صفحه 5 از 49 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 485

موضوع: تجربیات اخذ ویزا در دومین مصاحبه، پس از یک بار Reject شدن

پیش فرض پاسخ : فوری: تجربیات اخذ ویزای دانشجویی برای بار دوم، پس از یک بار Reject شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط toorajabioun
    سلام
    من یه بار استانبول ریجكت شدم و حالا defer كردو براي winter كه از اول ژانویه باید اونجا باشم. با توجه به این كه دو تا برادرم گرین كارد دارن و قبلا هم یه بار ریجكت شدم این دفعه از قبرس وقت گرفتم كه احتمال ویزا گرفتن بیشتر باشه، براي 14 اكتبر وقت گرفتم. ولي با این وضع clearance قبرس مي ترسم كه به موقع نرسم. به نظر شما برم آنكارا یا دوبي بهتره؟ لطفا راهنمایي كنید.
    قبرس برو ولی الان فقط به مصاحبه فکر کن. نه به کلیرنس. اینکه دو تا برادرت گرین کارت دارن کار رو مشکل میکنه. بودند کسایی که گرفتند و بودند کسانی که متاسفانه به همین دلایل از قبرس هم رد شدند. ولی من حیث المجموع برای متقاضیان ایرانی بهتر از قبرس فعلاً نداریم.
    همه چیز به دست خداست و تو دست خدایی...<br />http://sites.google.com/site/saeedmirshekari/home

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : فوری: تجربیات اخذ ویزای دانشجویی برای بار دوم، پس از یک بار Reject شدن

سوالتون آسونه ولی جوابش خیلی سخت
    هیچکسی نمیتونه قاطع حرفی بزنه چرا که ممکنه جهت زندگی شما با یک پیشنهاد عوض بشه
    انکار ریسکش بیشتر از قبرس هستش ولی خب میگند کلیر زود تره -که من زیاد قبول ندارم این موضوع رو
    بهرحال خیلی خوش بینانه نگاه کنیم یه نمه خطریه قبرس -فکر کنم خیلی وقت داشته باشید واسه کلیرنس 2.5 ماه هستش
    دوبی رو که بی خیال
    من نظرم اینه: اگه رشتتون هم تو فیلد مهندسی هاست (خوف دار ها) وزنه آنکارا یه نمه سنگینی میکنه

اما این نظر من بود-تصمیم گیری با خودتون

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط toorajabioun
    سلام
    من یه بار استانبول ریجكت شدم و حالا defer كردم براي winter كه از اول ژانویه باید اونجا باشم. با توجه به این كه دو تا برادرم گرین كارد دارن و قبلا هم یه بار ریجكت شدم این دفعه از قبرس وقت گرفتم كه احتمال ویزا گرفتن بیشتر باشه، براي 14 اكتبر وقت گرفتم. ولي با این وضع clearance قبرس مي ترسم كه به موقع نرسم. به نظر شما برم آنكارا یا دوبي بهتره؟ لطفا راهنمایي كنید.
    به نظر من فقط به قبرس فکر کنین. با توجه به اینکه از استانبول ریجکت شدین احتمالش زیاده که از انکارا هم ریجکت بشین. دوبی هم که اصلا فکرشو هم نکنین. برین قبرس، چون به نظر می آد چاره دیگه ای نباشه و امیدوار باشین که به موقع کلیر بشین

داشتن داداش گرین کارتی خیلی حالت ناجوریه. هم داداش عزیزته که کلی حال بهت داده هم عامل ویزا نگرفتنت میشه. من در این حالت بوده ام. یه نکته خوب: اگه دعوتنامه فول فاندی داشته باشید از جای خوب این مشکل حل میشه ایشالا. برای من که جواب داد و دوست آفیسر ما از دو تا برادر آمریکایی من پرسید. من هم رک و راست گفتم آره. (اووووپس بازم برای بار چهارم ریجکت شدم....نه نه ..... خیلی کول برخورد کرد.) این نکته را ندیده گرفت و ادامه مصاحبه رو با اینکه بعد از اتمام درس ات چه کار میکنی ادامه داد. ویزا رو هم داد. آنکارا. نا امید نشید. تو دلتان ( ولی تو دلتان فقط) به آنها که زودتر رفته اند و گرین کارت شان را هم گرفته اند بد و بیراه بگید. ( خدا را چه دیدید شاید کیسی هم تانستند براتون جور کنند شما هم از ایران با گرین کارت برید آمریکا!!

