صفحه 35 از 49 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 485

موضوع: تجربیات اخذ ویزا در دومین مصاحبه، پس از یک بار Reject شدن

Senior Member ali1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Che & Pol Eng

پیش فرض پاسخ : تجربیات اخذ ویزای دانشجویی برای بار دوم، پس از یک بار Reject شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط kakero نمایش پست ها
    سلام
    من یک بار ویزای توریستی ریجکت شدم سه سال پیش
    امسال هم ویزای دانشجویی ریجکت شدم، چون فامیل درجه 1 اونجاست وگرنه زبانم عالی بود و دانشگاهم خوب
    به نظر شما آمریکا رو فراموش کنم و ایران بمونم؟
    آخه میگن هر بار ریجکت بشی شانست کم میشه
    خیلی ناراحتم
    از کجا ریجکت شدید؟
    فامیل درجه یک بهانست.. بودند بچه ها کیس های فراوان با فامیل درجه یک هم ( حتی داری گرین کارت) ویزا گرفتند.. قاعده قانون ندارند به هیچ عنوان.. نه تلاشتو متوقف نکن.. فورا وقت بگیر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1987 نمایش پست ها
    از کجا ریجکت شدید؟
    فامیل درجه یک بهانست.. بودند بچه ها کیس های فراوان با فامیل درجه یک هم ( حتی داری گرین کارت) ویزا گرفتند.. قاعده قانون ندارند به هیچ عنوان.. نه تلاشتو متوقف نکن.. فورا وقت بگیر
    از دوبی
    مستر بودم
    مقاله هام رو گفتم و خیلی خوشش اومد
    داشت می داد که تا فهمید فامیل درجه 1م اونجاست نظرش عوض شد
    همون پسر جوونه بود
    خیلی خشن و بی ادب بود، در جواب لبخندای من حتی یه لبخندم نزد، دفعه پیش رفتم برای توریستی یه آفیسر موبور بود خیلی مهربون و خوش قلب
    ...
    خلاصه امیدم رو از دست دادم
    چون شنیدم میگن هر بار ریجکت بشی معلوم می کنه که چقدر دوست داری بری آمریکا و شانست رو کم میکنن

1 سال زندگیم رو هدر دادن...

Senior Member ali1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Che & Pol Eng

از دوبی
    مستر بودم
    مقاله هام رو گفتم و خیلی خوشش اومد
    داشت می داد که تا فهمید فامیل درجه 1م اونجاست نظرش عوض شد
    همون پسر جوونه بود
    خیلی خشن و بی ادب بود، در جواب لبخندای من حتی یه لبخندم نزد، دفعه پیش رفتم برای توریستی یه آفیسر موبور بود خیلی مهربون و خوش قلب
    ...
    خلاصه امیدم رو از دست دادم
    چون شنیدم میگن هر بار ریجکت بشی معلوم می کنه که چقدر دوست داری بری آمریکا و شانست رو کم میکنن

1 سال زندگیم رو هدر دادن...
    فامیلتون تو همون ایالتیه که پذیرش گرفتید؟ کالیفرنیاست؟

Member peyvand_amiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU..architecture

اون پسر من رو هم بار اول ریجکت کرد . اصلا ناامید نباش اگه صفحات قبل رو بخونی میبینی من هم از دوبی 21 یک ماه و نیم پیش ریجکت شدم . ولی یه ماه بعدش از ارمنستان بدون کلیرنس ویزای مولتیپل گرفتم. اینو میگم که بدونی همه چی از سفارت آمریکا ممکنه.
    بهت دقیقا گفت به خاطر فامیل درجه یک ویزا نمیدم؟؟ یا برداشت خودته؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali1987 نمایش پست ها
    فامیلتون تو همون ایالتیه که پذیرش گرفتید؟ کالیفرنیاست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط peyvand_amiri نمایش پست ها
    اون پسر من رو هم بار اول ریجکت کرد . اصلا ناامید نباش اگه صفحات قبل رو بخونی میبینی من هم از دوبی 21 یک ماه و نیم پیش ریجکت شدم . ولی یه ماه بعدش از ارمنستان بدون کلیرنس ویزای مولتیپل گرفتم. اینو میگم که بدونی همه چی از سفارت آمریکا ممکنه.
    بهت دقیقا گفت به خاطر فامیل درجه یک ویزا نمیدم؟؟ یا برداشت خودته؟
    بهم نگفت اما تا فهمید (خودم گفتم) خندید و تموم شد .... خیلی رفتارش بد بود، مدام حرفم رو قطع می کرد

بهم نگفت اما تا فهمید (خودم گفتم) خندید و تموم شد .... خیلی رفتارش بد بود، مدام حرفم رو قطع می کرد
    این افیسره همونی بود که من رو ریجکت کرد ! همون روز هم بوده !
    افیسر کلا یا اون روز مشکل داشت و ویزا نمی خواست بده ! یا بهش گفته بودن ویزا نده یا اصلا دوست نداشت که به کسی ویزا بده ! (دقیق نمی دونم )
    اما نتیجه اخلاقی : اون روز به هر حال اگر با اون مصاحبه می کردی ریجکت می شدی !
    این رو بالای 80% مطمئنم حداقل الان که موارد مشابه و رفتار های مشابه رو دیدم و شندیم !

حالا سوال اینه که کجا وقت بگیرم بهتره ! انکارا - ارمنستان - عشق اباد - .... منظورم اینه که افیسرش حوصله گوش دادن به پاسخ ها رو داشته باشه ! و نتایج این روز های سفارت امیدوار کننده باشه !

Member peyvand_amiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU..architecture

میدونم خودم باهاش بودم. ولی بر عکس آفیسر ارمنستان یه آقای خوشتیپ و با حوصله بود. که کامل به حرفام گوش داد و یه ربع هم طول کشید مصاحبم.

Junior Member

من یک بار در ازبکستان ریجکت شدم و یک بار هم در دبی. هر دو بار به این دلیل که آفیسر قانع نشد که بر میگردم. به نظر شانس دیگه ای دارم؟ من مستر داشتم و برای یک مستر دیگه اقدام کرده بودم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering University of Tehran

من 8 June از تاشکند ریجکت شدم [MS Partial Fund ]
    21 June دوبی مصاحبه شدم و ویزام approve شد و رفت برای clearance و 20 July ویزام clear شد.

Junior Member

سلام بر دوستان گرامی!

من June برای ویزای J1 تو سفارت فرانکفورت reject شدم. اونجا bank statement به دلار از حساب ارزی بانک پارسیان برده بودم. الان دارم از یه دانشگاه بهتر position میگیرم و احتمالاً توی اکتبر یا نوامبر میرم سفارت ایروان یا آنکارا. الان چونکه وضع ارز خرابه بانکم بهم گفته که سریع دلارهام رو از حسابم برداشت کنم (چون ممکنه دیگه ارز ندن و معادل ریالیش رو بدن). حالا می خوام بدونم اگه تو سفارت ایروان یا آنکارا Bank Statement حساب ریالی ارائه کنم، با توجه به اینکه همین ۴ ماه قبل تو سفارت فرانکفورت Bank Statement به دلار ارائه کردم، اینکه فرق کرده نکته منفی حساب می شه؟