صفحه 40 از 49 نخستنخست ... 3031323334353637383940414243444546474849 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 485

موضوع: تجربیات اخذ ویزا در دومین مصاحبه، پس از یک بار Reject شدن

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : تجربیات گرفتن ویزای دانشجویی برای بار دوم، پس از یک بار Reject شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط moji_2541 نمایش پست ها
    سلام

من 26 دسامبر دبی مصاحبه داشتم. دکتری-برق-فول فاند

اما دیرزو یک ایمیل زدن که به دلیل section (a)(3)(A)(i) نمی تونم ویزا بگیرم.
    میشه راهنماییم کنید اگر من نامه ای بدم به اونها امکان بازنگری وجود داره یا اینکه رجکت یعنی تمام و من
    دوباره باید وقت بگیرم؟ برای وقت جدید کجا برم بهتره؟
    توی مصاحبه من افیسر هیچی ازم نخواست و تنها از روی CV چند تا سوال پرسید و یکم به مقالات هوافضام
    گیر داد. این موضوع رجکتم شاید به خاطر همون باشه. نمی دونم. ولی جدا الکی ردم کردن همچیم کامل بود
    فقط تنها چیزی که ندادم نامه از استادم بود که بگه موضوع پروژه ما که در زمینه ماشین هستش حساس نیست.
    البته اونام نخواستن.
    شما با بند 212a كه مربوط به تكنولوژيهاي حساس هست رد شديد. مي تونيد از يك سفارت ديگه اقدام كنيد. در مورد اينكه كجا بريد، نميشه چيزي گفت. حتي آنكارا كه معمولا خوب ويزا ميداد، اين اواخر تعداد زيادي رو با بند 212a رد كرده. پستهاي تاپيك كساني كه در كليرنس رد شده اند رو بخونيد (دست كم پستهاي چند ماه گذشته).
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات گرفتن ویزای دانشجویی برای بار دوم، پس از یک بار Reject شدن

سلام
    ممنون ميشم يه راهنمايي به من بكنيد
    من پارسال 1 بار از دبي و دو بار از عشق آباد ريجكت شدم. روحيم كه هيچي كلي ناراحت شدم.
    هر بار هم ميگفتن متاسفيم الان نميتونيم بهت ويزا بديم.
    حالا موندم كجا دقيقا. ميدونم كه تمامش به آفيسر بستگي داره.

Senior Member smehdie آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط negarine نمایش پست ها
    سلام
    ممنون ميشم يه راهنمايي به من بكنيد
    من پارسال 1 بار از دبي و دو بار از عشق آباد ريجكت شدم. روحيم كه هيچي كلي ناراحت شدم.
    هر بار هم ميگفتن متاسفيم الان نميتونيم بهت ويزا بديم.
    حالا موندم كجا دقيقا. ميدونم كه تمامش به آفيسر بستگي داره.
    سلام
    واقعا متاسفم
    من خودم یه بار دبی ریجکت شدم و بار دوم رفتم عشق آباد
    دلیل ریجکت کردن شما چی بود؟
    به نظر من ایندفعه آنکارا رو تجربه کنین
    امید که کلیر شین و ویزا بگیرین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smehdie نمایش پست ها
    سلام
    واقعا متاسفم
    من خودم یه بار دبی ریجکت شدم و بار دوم رفتم عشق آباد
    دلیل ریجکت کردن شما چی بود؟
    به نظر من ایندفعه آنکارا رو تجربه کنین
    امید که کلیر شین و ویزا بگیرین
    ممنون
    دبي كه اصلا دليلي نگفت
    اما بار اول تركمنستان برگه 214b داد. دفعه دوم هيچي. خيلي گيج شدم چرا.
    ايندفعه ميخواستم ارمنستان رو امتحان كنم چون شنيدم اونجا خوب ويزا ميدن اما اونجارو هم پشيمون شدم.
    ميشه بپرسم چرا آنكارا گزينه مناسبي هست؟

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط negarine نمایش پست ها
    ممنون
    دبي كه اصلا دليلي نگفت
    اما بار اول تركمنستان برگه 214b داد. دفعه دوم هيچي. خيلي گيج شدم چرا.
    ايندفعه ميخواستم ارمنستان رو امتحان كنم چون شنيدم اونجا خوب ويزا ميدن اما اونجارو هم پشيمون شدم.
    ميشه بپرسم چرا آنكارا گزينه مناسبي هست؟
    از ارمنستان پشیمان نشوید، ارمنستان گزینه بسیار مناسبی هست و تقریبا کسی از ایروان ریجکت نمی شود.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Banned

دوستان گرامی

این تاپیک برای بیان تجربه افرادی که پس از یک بار رد شدن، موفق به گرفتن ویزا شده اند در نظر گرفته شده است. برای انتخاب سفارت مناسب با توجه به شرایط خودتان می توانید از تاپیک با شرایط من، کدام سفارت را برای گرفتن ویزا مناسبتر می دانید؟ استفاده نمایید.

موفق باشید
    ویرایش توسط M1KE : June 21st, 2013 در ساعت 11:48 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA at WKU

سلام دوستان

من حدود 7،8 سال پیش دبی مصاحبه شدم و برای ویزای F1 مقطع لیسانس با دوره زبان که اسپانسر عموم در آمریکا بود ریجکت شدم.

