صفحه 3 از 49 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 485

موضوع: تجربیات اخذ ویزا در دومین مصاحبه، پس از یک بار Reject شدن

Senior Member

پیش فرض پاسخ : فوری: تجربیات اخذ ویزای دانشجویی برای بار دوم، پس از یک بار Reject شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah.sm
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    مطمئني اينو مي پرسه حتما؟ يا شايد اولين سوالي كه بپرسه اين باشه كه جرا ريجكت شدي دفعه قبل؟والا من كه دو نفر از دوستام پارسال با شرايط خوب و با فاند از دبي ريجكت شدن بدون دليل. بدون اينكه تغييري ايجاد كنن (از لحاظ دانشگاه، نمره زبان و ...) از قبرس ويزا گرفتن.
    نه........ همينجا خوندم كه اينو ميپرسه ....
    ميدونم سخته . اما ميتوني يه كم بيشتر راجع به مصاحبه دوستات توضيح بدي؟ يا اگه امكانش هست ازشون بپرسي.
    آره حتما ميپرسم كه دقيقا چي پرسيدن ازشون و بهت ميگم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فوری: تجربیات اخذ ویزای دانشجویی برای بار دوم، پس از یک بار Reject شدن

كسي ميتونه بگه كه آيا يه بار ريجكت شدن روي مدت كليرنس تاثير داره يا نه؟
    The Lord: Wonderful things are happening. The way will unfold step by step.<br />... Do not limit Me

Junior Member

از بچه هايي كه يه بار ريجكت شدن و بار دوم تونستن ويزا بگيرن، خواهش ميكنم اينجا راجع به مصاحبه دومشون بنويسن. حتي اگه ويزا نگرفتن. اينكه چي ها پرسيدن ازشون.
    The Lord: Wonderful things are happening. The way will unfold step by step.<br />... Do not limit Me

Junior Member

سلام
    من و همسرم یکبار رد شدیم 3 june و این بار گرفتیم 17 june
    هر دو دفعه رفتیم آنکارا با فاصله دو هفته
    اطلاعات بیشتر رو در اینجا گذاشتم

http://www.applyabroad.org/forum/ind...,6706.345.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ssh
    سلام
    من و همسرم یکبار رد شدیم 3 june و این بار گرفتیم 17 june
    هر دو دفعه رفتیم آنکارا با فاصله دو هفته
    اطلاعات بیشتر رو در اینجا گذاشتم

http://www.applyabroad.org/forum/ind...,6706.345.html
    سلام. تبريك ميگم. خيلي عاليه. اينكه به خودتون جرأت دادين و دوباره رفتين آنكارا. ميشه تو همين تاپيك يه مقدار راجع به شروع مصاحبه تون توضيح بدين. اينكه چه سوالاتي ازتون پرسيدن. اگه ممكنه هم شما و هم همسرتون. من هم براي بار دوم دارم ميرم مصاحبه. اما اين بار ديگه آنكارا نميرم.

Junior Member

خیلی ممنون
    راستش ما چاره ای جز رفتن به انکارا نداشتیم چون وقت قبرس گیرمون نیومد و برای رسیدن به ترم باید زودتر اقدام می کردیم
    سوالای من:
    چطوری تونستی تو دو هفته وقت بگیری؟ گفتم خیلی تماس گرفتم تا تونستم یک وقت بگیرم!
    چه چیزیت تغییر کرده؟ گفتم بعضی مدارک را می خوام نشان بدم و اینکه برنامم را توضیح بدم
    برنامت چیه؟
    از اینجا به بعد هم مدام گیر برنامه بود
    چرا این دانشگاه میری؟
    تز دکترات راجع به چیه؟
    روی موضوع تز هم خیلی صحبت کرد و نامه استادم را هم خیلی دقیق خواند

حدود 20 دقیقه فکر کنم داشتم در مورد برنامم می گفتم چون مدام می گفت چیز دیگه ای هم هست
    منم کلی در این مورد که شاگرد ممتاز بودم و از جاهای خوب دیگه ای هم پذیرش داشتم حرف زدم و اینکه بعد برگشت چه برنامه های کاری دارم
    من job offer از دانشگاه تهران داشتم چند بار بهش اشاره کردم ولی نخواست که ببینه

امید وارم اینا به دردتون بخوره
    امید وار باشید و تمام تلاشتون را بکنید
    من فکر می کنم بچه هایی که یک بار رد شدن خیلی بهتر می تونن صحبت کنند و حرفاشون را بگن چون یکبار شکست خوردن و یکجوری باهاش کنار اومدن

موفق باشید

hr
    Guest

سلام
    من و همسرم یک بار دوهفته پیش 3 june از آنکارا reject شدیم و دوباره رفتیم آنکارا 17 june و 18 june و این بار هر دو accept شدیم.

دفعه اول با خانم فیایپینیه بودیم و این بار با آقا سیاهه.