Damoun
    Guest

سلام،

لطفا در مورد کسایی‌ که ویزا نگرفتن ...و بازم میخوان اقدام کنن بگید.

من ۲۸ ساله پزشک عمومی‌ ، تاحالا ۶ بار رجکت شدم!

۴ بار ۲ ساله پیش از دوبی‌ و آنکارا ،در طول ۱ ماه ، دانشجویّ...و ۲ بار از فرانکفورت(پار سال،visitor برای امتحان cs usmle)

دانشجویّ ۲ ساله پیشم ،فاند نداشت ،مدارکم هم ناقص بود.

کلا ۳ بار اروپا رفتم.

الانم که از آخرین دفعه ۹ ماه گزهت می‌خوام با دانشجویّ (کلاس ۳ ماه usmle) برم قبرس.

بنظرتون بهم ویزا میدان؟ در هر صورت چرا؟

مرسی‌

Junior Member

سلام این تجروبیات منه امیدوارم براتون مفید باشه!
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...?topic=21587.0
    No pain , No game

سلام
    می شه دوستانی که برای پاییز امسال اقدام کردند،که متاسفانه دفعه اول ریجکت شدند ولی خوشبختانه دفعه دوم ویزا گرفتند اطلاعات خودشون را اینجا به اشتراک بگذراند... تا اونجا که این تاپیک را بررسی کردم تمام مطالب مربوط به سال گذشته است... لطفا دوستان امسالی هم بیاند و از تجربیاتشون بگن.
    مثلا کسی که یکبار از قبرس ریجکت شده دفعه دوم کجا بره خوبه؟ چه مدارک اضافه ای همراه داشته باشه؟
    Life salutes you when you make others happy

snasr
    Guest

یکی لطف کنه به من جواب بده:
    من 23 جون آنکارا ریجکت شدم.( مستر بدون فاند از یه دانشگاه متوسط)
    آفیسر یه خانم بود اصلا نخاس رزومه ونامه بانکی رو ببینه فقط پرسید کی فارغ التحصیل شدی؟ گفتم 2.5 و توی یه شرکت کار میکنم. کارنامه رودید گفت معدلت پایینه !!!!! فقط همین معدل من 13.92ویه مسابقه داخلی مقام دارم و توی اون شرکت سهامدارم.حالا دوباره میخام برم انکارا.
    عاقلانه اس دوباره برم آنکارا؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط snasr
    یکی لطف کنه به من جواب بده:
    من 23 جون آنکارا ریجکت شدم.( مستر بدون فاند از یه دانشگاه متوسط)
    آفیسر یه خانم بود اصلا نخاس رزومه ونامه بانکی رو ببینه فقط پرسید کی فارغ التحصیل شدی؟ گفتم 2.5 و توی یه شرکت کار میکنم. کارنامه رودید گفت معدلت پایینه !!!!! فقط همین معدل من 13.92ویه مسابقه داخلی مقام دارم و توی اون شرکت سهامدارم.حالا دوباره میخام برم انکارا.
    عاقلانه اس دوباره برم آنکارا؟؟؟
    اگه میخوایی بری آنکارا کمی بین دو تا مصاحبت فاصله بنداز. یکی هم اینکه چون آنکارا ریجکت شدی فکر نمیکنی قبرس بهتر باشه؟ ( با توجه به ریجکت شدنتون در آنکارا چون به نظر من آنکارا از قبرس بهتره )
    ادب مرد به ز دولت اوست...
    ما زنده از آنیم که در خدمت خلق جهانیم...

frishta
    Guest

پیش فرض تجربیات اخذ ویزای دانشجویی برای بار دوم، پس از یک بار Reject شدن

سلام من 7 جولای مصاحبه داشتم. مستر بدون فاند بودم. از یک دانشگاه معمولی پذیرش MBA داشتم. BS و job offer هم داشتم. هیچ فامیلی اونجا ندارم. فقط ازم پرسید چرا می خوای mba بخونی بعد از نگاه به مدارک و تایپ کردن گفت i cannot approve this visa , you can try another officer here or in other countries می خوام دوباره قبرس امتحان کنم. خیلی استرس دارم. چه مدارکی اضافه کنم؟ ایا دوباره قبرس رفتن با فاصله 3 هفته کار درستیه؟ لطفا راهنمایی کنید. (در ضمن من لیسانس مهندسی مکانیک با معدل 13.2 هستم)