صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 94 , از مجموع 94

موضوع: اخبار مربوط به تغييرات جديد در فرم های مهاجرتی

پیش فرض پاسخ : اخبار مربوط به تغييرات جديد در فرم های مهاجرتی

با سلام
    در مورد فرم IM0008 که نیاز به پر کردن سوابق کار داره متاسفانه فضای لازم برای تایپ نیست. و فرمهای جدید بگونه ای است که امکان تبدیل به word یا تغییر رو نداره. در اینگونه موارد چه کار باید کرد؟
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط etemad2014 نمایش پست ها
    با سلام
    در مورد فرم IM0008 که نیاز به پر کردن سوابق کار داره متاسفانه فضای لازم برای تایپ نیست. و فرمهای جدید بگونه ای است که امکان تبدیل به word یا تغییر رو نداره. در اینگونه موارد چه کار باید کرد؟
    ممنون
    درود بر شما

یک یا بیشتر برگ A4 ضمیمه کنید، بالای هر کدام نام Applicant و نام فرم را بنویسید؛ و سپس شماره سوال و پاسخ مربوطه را بنویسید (یا اگر جدول است، می‌توانید جدول را از نو ترسیم کنید یا به جای آن، آدرس ردیف و ستون جدول را بدهید و بعد پاسخ را بنویسید). پایین برگه‌ها هم می‌توانید Page x of y بزنید. در فرم‌ها هم هر جا به برگه‌ها ارجاع می‌دهید، می‌توانید بنویسید see sheet. این برگه‌(ها) را بدون منگنه و کلیپس و...، پس از آخرین برگ فرم مربوطه قرار بدهید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alix1393 نمایش پست ها
    درود بر شما

یک یا بیشتر برگ A4 ضمیمه کنید، بالای هر کدام نام Applicant و نام فرم را بنویسید؛ و سپس شماره سوال و پاسخ مربوطه را بنویسید (یا اگر جدول است، می‌توانید جدول را از نو ترسیم کنید یا به جای آن، آدرس ردیف و ستون جدول را بدهید و بعد پاسخ را بنویسید). پایین برگه‌ها هم می‌توانید Page x of y بزنید. در فرم‌ها هم هر جا به برگه‌ها ارجاع می‌دهید، می‌توانید بنویسید see sheet. این برگه‌(ها) را بدون منگنه و کلیپس و...، پس از آخرین برگ فرم مربوطه قرار بدهید.
    من از برنامه Nitro استفاده کردم جاهایی که جا بود ولی تعداد کارکتر هام زیاد بود از این برنامه استفاده کردم.
    فقط نکته ای که هست تمامی فایل های pdf اداره مهاجرت enrypct شده است که نشه تغییر دادش... با برنامه password remover می تونید از این حالت درش بیارید و از برنامه Nitro استفاده کنید و type کنید داخلش... فقط نباید فرم و تغییر بدین... مثلا اگه تعداد سطر های فرم کم هست باید روشی که alix گفته رو پیش بگیری...
    در کل روش alix ساده ترین و راحت ترین کار هستش...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی/آزاد تهران

سلام فرم های درخواست مهاجرت به کانادا رو از کجا باید دریافت کنم؟
    ممنون

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910