صفحه 45 از 49 نخستنخست ... 353637383940414243444546474849 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 485

موضوع: تجربیات اخذ ویزا در دومین مصاحبه، پس از یک بار Reject شدن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات گرفتن ویزای دانشجویی برای بار دوم، پس از یک بار Reject شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    راستی آفیسر شما در ایروان پسر مو بوره چشم آبی بود!؟

والا نه ، ولی اون روز که من بودم خیلی کم ویزا دادن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات گرفتن ویزای دانشجویی برای بار دوم، پس از یک بار Reject شدن

دوستان لطفا یکی جواب بده/ اگر در مصاحبه سفارت ریجکت بشی پاسپورت مهر می خوره یا نه و ایاهمه سفارت ها اینجوری هستند

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط havarta نمایش پست ها
    دوستان لطفا یکی جواب بده/ اگر در مصاحبه سفارت ریجکت بشی پاسپورت مهر می خوره یا نه و ایاهمه سفارت ها اینجوری هستند
    قدیما یه مهری میزدند : application received!

ولی اخیراً اصلاً نمیزنند... چند سالی هست!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    قدیما یه مهری میزدند : application received!

ولی اخیراً اصلاً نمیزنند... چند سالی هست!
    ممنون از پاسخ شما . فقط چند درصد مطمین هستید من فردا وقت سفارت دارم میترسم برم

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

مهر خوردن يا نخوردن پاسپورت اهميتي نداره. اطلاعات مصاحبه هاي قبلي (حتي برخي پرسش و پاسخهاي مصاحبه، بسته به اينكه افسر مربوطه چقدر چيز تايپ كرده باشه) در ديتابيس وزارت خارجه آمريكا موجوده و از هر سفارت آمريكا در هر جاي دنيا قابل دسترس هست. اينكه اين اواخر مهر Application Received نميزنن "شايد" به اين دليل باشه كه طرف در سفارت كشورهاي ديگه ضايع نشه. در وبسايت وزارت خارجه آمريكا در اين مورد نوشته مهر نمي زنيم چون نيازي به مهر زدن نيست و اطلاعات توي سيستم ثبت ميشه.
    ویرایش توسط Mehrad : May 15th, 2014 در ساعت 12:14 AM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط zazoz نمایش پست ها
    سلام؛

من 1 جون دوبی رد شدم. البته 100% تقصیر خودم شد که درست جواب ندادم وگرنه توی اون روز کیس های بدون فاند بودن رشته های غیر حساس مقطع فوق که مولتیپل درجا گرفتن جلوی چشم خودم! حالا از simon عزیز و هایزنبرگ عزیز خواهش میکنم راهنمایی کنید که برای بار دوم از کجا بگیرم؟ من اگه درست حرف زده بودم همونجا میگرفتم.

رشتم MBA، فاند بسیار اندک، ارشد مجدد هستم. به نظرتون ترکیه خوبه؟ نمیتونم دوباره دوبی سریعا مثلا برای 2 هفته دیگه اقدام کنم، کاره اشتباهیه؟ چند وقت فاصله باشه خوبه؟ اگه زود جای دیگه بگیرم بده؟ اگر تجربه ای دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید تا اینکه ایشالا بشه بگیرم
    سلام. من هم برای مستر مجدد فیزیک با فاند از عشق آباد ریجکت شدم. به نظرم دلیلش همین بود. از شما در مورد مستر مجدد نپرسید؟ منو در این مورد سوال پیچ کرد آخرشم قانع نشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Asal81 نمایش پست ها
    منم دارم با مستر مجدد فیزیک برای دوبی اقدام میکنم . میشه بگین چه سوالایی از شما پرسید؟ و شما چی جواب دادین؟ اینکه بگیم برای Phd اپلای کردم ولی پیشنهاد دانشگاه بوده که مستر بخونم قانع کنندست؟
    سلام. به نظرم قانع میشه. ولی باید با اعتماد به نفس باشید. نکته دیگه اینکه بگید رزومه ام رو قویتر میکنه برا دکتری و برای شغل آیندم. فاند دارین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhrazeghi58 نمایش پست ها
    سلام. به نظرم قانع میشه. ولی باید با اعتماد به نفس باشید. نکته دیگه اینکه بگید رزومه ام رو قویتر میکنه برا دکتری و برای شغل آیندم. فاند دارین؟
    نه متاسفانه ولی میخوام بگم سعی میکنم برای خودم یه فاندی چیزی پیدا کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Asal81 نمایش پست ها
    نه متاسفانه ولی میخوام بگم سعی میکنم برای خودم یه فاندی چیزی پیدا کنم
    حل میشه نگران نباشید. من خودم باعث شدم. سر در گم بودم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhrazeghi58 نمایش پست ها
    حل میشه نگران نباشید. من خودم باعث شدم. سر در گم بودم
    انشالا قاعدتا شما نباید ریجکت شی جای دیگه رو امتحان کن حتما میگیری