صفحه 43 از 49 نخستنخست ... 3334353637383940414243444546474849 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 485

موضوع: تجربیات اخذ ویزا در دومین مصاحبه، پس از یک بار Reject شدن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات گرفتن ویزای دانشجویی برای بار دوم، پس از یک بار Reject شدن

سلام ... شما هیچ تغییری در مدارکتون نداده بودید؟؟ یا شرایطتون تغییری نکرده بود؟؟؟ راستی چند وقت بعد از ریجکت شدنتون اقدام کردید؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sunsadr نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من هم ۱۶ جولای مصاحبه داشتم با آقای مو بور که سوالات همیشگی رو پرسید ولی در مورد کار فعلی من و اینکه دقیقا من اونجا چه کاری انجام می دهم هم پرسید.
    من قبلا تو باکو ریجکت شده بودم ولی اینجا کلیرنس خوردم. در مورد ریجکتی قبلی اصلا از من سوالی نپرسید ولی من چون خودم تو سایت های هندی ها خونده بودم , می دونستم که اون نظر آفیسر قبلی رو می خوانه و باید نظری بنویسه که مشکل آفیسر قبلی رو از بین ببره.
    به همین خاطر هم تمام احتمالانی که چرا دفعه پیش ریجکت شدم رو سعی کردم در لابلای جواب سوالات مرتبط بیان کنم.

مثلا در یک سوال از من پرسید که می خواهم برای دکترا هم بخوانم؟
    من در جواب گفتم که نه نمی خواهم دکترا بخوانم چون باید زود تر برگردم و به خانواده ام رسیدگی کنم بعلاوه اینکه بازار کاری که می خواهم در برگشت در آن زمینه کار کنم در حال شلوغ شدن است .
    (من احتمال می دادم که آفیسر قبلی به سوشال تای من مشکوک بوده برای همین هم سعی کردم سوشال رو اینجا نشان بدهم)

اگر دوستان سوال خاصی داشتن می تونن پیغام بدن - اگه بتونم کمکی بکنم.

درضمن من قبلا تو همین سایت خوانده بودم که برای ویزای تحصیلی باید حتما انگلیسی مصاحبه کنیم. اگر کسی از دوستان بوده( f1 ) که فارسی مصاحبه کرده باشه و نتیجه گرفته باشه , ممنون می شم تجربه اش را اینجا به اشتراک بزاره .
    چون من خودم با اینکه تو انگلیسی مشکلی ندارم ولی قطعا اگر بخواهم فارسی صحبت کنم خیلی بهتر می توانم مطلب را بیان کنم ولی ریسک این کار را نکردم و دوستانی بودند که کیس های حساس تری داشتند و خیلی تمایل داشتند که اگر بشه فارسی مصاحبه بدن ولی چون همه تاکید براین دارند که انگلیسی باید حرف زد - اون دوستان هم جرات نکردند که این ریسک رو بکنند.

با تشکر از کلیه دوستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات گرفتن ویزای دانشجویی برای بار دوم، پس از یک بار Reject شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirUSA نمایش پست ها
    سلام ... شما هیچ تغییری در مدارکتون نداده بودید؟؟ یا شرایطتون تغییری نکرده بود؟؟؟ راستی چند وقت بعد از ریجکت شدنتون اقدام کردید؟؟؟

سلام
    من مدارک مالی (سند های ملکی به نام خانواده و سند ماشین به نام خودم) بعلاوه job offer بردم.
    ولی مستقیما از من نپرسید که چه " چه چیزی در کیس شما تغییر کرده که دوباره اپلای کردی ؟" منم چون در مصاحبه قبلی در این زمینه مالی اشتباه توضیح داده بودم , وقتی i20 رو خوند و پرسید کی پولو دزستو میده , گفتم من خودم پولشو میدم ولی خانواده ام آماده است تا من را ساپورت کنه بعلاوه ماشینمم هست که در صورت نیاز می تونن بفروشن و برام پولشو بفرستن.

شرایطم هیچ تغییری نکرده بود - چون امکانش هم برام میسر نبود. ولی من این سری به دلایلم برای رفتن و ... فکر کردم . چون سری قبل حتی نمی دونستم که من می خواهم دکتری بخوانم یا نه. ولی این بار اگر می گفت بیا این دکترا فول فاند بگیر در جا ویزاتم می دم برو (عمرا) ولی من می گفتم که من برام پول مهم نیست و من فقط مستر می خوانم چون که من باید برگردم ایران و از خانواده ام مراقبت کنم و برنامه ...(مرتبط با این درسی که می خواهم بخونم) خودم را خیلی سریع شروع کنم که فرصت رو از دست نداده باشم.

من ۲۵ روز بعد از اولین مصاحبه ام اقدام کردم.

فقط من یک نکته رو فراموش کرده بودم بگم. با توجه به صحبت با دوستانی که ریجکت می شن من فهمیدم که مصاحبه مثل یک دوءل می مانه.
    یعنی شما باید در اولین جمله مهمترین و پررنگترین نکات رو به آفیسر بگید. اگر بزارید تو جمله دوم و سوم , شاید اصلا به آنها گوش نده. و شما تیرتون به خطا رفته.
    برای اینم حتما جواب های سوالات اساسی رو به انگلیسی برای خودتون چرک نویس کنید - مدام بازبینی کنید تا محکمترین صفت مرتبط با شرایط خودتون رو در جمله اول جواب اون سوال بتونید بگید.
    من اصلا تشویق نمی کنم که جواب ها رو حفظ کنید یا نکنید - ولی در مورد من اینکه قبلا در مورد اون چیز فکر کرده باشم و بدونم از ۳ تا جمله ای که می توانم بگم اولویت کدام بالانره بهتون کمک مکنه که کل مسیر مصاحبه نزدیک (یا داخل) خط فکری که از قبل فکر کردم جلو ببرم.

