صفحه 8 از 49 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 485

موضوع: تجربیات اخذ ویزا در دومین مصاحبه، پس از یک بار Reject شدن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : To interview again after rejection

[QUOTE=Hmd007;158212]I don't know what to say, but for the 2nd time the officer asked me about the reason I had been rejected for. Although there were a lot of changes in my status, well the officer just focus on the scholorship matters, I mean he asked why I didn't got scholorship for master's degree. So, changing in your status doesn't guarantee your visa. For those who once rejected from embassy in a special country, I do not recommend to go there for the second time. Cause the officer, may be the same. Then she/he has to refer your case to her colleague and so it usually make influence on their judgement.That is my opinion, but let's listen to others and then judge.[/QUOTE

من راستش دفعه دوم SCHOLARSHIP گرفته بودم ولي تويI-20 نبود. فقط نامه رسمي استاد بود و به من گفت كه خيلي زود (2 هفته) براي ويزا دوباره اپلاي كردم. من دارم سعي مي كنم كه I-20 عوض كنم و برم قبرس فكر مي كنم به ترم برسم اگه هم نشد دوباره I-20مي گيرم.

Junior Member

من راستش دفعه دوم SCHOLARSHIP گرفته بودم ولي تويI-20 نبود. فقط نامه رسمي استاد بود و به من گفت كه خيلي زود (2 هفته) براي ويزا دوباره اپلاي كردم. من دارم سعي مي كنم كه I-20 عوض كنم و برم قبرس فكر مي كنم به ترم برسم اگه هم نشد دوباره I-20مي گيرم.[/QUOTE]

I wish U luck this time. I am wondering to know if you got the scholorship for Ms? if so, good job. Is that going to be problem if I have not scholorship for my MS in Us embassy in Cyprus? Do you have any idea if I can arrange an appointment in Cyprus for December by sending them an email for emergency appointment? I would be grateful if you have any idea about it.
    Sorry to write that much in English since finglish is not allowed!
    Thanks in advance.
    ویرایش توسط Hmd007 : November 15th, 2009 در ساعت 10:34 PM

Junior Member

I wish U luck this time. I am wondering to know if you got the scholorship for Ms? if so, good job. Is that going to be problem if I have not scholorship for my MS in Us embassy in Cyprus? Do you have any idea if I can arrange an appointment in Cyprus for December by sending them an email for emergency appointment? I would be grateful if you have any idea about it.
    Sorry to write that much in English since finglish is not allowed!
    Thanks in advance.[/QUOTE]
    There is no answer from Cyprus embassy if you send an emergency email. You are not allow to make an emergency appointment when there are other US embassies near your country such as DUBAI. I think it is better you make an appointment by agency or online.
    About schpolarship, I 'd like to say that I have got it for MS: don't worry there is no problem if you can't get it. It is better to provide job offer and a good bank statement to show that you have a strong social tie to your country
    .

پیش فرض پاسخ : فوری: تجربیات اخذ ویزای دانشجویی برای بار دوم، پس از یک بار Reject شدن

سلام دوستان
    آیا این ترم کسی مستر مجدد برای ویزا اقدام کرده؟ مخصوصا مواردی که قبلا متاسفانه یکبار ریجکت شدند. خیلی خوشحال می شم اگر کسی تجربه داره شرایطش را توضیح بده.. با تشکر
    Life salutes you when you make others happy

Member
    رشته و دانشگاه
    .ATOMIC.MOLECULAR PHYSICS,UNIVERSITY OF TEHRAN

Lightbulb پاسخ : فوری: تجربیات اخذ ویزای دانشجویی برای بار دوم، پس از یک بار Reject شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا این ترم کسی مستر مجدد برای ویزا اقدام کرده؟ مخصوصا مواردی که قبلا متاسفانه یکبار ریجکت شدند. خیلی خوشحال می شم اگر کسی تجربه داره شرایطش را توضیح بده.. با تشکر
    ONE OF MY FRIENDS WHO WAS REJECTED IN BAKU(MSc WITHOUT FUND) WITH ME ,GOT THE VISA FROM NICOSIA

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فوری: تجربیات اخذ ویزای دانشجویی برای بار دوم، پس از یک بار Reject شدن

once i was denied of getting visa in Baku without fund , for the second time i tried Dubai with fund and luckily I successfully pased the interview. But, I am still waiting for the clearance. my interview was about 45 days ago. By the way, i applied for Masters degree.

Junior Member

من و همسرم 3 مارچ از دوبی ریجکت شدیم. آفیسر ما همون آقای سیاه پوست خوشتیپ بود و هیچ مدرکی به جز سند ازدواج از ما نخواست. پذیرش همسر من برای Postdoc بود ،با فاند کامل و ما برای ویزای j-1, j-2 اپلای کردیم . همسر من استاد دانشگاه است و من هم فوق لیسانس دارم. همون سوالهای معمول را پرسید و گفت من فکر میکنم که باید چند تا سفر اینترنشنال با هم برید و بعد برای این موقعیت اپلای کنید.. البته من و همسرم در دوره نامزدی یک سفر انگلیس رفته بودیم و ویزای UK رو توی پاسپورتمون داشتیم و همسرم هم مدتی در کانادا تحصیل میکرد. حالا میخواهیم دوباره برای ویزا اپلای کنیم. کسی پیشنهادی داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical genetics (PhD), University of Newcastle

سلام
    من هم 2 مارچ ریجکت شدم از دوبی و ویزا درخواستی من همJ-1 بود و فاند هم که گفتم 8.000 برای 5 ماه.
    می خواستم ببینم شما برنامه تون چیه؟ دوباره اقدام میکنید؟ یا به نظرتون من این برنامه رو به اروپا تغییر بدم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moones نمایش پست ها
    سلام
    من هم 2 مارچ ریجکت شدم از دوبی و ویزا درخواستی من همJ-1 بود و فاند هم که گفتم 8.000 برای 5 ماه.
    می خواستم ببینم شما برنامه تون چیه؟ دوباره اقدام میکنید؟ یا به نظرتون من این برنامه رو به اروپا تغییر بدم؟
    ممنون
    دوست عزیز راستش ما هنوز داریم تحقیق میکنیم که ببینیم کجا بهتره، شاید بریم اروپا و از اونجا برای ویزا اپلای کنیم و شاید هم ترکیه. به نظر من شما هم دوباره اقدام کنید...استاد همسرم از دانشگاه آمریکایی قراره یک support letter به سفارتی که از اونجا برای بار دوم اپلای میکنیم بفرسته. شما هم میتونید درخواست کنید که براتون بفرستن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical genetics (PhD), University of Newcastle

نقل قول نوشته اصلی توسط NMAM نمایش پست ها
    دوست عزیز راستش ما هنوز داریم تحقیق میکنیم که ببینیم کجا بهتره، شاید بریم اروپا و از اونجا برای ویزا اپلای کنیم و شاید هم ترکیه. به نظر من شما هم دوباره اقدام کنید...استاد همسرم از دانشگاه آمریکایی قراره یک support letter به سفارتی که از اونجا برای بار دوم اپلای میکنیم بفرسته. شما هم میتونید درخواست کنید که براتون بفرستن.

برای من همون دفعه اول این نامه رو فرستاده بودن.
    ممنون