بار دوم که امسال اقدام کردم اسپانسر خودم هستم دوباره دبی، برای مقطع فوق MBA با اینکه در DS 160 ذکر کرده بودم عموم اونجا هست و یکبار هم ریجکت شدم، ویزا گرفتم. به نظر من ریجکت شدن هیچ ربطی به اپلای بعدی نداره.

موفق باشید

Senior Member smehdie آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش نمایش پست ها
    سلام دوستان

من حدود 7،8 سال پیش دبی مصاحبه شدم و برای ویزای F1 مقطع لیسانس با دوره زبان که اسپانسر عموم در آمریکا بود ریجکت شدم.

بار دوم که امسال اقدام کردم اسپانسر خودم هستم دوباره دبی، برای مقطع فوق MBA با اینکه در DS 160 ذکر کرده بودم عموم اونجا هست و یکبار هم ریجکت شدم، ویزا گرفتم. به نظر من ریجکت شدن هیچ ربطی به اپلای بعدی نداره.

موفق باشید
    واقعا تبریک میگم
    خب دلایل ریجکت شدنتون میتونه دو تا دلیلی که گفتین باشه. پذیرش زبان و اینکه عموتون اسپانسرتون بود.ولی دفعه دوم فرق داشت و این میتونه دلیل ویزا گرفتنتون باشه.
    من یه چیزیو نفهمیدم. اینکه گفتین ریجکت شدن هیچ ربطی به اپلای بعدی نداره

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط smehdie نمایش پست ها
    واقعا تبریک میگم
    خب دلایل ریجکت شدنتون میتونه دو تا دلیلی که گفتین باشه. پذیرش زبان و اینکه عموتون اسپانسرتون بود.ولی دفعه دوم فرق داشت و این میتونه دلیل ویزا گرفتنتون باشه.
    من یه چیزیو نفهمیدم. اینکه گفتین ریجکت شدن هیچ ربطی به اپلای بعدی نداره
    يعني اينكه ريجكت شدن آخر دنيا نيست. خود من سر ويزاي اولم همون دوبي طي يك مصاحبه مسخره و الكي ريجكت شدم. ٥ هفته بعدش رفتم نيكوزيا و طي يك مصاحبه خفن و طولاني موفق شدم. البته خوردم به كليرنس طولاني و ترم پاييز رو از دست دادم. شرح قضاياي اون ويزا (و خيلي چيزاي ديگه) رو در فايلي كه لينكش در امضام هست (Back from Nicosia) توضيح دادم.

پارسال براي ويزاي دومم رفتم نيكوزيا و ظاهرا مصاحبه رو پاس كردم، بعد دو هفته به طرز ناجوانمردانه اي برام يك ايميل ٢١٤ب فرستادن. هيچ توضيحي هم ندادن بعد از دو هفته چه كشفي(!) در مورد من كردن كه به اين نتيجه رسيدن من سوشال تاي ندارم. تازه اين همه هم روضه خونده بودم سر مصاحبه كه به دليل ويزاي سينگل و عدم امكان ملاقات خانواده اين مدتي كه آمريكا بودم دچار افسردگي شده بودم. در پستهاي كليرنس تاپيك كليرنس نيكوزيا و همينطور تاپيك كسانيكه در كليرنس رد شده اند در مورد اينها نوشتم. بعدش رفتم آنكارا و بعد از يك مصاحبه اساسي (البته نه به خفني اون مصاحبه چند سال پيش نيكوزيا) تونستم خواهر مومشكي رو متقاعد كنم كه بهم ويزا بده برگردم سر درسم. قضيه اين رو هم ١ آگست ٢٠١٢ در تاپيك مصاحبه آنكارا نوشتم. بعد هم مثل ويزاي قبليم خوردم به كليرنس طولاني (با اينكه چند ساله مهندسي رو گذاشتم كنار و دارم جامعه شناسي مي خونم) و مثل ويزاي قبلي دوباره ترم پاييز رو از دست دادم. در مورد اينها هم در تاپيك كليرنس آنكارا ٢٠١٢ و هم در تاپيك كسانيكه در كليرنس رد شده اند و هم در همين تاپيك پستهاي مفصل گذاشتم. بخوانيد باشد كه رستگار شويد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

پیش فرض پاسخ : فوری: تجربیات اخذ ویزای دانشجویی برای بار دوم، پس از یک بار Reject شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط toorajabioun نمایش پست ها
    سلام
    من یه بار استانبول ریجكت شدم و حالا defer كردو براي winter كه از اول ژانویه باید اونجا باشم. با توجه به این كه دو تا برادرم گرین كارد دارن و قبلا هم یه بار ریجكت شدم این دفعه از قبرس وقت گرفتم كه احتمال ویزا گرفتن بیشتر باشه، براي 14 اكتبر وقت گرفتم. ولي با این وضع clearance قبرس مي ترسم كه به موقع نرسم. به نظر شما برم آنكارا یا دوبي بهتره؟ لطفا راهنمایي كنید.
    سلام
    منم شرایطم تقریبا مثل شماست. برادرم گرین کارد داره . 2 بار از دبی و ارمنستان ریجکت شدم. 2 هفته دیگه دبی وقت دارم. نتیجه شما چه شد؟!