اگر دوستان در مورد نظر من دیدگاه های متفاوتی دارن حتما بیان کنن که من کسی رو به اشتباه راهنمایی نکنم.

با تشکر

Junior Member

سلام

آنهایی که ریجکت شدن و دوباره رفتن سفارت با فاصله کم آیا دوباره هزینه 160 دلار پول سفارت را دادن؟ من می خوام دوباره وقت بگیرم اما مثل دفعه قبل جایی نیست که بتونم پول بدم. کسی می دونه باید چکار کنم؟

ممنون

Senior Member smehdie آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_rk نمایش پست ها
    سلام

آنهایی که ریجکت شدن و دوباره رفتن سفارت با فاصله کم آیا دوباره هزینه 160 دلار پول سفارت را دادن؟ من می خوام دوباره وقت بگیرم اما مثل دفعه قبل جایی نیست که بتونم پول بدم. کسی می دونه باید چکار کنم؟

ممنون
    160 دلار مربوط به هزینه مصاحبه هست. هر دفعه که میخواین برین باید پرداخت کنین.

Junior Member

ممنون از جوابتون. اما وقتی Create account می کنم شماره فیش قبلی را نشون میشه و جایی نمی خواد که پول بدم. میشه راهنمایی کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط smehdie نمایش پست ها
    160 دلار مربوط به هزینه مصاحبه هست. هر دفعه که میخواین برین باید پرداخت کنین.

سلام بچه ها
    من از دبی 1 ماه پیش ریجکت شدم
    هفته پیش رفتم آنکارا، بعد از یه مصاحبه طولانی و نفس گیر بدون کلیرنس قبول شدم

Master of Education
    بدون بورس
    سربازی وثیقه

ایشالا که همه موفق باشین

Senior Member smehdie آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Star_Spangled نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من از دبی 1 ماه پیش ریجکت شدم
    هفته پیش رفتم آنکارا، بعد از یه مصاحبه طولانی و نفس گیر بدون کلیرنس قبول شدم

Master of Education
    بدون بورس
    سربازی وثیقه

ایشالا که همه موفق باشین
    واقعا تبریک میگم
    یعنی درجا ویزا گرفتین دیگه؟

از ریجکت شدن باکو تا کلیر شدن آنکارا !!!!

دکتری مکانیک فاند کامل...
    21 جون باکو تو روز عجیب آفیسر سیاه پوست ریجکت...!!
    26 جون آنکارا (که واقعا معجزه بود وقت گرفتنش) مصاحبه...
    3 جولای آپدیت 16 سوال...
    16 آگوست کلیر...

فقط این رو بگم که ریجکت کردن در مصاحبه اصلا با حساب کتاب نیست...اصلا تو آنکارا از من نپرسید باکو چرا ریجکت شدی...فکر نکنید چون آمریکاست دیگه چه خبره ...آمریکا دقیقا ایران فوق مدرنه!!!

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abedmotasemi نمایش پست ها
    از ریجکت شدن باکو تا کلیر شدن آنکارا !!!!

دکتری مکانیک فاند کامل...
    21 جون باکو تو روز عجیب آفیسر سیاه پوست ریجکت...!!
    26 جون آنکارا (که واقعا معجزه بود وقت گرفتنش) مصاحبه...
    3 جولای آپدیت 16 سوال...
    16 آگوست کلیر...

فقط این رو بگم که ریجکت کردن در مصاحبه اصلا با حساب کتاب نیست...اصلا تو آنکارا از من نپرسید باکو چرا ریجکت شدی...فکر نکنید چون آمریکاست دیگه چه خبره ...آمریکا دقیقا ایران فوق مدرنه!!!
    علاوه با ایشون دو تا کیس دیگه معرف می کنم:

3 بار ریجکت و موفقیت بار چهارم از آنکارا 214 بوده!!

1 بار عشق آباد ... 1 بار آنکارا (با آفیسر چشم آبی) ... بار سوم با آفیسر مو بور گرفته! اشتباهاً نوشته 212 بوده ولی پایین تر گفته اشتباه تایپی و 214 بوده!

کلاً آفیسر مو بور خوبه... اواخر سپتامبر هم یکی از بچه ها درجا با آفیسر چشم آبی (خانم) رد شد ولی 2 3 روز بعدش وقت از آنکارا گرفت (اون موقع وقتا همه باز بود) و تونست با آفیسر مو بور بگیره... این خانم چشم آبی یکم گویا سخت گیر تره... خلاصه با توجه به تجربیات سال گذشته هنوز آنکارا بهترین سفارت برای کساییه که ریجکت از جای دیگه به خصوص سفارت های غیر اصلی دارن... حتی کیس های دیگه هم بودن که دوبی و ارمنستان ریجکت شدند و از آنکارا گرفتند... ارمنستان هم زیاد برای کسایی که ریجکت دارن و کیسشون تغییر مشخصی نکرده مناسب نیست...

کلاً اگر ریجکت شدی و این پست رو داری می خونی یه قدم خیلی بزرگ به سمت موفقیت از آنکارا بر دار... گود لاک
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

دوستان كسي براي kaplan از انكارا اقدام كرده تا حالا ؟ با يكبار سابقه ريجكت از عشق اباد؟