از تجربه هر دو نفر می تونم بگم که خانمه خیلی روتین عمل می کنه به مدارک اهمیت می ده به job offer به bank statement و ... کلا آدمیه که خیلی حوصله بحث نداره اگه حرف زیاد بزنی و حاشیه بری اصلا خوشش نمیاد- اگه خیلی شفاف و ساده حرف بزنی و مدرک براش آماده داشته باشی قبول می کنه - مثلا این که وقتی برگردم تو این شرکت کار می کنم و job offer رو بهش بدی - راحت تر قبول می کنه -

اقاهه خیلی سوالات غیر روتین می پرسه و سعی می کنه ازت مچ بگیره - مدرک اصلا براش اهمیتی نداره اگرچه ممکنه بعضی مدارک خاص رو ببینه و بیشتر مانورش رو اینه که چرا می خوای بری آمریکا و برنامه ات در زمان تحصیل research plan و چرا می خوای برگردی- plan کلیت چیه. چرا تو آمریکا نمی مونی - اگه بگی job offer دارم ممکنه بگه اینها هیچ اعتباری نداره که به من هم گفت و نخواست ببینه - خیلی دوست داره صحبت کنی و باهاش کل بندازی - اگه محکم نباشی ممکنه reject کنه - توصیه ام اینهکه جوابهای روتین ندین و منتظر رفتار روتین نباشین بر خلاف خانمه

سوالهی plan رو چندین بار از من پرسید مثل این متهمها که هی می گن تکرار کن از اول و من هر بار با همان انگیزه و احساس و هر بار با جزییات بیشتر براش توضیح دادم.

سوالها اینها بود
    چرا دوباره apply کردی برای گرفتن Visa
    کجا درس خوندی
    چیکار می خوای بکنی اونجا
    چرا می خوای برگردی ایران
    برنامه کاریت تو امریکا چیه research plan
    plan تو به صورت general چیه

من شنیدم کسی یک بار با سیاهه reject شده و دفعه دوم هم با سیاهه accept شده و اولین سوال اقاهه این بوده که برای چی اومدی فکر می کنی اگه من همون سوالات رو بپرسم تو هم همون جوابها رو بدی accept می شی و اون شخص گفته تو بپرس جوابهای من عوض شده و در نهایت بهش داده. شخص دیگری رو شنیدم که تا 4 بار و تا 7 بار هم رفتن و بالاخره گرفتن

بچه هایی که بی دلیل reject شدین روز دوم و سوم june یا روزهای دیگه امیدوار باشین به خدا توکل کنین و تلاش کنین برای گرفتن ویزا - نا امید نشین - مطمئن باشین که موفق می شین.

Junior Member

Dear Friends,
    I was also rejected in Dubai june 11th, but my case is alittle different from the others. I was in the US under J1 visa and I went to the interview for F1 directly from the US to Dubai. I had the admission summer and the officer rejected me with this reason that I won't come back to my country.
    Right now I am going to apply for the visa again, this time trying to find an appointment in Cyprus, my admissoin is for the Falll now. I am just wondering is there anybody else who had a case similar to mine?
    I really appreciate your answers. .

Senior Member

متاسفم از اينكه ريجكت شديد. اي كاش از اول جايي غير از دبي رفته بوديد. امسال بين كساني كه من شنيدم قبرس رفتن كسي نبوده كه براي تبديل ويزاي J1 به F1 رفته باشه به قبرس. فقط يه مورد returning student بود كه اول رفته بود دبي ريجكت شده بود، بعد رفت قبرس باز هم ريجكت شد. البته ميگفتن كه شرايطش خاص بوده ولي ما نفهميديم خاص بودنش چي بود. به هر حال قبرس رو امتحان كنيد، اگه مدارك و دلايل كافي براي برگشتن داشته باشيد قبرس بي دليل شما رو رد نمي كنه. امسال كم نبودند كساني كه از انكارا يا دبي ريجكت شدند و به راحتي از قبرس گرفتند. اونجا تو قبرس آفيسرا مي دونن كه دبي خيلي وقتا الكي ريجكت مي كنه.

erfanabdi
    Guest

I was admitted for an MA course in Media Arts and Technology at the University of California, Santa Barbara with TA from my second quarter of study.
    I applied for visa interview at Dubai on 10th of June and was rejected for lack of economic ties.
    the stupid thing that I did was that right after my rejection I went to check for available dates for interview in Dubai, and the only free date was the day after (11th of June). since I had some documents that I didn't have the chance to present at the first time, I decided to take my chance and go for a second try just the day after... and no so hard to predict, I was rejected again.
    now after a month I came to Beirut and had my interview on 8th of July, and again was rejected for the third time and for the same reason. although I had a grant contract with the company that I was working with in Iran regarding that I had put all my shares and also the benefits of my shares in the company as deposit for my return, the officer did not even look at the contract and rejected my application.
    here are some clues:
    at the first time, I was asked about my personal income as designer , and I told them around 300 $ per month!
    at the second time, I said that most of my income is from the benefit of my share in the company that I am working with (not as a designer, but as a shareholder) and the amount wqas around 8000$ per month! (I think this was the worst thing to do, since the blond lady at window number 4 in Dubai said that I am young and sinlge and have a lot of money in my bank account, and can easily stay wherever I want)
    the third time in beirut, I was not even asked for my bank statement, and, the guy over there simply said that you could not satisfy them in dubai, then you cannot do it here either. he said that I can see you have a huge bank acount and therefor there is no guarantee for your return...
    I have talked to the university, and they have decided to extend my admition, and accept me for winter 2009, however, I don't know if it is possible for me to get the visa at all
    by the way, the huge bank account is not actually mine, it is for the company, and they have transmitted the money to my account temporarily to get the bank statement which I thought would be useful...
    well, here's my case
    any suggestions?