صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 160

موضوع: همه سوالات در مورد دانشگاه UTP (پتروناس)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات در مورد دانشگاه UTP (پتروناس)

سلام و خسته نباشید.
    دوستان من به یه مشکلی بر خوردم واقعا نمی دونم چیکار کنم... من حدود سه ماه پیش برای دکترای نفت پتروناس اقدام کردم اما هنوز هیچ جوابی ندادن. وقتی هم بهشون ایمیل میزنم جواب درست نمیدن تلفن هم که اصلا جواب نمیدن و هی میره رو پیغام گیر... نمی دونم از کجا بفهمم مشکل از کجاس؟
    در واقع dean دپارتمان نفت سوپروایزر منه و باهاش صحبت کردم و ازش رکام دارم و منو می خواد اما مشکل اینجاس که اصلا پرونده ی من از رجیستریشن به دپارتمان برای کمیته نرفته....‌ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

سپاس
    سروش

سلام
    امیدوارم تا الان نامه offer رو گرفته باشی. در کل اگه رزومه خوبی داری چرا واسه پتروناس apply کردی؟ در بین دانشگاه های مالزی، پتروناس دانشگاه متوسطی هست اگه رزومت خوبه فکر جاهای بهتر باش نه پتروناس. اگه واقعا مالزی رو انتخاب کردی، لااقل دانشگاه UTM رو انتخاب کن که هم معتبرتر هست و هم اینکه استاداش از پتروناس بهتره. در مورو سوالت هم، من یک سال مالزی بودم و از اونجا رفتم یک جای خیلی خیلی بهتر، کلا پتروناس خیلی بی نظم هستند حالا تازه اول کاره بعدا می بینی که چقدر بی نظم هستند. خودت پیگیری کن ولی اصلا جای تعجب نداره که بعد از سه ماه بهت جواب ندادن. فکر جای بهتر باش نه پتروناس.

Junior Member

سلام. من الان از طریق یکی از اساتید برای رشته مکانیک میخوام برم. رشته مکانیک در این دانشگاه در مقطع مستر فقط بصورت تحقیق هست؟؟ وزارت علوم مدرکشو قبول داره؟ ممنون میشم جواب بدید

پیش فرض پاسخ : offer letter

سلام شما در این دانشگاه تحصیل کردید ؟

سلام
    من واسه این دانشگاه مستر مکانیک اپلای کردم و استادش بهم گفته ماهی 1650RM هم هزینه زندگی بهم میدن
    اما اصلا از اوضاع اونجا خبری ندارم و حتی نمیدونم مسترشو ایران قبول داره یا نه، با اینکه توی سایت وزارت علوم نوشته ک مستر UTP رو قبول داره. اگ کسی اطلاعات جدید داره لطف میکنه بهم بگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimgolafshan نمایش پست ها
    سلام
    من واسه این دانشگاه مستر مکانیک اپلای کردم و استادش بهم گفته ماهی 1650RM هم هزینه زندگی بهم میدن
    اما اصلا از اوضاع اونجا خبری ندارم و حتی نمیدونم مسترشو ایران قبول داره یا نه، با اینکه توی سایت وزارت علوم نوشته ک مستر UTP رو قبول داره. اگ کسی اطلاعات جدید داره لطف میکنه بهم بگه.
    سلام
    من اطلاعاتم واسه چند سال پیش هست و Master by research رو وزارت کلا قبول نداره. دانشگاه هم تو KL نیست اگه می تونی جای بهتر گیر بیار. اگه فکر فاند هستی دانشگاه های آمریکا و کانادا بهتره. اگه فکر اعتبار هستی باز هم دانشگاه های آمریکا و کانادا بهتره و اگه پرواز با خطوط هوایی مالزی رو دوست داری، بهتر از من می دونی که اوضاع جالبی نداره. اگه آب و هوا رو دوست داری مالزی کشور tropical هست. اگه خارج رفتن رو دوست داری که دوبی از همه جا بهتره.

سلام. كسي هست براي فال 2015 بخواد بره اين دانشگاه؟ من براي phd از اينجا پذيرش گرفتم و احتمالا هم ميرم. اگه كسي هست ميتونيم بيشتر اطلاعاتمون رو از اين سرزمين ناشناخته :-) شير كنيم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petronas

پیش فرض پاسخ : همه سوالات در مورد دانشگاه UTP (پتروناس) و نتایج پذیرش

سلام دوستان بنده دانشجوی مهندسی نفت سال اخر دانشگاه پتروناس هس مقطع کارشناسی خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ دهم

سلام دوست عزیز.فاند میده دانشگاه واسه دکترا یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط karimi_pishran نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.فاند میده دانشگاه واسه دکترا یا نه
    سلام

اره فاند میده. اگه میتونی جای دیگه تلاش کن. دانشگاهش تو KL نیست و کلا جای خوبی واسه تحصیل نیست. ایرانی هایی که اونجا فوق یا دکتری می خونن از روی ناچاری رفتن اونجا. جای دیگه نتونستن برن مجبور شدن برن اونجا.

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)