صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 94

موضوع: اخبار مربوط به تغييرات جديد در فرم های مهاجرتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اخبار جديد مهاجرتي و تغييرات جديد در فرم ها

سلام
    من شنيدم كه ميتونيم در فرم اصلي چك باكس مربوط به عدم ارائه مدرك رسمي زبان رو تيك بزنيم و در اين صورت اميتاز زبان منظور نميشه. ميخواستم بدونم اگر با اين شرايط من مداركم رو ارسال كنم كل مداركم ريجكت ميشه يا اينكه يه فرصت براي ارائه مدرك بهم ميدن.؟ آخه نميخوام زمان زيادي از زمان تهيه مداركم بگذره ميترسم از اعتبار بيفتن.
    در ضمن من همين امشب يكبار فرم ارزيابي اوليه مهاجرت رو از سايت اصلي مهاجرت كبك پر كردم و در قسمت زبان همه گزينه‌ها رو none زدم، يعني مدرك زبان ندارم. ولي در نتيجه نهايي نگفتش كه شما به خاطر عدم داشتن مدرك زبان ريجكت هستي.

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

نقل قول نوشته اصلی توسط mosi-h نمایش پست ها
    سلام
    من شنيدم كه ميتونيم در فرم اصلي چك باكس مربوط به عدم ارائه مدرك رسمي زبان رو تيك بزنيم و در اين صورت اميتاز زبان منظور نميشه. ميخواستم بدونم اگر با اين شرايط من مداركم رو ارسال كنم كل مداركم ريجكت ميشه يا اينكه يه فرصت براي ارائه مدرك بهم ميدن.؟ آخه نميخوام زمان زيادي از زمان تهيه مداركم بگذره ميترسم از اعتبار بيفتن.
    در ضمن من همين امشب يكبار فرم ارزيابي اوليه مهاجرت رو از سايت اصلي مهاجرت كبك پر كردم و در قسمت زبان همه گزينه‌ها رو none زدم، يعني مدرك زبان ندارم. ولي در نتيجه نهايي نگفتش كه شما به خاطر عدم داشتن مدرك زبان ريجكت هستي.
    بستگي داره بدون امتياز زبان (انگليسي و فرانسه) امتيازتون چقدر ميشه. اگر مجردين و در زمان ارسال مدارك امتيازتون كمتر از 49 ويا اگر متاهلين و كمتر از 57 بشه به مصاحبه دعوت نميشيد.
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

Junior Member

با سلام

من می خواستم بدونم که لیستی موجود است که بتوان در آن امتیاز سطح زبان را دید و فهمید که چه نمره ای باید در مدرک رسمی زبان کسب کرد ؟ هم انگلیسی هم فرانسه .

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabgm نمایش پست ها
    با سلام

من می خواستم بدونم که لیستی موجود است که بتوان در آن امتیاز سطح زبان را دید و فهمید که چه نمره ای باید در مدرک رسمی زبان کسب کرد ؟ هم انگلیسی هم فرانسه .
    به پست #547 از لينك زير مراجعه كنيد :
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...F%D8%A7/page55

Senior Member

سوالایی که جوابش به نظرم واضح بود رو نوشتم:
    2. اگه کبک بخواهید اقدام کنید که داشتن مدرک زبان فرانسه ضروری هست، اما برای فدرال اگه کسری امتیاز داشته باشید و نتونید با چیزهای دیگه مثل زبان انگلیسی به امتیاز لازم برسید اون موقع میتونید از امتیاز فرانسه هم استفاده کنید. در هر حال حتی اگه به امتیازش نیاز ندارید اما دستی در فرانسه هم دارید یا مدرکی دارید ضمیمه کنید تاثیر مثبت خواهد داشت.
    3. فوق محسوب میشید
    4. اینکه از کجا اقدام کنید فکر نمیکنم هیچ اهمیتی داشته باشه، مهم پروندتون هست
    5. اگه بتونید مدارکتون رو به درستی جمع آوری و تنظیم کنید نه، اتفاقا خوب هم هست یه 4 - 5 هزارتایی میزنید به جیب

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniirani نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی ارشدمو توی انگلستان تموم کردم، از این ماه هم دکترامو همین جا دارم شروع می کنم. الان ویزای UK من تا 40 ماه تمدید شده.چند تا سوال داشتم اگر چاسخ بدید ممنون می شم:
    1- اقدام برای مهاجرت از سفارت کانادا در لندن چقدر طول می کشه؟
    2- یادگیری زبان فرانسه چه تاثیری قبولی پرونده داره؟
    3- من اگر بخوام الان اقدام کنم فوق لیسانس محسوب می شم یا دکترا؟
    4- من از یه دانشگاه توی فرانسه هم پذیرش دکترا دارم، به نظر شما راه رسیدن به کانادا از انگلیس آسون تره یا از فرانسه؟
    5- آیا گرفتن وکیل ضروریه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    Culture lives in everything we do

Junior Member pit_pitak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک_تاسیسات حرارتی برودتی

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

سلام به همه دوستان. من یه شایعه شنیدم که نمیدونم شما شنیدید یا نه شنیدم دولت کانادا میخوات از پذیرفتن مهاجرین ایرانی جلوگیری کنه و دیگه مهاجر از طریق مختلف نگیره. البته من نمیدونم چقدر صحت داره فقط شنیدم و ممکنه فقط یه شایعه باشه. از بچه ها کسی چیزی نشنیده؟ ممنون

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط pit_pitak نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. من یه شایعه شنیدم که نمیدونم شما شنیدید یا نه شنیدم دولت کانادا میخوات از پذیرفتن مهاجرین ایرانی جلوگیری کنه و دیگه مهاجر از طریق مختلف نگیره. البته من نمیدونم چقدر صحت داره فقط شنیدم و ممکنه فقط یه شایعه باشه. از بچه ها کسی چیزی نشنیده؟ ممنون
    سلام لطفا در تاپیک مربوط به اخبار مهاجرتی مطرح کنید
    اینکه اصلا مهاجر نگیره که غلطه
    اینکه از ایران مهاجر نیروی متخصص نگیره که اشتباهه
    فقط ترانسفر پول از ایران به کانادا ممنوع شده که متقاضیان مهاجرت به صورت سرمایه گذاری باید پولشون رو به طور غیر مستقیم به کانادا منتقل کنن ...
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Member jolia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    امار

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    سلام لطفا در تاپیک مربوط به اخبار مهاجرتی مطرح کنید
    اینکه اصلا مهاجر نگیره که غلطه
    اینکه از ایران مهاجر نیروی متخصص نگیره که اشتباهه
    فقط ترانسفر پول از ایران به کانادا ممنوع شده که متقاضیان مهاجرت به صورت سرمایه گذاری باید پولشون رو به طور غیر مستقیم به کانادا منتقل کنن ...
    دست رو هر چی میزاریم نابود میشه . اینم از مهاجرتمون اومدیم مهاجرت کنیم بریم حداقل زندگی کردن در یه محیط ازاد رو تجربه کنیم همچین داره دنیا می چرخه که من که هیچی فکر نکنم نسل بعد من هم بتونه از ایران خارج بشه. احساس میکنم عمرم هدر رفته

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pit_pitak نمایش پست ها
    خیر, همچین چیزی اصلا صحت نداره ...
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

پیش فرض بخش مهاجرت سفارت کانادا در دمشق رسما تعطیل شده است.