم. چون هم سریع وقت می ده همم کسایی رو می شناسم که رفتن و ویزا گرفتن.
    حتی یه مورد دو ساله پیش بود که آنکارا ریجکت شد، رفت بیروت، راحت گرفت، کلیرنسشم از دوستاش که تو آنکارا گرفته بودن زودتر اومد.

پس تو می گی رو آنکارا حساب نکنم؟