صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: apply-تماس با استاد-امتحانات زبان

پیش فرض apply-تماس با استاد-امتحانات زبان

با سلام خدمت دوستان

خواهشمندم اصلاح بفرماييد(درصورت اشتباه بودن)
    مرحله اول تماس با استاد (قبول فاندرو به نمره خوب در امتحانات زبان مشروط كند)- مرحله دوم APPLY(مثلا)- مرحله سوم ارسال مدارك...

*سئوال من اينه كه اگرامتحان تافل و جي ار اي رو نداده باشيم.اونا i-20 رونگه مي دارند تا نتيجه امتحانات رو براشون بفرستيم و بعد نظرخودشونو اعلام مي كنند(براي فاند) يا اينكه نه i-20 رو ميفرستندونظر نهايي رو بعد نتيجه امتحانات اعلام مي كنند.

متشكرم

Senior Member

پیش فرض پاسخ : apply-تماس با استاد-امتحانات زبان

ببین کلا داری اشتباه فکر میکنی
    مرحله اول تماس با اساتید، ولی هیچ قطعیتی در کار نیست. مرحله دوم apply و ارسال مدارک.
    تا تافل GRE نداده باشی که پذیرش نمیدن بهت تا بخوان I20 بدن، I20 مرحله آخره

Junior Member

کلن پیشنهاد من اینه که امتحان زبان رو قبل از تماس با استاد بدید لا اقل! کلا حواستون باشه به deadline ها برای ترم مورد نظر باشه و اینکه مدارک از جمله gre اون موقع باید آماده باشه

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamnn
    کلن پیشنهاد من اینه که امتحان زبان رو قبل از تماس با استاد بدید لا اقل! کلا حواستون باشه به deadline ها برای ترم مورد نظر باشه و اینکه مدارک از جمله gre اون موقع باید آماده باشه
    به نظر من این کار اصلاً خوب نیست.
    بچه ها اگه بخوان منتظر نمره GRE که توی آبان برگزار می شه بمونن بعد به استاد میل بزنن دیگه خیلی دیر می شه تازه خیلی ها هم امتحان TOEFL شون توی پاییزه.
    به نظر من از اواخر شهریور باید میل زدن رو شروع کنید وگرنه سر استادها شلوغ می شه و احتمال خونده شدن ایمیلتون پایین می آد.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

saeede83
    Guest

دقت کنید که بیشتر دانشگاه ها تا نمره های زبان شما رو دریافت نکنند پرونده تون رو بررسی نمی کنن.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    دقت کنید که بیشتر دانشگاه ها تا نمره های زبان شما رو دریافت نکنند پرونده تون رو بررسی نمی کنن.
    این حرف درسته ولی تماس با استاد لزوماً احتیاج به نمره TOEFL و GRE نداره و باید زودتر از این حرفا انجام بشه چون سر استادها در اواخر ترم خیلی شلوغ می شه هم از لحاظ مسایل درسی دانشگاه خودشون و هم از نظر تعداد ایمیل هایی که از بچه ها دریافت می کنن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

saeede83
    Guest

بله حتما!! البته تافل رو اگه بشه زودتر داد و توی CV نمره اش رو آورد هم بد نیست، اما به هیج وجه نمی شه منتظر نمره GRE برای تماس با استاد شد. من خودم از اوایل تابستون شروع به ایمیل زدن کردم و به نسبت بچه هایی که آبان یا آذز شروع کردن بهتر جواب گرفتم

Senior Member

راست ميگه سعيده. هر چي زودتر شروع كنيد به ايميل به استادا و اگه تافل حداقل مشخص باشه خيلي بهتره. من خودم تو پروسه اپلاي كردن از بيشترين چيزي كه پشيمونم اينه كه خيلي دير (آذر، دي) با استادا ايميل زدم

سوال مهم . پس دانشگاه ،رو چه حسابي فاند مي ده؟ اگه بشون بگيم كه نمره اين امتحانات رو بعدا ارسال مي كنيم.با 2مقاله و GPAخوب و توصيه نامه... مي توان فاندگرفت؟ يا اونا باز جوابشونو موكول به بعدازارسال نمره ها مي كنند.

متشكرم

Senior Member

دانشگاه وقتی جواب مبده که شما نتایج امتحانات رو بفرستی براشون. به این زودیا که جواب نمیدن. شما تا دسامبر باید نتیجه امتحانات آماده باشه تا بفرستی برای دانشگاهها. در بعضی موارد خاص دانشگاه ممکنه با دانشجو راه بیاد و بهش فرصت بیشتری بده، یا اینکه اگه نمره اش حد نصاب رو نیوورده وقت میدن که دوباره امتحان بده. ولی در هر صورت تا ماه فوریه مارس که review ها شروع میشه باید نتایج رو بفرستی.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)